به‌روز شده در: ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۹
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
کد خبر: ۱۶۳۴۸
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۲ - ۰۹:۱۲
در زمان ریاست جمهوری، حضرت آیت الله خامنه ای یک چک پنجاه هزار تومانی برای نخست وزیر وقت - مهندس میرحسین موسوی - ارسال می نماید و می فرمایند: این حداکثر پولی است که ممکن است از بیت المال در هزینه های شخصی بنده جابجا شده باشد، کمتر از این است ولی شما این مبلغ را به حساب خزانه دولت واریز کنید تا من مدیون بیت المال نباشم
"خیبرآنلاین" - احمد طحانی/ همین چندشب پیش بود که صحبت یکی از دوستان، باعث شد درباره ثروت رهبر معظم انقلاب جستجوی مفصلی انجام دهم. مطلبی که پیش روی شماست، حاصل این کندوکاو اینترنتی است و البته گزارش و مقاله هایی که داخل و خارج از کشور درباره ثروت امام خامنه ای تهیه شده است.
 
مقدمه:
 
در مورد ثروت رهبر معظم انقلاب، قبل از اینکه این موج جدید راه بیافتد گزارش ها و مقاله هایی نوشته شده بود. یادم می آید زمانی صحبت از ثروت کلان رهبری در خارج از مرزهای کشور بود. حتی می گفتند چند خیابان، با همه آنچه در آن هست، در فلان کشور متعلق به آیت الله خامنه ای است. آنها حتی در حساب و کتاب خصمانه شان، پول ها و شمش های طلای رهبر انقلاب در صندوق خزانه داری یک کشور اروپایی را هم به آن خیابان اضافه می کردند! همان زمان، در جمعی که این مسئله، یعنی ثروت رهبری مطرح شد، یکی از آشنایان رندی کرد و گفت: رهبر انقلاب از نظر استکبار جهانی و همپیمانانش در لیست سیاه قرار دارد. ایشان چطور توانسته در کشوری که همپیمان و هم کاسه آمریکا و انگلیس و... است سرمایه گزاری کند!؟ و در ثانی، حتی فرض کنیم که آن کشور به دلایلی خاص سرمایه ایشان را پذیرفته است، آنوقت ایشان کی و چطور قرار است از این ثروت استفاده کند!؟ سوالات عارفانه آن آشنای قدیمی، حقیقتا پرده از دروغی که با آب و آتش بین عناصر ضد انقلاب و افراد ساده لوحی که گوششان فقط به پمپاژ دروغ های رسانه ای استکبار است و هرچه می شنود تکرار می کنند برداشت. مدتها از آن روز گذشته و امروز باز ادعای جدیدی توسط «رویترز» منتشر و توسط بلندگوهایی که صدای استکبار را منعکس می کنند بازنشر شده است. گزارش رویترز، چیز جدیدی نیست. همان ادعای قدیمی است، اما از زاویه ای دیگر. و اینبار سعی شده به گونه ای به مسئله پرداخته شود که به راحتی نتوان آنرا زیر سوال برد. رویترز، و رویترزی ها اما از یک فرمول قطعی غافل بوده اند: «ماه همیشه پشت ابر نمی ماند!»
 
بحث و بررسی:
 
1. خبرگزاری رویترز روز دوشنبه 20 آبان گزارشی منتشر می کند مبنی بر اینکه «دارایی رهبر انقلاب بالغ بر 95 میلیارد دلار تخمین زده می شود». حال باید پرسید این گزارش چطور به این نتیجه جالب رسیده است؟ ساده است: گزارش نویسان رویترز، با یک حساب سرانگشتی از سرمایه های انقلاب، و سازمانی که به فرمان امام خمینی (ره) تاسیس شد، آنرا ثروت رهبر معظم انقلاب تلقی کرده اند! رویترزی ها دارایی «ستاد اجرایی فرمان حضرت امام» را محاسبه کرده اند و آنرا دارایی رهبر انقلاب بحساب آورده اند. اما شاید بشود این گزارش را جمع حق و باطل دانست؛ قطراتی از حق، درحالیکه محلولی از باطل آنرا در خود حل کرده است! بخشی که متعلق به دارایی های نظام است، درست است. نظام مقدس جمهوری اسلامی، که در سایه ایمان و اعتقاد مردم و به رهبری امام خمینی (ره) شکل گرفته است، آنقدر ثروت مند هست که تحریم های ریز و درشت خارجی هم از پس آن برنیاید. در درون کشور عزیزمان ایران، هرچه بخواهیم ثروت وجود دارد. از منابع نفت و گاز گرفته تا طلا و مس و اورانیوم. از زمین های حاصل خیز گرفته، تا اقلیم چهار فصلی که برای یک کشور ثروت بزرگی محسوب می شود. از طرف دیگر موقعیت جغرافیایی ایران هم در نوع خود یک ثروت بزرگ است. به نحوی که ایران تقریبا شاهراه منطقه محسوب می شود. بگذریم از قدرت سیاسی ایران، که حتی خود آمریکایی ها و همپیمانانشان هم متوجه شده اند که کوچکترین اقدامی در منطقه، بدون در نظر گرفتن قدرت جمهوری اسلامی تقریبا غیر ممکن است. همه اینها ثروت است، و گزارشگران رویترز از خیلی از این موراد غافل مانده اند. آنها می توانستند دریای خزر و خلیج فارس را هم ارزش گزاری کنند و به ثروت رهبر انقلاب اسلامی بیافزایند! حتی همه آنچه زیبایی های گردش گری و توریستی است، یا آثار باستانی هم می توانستند با فرمول غلطی که دارند، جزو ثروت رهبر انقلاب به حساب بیاورند. اما شاید در پشت پرده این غلفت، تیزبینی و مکری نهفته باشد؛ چراکه اگر این ثروت ها را هم در گزارش قید می کردند، بیشتر شبیه یک گزارش طنز می شد تا گزارشی خبری!

2. ثروت هایی که در داخل کشور وجود دارد، همه و همه متعلق به ایران اسلامی است. متعلق به کشور است. متعلق به مردم است. و همه از آن استفاده می کنند. رهبر معظم انقلاب، طبق قانون و وظیفه ای که مجلس خبرگان بر عهده ایشان گذاشته است، به عنوان ولی فقیه، تنها در حیطه وظیفه دینی و سیاسی خود گام برداشته اند. سطح زندگی مادی رهبر معظم انقلاب، همواره پایین تر از سطح متوسط جامعه بوده است، و شاهدان داخلی خارجی بر این ادعا مهر تایید زده اند. به عنوان نمونه یکی از سایت های خبری ضد انقلاب (روز آنلاین) از آیت الله مهدوی کنی خاطره ای نقل می کند که در آن آمده است که رهبر انقلاب، از آقای گلپایگانی، رئیس دفتر خود، در مقاطعی برای گذران مخارج زندگی پول قرض کرده اند. یا در مثالی دیگر نقلی از رئیس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی (حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر رشاد) را می آورد: «دلم می‌خواهد از نعلین پاره پاره و ترک خورده مقام معظم رهبری عکس بگیرم تا مظلومیت و ساده‌زیستی «سید علی» را به دیگران نشان دهم.» دیگر آنکه عطاء الله مهاجرانی که بعد از خروج از کشور به جمع ضد انقلاب پیوسته و سایت جرس (جنبش راه سبز) را مدیریت می کند، در اظهار نظری می گوید: «حتی یک نقطه سیاه یا خاکستری در زندگی مالی آیت الله خامنه ای وجود ندارد.» اینها و موارد بسیار دیگری که وجود دارد، نشان می دهد که مقام معظم رهبری حفظه الله، حتی یک ریال هم از آنچه طبق گزارش رویترز ثروت ایشان محسوب می شود(!) خرج نکرده اند. زندگی ساده رهبر معظم انقلاب، همواره از قول شخصیت های مختلف با سلایق گوناگون مورد تعریف و تمجید قرار گرفته است و از همه مهمتر، از چشمان تیز بین مردم بصیر ایران اسلامی پنهان نمانده است.


 
3. در ادامه اتهاماتی که پرچمدار انقلاب را هدف گرفته، اتهامات متعددی هم به سوی فرزند بزرگوار مقام معظم رهبری، آقا مجتبی روانه شده است. دکتر حداد عادل در این مورد می گویند: «در این 13 سالی كه آقا مجتبی و دخترم با هم زندگی كرده‌اند، هیچ وقت مساحت آپارتمان‌هایشان 100 متر نشده. خانه‌ای كه الان در آن زندگی می‌كنند، حول و حوش 70 متر است. آقا چهار تا پسر دارند كه با ایشان زندگی می‌كنند و آنها هم زندگی‌هایی مشابه مادر و پدرشان دارند. جای آنها هم محدود است. داماد بنده یك وقت كه می‌خواهد ما را دعوت كند، باید حواسمان باشد كه بیشتر از ده دوازده‌ نفر نشویم، چون برای پذیرایی مشكل جا پیدا می‌كنند.» جالب است که این حقیقت آنقدر روشن است که حتی پایگاه خبری ضدانقلاب روزآنلاین، وقتی می خواهد درباره ثروت رهبری مطلبی کار کند، برای اینکه ادعایش برای مخاطب باور پذیر باشد، مجبور است بخشی از حقایق را هم در مطلب بگنجاند. متن فوق هم عین عبارتی است که در روزآنلاین کار شده است. حقیقت زندگی رهبر انقلاب، از زبان افراد زیادی که با سلایق گوناگون سیاسی و حتی مذهبی در داخل کشورند بیان شده است، اما به حکم «الفضل ماشهدت به الاعداء» به برخی از موارد اشاره شد. بد نیست داخل پرانتز عرض شود که تعریف منافق و معاند، با اعتراف و جمله معروف حضرت امام (ره) که اگر دشمن از تو تعریف کرد در خودت شک کن، متفاوت است. بالاخره بین تعریف و تمجید تا اعتراف، باید هم تفاوت باشد.
و به قول شاعر: خوشتر آن باشد که سر دلبران/گفته آید در حدیث دیگران!
 
4. مشغول وبگردی و بررسی گزارش و نوشته های اینترنتی مربوط به ثروت رهبر معظم انقلاب بودم که نوشته ای جالب برخوردم:
«سید علی خامنه ای ثروتمندترین رهبر دنیاست!
چرا که:
خونی که در رگ ماست
همه هستی مان
جان ناقابل مان
و مختصر آبرویی که داریم
همه و همه
از آن خامنه ای است
که با این کلکسیون
و با این همه ثروت
ویلا ندارد… بیت دارد…
خانه اش به جای فرش
عرش دارد و گلیم و چند تکه آسمان
همه چیز ساده است
مثل خانه زهرا(س)
مثل خیمه حسین(ع)
و حسینیه امام خمینی(ره) دارد
و چفیه دارد
و عصایی که چوبش از شجره طوباست
و دست مجروحی که ریشه در "کف العباس” دارد»
 
حقیقتا درست هم هست؛ آیت الله خامنه ای ثروتمند ترین فرد جهان است، چون میلیون ها بسیجی جان بر کف دارد. ثروتمند ترین است، چون در عین مظلومیت، پر ابهت ترین است. ثروتمند ترین است، چراکه در دل طبقه مظلوم و محروم جامعه جای ویژه ای دارد. ثروتمند ترین است، چون از سلاله زهراست(س). ثروتمند ترین است، چون جانش را، جانی که برای مسلمین جهان عزیزتر از آن نیست، در راه دین و قران، ناقابل می داند...
و براستی چه ثروتی بالاتر و با ارزش تر از دشمنی بندگان دنیا؟ دشمنی کسانی که آنقدر از مال مردم مظلوم دنیا خورده اند که به دایره تبدیل شده اند!؟ گزارش سایتی که وابسته به رژیم خونخوار اسرائیل است و متعلق به آمریکا، علیه ایشان، آیا ثروت محسوب نمی شود؟ دشمنی ساده لوحانی که ابهت استکبار چشمانشان را کور کرده چطور؟ یا آنها که کمر بر بندگی دنیا بسته اند؟
به راستی که رهبر معظم انقلاب ثروتمندترین رهبر جهان است...
 
ذکر خاطرات برخی از مسئولان:
 
1. خاطره ای از آیت الله العظمی جوادی آملی:
يك روز مهمان مقام معظم رهبري بودیم كه فرزندشان آقا مصطفي هم نشسته بود. وقتي كه سفره پهن شد، ايشان به فرزندشان نگاهي كرده و فرمودند: «شما به منزل برويد». من خدمت ايشان عرض كردم كه اجازه بفرماييد آقازاده هم باشند كه ايشان فرمودند: «اين غذا از بيت‌المال است، شما هم ميهمان بيت‌المال هستيد اما براي بچه‌ها جايز نيست كه بر سر اين سفره بنشينند» من در آن لحظه فهميدم كه خداوند چرا اين همه عزت به ايشان عطا فرموده‌اند. (فارس:8703210909)
 
2. خاطره ای از حجت الاسلام ناطق نوری:
به خاطر دارم جناب آقای هاشمی رفسنجانی که با آقا آشنایی دیرین دارند و رفیق بودند، تصمیم به خرید قطعه زمینی داشتند و به ایشان نیز پیشنهاد کردند که اجازه بدهید یک تکه زمین هم برای شما بخریم. فرمودند: شما می‌دانید که من اهل این چیزها نیستم. این روحیه زهد و بی‌اعتنایی به مال دنیا در ایشان بارز بود. (جام جم آنلاین:100944936073)
 
3. خاطراتی از حجت الاسلام و المسلمین راشد یزدی:
الف) در یکی از سفر‌ها که پسر آقا با لباس غیر روحانی همراه من بود، به هر کدام از ما یک کارتن چینی هدیه دادند که خانم آقا از آن استفاده نکرده و گفته بود "این ظروف از سطح زندگی ما بالاتر است و نمی‌توانیم از آنها استفاده کنیم. (فرارو:۴۹۲۰۲)
ب) یک بار آقا به دیدن خانواده شهید رفته بودند و پدر شهید به ایشان گفت: من از شما می‌خواهم که پسرهای من را صاحب خانه کنی و می‌دانم که شما هر کاری را اراده کنید می‌توانید انجام دهید. ولی آقا در پاسخ می‌گویند من 4 پسر دارم که هیچ کدامشان خانه ندارند و نتوانسته‌ام برای آنها کاری کنم. (فرارو:۴۹۲۰۲)
 
4. جمله ای از حجت الاسلام و المسلمین رشاد:
تا به حال چندين بار قصد كرده‌ام با تلفن همراهم از كف پاره‌پاره و ترك‌ترك نعلين آقا عكس بگيرم تا مظلوميت و ساده‌زيستي «سيد علي» را به ديگران هم نشان بدهم. (تابناک:۱۲۱۰۱۰)
 
5. خاطراتی از دکتر حداد عادل:
الف) در سال 60 در اوايل رياست جمهوري شان، يك شب در خدمتشان بودم و صحبت مي‌كرديم. صحبت طولاني شد و ايشان گفتند: شام پهلوي ما بمان! من تصور كردم مثل بقيه جاها، ايشان زنگي مي‌زنند و ميزي در خور رئيس جمهور چيده مي‌شود، لكن ديدم ايشان به منزلشان زنگ زدند و پرسيدند: «خانم! فلاني امشب مهمان ماست، شام چه داريم؟» من نشنيدم خانم چه جواب دادند،‌ ولي حرف ايشان را شنيدم كه گفتند: «عيبي ندارد، هرچه هست،‌بگذاريد توي سيني و بفرستيد. اگر هم كم است، يك مقدار نان و پنير هم كنارش بگذاريد.» شايد خانمشان فكر مي‌كردند اين خلاف احترام مهمان است، ولي ايشان گفتند: «طوري نيست، نگران نباشيد.» تلفن كه قطع شد و گوشي را زمين گذاشتند، گفتند: «شام به اندازه يك نفر بيشتر نداشتيم و خانم نگران بودند. گفتم اشكالي ندارد.» بعد از 10 دقيقه يك سيني آوردند كه در آن غذاي معمولي به اندازه يك نفر بود و كنار آن نان و پنير و مختصري مخلفات ديگر گذاشته بودند. اين وضعيت ذره‌اي براي ايشان مشكل و مهم نبود و خيلي طبيعي و راحت برخورد كردند. من در دلم خدا را شكر مي‌كردم و الآن هم شكر مي‌كنم كه يك كسي به دنيا به اين شكل نگاه و اين طور زندگي مي‌كند. (فارس:8905280017)
ب) خاطره‌اي از سالهاي قبل از انقلاب نقل كنم كه خود ايشان در زمان رياست جمهوري شان براي من تعريف مي‌كردند. ايشان مي‌گفتند من و آقاي هاشمي مدتي تحت تعقيب ساواك و در خانه‌اي در خيابان گوته مخفي بوديم. پولي نداشتيم و زندگي خيلي بر ما سخت مي‌گذشت. سر كوچه ما يك مغازه بقالي بود كه مايحتاج خود را از او مي‌خريديم و به قدري به او بدهكار شده بوديم كه خجالت مي‌كشيديم برويم و از او تقاضاي نسيه كنيم. (فارس: 8905280017)
 
6. خاطراتی از حجت الاسلام و المسلیمن احمد مروی:
الف) يا 14 سال قبل يكي از مسئولين كه مي‌خواست آپارتماني به قيمت 20 ميليون تومان در تهران بخرد و نامه‌اي به من داد كه به دست رهبري برسانم، نامه را كه به آقا دادم نگاهي كردند و گفتند واقعا نمي‌شود اين خانه را ارزان‌تر بخرد، اصلا چه لزومي دارد منزل 20 ميليون توماني بگيرد (ا.ط:بیست میلیون آن زمان خیلی بود!!)، بعد به من گفتند "مي‌ترسم در حكومت و جامعه ما طبقه جديدي از مرفهين ايجاد شود كه به بيت‌المال هم دست اندازي كنند ". (الف:63548)
ب)  آيت‌الله خامنه‌اي به برخي مسئولين تاكيد مي‌كردند كه هدايايي كه از خارجي‌ها مي‌گيريد و گران قيمت است مال بيت‌المال است نه مال خودتان؛ براي مثال به يكي از معاونين وزرا يك بنز گران قيمت هديه داده شده بود كه آقا گفته بود اينها در برابر هدايايي است كه از بيت المال مي‌بريد پس مال بيت‌المال است، هدايايي هم كه به خودشان داده مي‌شود را يا به آستان قدس مي‌دهند يا پخش مي‌كنند. يك بار يكي از سران عرب چهار يا پنج عباي گران قيمت به آقا داده بود و آقا عباها را به من داده و گفتند اين را ببر قم بفروش از پولش 14 و يا 15 عبا بخر بده به طلاب.
ج) چند سال قبل شب عيد فطر دفتر بوديم براي استهلال و كار‌هاي آن، نماز را به امامت ايشان خوانديم بعد از نماز گفتند افطار را برويم منزل ما و ما تعارف كرديم كه نه اگرچه تمايل داشتيم كه برويم ايشان اصرار كردند كه نه بياييد منزل ما، ما هم رفتيم، سر سفره چاي بود و نان و پنير و ظرفي حلوا، ما با اين غذا‌ها خودمان را سير نكرديم كه براي غذاي اصلي جا داشته باشيم، به اشاره از خادم آقا كه پيرمردي است پرسيديم خبري است گفت نه همين غذاست.  وقتي آقا رفتند اين خادم گفت خانواده آقا رفته‌اند مشهد و براي خانه يك ظرف بزرگ حلوا درست كرده‌اند افطار همين را هر شب مي‌خوريم، درباره سحري پرسيديم گفت "هر شب من يك آبگوشتي براي سحر بار مي‌گذارم و سحر با آقا مي‌خوريم". (الف:63548)
د) درس خارج از ايشان خيلي كار مي‌برد به انصاف از درس‌هاي بسيار خوب حوزه هم است، يك بار به آقا عرض كردم آقا دوستان راديو مايلند درس شما را پخش كنند و درس برخي از مراجع قم را هم پخش مي‌كنند، پرسيدند آيا درس همه پخش مي‌شود و اين امكان براي همه است، گفتم نه مگر راديو چه‌قدر ظرفيت دارد، بعد گفتند پس من هم نمي‌خواهم پخش شود. (الف:63548)
 
7. خاطره ای از فرید حداد عادل:
آقا خیلی کتاب دارند، خیلی کتاب به ایشان هدیه می‌شود و خیلی کتاب هم می‌خرند و خیلی کتاب هم می‌خوانند. اما این محیط کاملا ساده است. کف آنجا موکت است. هیچ تجملات خاصی در آن نیست. نه اینکه امکان آن نباشد بلکه رهبری اجازه ورود تجملات به زندگی خودشان را نمی‌دهند. یک وقت هم به مناسبت تولد پسرم، آقا را دیدم و ایشان در گوش یحیی ما ( محی‌الدین) اذان گفتند. حاج آقا مجتبی به ایشان گفتند آقا فرید دوست دارند از شما یک چیزی به یادگار داشته باشند. مقام معظم رهبری گفتند یادگاری چه باشد؟ حاج آقا مجتبی چون می دانست من دوست دارم یک انگشتری از آقا بگیرم توصیفاتی کرد. ایشان فرمودند: فهمیدم و انگشترشان را دادند. (تابناک:۱۵۳۸۳۲)
 
8. خاطره ای از سرلشکر رحیم صفوی:
یك روز كه در منزل مقام معظم رهبری در خدمت ایشان بودم بحث ما قدری به طول انجامید و نزدیك مغرب شد. پس از اقامه نماز در محضر ایشان، معظم له رو به من كردند و فرمودند: آقا رحیم! شام را مهمان ما باشید. بنده در عین حال كه این را توفیقی می دانستم، خدمتشان عرض كردم: اسباب زحمت می شود. مقام معظم رهبری فرمودند: نه! بمانید هر چه هست با هم می خوریم. وقتی سفره را پهن كردند و شام را آوردند، دیدم غذای ایشان و خانواده شان چیزی جز املت ساده نیست. من نیز بر آن سفره مهمان بودم و مقداری از همان غذای ساده را خوردم. (آوینی دات کام)
 
9. خاطره ای از مهندس حمید میرزاده:
در زمان ریاست جمهوری، حضرت آیت الله خامنه ای یک چک پنجاه هزار تومانی برای نخست وزیر وقت - مهندس میرحسین موسوی - ارسال می نماید و می فرمایند: این حداکثر پولی است که ممکن است از بیت المال در هزینه های شخصی بنده جابجا شده باشد، کمتر از این است ولی شما این مبلغ را به حساب خزانه دولت واریز کنید تا من مدیون بیت المال نباشم. (آوینی دات کام)
 
10. برای خواندن خاطرات شخصیت های مختلف درباره مقام معظم رهبری، کتاب های بسیاری تهیه شده است که می توان به آنها مراجعه کرد، از جمله کتاب «چشمه نور».
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۶۲
در انتظار بررسی: ۱۲۷
انتشار یافته: ۱۷۰۹
هانیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۲/۱۰/۳۰
500
506
دارای رهبر بیش از این پولهایی است که گفتید دارای ایشان جوانان عاشق انقلاب هستند که حاضرتد برای دین و مکتب جان خود را تقدیم کنند دارایی یعنی این نه ان چه که دشمن تصور می کند
پاسخ ها
محمد
| United States |
۲۱:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۸
ای ول گل گفتی...اینها یا فک کردند با بچه طرفند یا حرام خوری کورشون کرده که درکی از شخصیت و بزرگی امام سید علی خامنه ای ندارند که هر تهمتی رو بهش میزنند
قاسم
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۳
اصلا من بحثم با كسايي كه در مورد دارايي هاي رهبري اظهار نظر ميكنند اين است كه مگر كسي كه به عنوان رهبر جامعه اسلامي است نبايد در اين جايگاه ثروت داشته باشد ؟! مگر افتخار است كه رهبر جامعه اسلامي نعلينش پاره باشد ؟ رهبر جامعه اسلامي بايد دسترسي به منابع مالي داشته باشد ، رهبر جامعه اسلامي بايد ظاهر آراسته داشته باشد ، تا كور شود هر انكه نتواند ديد ،
ارام
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۴
در جواب اقا قاسم باید گفت به نظر شما این افتخاره که رهبر تو کاخ زندگی کنه و مردم جامعه تو (...)...
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
سجاد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۸
با سلام
باور کنید چیزی نمی توانم بگم همین بس که آقا غیر خدا همه کس ماست مرهم دل ماست.
ادی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۳
چقدرم که توجه میشه...توجه به حرف نیس
امیرحسین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۴
در جواب به ارام.چرا اینقدر کورکورانه حرف میزنی.مگه تو کاخ آقا رو دیدی. آقا توی خونش مبل نداره فقط یه صندلی که روش بشینه. آقا وضع خونش سادست شما میگی کاخ وای به حال اون روزی که تو خونش لوستر داشته باشه.لابد میگی ما تو خونمون لامپ کم مصرف داریم ولی آقا لوستر!
مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۴
ما باید خوشحال باشیم معلوم است که امام خامنه‌ای توانسته است منافع آنها را در دنیا به خطر اندازد اینکه مثل روباه به هر حیله‌ای متوسل می‌شوند این نشان از درست بودن راه این بزرگوار دارد. جانم فدای رهبر کم است جانها فدای رهبر انشاالله دوست داریم سید علی
م
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۳۲ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۸
من خودم به شخصه اقا رو دوست دارم،تا حالا هم جز اقا چیزه دیگه نگفتم،خیلی مرده.ولی خیلی تنهاست،دشمن زیاد داره،عاشقتم اقا
نيما
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۲
بعضي انتظار دارند رهبر با يك حكم حكومتي تمام فساد ها و رباها و دزدي ها و...را برطرف كند اما امام علي كه معصوم بود هم نتوانست در زمان حكومت خودش اين ها را برطرف كندنمونه اش معاويه و حكومت به اصطلاح اسلامي شام در آن زمان كه آخر امام علي نتوانست آن هاريشه كن كند
چه قدر انتظارات بيجا داريد؟
خودتان چه قدر در راه اسلام تلاش كرديد كه اين قدر از اقايي كه همه چيزش را فداي اسلام كرده انتظار داريد؟
بنده خدا با ساده ترين وضع دارد زندگي مي كند طوري كه دشمنان هم به ساده زيستي ايشان اعتراف كرده اند.
افغانی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۶
رهبرتون انسان هوشمند و بزرگی است و احترامش واجبه ولی من موندم شما ایرانی ها چطور این نظام (...) را تحمل میکنید چرا با امریکا رابطه برقرار نمیکنید به خدا اگه 1درصد از نفت و گاز شما را ما داشتیم افغانستان را بهشت میکردیم(به رشد اقتصادی افغانستان طی سال های گذشته توجه کنید)به ما ربطی نداره ولی من به عنوان یک شیعه می خام تنها کشور شیعه جهان قدرتمند باشه من تاریخ تون را خواندم سراسر افتخار و غروره برای ایرانی ها ولی الان...
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
نيما
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۸
جناب افغاني
سال ها كشور ما با آمريكا رابطه برقرار كرده بود اما آمريكا جز چپاول و غارتگري و استعمار چيز ديگري براي ما به ارمغان نياورد.
ما با آمريكا مشكلي نداريم اما آن ها با راه امام زماني ما مشكل دارند . مشكل آن ها با نظام و رهبري و دولت نيست . مشكل آن ها با اسلامي است كه جلوي ظلم و ستم غارتگري ممالك اسلامي را بگيرد.هر نظام ديگري هم كه بخواهد مستقل باشد و ديگران را هم مستقل كند همين بلا را سرش در مي آورند.
آمريكا تنها در صورتي با ما خوب ميشود كه ما اسلام امام زماني را كنار بگذاريم.
شما به عنوان يك شيعه ميخواهي بين آمريكا و امام زمان، آمريكا را انتخاب كنيم؟؟؟؟؟
در ضمن عربستان كه ده برابر ما نفت دارد و نوكر آمريكا است و بهشت نشده است.بلكه هر روز بدبخت تر ميشود(شما برو به رشد علمي عربستان نگاه كن ميبيني بعد از نفت كشورش منحل ميشه چون رشد علميش نزديك صفره و همه صنايع در اون وارداتيه)
ایرانی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۴/۱۶
اقای افغانی ما قبل از انقلاب تجربه این رابطه را داشتیم زمانی که سگ آمریکایی تو ایران از جوانان ما با ارزشتر بود (کاپیتالاسیون )همانچیزی که الان یک سرباز آمریکایی بیش از ده افغانی رو تو خونشون به رگبار میبنده و دولت شما هیچ کاری نمی تونه بکنه از منابع گفتی :کشور شما یکی از دارندگان بیشترین منابع معدنی دنیاست . از رشد اقتصادی کشورت گفتی :اگر رشد دارید پس این همه مهاجر ت به ایران وسایر کشورها برای چیست بیش از پنج میلیون مهاجر واین همه جنگ وخونریزی ونا امنی ولی ما تمام ابزارهای ریشه ای رشد وتوسعه پایدار رو داریم از رتبه علمی خوب در جهان گرفته تا امنیت که انشاالله این رشد حقیقی به وقوع خواهد پیوست
فریبرز
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۸
گغتن حرف هایی از قبیل دارایی هایه رهبر سهل آسونه اما رهبر ما یدونست اونم محض نمونست این به تمام مسلمونها یه دنیا امری ثابت شدست ومن به عنوان یک ایرانی به داشتن همچنین رهبری میبالم
محمدرضا
| Netherlands |
۱۸:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۶
فقط میتونم بگم: ما ایرانی ها را خداوند چرا اینقدر ساده آفریده که هر چیزی را می شنویم راحت قبول می کنیم. به ما باید بگن راحت الحلقوم نه آدم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۷ - ۱۳۹۵/۰۱/۱۷
اینا برای فرزندان ما نان و ابو مسکن و کار نمی شود کاش رهبر کاخ داشته باشد مردم هم کار
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۹
ایشون (...) باید بره تاریخ رو بخونه، بعد میبینه که تا دویست سال پیش اون سرزمین ها نیز جزو ایران عزیز بودند و در واقع اینها هم ایرانی و مسلمان بوده و برادر ما محسوب می شوند.
اگرچه تحلیلی سیاسی شون غلطه و ما اتفاقاً به دلیل اسلام و منافع ملی خودمون از آمریکا دوری می کنیم و پیشرفت هم کرده ایم.
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۷
اونی که شما فکر می کنین خودتونیو هفت جد اباد خودتو (...)
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۳۰ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۳
آقای افغانی نه که آمریکایی ها اومدند افغانستان را آباد کردند یه آمریکایی سالی چند افغان میکشه نمیتونید چیزی بگید اونجا تجارت مواد مخدر به راه انداختند
روح الله
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۱
جانم فدای رهبر عزیزم امام خامنه ای
فرزندان امام علی علیه السلام
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۶ - ۱۳۹۵/۰۹/۲۶
سلام به ملت ایران بیائید بالا بالاتر و بیرون از دایرهایی که دشمن می خواهد ما از انجا نگاه کنیم ْْْْْْْ ْ از آسمان حقیقت نگاه کنید ْ نگاه کنید میبینید قضیه چیه ْ ورود در این بحث خاصته دشمن برای درور کردن ذهن مردم است ْ از چی ؟از اینکه یک مرد خدا که تمام زندگیش را جمع کنی بیشتر کمتر از زندگی یک فرد معمولی جامعه نیست در مقابل تمام دنیا و هزاران ملیارد دلار و تبلیغ هزاران شبکه تلوزیونی ایستاده ْْ هیچی کمرشون رو هم خرد کرده هیچی ْ هنوز غربی ها نفهمیدند از کجا می خورند هیچی ْ ولی من به شما می گم ما صاحب داریم ما صاحب داریم و این مرد هم سرباز همان اقایی است که مولا و سرور وحجت خدا در زمین است و انشاء الله ما هم سربازان امام خامنه ای باشیم ْلبیک یا امام
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
فقط یک جمله کوتاه: ساده هستید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۲ - ۱۳۹۲/۱۰/۳۰
203
93
سلام ما مينويسيم مال /پست /جاه جلال/كاخ وووووووووامام خامنها ي ميخانند قول وزنجير
شيعيان واقعي هميشه مورد تهاجم به ظاهر شيعه و ديگر دشمنان ولايتمداري بوده اند الاهم عجل لويك لفرج
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۶
خودت فهمیدی چی گفتی؟؟
راما
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۴ - ۱۳۹۴/۱۱/۰۴
من تعجب میکنم دوستان بدون توجه به متن منفی یا مثبت میدن جالب اینجاست در این جمله چند غلط املایی فاحش و بازی با کلمات به طرز ناشیانه موجبات نا مفهومی در درک بیان شده
کریم
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۰
واقعا نمی دونم به این نفهم ها که اینجا اسمشون ارام وووووووووووووووووچی بگم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۳
چی میگی داداش؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۲/۱۰/۳۰
279
284
کاش همه از رییس جمهور وزیر مدیران نمایندگان تا..........ساده زیستی ایشان رایاد بگیرند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۳
تو از کجا میدونی واقعا ساده زیسته
نيما
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۳۱
از آن جايي كه دشمنان بزرگ انقلاب مانند عطا الله مهاجراني كارشناس بي بي سي به ساده زيستي آن اعتراف كرده اند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
چه جالب حالا حرفهای مهاجرانی سنده براتون
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۵
ناشناس 21:51 سند ساده زیستی اش اینه که تا حالا مخالفانش نتوانستند هیچ سندی بجز مستند چرت و پرت و مزخرفی که مخملباف ساخت که حتی مخالفان سر سختش هم اذعان کردند که این فیلم بیشتر نشان دهند پاک بودن رهبری است.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۳۹ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۳
سندی واقعی و درست بر رد پاکی رهبری وجود ندارد و دشمنان ایشان هم به ساده زیستی اش اذعان دارند ولی میشود به خدا هم تهمت زد نعوذبالله روز ظهور میفهمیم کی خوب بود
عاشق رهبر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۲
واقعا دیدی که داری این حرف و میزنی کاش اول میدیدی بعدحرف میزدی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۶ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۱
پاینده باد امام خامنه ای
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۷ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۱
427
375
امید وارم سایه ایشون سالیان سال بالای سر ما و کشور باشه.
پاسخ ها
ارمان
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۳
این (...)..... که منفی داده کیه
این ..... کیه که منفی داده
پدر و مادرش معلوم نیست کی هستن
جون خیبر این فحش های من رو پاک نکن شاید بهش بر بخوره نظر من رو هم بزار
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۹
(...) همگی همره این قافله هستند
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
معین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۸ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۹
خدا پدر خوارج را بیامرزد شما آقا آرمان خوارج باید جلوی پای تو لنگ بندازد مردم در فقرو ترس و اعتیادن انوقت سر (...) دعواست
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
آرمان جان احساسات خودت را کنترل کن. در ضمن ادب داشته باش. با هارت و پورت و فحش کاری از پیش نمی رود.
شیعه
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۷
آخه ارمان جون نظرهات جز چرت و پرت چیز دیگه ای ننوشتی . بهتره که درحالت خاموشی به خاموشی بری . تا تعتدادتون بیاد پایین
بهزاد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۲۲ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۲
امیدوار باش.ادمایی مث این حروم لقمه حالاحلاها زندن...
آروشا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۹
تو ازکجا میدونی ساده زیست نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۱
آرمان
لطفا با این الفاظ رکیک تون رهبر ما رو خراب نکن
شما تندروها دوستش نیستید
دشمنی بزرگ در لباس دوستید

افتخار ما اینه که رهبرمون صبور و با ادب ه

اونوقت اسم خودت رو گذاشتی دوستدار رهبری ؟
در جواب ارمان
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۰
از کامنت ارمان مشخصه هنوز به سن بلوغ نرسیده ایران عزیز مارو چاپیدند (...) فقط یه سوال دارم چرا مردم ما اینقدر بی ایمان و دلسرد از دین شدن چرا اقایی که فحش میدی اگه راه درسته چرا سال به سال وضعیت بدتر می شه با انداختن مشکل به دوش امریکا چیزی حل نمیشه
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۳
حکومت اسلامی امتحان الهی است یهود قدر موسی علیه السلام را ندانستند و تقاضای غذای آسمانی کردند برای اصلاح نیاز است به مردم و مسئولین خوب که در زمان امیرالمومنین علیه السلام نه مردم حمایت کردند نه مسئولینی چون شبث و معاویه و ولید ... در ضمن تهمت زدن آسان است به خود خدا هم میشود تهمت زد . چرا دین مردم ضعیف میشود چون فتنه های آخرالزمان شدیدند و ظهور نور نزدیک است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۱
انشاءالله
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۴
374
290
خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست.
پاسخ ها
بهزاد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۲۴ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۲
خونتو هدیه هم نکنی یا خشکش میکنن یا میریزنش رو اسفالت
نيما
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۴
شما به فكر خون خودت باش بهزاد
خوني كه به نايب امام زمان هديه بشه ارزشش خيلي بالا است.
محمدامین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۴۳ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۳
آقای بهزاد مراقب حرف زدنتون باشید شماشخصیت خودتون روکه بردین زیرسوال هیچ شخصیت خانوادتونم زیر سوال میبری
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۳
این ولی خدا سید علی خامنه ای را بعد ظهور خواهید شناخت که صد البته نزدیک است
عاشق رهبر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۲
اصلا خون تمام اعضای خانواده ی من فدای رهبر
روح الله
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۰۰ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۱
خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست.
مقداد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
117
194
متاسفانه بعضی آقایون که دم از رهبری میزنند با ناسزا گفتن به اصل رهبری و ولایت رو خدشه دار میکنن .
امام علی در مقابل کسانی که به او توهین میکردند صبر پیشه میکرد . حال اگر ما هم پیرو راه آن امامیم نباید زبان تلخ داشته باشیم .
این آقایی که حرف ناسزا میگه یه افراطی بیش نیست که ما هر چی تو این مملکت میکشیم از همین افراطیونه
پاسخ ها
ارمان
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۷
درسته حرف شکا قبول ولی یه جایی خط قرمز داره اگه به امام حسینت هم توهین کنن همین طور میگی
شما همون آدمهایی هستید که اهل تساهل و تسامهید شما همون هایی هستید که تو صلح امام حسن گفتید اشتباه کرد و تو جنگ امام حسین گفتید لازم نبود بجنگه اصلا چرا رفت جنگید باید صلح میکرد شما طرفدارهای کسانی هستید که اگه دینتون رو هم ببرن هیچی نمیگید و میگید باید تقیه کرد با شما افراط و تفریط معنی میده با سکوت شما دل آقا خون میشه شما همون هایی هستید که تو فتنه 88 تو خونه هاشون نشستن و گفتند فعلا باید صبر کرد و سکوت پس کو .......
لبیک یا خامنه ای
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۰
در جواب آرمان جان عرض میکنم:
من خودم پیرو و سربازه امام خامنه ای ام (البته اگر شایستگیشو داشته باشم.)
شما که دارید اینگونه افراطی حرف میزنید فکر نمی کنید مسئله ی شیعه انگلیسی که رهبری گفت و مربوط میشه به حماقت و جهالت برخی شیعیان مشمول من و شما هم بشه؟؟
من بیشتر با آقا مقداد موافقم.
امام خامنه ای که دیگه بالاتر از حضرت عیسی و پیامبر و امیرالمومنین و ... نیست. هست؟؟!!
اون که پیامبر ما بود و جد رهبری و بهترین مخلوق خدا و ... وقتی شکمبه روی سر مبارکشان ریختند هیچ عکس العملی نشان ندادند.احتمالا همین هم باعث شده که افرادی که اینو شنیدن یا دیدن به مهربان بودن دین اسلام ایمان بیارن و مسلمون بشن. ما در قران داریم که خداوند می فرماید: ای پیامبر. اگر درشت خو و سنگدل بودی مردم از دورت دور می شدند.
حالا فهمیدید منظور من و آقا مقداد چیه؟
ما میگیم حتی اگر کسی به بزرگی توهین میکنه ما باید دو حالت رو پیش بگیریم: 1- به عنوان پیرو رهبری ازش بپرسیم چرا این توهین رو کرده. اگر تو به حرفت ایمان داشته باشی میتونی اونو قانع کنی که توهینشو پس بگیره و این جوری به جمع اصحاب امام خامنه ای افزوده میشه.
2- میتونی تو هم بهش فهش و ناسزا بگی و پدرشو در بیاری!!(البته نه بعنوان یک پیرو رهبری. چون در اینصورت آن فردفکر می کند که رهبر هم مثل تو بد دهنه!)
حالا خودت قضاوت کن: راه اول بیشتر و بهتر جواب میده یا راه دوم؟؟
من قضاوت رو برعهده خوانندگان عزیز می گذارم.
در باب تقیه هم با حرفتون موافقم. متاسفانه گروهی که تا دیروز یار و دست راست روح الله بودن امروز که وقت امتحان دادن رسید جا زدن و دنیاشون رو انتخاب کردن و آخرتو فروختن گفتن که باید تقیه و سکوت کرد!! جایی باید سکوت کرد که حاکم شرع یا امام یا پیامبری دستور داده باشد. متاسفانه بیش از 99 درصد مردم عادی نمی تونن خودشون به تنهایی تشخیص بدن که در حال حاضر سکوت بهتره یا جنگ. در 88 هم همینطور شد. البته فتنه 88 یک نعمت خدادادی بود...چون بعد از قضیه تسخیر لانه جاسوسی و ... مردم کمی داشتن فراموش می کردن انقلاب رو و همین باعث شدن دشمن دندون تیز کنه که در جلوی ما بایسته. اما با اتفاقات 88 (که البته صدمات جبران ناپذیری هم به پیکر نظام زد) دنیا بار دیگر فهمید که محاسباتش غلطه و هنوز اکثریت مردم دنباله رو نظام اند. چه با حجاب چه بی حجاب. چه ثروتند و چه متوسط و چه فقیر. چه مسلمون و غیر مسلمون. چه شیعی چه سنی. چه کرد و چه غیر کرد. چه ........... و چه ............ (اینایی که گفتم همشون مستند اند. میگین نه تو گوگل بزنید 9 دی تا متوجه بشید چی میگم)
دست علی یارتون خدا نگهدارتون.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۲۶ - ۱۳۹۵/۰۶/۳۱
چرا میگی خونی که در رگ ماست از کیسه ی خلیفه میبخشی
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۸
99
279
نمیدانستیم به گدایی انداختن مردم ایران و بی شخصیت کردن انها یعنی مساوات در بیت المال شما سرت در اخر خودت و همانهاست برو بریرون تو خیابانها ببین مردم برای لقمه ای هم دیگر را میکشند از خدا بترسید
پاسخ ها
مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۴
کاربر ایرانی راست می‌گه بنده خدا چند روز که تعطیلی میشه از تهران تا شمال ترافیک میشه همه از گرسنگی سوار ماشینهای 150 میلیونی میشند میرن شمال همدیگرو روی زغال به سیخ می‌کشند بخورند.
بی سواد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۶
اگر یه نفر با درآمد مشخص و محدود بخواهد مثل ثروتمندان رفتار کنه و شان و شخصیت را صرفا در داشتن تجملات زندگی ببینه ونداشتن این چیزها را مصداق گدایی بدونه، حیف کلمهء گداییه، اون شخص مستحق مفلس بودنه،ولی اگر تلاش برای رفع فقر و داشتن زندگی خوب برابر تلاش و زحمت خودش را انتظار داشته باشه، این بهترین اعتقاد و مورد سفارش خدا و رسول و ائمه اطهار علیهم السلام هستش.در ضمن از اون مردمایی که شما میگین تو شهر وولایت ما هستش، اما یا معتادن یا دائم الخمر هستند که به قول شما به جون هم افتاده اند. آدم سالم و معتقد درست رفتار میکنه.
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
اشتباه منفی دادم. خدایا توبه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۸ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۳
آقای ایرانی گدایی کی زیاد بود زمان رضاخان خائن که اکثریث از گشنگی جان میدادند ولی حالا اکثریت ماشین دارند وضعشون بهتر شده ولی دزدی و غارت و مشکلات و مسئولین نالایق وجود دارند ولی رهبری درسته تهمت نزنیم به ایشان روز قیامت جوابگو هستیم
میلاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
79
307
وقتی پدری پیش زنو بچش شرمنده فراهم کردن یه کیلو برنج ایرانیو نیم کیلو گوشته یا اینکه یه کیفو دفتر نمیتونه برای بچش بخره اونوقت تو نشستی از خودت خاطرات میبافی..مردونگی گرفتن دست فقیره نه شعار دادن. 
پاسخ ها
رضا
| United States |
۱۶:۵۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۷
عزیز دلم خاطره بافی واسه بعضی مسئول های بی لیاقت کشوره
من نمیدونستم که نون شب ودفتر وکتاب مردم مربوط به رهبره
یه کم فکر کن ببینکیا باعث گرونی جنس شدند
هر کس کمی وکاستی داره میندازه پای رهبر وحکومت اسلامی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۷
چه ربطی داشت ایشون دارن میگن رهبرمون ساده زیسته همین نگفت دفتر مشق بچتو نداده که. اونو برو از هاشمی بگیر با اون سیاستش(پایه گزذار سیستم اقتصادی کنونی)
غریبه
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۸
مراقب باش فحش بهت ندن اینجا حرف حق بزنی فحش میدن
شیعه
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۷
فحش واسه آدم های بی لیاقته پس اگه فحش دادن بدون لیاقتشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۶
حزب اللهی های محترم لطفا فحش ندین یه نگاه به مثبت و منفی کامنتا بزارین حساب میاد دستتون. در طول تاریخ در هر برهه ای یه عده شعبون بی مخ پیدا میشه که کارشون عربده کشی و فحش دادنه.
نگار
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۲۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۷
شیعه که البته چیزی هم از شیعه بودن حالیت نیست الان فحش لیاقت توئه که بهت بدن
نيما
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۴
شمابرو وضع رفاه همسايگان ايران رو ببين يا ايران زمان شاه رو ببين بعد حرف بزن
بی سواد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۶
اگر همه مردم بخوان با رها کردن موطن اصلی خودشون به شهر دیگه برا کسب درآمد زیادتر مهاجرت کنند شاید داشته های قبلی خودشون را به خاطر نداشته های فعلیشون از دست بدند، در این صورت شاید نه، که حتما دچار مشکل میشند. عقل بهترین ثروت برای بشر هستش که بعضیا کمترازش استفاده میبرند.
بی سواد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۶
در جواب نیما: برو از بابا ننت بپرس درآمد نفت زمان شاه و متناسب اون جمعیت ایران چند نفر بوده؟ یه شهربود و 4 تا خط تلفن،20 لیتریا به دست و تو اون به قول شما ارزونیا یه آبادی و چهار تا ماشین لکنتی، از گاز شهری و آسفالت هم خبری نبود،تو اون فراوونی و ارزونی به قول شما،یه تلوزیون بود و یه محله،آب لوله کشی هم کمتر شهرها داشتند و روستا ها که اصلا به حساب نمی اومدند. پیکان 20 هزار تومن بود و دستمزد کارگر 5 تومن، کارمندش بیشتر از 150 تا 500 تومن بیشتر حقوق نداشت، بابای من هم که دوربین فیلمبرداری نداشت که از نعمت و مکنت و فراوانی و نبو فقر اون زمان مستند تهیه کنه ، ولی صدا سیمای اون زمان چند تا فیلم از بدبختی مردم اون زمون به یادگار گذاشته! راستی خدایی زندگی و درآمد اون موقع و الان خانواده خودت را مقایسه کردی؟دیگه الان از سر نداری کسی لباس خودش را برا بچش کوچیک نمیکنه.
پرواز
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۲
ما الان 1ساله نتونستیم برای خونه گوشت بخریم وفقط اسکلت مرغ می خریم تا کی مسولان می خوان بی مسولیتی خودشون وبندازن گردن آمریکا به خدای احد و واحد واگذارشون می کنم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۰۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۳
تو دولت امیرالمومنین این صعف ها بوده که مسئولین بی لیاقتی چون معاویه و شبث و ولید به باور آوردند که به حرف ولی گوش نمیدادند رهبری ساده زیسته و مثل ماست ولی برخی مسئولین بی لیاقت که .......
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۰۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۳
ولایی ها بدلیل اعتقاد به ولایت و متن بالا کمتر نظر میدهند
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۰
281
181
رهبر عزیزم دوستت دارم و سرتا به پا گوش به فرمانیم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
وقتی تو اون دنیا مخالفان سید علی رو به خاطر مشرک بودن گرفتن و دهنشون رو اسفالت کردن می فهمن که چی به چیه.
(...)
|
Kuwait
|
۰۹:۳۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۳
93
221
همه كساني كه بهر دليلي دست به دزدي يا جنايتي زدند واعدام شدند تو اون دنيا يقه اقاي (...) رو ميگرند
تو اين مملكت كيف قاپ اعدام ميشه ولي مملكت قاپ (...) میشه وهمه براش دعا ميكنند ...
مدیر پایگاه قسمت های نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی و حقوقی ویرایش شد
پاسخ ها
احمد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۶
یکی یه کیف می دزده سند دوچرخه داییشو می زاره گرو آزاد میشه بعد تو چی میگی؟
شیعه
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۷
انشا... شر خودت به خودت برگرده
نگار
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۲۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۷
خجالت بکش اسمتو گذاشتی شیعه اما داری (...)
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
نيما
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۳۱
آقا يا خانم سه نقطه داخل پرانتز
شما مگر از روز قيامت خبر داريد؟
شما ا كجا ميدانيد مملكت قاپ همان آقاي مورد نظرتان است؟آيا ميدانيد غيبت و تهمت گناهان كبيره هستند؟ بالفرض فردي كه در نظر داريد دزد باشد اما اگر نباشد با همين غيبت و تهمت آن هم به رجال سياسي و مذهبي ميداني چه با روز قيامت خود آورده اي؟
در اين مملكت بي خود براي كسي دعا نمي كنند
رهبر انقلاب با قدرت تمام در برابر زورگويان ايستاده در مقابل شياطين و فتنه ها ايستاده.
دليل دعاي ما به جان ايشان اين است.
در زمان شاه در سيستان قحطي آمده بود و مردم از گرسنگي ميمردند اما شاه هيچ توجهي نمي كرد و مليون ها ريال به پول آن زمان خرج جشن 2500 سالگي ميكرد
در صورتي كه انقلاب از همان اول با كميته ها به محرومان ميرسيد و محرومان را عزت داد كرامت داد نگاه كن مستضعفان همين حالا هم از حاميان اصلي حكومتند و ثروتمندان مخالفان اصلي آن
کریم
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۰
اقای نقطه0000000000000000000000000000000000لال ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل
فدایی رهبر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۰
221
98
تاکور شوند ان کسانی که نمی توانند رهبری و ولایت فقیه راببینند و از حسادت و بغض کینه یاوه گویی مزخرف می گو یند این افراد از نسل همان مردم زمان امام علی ع یعنی مردم کوفه هستند که امام برحق را می شناختند ولی از روی بغز کینه اظهار نشناختن امام را میزدند و بعد از ضربه خوردن وشکافتن فرق این امام عزیز می گفتن مگر علی نماز می خواند وهمه نو ع جنایت دزدی انجام میدادند وانرابه امام مظلو مان تهمت میزدند بد نیست که انسان مملکت قاپ باشد انهم چنین مملکتی که با خون هزاران شهید ابیاری شده انهم ازدستان اجانب و بیگانگان مثل رژیم جنایت کار امریکا اسرائیل ادم کش و اشغالگر صهیونیستی انگلیس استعمار پیر و روباه مکار باید هم کشور را از دست این شیاطین انسان نما قاپید و به دست صاحب اصلی ان صاحب زمان داد مقام معظم رهبری علمدارو پرچمدار نهضت اقا امام زمان هستند بکوری چشم دشمنانشان و حسودانشان مخصوصا اقازاده های ساندویج خور و فتنه گر و چپاول گر بیت المال در اخر حسد هرجاکه اتش بر افروزد هم اول حسودان را برافروزده دهمه دزد ها و اعدامی ها جنایت کار در ان دنیا حتما یقه شیطان رامی گیرند که چرا انها راگول زده و راه دزدی را به انها امو خته است چون همه افراد دزد ویا ادمکش و اعدامی بعداز گیر افتادن و توبه کردن می گویند که دوست ناباب و یا شیطان گولمان زد نه کسه دیگر قابل توجه بعضی یاوه گو ها و ضد انقلاب به کوری چشم بدخواهان خدایا تاظهور دولت یار خامنه ایی را نگهدار از گزند ها
پاسخ ها
آ
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۴
بله بنده هم با استمداد از درگاه خدا و به کوری حسودان برای شما شفای عاجل تقاضامندم.
نگار
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۳۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۷
ای ول آ
نيما
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۳۱
شما به جاي آنكه شفاي عاجل براي فداييان رهبر بخواهيد به فكر افزايش علم و بصيرت و ايمان خود باشيد تا به نايب امام زمان دشمني نكنيد
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۴
بند نیست ادم کمی مطالعه داشته باشد و بعد هرچی از دهانش درآمد را بیان کند
دایی رهبر برو بیشتر مطالعه کن تا مثل بعضی از مسلمان های صدر اسلام و تابعین سرت کلاه نگذارند
برو برادر بیشتر مطالعه کن مطمئن باش از مطالعه ضرر نمیکنی
یا حق
شیوا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۴ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۰
(...) کجا بود آقا شما همونایی هستین که به آیت الله منتظری انگ منافق بستین همه این تهمت هایی که به آقای منتظری زدن زیر سر آقای (...) بود بهتر شما هم یه مطالعه ای داشته باشین نیما خان
مدیر پایگاه قسمت های نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۳
همه ائمه ما از جهل مردم شهید شدند و حضرت نوح را به سنگ می بستند و میگفتند دیوانه است و بسیاری از انبیا را سر بریدند ولی عذاب الهی آنان را گرفت . به امام علی میگفتند مگر نماز میخواند .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۶
آقای فدایی رهبر و یا هر کس دیگه با این افکار ، خوب بود که ما بیشتر اهل تعلق باشیم تا تملق ! ساده زیستی و ... ربطی به علم و بصیرت نداره ! دوستانی که گله دارند در وهله اول دشمن دین و خدا که نیستند !!! حرف حساب اینه که کشور ما یکسری باورها که بیشتر سلیقه ای هستند و با لجبازی زیاد اعمال می شوند ، ریشه فرهنگ و اقتصاد کشور رو با تیشه زده ! اعتقاد به یک طرف اما همه چیز با ساده زیستی و باورهای مذهبی حل نمی شود ! کار باید دست کاردان و اهل فن باشد و به علم و افراد کاردان هم بیشتر باید احترام گذاشت ولو حتی با یکسری از باورهای مذهبی و البته سلیقه های شخصی عده ای در تضاد باشد !!!
سجاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۲
60
84
علی علیه سلام ثروت مند بود اثلا تمام ائمه ثروت داشتند و تمام مراجع الان دارند باید داشته باشند
باید
ولی بهتر است مثل ائمه تواضع داشته باشند
تواضع
تواضع
تواضع
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۷
عزیزم دارن
ولی
ولی نه مال خودشونه
مثلا مردم میدن میگن در راه اسلام خرج بشه و اون عالم هم برش واجبه در اون راه خرجش کنه(به عبارتی واضح تر مال خودش حساب نمیشه مثل امانته)
نيما
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۲
ناشناس هرچند قسمت اول حرفت درسته مردم با اطمينان كامل به دفاتر ايشون وجوهاتشون را تقديم ميكنند شما جوش طرفدارانشون رو نمي خواد بزني
اتفاقا مقام معظم رهبري بسيار متواضع هستند كليپ زير را ببينيد
http://www.aparat.com/v/nWHx9
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۶
بله ثروت به همراه کلی کنیز و غلام که در دسترس باشند ...!
سجاد گله شما همون واقعیات 1400 سال پیش هم منکر میشی چه برسه به الان ....
شما از واقعیت اصالت ایرانی بودن هم دور شدی و حتی منکر خودت هم هستی !
ای کاش همه دوستانی که کورکورانه دفاع می کنند ، به راه راست که خدا میخواهد هدایت شوند که این راه همانقدر که به باور اعتقادی نیاز دارد به تعقل و اصالت هم نیاز دارد ...
حامد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۸ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۴
232
134
سید علی خامنه‌ای ثروتمندترین رهبر دنیاست؛
چرا که:
خونی که در رگ ماست،
همه هستی‌مان،
جان ناقابل‌مان،
و مختصر آبرویی که داریم،
همه و همه،
از آن خامنه‌ای است.
که با این کلکسیون،
با این همه ثروت،
ویلا ندارد، بیت دارد…
خانه اش به جای فرش،
عرش دارد و گلیم و چند تکه آسمان.
همه چیز ساده است.
مثل خانه زهرا(س).
مثل خیمه حسین(ع).
و حسینیه امام خمینی(ره) دارد.
و چفیه دارد.
و عصایی که چوبش از شجره طوباست.
و دست مجروحی،
که ریشه در "کف العباس" دارد
پاسخ ها
شیعه
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۷
عالی بود . دمت گرم
نيما
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۴
بسيار خوب بود دمت گرم
علي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۵
211
45
انصافاَ خجالت نمي كشيد اسم رهبر رو خدشه دار ميكنيد يعني چي رهبر گفته من چهارتا پسر دارم نميتونم واسشون خونه بخرم رهبر مملكتي كه بزرگترين منابع نفت گاز در اون موجوده شبا به مهموناش املت تخم مرغ ميده لا اقل از سن وسال رهبر خجالت بكشيد ضد انقلابي هاي خائن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۷
عزیزم برای یه مسلمون واقعی مرغ خوردن شرف نمیاره که املت خوردن شرفشو ببره
اگه اینجوریه که شما میگید چرا فکر نکردید علی(ع) چرا نون جو میخورد ایا اون باعث کسر شان امام علی بود؟؟؟
عزیزم: معیار خوب بودن خوب خوردن نیست.
جواد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۶
تو مثل اونایی هستی که به خاطر یه صندوق خرما جلوی امام حسین(ع)ایستادن.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۳
ایول ناشناس
مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۷
حرف مفت میزنی (...) آنوقت 50درصد ملت ایران درفقر وزیر خط فقرزندگیمیکنند .5درصد جمعیت کشور دارند 90درصد سرمایه کشور را می قاپند.کشوری که تمام مسئولین (...).مهدی جان به فریاد ملت ایران برس.
مدیر پایگاه قسمت های نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی و حقوقی ویرایش شد
نيما
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۸
مهدي جان به فرياد كوردلان برس.
در آمريكا يك درصد مردم ،نود درصد سرمايه ها را در اختيار دارند. چهل درصد مردم آمريكا طبق آمار هاي رسمي زير خط فقرند.فساد و جرم و جنايت در آمريكا بيداد مي كند. ده درصد جمعيت آمريكا سياه پوستند اما چهل درصد زندانيان آمريكايي از سياه پوستانند.
در آمريكا كه مدينه فاضله برخي ها است اين گونه است آن وقت شما ميخواهيد در ايران اين گونه نباشد؟
وضعيت زندگي مردم ايران برخلاف تبليغات شبكه هاي ماهواره اي فارسي زبان نسبت به خيلي از كشور ها بهتراست.
شما كه دم از مهدي ميزني با چه مدركي به همه مسيولان آن تهمت ميزني؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۶ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۳
رهبر کسی است که دشمناش هم چون مهاجرانی و شبکه های ضدانقلاب به اون اعتراف کردند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۹ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۷
82
182
وضع زندگي ما روز به روز داره بدتر ميشه ،چرا؟اگر (...) نمي تواند كاري كند چرا هست؟برود تا همان (...) بيايد تا كاري بكند. كمتر دروغ بگيد ،بسه،مردم و خسته كرديد
مدیر پایگاه قسمت های نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
پاسخ ها
سهراب
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۶
برادرمن لطف کن مسائل روبابدبینی که دیگران میگن نگاه نکن شمابانگاه ساده وزیبای خودت بررسی کن اگه مسولین ماهم راه رهبرروپیش بگیرن وحرفها شوگوش بدن وضع زندگی ماهم بهترمیشه
بنده خدا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۲۸
اینچیزا هیچوقت به درد ما نخورده ونمیخوره اینکه آقا امشب املت خورده پس ساده زیست اول ک چه اصراری اینا بگن آقای خامنه ایی ساده زیست بابا ناسلامت رهبر مملکتمون مسلما حقوقش بالا س البته ما پشت پردشم خبر نداریم الله اعلم ول چیزی ک مهم اینه که مردم دارن از گشنگی میمیرن بعد به خارج کشور کمک میکنن هموطنامون دارن از گشنگی میمیرن میلیاردی خرج فوتبال میکنن بعدفوتبالیستا رو توی تلوزیون نشون میده که میگن ما از یارانه انصراف دادیم یکی نیس بگه آخه........یه مملکت که بی عدالتی فقر تهاجم فرهنگی داره توش فریاد میزنه و فقط نشستن میگن آقا ساده زیست
حرف حساب
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۸
ببین اگه وضع تو داره روز به روز بدتر میشه از بی عرضگی خودته به کسی ربطی نداره. ببینم مثلا بابات بیاد جاش میخواد چیکار کنه هنوز نتونسته یه بچه تربیت کنه ...مث همون بقیه ای که پیشنهاد دادی اون وقت میخواد کشور رو اداره کنه جانم فدای رهبرم
ش
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۰
آقای بنده خدا
جون من یه نفر، فقط یه نفر رو معرفی کن و عکسش رو نشون بده که تو ایران از گشنگی مرده
مردم دارن از حرص میمیرن نه از گرسنگی
...
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۳۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۷
حرف حساب خاک تو سر (...)
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
نيما
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۸
كمك هايي كه به مسلمانان غزه و سومالي و لبنان ميشه در حد نان و گندمي است كه از گرسنگي نميرند و (...) آن وقت به همين هم طمع داريد؟جماعت كافر
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
پرواز
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۲
اقای حرف حساب یا ش یعنی شما منتظرین یه نفر از گشنگی بمیره تازه این بنده خدا فحش نداده که خیلی راحت پرخاش می کنی من در تعجبم از هوا دارای آقا !!!!!!!!!!!!!!!!!هر شخصی حقه اعتراض وگلایه داره من تعجب می کنم اگه من شخصی رو دوست دارم دلیل بر اعتراض نکردنم نصبت بهش نمیشه همه خاموش فقط تایید این یعنی کبر وغرور با امام علی وامامامان معصوم کسی رو مقایسه نکنین دیدین که همشون جانشون در مقابله خدا برای دین ومردم دادن من از شمکا ها تعجب می کنم واین دهمه رو پوشونیه کاره تمام دست در کاران نظام رو به خود خدا و14 معصوم واگذار می کنم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۳
دروغ را شما و شبکه هایتان میگویند به رهبری تهمت میزنید از خدا بترسید
درود بر خامنه ای
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۲۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۳
وضع مردم نسبت به زمان شاه خائن خیلی خوب شده اکثر مردم ماشین دارن برید وضع میانگین مرد متوسطه و مشکلات برای عدم تبعیت مسئولین از ایشان است مسئولین بی لیاقت و نجومی در ضمن کمک های افسانه ای به لبنان و سوریه دروغه ولی سلاح و امکناتی که میدیم برا امنیت خودمون و حرم اهل بیته
ایرج
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۰۲
196
86
[جانم فدای رهبر}
پاسخ ها
مازندران
| United States |
۰۰:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۷
حضرت محمد کافرانی که اسیر میشدن شکنجه نمیکرد اما توی ایران مردم مسلمان عاشق اهل بیت بخاطر شام نداشتن بیکار بودن اعتراض کنن (...) شکنجه شون میکنه من رفتم (...) ببینم توی (...) گفتم بیکارم گرانی فقر بیداد میکنه منو بردن شکنجه کردن مگه دروغ کسانی را میشناسم بخاطر شام شب ناموس میفروشن
مدیر پایگاه قسمت های نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی و حقوقی ویرایش شد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۰ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۳
مازندران کسی رو به خاطر انتقاد زندونی نمیکنن در ضمن وضع اکثریت مردم متوسط است و مشکلات به خاطر از بی لیاقتی و عدم تبعیت از آقاست در ضمن فقر کاهش یافته و شما دارید سیاه نمایی میکنید . درود بر رهبری ولی ساده زیست
مهران
|
United States
|
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۰۷
39
11
خبر خبر خبر
پاسخ ها
شیعه
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۷
خبر چی ؟
خبرتو بگو نترس
اگه به نفع انقالاب باشه بهت احسنت میگم
ولی اگه ضد انقلاب باشه دهنتو میبندم.
نظرت چیه؟
نگار
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۳۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۷
باز که (...) شیعه قلابی
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
شیوا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۹ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۰
همین همین حرفا رومیزنی انگ وحشی گری رو به شیعه ها میزن نا مسلمون افراطی
پرواز
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۲
اگه این شخصی که نوشته شیعه موافق نظر شما بنویسه و شمارو تایید کنه به عنوانه شیعه واقعی قبولش دارین!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۱ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۳
درود بر شیعه
محمد کاظم کریمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۰۹
175
85
زندگیم فدای رهبر
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۶
51
162
ای خدای محمد ، این قوم کور و متعصب را از جهل برهان ؛ و به آنان شعور عطا فرما ، تا گرگ های در لباس میش را بشناسند ... آمین .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۸
خدا تو را هم به یکباره کور کند تا دیگه زحمت نکشی خودتو بزنی به کوری. خسته میشی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۱
اونوباید در حق خودت بکنی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
احسنتم
نيما
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۸
پروردگارا به همه بصيرت دشمن شناسانه عطا بفرما تا با پيروان بحقت دشمني نكنند
یوسف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۱
158
70
با سلام افتخار میکنم در دنیایی که همه به دنبال مال اندوزی و تجملات هستند رهبر ما این چنینن زندگی ساده ای دارندافتخار میکنیم که چنین رهبر و مولایی داریم
پاسخ ها
پرواز
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۲
وظیفه ایشان ساده زیستی نیست عزیزم ایشان رهبرند و وظیفه ی رهبری برمردم ومسولان رو دارند درسته علی عهده معاویه بر نیومد اما کنار هم نکشید تا آخرش برایر خدا ومردم برای عدالت جان دادامام معصوممهیچ کسی رو با معصومین مقایسه نکنین الان اگه امام علی بودن آقا چی جواب می دادن ما از ایشون انتظار داریم چون رهبر ما هستن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۳
رهبری برای عدالت دارن تلاش میکنن به ولای علی دو سوم مسلمین امام علی را نشناختن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
49
24
(...) متاسفم براتون.
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
آريايي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۵
57
137
واقعا براتون متأسفم كه در سال 2014 فقر و نكبتي زندگي كردن را دليل بر بهشتي بودن و پولدارا را جهنمي ميدونين. اون آقايي كه ميخواسته از كفشاي پاره (...) فيلم بگيره كجاس من دوس دارم ببينمش. آخه دروغ هم حدي داره. مردم را خر فرض كردن هم حد و اندازه اي داره ... چي بگم واقعا تو كاراي شما آدم ميمونه كه چي بهتون بگه. (...) به مهمانش املت ميده آخه بيشعور!
مدیر پایگاه قسمت های نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۷
برای تو که سرباز شکمی این چیزا نا مفهومه مثل اینه که یه چینی باهات حرف بزنه و هیچی نفهمی اخه بد بخت بخاطر همین شکم پرستیهاست که دنیا ایقدر بدبخته دیگه نفهم بفهم
بهرام
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۶
شمامعلومه یاازبچه پولدارایی یادرایران نیستی خیلی هم دلت پره. باغذاهایی که خودتون میخوریدوبه مهمانهاتون میدیدقضاوت نکنید
نگار
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۳۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۷
ایول آرایایی گل گفتی به (...) بقیه توجه نکن
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
نيما
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۸
شما آريايي مفهوم ساده زيستي را درست نفهميده ايد. ساده زيستي ،فقر نيست.
كسي مردم را خر فرض نكرده اين شمايي كه به هوش و فراست ملت خود ، ايمان نداري.
ملت ايران از باهوش ترين ملت ها در دنيااست براي همين همواره پشتيبان نظام و ولايت فقيه بوده و اگر اين گونه نبود به سرنوشت عراق و عربستان تبديل مي شديم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۵ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۳
خدا تورا هدایت کند که بر رهبر مظلوم ما تهمت میزنی آیا سندی (...) داری
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار حقوقی ویرایش شد
امین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۸
24
33
چراتوفرهنگ ماآدمهای پولداربه عنوان آدمهای بدی معرفی شدن خوب اوناهم برای بدست آوردن این امکانات زحمت کشیدن بعدش مگه باپول داشتن یانداشتن یه نفرکلا دنیازیرورومیشه خوب گیرن رهبرماپولدارترین آدم جهان باشه ویا یکی ازچهارثروتمندجهان باشه آیاچیزی هم ازدردورنج بقیه کم یازیادمیکنه ویامردم توقع دارن که این پولهادودستی تقدیم اونابشه اتفاقا ماهابایدخوشحال باشیم که هم ونمون حالا چه رهبروچه رئیس جمهور ویاافرادعادی اجتماع از ثروتمندان هستند ومااحتیاجی به وام گرفتن ازکشورهای دیگه ویا بانک مرکزی نداریم
باهمون پولی هم که داره توبانکهاسرمایه گذاری میشه مامیتونیم حتی ازسوداونهاهم شده توکارهای عمرانی وکمک به نیازمندان ویاکمک به زندانیهای جرایم غیرعمداستفاده کنیم بالاخره هرشخصی برای رسیدن به ثروت یه راهی انتخاب کرده حالا مشروع وغیرمشروع بودنش مهمه .ودرضمن مااموال بربادرفته روخیلی داریم که بایددرموردش کارانجام بشه وباانگشت اتهام به همدیگر چیزی عوض نمیشه باید به این کارعمل بشه نه حرف وچهارتا دادگاه ومحاکمه .بااعدام هم چیزی عوض نمیشه تمام این کسانی هم که اعدام شدن عضواین مملکت بودن واگر دررفاه بودیم این اتفاقات نمیفتادواگر میدونستیم چگونه ازاین ثروتها استفاده کنیم الان کاسه چه کنم دست نمیگرفتیم مامنابع زیادداریم ولی درحال حاظرنقدینگی نداریم ومجبوریم زمینها.دریاومنابعمون روبدیم تابتونیم بجاش محصول بگیریم وحتی اگه بتونیم ازسرمایه گزاریهای ایرانیهای خارج ازکشورهم استفاده کنیم بازم ممکنه کم داشته باشیم مامیتونیم صنعت توریزم رودرکشور تقویت کنیم تا مردم بتونن ازاین راههادرآمدزایی کنن میدونید کشورهای آسیای جنوب شرقی چه درآمدهای هنگفتی ازاین راه تامین میکنند وایجادشغل میکنن چرایه جوان مملکت مابایدزیرباروامهای هنگفت بانکی اینقدر کمرش بشکنه وهیچ کاری نتونه انجام بده وقتی شغل داشته باشه دیگه وقتی برای کارخلاف پیدانمیکنه چه برسه به اینکه بتونه اون روانجام بده اینهاهمش احتیاج به برنامه ریزی دقیق داره اینقدرهم نباید بازآزمودن کنیم ازتجارب گذشته میتونیم راهی برای آینده پیداکنیم .والسلام
پاسخ ها
عرفان
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۱
سلام امین جان
منبا نیمی از حرف های شما موافقم.
دوست عزیزم کسی نگفته افراد ثروتمند گناهکارند و افراد فقیر بهشتی. همانطور که خودت گفتی میزان ثروت بهشتی بودن رو تایین نمیکنه بلکه راه بدست اوردنش مهمه. در مورد ساده زیستیرهبر هم باید بگم شما توی گوگل جمله ثروت خامنه ای رو بزن بعد ببین چه عکس ها و متون زشتی در مورد آقا میاد. هدف از اینجور مطالب در مورد ساده زیستی رهبر آشکار کردن دروغگویی آنهاست.
آدم
|
United States
|
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۸
43
130
این قدر چرند بافتی که چی؟!!
گرسنگی مردو و بدبختی جامعه به (...) و مسئولین مربوط نیست؟؟؟؟؟
پس به کی مربوطه؟
این همه القاب می چینیم پشت سرهم که چی؟
بیان به داد این مردم برسن.
تعصب تا به کی؟
و هزار حرف نگفته ...
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
پاسخ ها
جواد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۶
بیایین به داد مردم برسید ،تمام داد مردم شکمشونه؟کارد بخوره تو شکمشون که به خاطر شکم ضد ولایتی میشن
شیعه
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۷
تو که خیانت کردی و رفتی آمریکا حق نظردادن نداری
اریایی
| United States |
۱۵:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۰
جواد جان خاک تو سرت با این طرز فکرت،بدبختا اگه این مزخرفات نگید چیزی واسه گفتن دارید؟چرا وقتی ثروتمندیم تخم مرغ بخوریم؟اصن مگه فقیری راه رسیدن به خداست؟کوروش کبیر ایرانو هم ثروتمند کرد هم دیندار کرد هم صلح طلب ،و علمشو پیشرفت داد امپراطور دنیا شد. حالا الانو مقایسه کنید یه کشور بدبخت فقیر،که فساد اخلاقی موج میزنه ،علمش که در حدیه که یه افتابه نمیتونه بسازه باید مواد اولیشو از اون ور بیارن،تو دنیام انقد وجهه داریم که برا رئیس جمهورمون گوجه پرت میکنن. حالا باز بگو جانم فدای...،اخه جان تو به چه دردی میخوره تویی که هیچ ارزشی برای خودت قائل نیستی همون که بمیری بهتره.متعجب میشم بعضیا میگن پدر مادرم به فدای... اخه خاک توسرت خداهم گفته احترام والدین از دین هم بالاتره اخه چرا فدای یه ادمش میکنی حیف عظمت پدر مادر نیست که فدای ی ادمشون میکنید.
اما قابل توجه اونایی که میگن شکم پرست ،عزیزم این شکم پرستی نیست (...) گفته که فقر از یک در وارد شود دین از در دیگر خارج میشود پس اگه از فقر انتقاد میکنیم دلیل شکم پرستی نیست بخاطر اینه که کثافت کاریای جامعه کم بشه.اگه میشه متعصبانه نظر ندید منطقی نطر بدید
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
بچه ننه
| United States |
۰۴:۰۴ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۰
تکفیری های ایران چه فحش های بلدند
نگار
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۳۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۷
برات متاسفم جواد که اصل مطلبو نمیگیری بس که خودت شکم پرستی
محمدحسین علی بیگی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۶
در جواب آریایی عزیز که نظر داده:
من چون نمیتونستم به تک تک نظرات پاسخ بزارم اینجا چند مورد رو میگم:
اولا بچه های بسیجی و حزب اللهی اگه فحش دادن به خودشون شک کنن که بسیجی اند. چون امیرالمومنین (ع) حتی به دشمن و قاتلش یعنی ابن ملجم (لعنه الله علیه) نه تنها فحشی نداد بلکه فرمود از آزار دادن بی جهت اون قاتل بپرهیزید. این است اسلام ناب محمدی. دین مهربانی. دین ادب و احترام حتی به حیوان و دشمن. بله حتی در دین ما نباید یک حیوان بیگناه رو آزار داد چه برسه به اسیر و دشمن.
ثانیا اینکه ما درمورد ساده زیستی امام خامنه ای (اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم) صحبت میکنیم برای این نیست که ایشون رو محترم جلوه بدیم. (ایشون خودشون گفتن: من یه نیمچه آبرویی دارم که اونم از صدقه سر امام زمان و خداوند متعال و اسلام است و چیزی از خودم ندارم.) (خدا به هرکه آبرو بخواد بده میده و کسی نمی تونه جلوش رو بگیره. مگه خدا در قران نفرمود: اگر به کسی لطف کنم تمام اهل آسمان و زمین نمی تونن باهاش دشمنی کنن) اینکه ما داریم این ساده زیستی رو بیان میکنیم به چند دلیله: اولا چرا امیرالمومنین که از ثروتمندان عرب بود نان جو غذای همیشگی اش بود؟؟ (نگید اون زمان غذای همه همین بوده. خیر. اون زمان تو قصر معاویه لعنتی هم غذا سرو میشد برید بخونید اونا چی بودند) (در ضمن همه میدونن امیرالمومنین هم بیت المال دستش بود، هم از مال شخصی خود نخلستان و ... داشتن و همواره برای مردم چاه میزدند اما ذره ای پول دریافت نمیکردند و در راه خدا وقفش میکردن. قضیه ای رو بگم: یه زمان مردم گفتن علی خودش فقیر است که غذای زیادی نمیخورد. امام گفت امسال خرما ها رو به مردم ندید. بعد خرما ها رو فروختن و بعدش پولشو تو کیسه کردن. امام به اونها گفت بیایید ببینید. آمدند و آن همه پول دیدن که از تعجب دهنشون باز شده بود. اما امام گفت من اینقدر میتوانم برای خودم ثروت جمع کنم که کاملا هم حلال است، اما همه ی آنرا به مردم بیچاره میدهم تا لااقل یه نفر کمتر فقر رو تحمل کنه. بعد تمام اون پول رو بین مردم فقیر تقسیم کردند.) چون امیرالمومنین عقیده داشت: درسته رهبر اسلامی نمیتونه صرفا با گرسنه نگه داشتن خودش همه ی مردم رو سیر کنه. اما مردم دو نوع غذا میخوان: یه غذای جسمی برای شکم. یه غذای روحی برای روانشان. رهبر اسلامی با زهد و ساده زیستی حداقل میتواند غذای روحی مردم رو تامین بکنه. منِ فقیر وقتی ببینم رهبر و عالی ترین مقام کشورم (که میتواند مثل خیلی های دیگر ثروتمند باشد ولی این کار را نمیکند) و غذایش حتی از غذای من هم ساده تر است کمی مشکلات برایم آسان تر میشود (خداوکیل قبول کنید حرفم منطقیه. تو این شرایط آقا میتونه یه همدرد باشه برای اون فقیربیچاره).
ثانیا؛ بیانِ زهدِ آقا میتونه یه درس باشه برای مسئولین که بدانند نباید از قدرت و مقامشون برای جمع کردن ثروت استفاده کنن. لااقل اگر حتی یک مسئول هم این وضع رو ببینه و متحول بشه و از دست درازی به بیت المال خودداری کنه آقا به مقصودشون رسیدن و حداقل یک نفر رو هدایت کردند.
درضمن گروهی رفتند نزد آقا و گفتند: آقا بگذارید از زندگیتان فیلم بگیریم تا مردم ببینند رهبرشان چه زندگی ساده ای دارند. اما آقا فرمود من میترسم از این کار. به جهت اینکه ممکنه مردم آنرا باور نکنند و خدایی نکرده فکر کنند ما به دنبال خودنمایی و جلب نظر مردمیم. (اگر دقت کردید این کسانی هم که از زندگی آقا گفتن هیچکدوم از اعضای خانواده آقا نبودن و ممکنه حتی آقا راضی هم نبوده باشه. ولی گفتنش خیلی هم بد نیست. لااقل دهن یاوه گویان و دشمنان رو میبنده. این نظردهندگان افراد کوچه و بازار نبودن. بلکه از محترمین جامعه ما بودن)
فعلا چیزی که معلمومه و اظهر من الشمسه اینه که آقا و خانواده اش کمترین فساد اقتصادی ندارند. شما ببینید کسانی که حتی دست راست امام بودن الان خانواده هاشون چه اختلاس هایی کردند که اخیرا اسم یکیشون (چون دادگاه براش حکم صادر کرده اسمش رو میگم. وگرنه نمی گفتم. ولی بزارنگم. چون دیگه همه میشناسنش.) رو اعلام کردن و براش حکم هم صادر شد. نگید این کار سیاسی بوده. چون اگر سیاسی بود پدرش راحت میتونست جلوش رو بگیره. ولی سیاسی نبود و واقعا این غلطا رو کرده بود. کاری نداریم. میخوام بگم آدم زمانی که بتونه دزدی کنه ولی این کارو نکنه اجرش خیلی بیشتر. رهبر هم همینطورن. اجرشون با خدا.
(اینکه به رئیس جمهور گوجه پرت کردن دلیل بر بی شخصیتی . بی ارزشی رئیس جمهور نمیشه. به پیامبر هم سنگ پرت کردن. پس نعوذ بالله پیامبر هم ...... لطفا مسائل رو قاطی نکنید. (البته رئیس جمهور پیامبر نمیشه. ولی فقط خواستم بگم نباید هرچیزی رو تفسیر به رای کرد.) اونا پول گرفتن گوجه پرت کنن. اگه از خودشون هم بپرسی نمیدونن چرا دارن این کارو میکن. ولی پوله دیگه براش پدرشون رو هم میکشن.)
حرف بسیار بدی آریایی عزیز زد. آریایی جان: شما تاریخو بخون. امیرالمومنین همیشه در مقابل پیامبر وقتی سوال یا خواسته ای داشتن میگفتن پدر و مادرم به فدایت یا رسول الله یا میگفتن جانم به فدایت یا رسول الله. حالا امیرالمومنین چانش بی ارزش بوده که این حرفو میزده؟؟ (حالا مردم باید بشناسن اسلام آمریکایی رو با اسلام محمدی. اسلام آمریکایی اسم و نمازخوندنش رو از اسلام پیامبر گرفته ولی تعالیم دیگرش رو از روی کتب آمریکایی ها یاد گرفته. البته منظورم با آریایی عزیز نبود. خودم هم در حدی نیستم بخواهم به کسی تهمت بزنم. اینقدر گناه دارم که نمیخوام بهش چیزی اضافه بشه. همینا رو هم جبران کنم هنر کردم!!) آریایی جان گفتی بچه مسلمونا فحش نمیدن. چرا خودت گفتی «خاک تو سرت»؟؟ چرا حرف خودتون رو هم نقض میکنید؟؟!!
درضمن دینی که بخواد با گرسنگی بره بذار بره. چون این دین از شعب ابی طالب که چند نفری با یه خرما دوران میگذروندن شکل گرفت. امیرالمومنین فرمود: من یه انسان گرسنه را به یک خوک سیر ترجیح میدهم. امام منظورش از خوک سیر کسانی است که به هرقیمت و راهی (چه حرام چه حلال) دنبال سیر کردن شکم اند.
این جمله هم دروغ محضه که گرسنگی دین رو میبره. عزیزم اگه گرسنگی دین رو میبرد چرا مسلمونا تو شعب ابی طالب بازم دین دار موندن؟؟خوب اینم مثال نقض برات آوردم که فلسفی نخوام توضیح داده باشم.
مسئله آخر مسئله ی کمک ما به مردم مظلوم فلسطین و لبنان و یمن و سوریه و عراق و افغانستان و ... است. شما ببینید کدوم یک از این کشورا غیر مسلمون اند؟؟ مگه پیامبر نفرمود: اگر مسلمانی ندای مسلمانی مظلوم رو بشنود و یاریش نکند مسلمان نیست؟؟ چطور ادعا کنیم مملکت اسلامی هستیم اما به این گفته پیامبر عمل نکنیم؟؟
مگر در اون شرایط سخت اوایل اسلام، اون زن و مرد غذای خودشون و بچشون رو ندادن به اون مهمان مسلمون که حتی خدا آیه ای در تجلیل این کار نازل کرد؟؟ تو حاضری برادر مسلمونت تو غزه از گرسنگی بمیره؟؟ پس اصلا چرا ما انقلاب کردیم؟؟ مگر هدفمون فراهم کردن شرایط ظهور نبود؟؟ تو زمان ظهور امام زمان (عج) به مظلمومان کمک نمیکند؟؟
در ضمن کمی تاریخ چند سال قبل رو بخونید. ما تو جنگ با رژیم بعث عراق مگه فقط مستقیما از چند ده کشور اسیر نداشتیم؟؟ اون زمان اولین بار بعد از جنگ جهانی بود که غرب و شرق سر یک موضوع ائتلاف کردند و اون هم نابودی ایران اسلامی بود. اما تو اون شرایط کی به ما کم کرد؟؟ برید بخونید تنها کشوری که پشت ما ایستاد و حاضر به باج دادن به صدام لعنتی نشد سوریه و حافظ اسد (رضوان الله تعالی علیه) بود. همین شهید تهرانی مقدم و تمام استادان موشکی امروز ما تو سوریه آموزش دیدن. برید بخونید داستان آموزش دیدن بچه ها تو سوریه رو تا ببینید حافظ اسد چه خدمتی به ما کرد. حالا من اصلا میگم اسلام به کنار. یک آدم بی دین به کسی که یک روز بهش کمک کرده و لطف کرده تو شرایط سخت کمکش نمیکنه؟ مگه ما حیوونیم که جواب خوبی رو با بدی ندیم. در ضمن اگر ما از غزه و لبنان و سوریه و ... حمایت نمی کردیم تو حاضر بودی بری با کماندوهای اسرائیلی (که از قویترین کماندوهای جهان اند) و داعشی های نجس بجنگی؟؟ به ولله 90 درصدمون تو خونمون میموندیم و نمی جنگیدیم. پس بفهمید ما با کمک به دوستان مقاومت داریم دشمنون رو هزاران کیلومتر از مرزهایمان دور میکنیم. اینم یه دلیل صرفا مادی (نه اعتقادی و دینی) که حتی خود کافران هم قبول دارن که باید تو جنگ نیابتی دشمن رو از مرزها دور نگه داشت.
لذا من فکر می کنم اگر ما کمی مطالعه داشته باشیم میتونیم در مقابل این شبهه افکنی های دوستان بایستیم. فکر نکنید من آدم تحصیل کرده ی حوزه ام. نه. من فقط 18 سالمه و دارم رشته تجربی میخونم و اصلا طلبگی نخوندم. اما تونستم با همین اطلاعات ناقصم جواب این شبهات دوستان رو بدم.
(این جملم برای مسئول سایته:: از مدیر عزیز سایت هم میخوام اگر براش مقدور بود و مارو قابل میدونست شبهه های این دوستان رو در یه مطلب جدا گونه تو سایت درج کنه و پاسخ من رو هم به اسم العبد درج کنه. شاید دیگران هم این شبهه ها رو داشته باشن و پاسخ من راهگشا باشد. البته نظر و دستور با شما مدیر بزرگوار سایت هست. ما مطیع دستوریم. من این متن بلند بالا رو فقط بخاطر عمل به وظیفه امربه معروف و نهی از منکر نوشتم و بر من واجب بود تا جواب قانع کننده ای بدون مغلطه کاری به دوستان ارائه دهم.)
تو خون در رگ ماست خامنه ای رهبر ماست / وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد/ ارتش دنیا نتواند که جوابم دهد
سواد
| United States |
۱۷:۵۹ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۶
پاسخ به جواد جون
توی راهپیماییها کیا با ساندیس میان توی خیابون. مخالفای آقای خامنه ای یا موافقاش؟
حالا بگو ببینم کی شکمش براش مهمه؟
ما یا شما ساندیس خورها؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۴۰ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۳
خودش ساده زیسته و تمام تلاشش رو میکنه ولی باید مسئولین چشماشونو باز کنن در ضمن رهبری خودش از مردمه به ایشون تهمت نزن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۵۵ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۳
تو راهپیمایی ساندیس نمیدن برو یه روز ببین
محمد
|
United States
|
۲۰:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۳۱
113
55
بیچاره ها تا الآنم که زنده ایییید به خاطر امام زمان و همین اندک آبروی آقایمان است که ما آنرا هم نداریم . شما بی سواد های بدبخت چی از این انقلاب فهمیدید بچه بودید با یک پخ جیغ میزدید الآن که سر از تخم بیرون کردید هارتو پورت می کنید و چرت می گید میرید تو سایتهای بگانه ضد رهبر عزیزمون بد میگید و دعاتون به خودتون و هفت نسلتون بخوره ..... آقا اگه یک ثانیه زبانم لال نباشند عرب های (...) زیر پاشون مثل مگس لهتون می کنند در اون وضع فقط می فهمید بیچاره و بدبخت بودید . جانم فدای رهبرم اگه تموم دنیا یه سمت و رهبرم و سرورم یه سمت باشند تا آخرین قطرات خونم از ولایت دفاع می کنم و دعا می کنم چش بد خواهشون کور شه به حق پهلوی شکسته مادرش .............
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
پاسخ ها
شیوا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۰
شما که انقد سنگ آقاتونو به سینه می زنین یکم بحرف آقاتون گوش بدین امسال سال همدلی و همزبانی دولت و ملته الان دارم میبینم چقد با دولت همدلی و همزبانی میکنیداصن برا حرفایی آقاتون یه جو ارزش قائل نیستین فک کردین با این آقا آقا گفتن می شین ولایت فقیهی هاشا به ....
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۲
31
12
خاک
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۴
11
80
ساده زیستی خوبه احسنت ولی اینهمه گرونی و 1میلیون درانتظار ازدواج و تورم 45 درصدی و بی برنامگی مسئولین رو (...) قبول ندارند.
همه باید همت کنند ساده ریستی رو بعضی مردم به اشتباه فکر می کنند باید همه فقیر و کارتن خواب باشند. نه برادر غذای خوب و لباس خوب استفاده کن نوش جانت و حلالت باد
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۷
عزیزم ساده زیستی به معنی فقیر بودن نیست بلکه به معنیه اینه که چه داشته باشی چه نداشته باشی تجمل گرا نباشی و ساده و بدون برو بیو و..... زندگی کنی(یعنی ازادی نفس یعنی وابسته به دنیا نبودن خب این از تاکیدات اسلامه که کسب و کار کنید ولی مواظب باشید دنیا نگیردتون آخه این چه اشکالی داره)
جواد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۶
تورم رو هاشمی ... انداخت به جون ایران ربطی به رهبر نداره
نيما
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۹
اگر قرار باشد شرايط بد اقتصادي دليل بر بد بودن حكومت باشد،پس حكومت پيامبر هم كه سه سال موجب شد مردم در شعب ابي طالب در بدترين شرايط اقتصادي زندگي كنند هم بد بود .

بد بودن شرايط اقتصادي نشان از بد بودن حكومت نيست.
زيرا شرايط اقتصادي به بسياري از عوامل داخلي و خارجي بستگي دارد و فقط صلاحيت مسيولين نمي تواند در اين موضوع به تنهايي كارساز باشد
محمدرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۵
94
54
خداوند به رهبر عزيز طول عمر بدهد اي كاش همه مديران كشور از اقا ياد مي كرفتند و ساده زيستي رهبر را مي داشتند
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۰:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۸
چطور میشه باور کرد تورم رو یه نفر به جونه مملکت انداخته ولی نمیشه توقع داشت یه نفر دیگه اونو ریشه کن کنه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۰ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۳
مشکل مملکت ما اینه که مسئولین به حرف سید علی خامنه ای گوش نمیدهند ایشون ساده زیست هستند و ایشون نائب حضرت مهدی است
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۶
112
59
جانم فدای رهبر
پاسخ ها
حسین
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۷
رهبر خانه برای فرزندانش ندارد (...).آقای متعصب شما به من بگویید آقا درکدوم بیمارستان عمل پروستات انجام دادند.جواب نداری.مجهزترین بیمارستان درخاورمیانه (...).احمدی نژاد میگفت دولت من پاکترین دولت است.خودش روزهای آخر (...)
مدیر پایگاه قسمت های نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی و حقوقی ویرایش شد
نيما
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۲
رهبر تو بيمارستان دولتي عمل پروستات انجام دادند.
من متعصب نيستم اما ببين دشمنانش هم به ساده زيستيش اعتراف كردند
فدایی وطن
| United States |
۱۸:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۶
نیما راستین
منظورت از دشمناش همون اسهال طلبها که نیست مث مهاجرانی و گنجی و سازگارا و ...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۲ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۳
رهبری تو بیمارستا دولتی بقیه الله عمل کردند به ولی خدا تهمت نزن
حسین
|
United States
|
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۷
45
47
آخه اونایی که می گید رهبر پولداره ولی داره وانمود میکنه که پول نداره!! خونه خودش فقیری ولی انقد خونه انچنانی داره!!! خب خدایش پس کی استفاده میکنه.... اصن یه لحظه فکر کنید!!! آدمی که پولدار باشه و از ثروتش استفاده نکنه میخواد چکار پولشو!!!!
فقط امریکا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۸
51
84
بدبختا اینا همه فیلمن
پاسخ ها
محبوب
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۷
یعنی چی؟؟؟؟؟؟
بسیجی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۹
مرگ بر آمریکا و اون کسی که طرفدارش است
شیعه
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۸
بد بخت تو کوری چشمات طرف آمریکاست وایران و نمیبینی.خاک . توسرت با این اسم گذاشتنت
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۸
تو که میگی فقط آمریکا خوب برو (...) همونجا ایران به اظهار نظر تو نیاز نداره جانم فدای رهبرم
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
بی سواد
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۶
اونی که گفته فقط آمریکا!
اگر نظرش اینه که فقط آمریکا باید نابود شه، من میگم حیف به این دعای ناقص، بگو همدستهاش و طرفدارای دولت حرامزاده آمریکا مثل اسرائیل و انگلیس و ..... هم باهاش تو یه قبرستون چال بشن.
محمدزاده
| United States |
۱۸:۰۷ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۶
احسنت و درود بر تو ایرانی اصیل.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۴ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۳
روز جزا نزدیک است در جامعه ای که تهمت و غیبت و گناه رواج داشت به ولی خدا رهبری هم تهمت میزنند مگر خودت خانه ی رهبری را دیده ای
نگین
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۴۸ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۸
تو از کجا میدونی اینا فیلمن واسه چی شک داری؟ دست آقا رو نمیبینی؟آقا میتونه بره یه بیمارستان بسیار مجهز تا درستشو درست کنه ولی نمیره .اونوقت تو میگی تجملیه و به فکر خودشه واین حرفا یه ذره به حرفات فک کن
حسن سراوانی نسب
|
Russian Federation
|
۰۶:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۱
24
76
در مورد مطلب شما نمی توانم نظری بدهم ولی در این مورد می توانم نظر بدهم که در (...) که ایشان (...) آن است فقر و فحشا و بی کفایتی و رانت خواری و دزدی و چپاول بیداد می کند.
مدیر پایگاه قسمت های نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
پاسخ ها
جواد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۶
1)رهبر یعنی هدایت گر نه پلیس 110
2)اگر هم بخواهید گردن کسی بندازید،باید گردن رییس جمهور انداخت که وظیفه ی اجرایی دارد.
ب
| United States |
۱۲:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۴
جواد دلبندم تو این کشور هر کسی مقام بالا مگیره مثل رئیس جمهور از فیلتر امام خامنه ای ((شورای نگهبان)) می گذرد .
نيما
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۲
وجدانا فحشا در آمريكا و اروپا بيشتر است يا ايران؟
نه وجدانا
برو ببين زمان شاه چطور بود شاه فاسد ترين مرد مملكت از همه نظر بود و تازه علاوه بر اين كه به فسادش افتخار ميكرد آن را در برنامه هاي فرهنگي اش براي كشور تبليغ ميكرد
دزدي و چپاول هزاران برابر حالا بود .
در ضمن حالا هم اكثر مسيولان نظام پاكند وگرنه اگر نظام فاسد بود كه اين همه از فاسدان را شناسايي ودستگير و مجازات نمي كرد.بعضي ميگويند فساد هاي ملكتي كه دادگاهي ميشوند درصد بسيار كمي از فساد ها است در صورتي كه بايد از اين ها پرسيد چه كسي باعث لو رفتن فساد ها ميشود؟
اين نشان دهنده آن است كه حكومت ما حداقل اصل آن و رهبري آن پاك است . وگرنه مانند حكومت پهلوي با وجود فساد فراوان نشد يك نفر از فاسدان را مجازات كنند
بی سواد
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۶
آقای ظاهرا حسن سراوانی نسب، خواهش میکنم تو نظرت را به مسئولین همون کشوری اعلام کن که داری نوکریشونو میکنی، در جواب آقا یا خانم ب همین بس که رهبری دیگه از وجدان کسی که در آینده میخواد ریاست قوه اجرایی کشور را به دست بگیره خبر نداره، یه پدر تو خونه خودش شناخت کافی به افکار و عقاید خونوادش پیدا نمیکنه، کسی که بخواد با کلک و فریب از فیلتر رد بشه خودش تیشه به ریشه خودش میزنه، یه نمونش بنی صدر مخلوع ملعون، یه نمونش رییس فتنه، یه نمونش مهاجرانی، یه نمونش مدافعان فتنه، یه نمونش عبدالله نوری حسین آبادی وزیر دولت آقای خاتمی،و.........
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۶ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۳
در جامعه ای امام علی را میگویند او نماز نمیخواند علی ع جز صبر چه میتواند بکند
مهدی صادقی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۵
79
52
با خواندن این نظرات فهمیدم آقایمان چقدر غریب است...
پاسخ ها
یه ایرانی مسلمان
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۲
گل گفتی.نه مخالفتامون مدبرانست نه طرفداریامون عاقلانه! به امید وحدت دوباره ایرانیان تحت لوای اسلام واقعی!
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۶
29
35
دروغ نگید
پاسخ ها
نيما
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۸
خداوند حق و باطل را آشكار كند جانم فداي رهبر
جواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۷
74
46
با ارزوی سلامتی و طول عمر با عزت برای اقا واتصال انقلاب ورهبری ایشان با انقلاب جهانی امام زمان
حقیقت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۸
17
17
برای مشاهده ی میزان ثروت رهبر ایران
و عکس از بسیاری از واقعیت ها
به آدرس ذیل مراجعه فرمائید:
Sehrane.mihanblog.com


منتظر شماهستم
سعید عزتی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۸
88
47
چرا چقیقت رو نمیگید؟
چرا نمیگید رهبر ایران چقدر ثروت داره؟؟؟

اگر شما نگید، من میگم:
1- شیعه ی علی بن ابیطالب علیه السلام بودن
2- خونی که توی رگهای آدمهای آزاده جریان داره، متعلق به مقام معظم رهبریست


جانم فدای رهبر
داریوش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۹
34
78
همتون بی مصرفین.به جایه این همه چاپلوسی یه کاره مفیدی واسه کشورتون بکنیداگه بجز چاپلوسی کاره دیگه هم بلدید.
پاسخ ها
نيما
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۹
اين چاپلوسي نيست. ما بايد عظمت رهبري را به همه نشان دهيم تا الگويي باشد برايمان .اگر نگاه منصفانه اي داشته باشي خواهي ديد همين پيشرفت هاي كه الان ما داريم مديون دانشمندان بسيجي است.

در ضمن شما بفرما براي كشورت چه كرده اي تا ما هم ياد بگيريم.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۱۰ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۳
سلام دادن بر ائمه و اولیا الهی افتخار مومنین است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۸
شما خودت تا حالا چه کاری برای این کشور انجام دادی؟
سربازسپاه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۰
27
85
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

خيلي دوس دارم بدونم اينائي كه رهبرشون روازپدرومادرشون بيشتردوس دارن ، آيا تابحال فقط يكبار ، فقط يكبار

توخونشون به پدرومادرشون گفتن جانم فداي مادر؟ آياگفتن من بدون پدرم هيچم ؟

قسم ميخورم تابحال به پدرومادراتون اين حرفونزديد.حتي هزاران بدي درحق پدرومادرتون كرديد

بعدميايد توسايت وهي ميگيد جانم فداي فلاني.

شماها كه ميگيد فقط آقا فقط مقام معظم رهبري.يا سپاهي هستيد كه توسپاه واسه خودتون حسابي

دركنارآقاي (...) به پول ومقام ودرجه رسيديد يا بي كار وبي عار هستيد

اگه قرار به دوست داشتن هست، بريد خانواده خودتون رودوست داشته باشيد.نيازنيست رهبرايران روكه اوهم

مثل ما يك انسانه ونه پيغمبر ونه معصوم هست روپرستش كنيد .(خدا پرستيدنش واجب تره )

ازمديريت خواهش دارم اين حرف منو توسايت بذاره
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
پاسخ ها
بسیجی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۹
آقای سرباز سپاه اگر همین ولایت فقیه که همان ولایت رسول الله است نبود نمیتونستی تو کشورت راحت حرف بزنی و دشمن کشورتو مثل عراق و افغانستان و سوریه میکرد پس چنین جایگاهی حتی از پدر و مادر هم دوست داشتنی تره
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۶
به کی قسم میخوری سرباز سپاه ؟شماکه اهل قسم به خداباشی معلومه (...) نیستی چون داری تهمت میزنی کی گفته کسی که رهبرش رودوست داره به والدینش بی احترامی میکنه معلومه خودت اینکاره ای بعدشم کی گفته پیامبرهم ازاسمون اومده ایشون هم مثل ماانسان بودنددرزمان ایشون هم کم وکاست بوده شعب ابی طالب بوده برویک کم تاریخ بخون برادرمن
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بارمنفی ویرایش شد
شیعه
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۸
به قول آقا آدم باید بصیرت داشته باشه . ولی حیف که0سرباز سپاه کفر) بصیرت نداره و در جاهلیت به سر میبره . به امید روزی که همه به بصیرت برسن در ضمن من پدر و مادرم رو خیلی خیلی دوست دارم و جنم فدای مادرم و پدرم و آقا خامنه ای
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۸
اول روشن کن سرباز کدوم سپاهی؟؟؟؟ دوم بله من یکی که رهبرمو بیشتر از پدر و مادرم دوست دارم.سوما ما خدا رو میپرستیم.از ولایت اطاعت میکنیم تویی که سرگردانی و نمیدونی هدفت تو این دنیا چیه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۳
رهبر ایران ولی الهی است در زمان امام علی به امام میگفتن مشرک شدی
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۱
20
55
شما اولش نوشته بودید ثروت اقای خامنه ای چقدره ولی همش بی ربط گفتین تو سایتتون...خاهش میکنم بگید که حقوق حضرت اقاتون در ماهی چقدره؟اخه وقتی یه کارمند ساده ماهی 2میلیون میگیره حالا اقای خامنه ای که در مقام بالاترین هستند در کشور چقد میگیرن؟ایا میلیاردی میگیرن؟من میخام با ایشون از نزدیک ملاقات داشته باشم به هر قیمتی شده اینم بگید که چجوری میتونم.ممنونتون میشم.در واقع اقاتون خودش مطمئنم از بیت المال چیزی نخورده ولی اطرافیاش چی؟سپاهیا چی؟بسیجیاچی؟اون اقا سعید که تو خیابون به هاشمی فحش میده چی؟اونام نخوردن؟ایا از اسم اقا سو استفاده نشده؟لطفا نظر منو تو سایت بزارید..متشکرم.
پاسخ ها
بسیجی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۹
با کدوم سند و مدرک گفتی اطرافیاش میخورن سپاه و بسیجی که امنیت را اول از خدا بعد از اونا داری
دین محور
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۴۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۳
علی آقا اصلاٌ با خودت چند چندی چی کاره ای نون داری بخوری یانه دنبال چی هستی کی هستی چی میخوای همه رو با یه چوب میزنی نمیدونم چند سالته ولی حتماٌ دوران قبل انقلاب و ندیدی فقر و ندیدی الان وضع با اینکه خیلی ها کمک میکنن این انقلاب شکست بخوره دارایی مونو چپاول میکنن از اون زمان بهتره ، میخوام بگم گرفتاری ما نیمش از بیرونه ونیمه دیگش از خودمون . از داخل مملکت یکی پول داره بازم میخوره به نظرت مسلمونه واقعیه یکی مغازه داره گرون میفروشه به نظرت مسلمونه واقعیه یکی فرهنگیه مدرسه غیر انتفاعی زده هرجوری شده از ضابطه خارج میشه مردم و میچاپه ، خودرو ساز میچاپه دکتر میچاپه بساز بفروش میچاپه صاحب خونه و میوه فروش نمیخوان کوتاه بیان یکی به اسم نماینده مردم میره دولت برای خودش کار میکنه (...) البته اینا همه ایرانیند حتی توی یه روز بارونی دم دمای غروب تو شلوغی همین آدمای سواره به پیاده رحم نمیکنند اصلاٌ اگه همه دولت ورهبر عوض بشه تو میخوای مملکت داری کنی . (...) هم تو زمان خودش کم آورد.همه چی علیه ماست از بیرون و داخل داریم ازیت میشیم شما هم شدین هیزم آتیش دشمن اون کشورهایی که الان توسعه دارن سالها ممالک دیگر و چاپیدن الان هم همونو میخوان مگه نمی بینید بهتره چشاتو باز کنی همه ما آرامش وسعادت مملکت و میخوایم ته حرفات اینه که وابدین عیب نداره همه چیزامونو از دست بدیم فقط ازاد باشیم . اینجوری هم تهش خرابه ضمناٌ بدون هرکی حقی رو ضایع میکنه چه تو نظام باشه چه جایه دیگه سزاشون با کرام الکاتبینه
مدیر پایگاه قسمت های نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
نيما
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۹
آيت الله خامنه اي نه حقوق از جايي دريافت مي‌کنند و نه از وجوهاتي که از اطراف و اکناف خدمت ايشان مي‌آيد، براي زندگي شخصي خود استفاده مي‌کنند زندگي ايشان از طريق هدايا و نذوراتي است که علاقه‌مندان و ارادتمندان معظم لَه تقديم مي‌کنند ،كه بيشتر آن هم انفاق مي كنند . فرزندان آقا هم همين طور زندگي مي‌کنند و همين سادگي و ساده زيستي را دارند.
علي جان پيشنهاد ميكنم براي اطلاعاتي كه ميخواهي
صفحات زير را مطالعه كن
http://www.siasi.porsemani.ir/node/2268

http://www.siasi.porsemani.ir/node/1315

در ضمن كشور هفتاد مليون جمعيت دارد نميشود كه همه هفتاد مليون نفر ديدن رهبر بروند.
آقاي خامنه اي اطرافيانش را از هرگونه فعاليت سياسي و اقتصادي و پست منصب منع كرده است و فرزندانش حتي در بيت رهبري هم پستي ندارند و شرطي كه با دامادش گذاشت اين بود تا وقتي با خانواده من نسبت داري حق فعاليت سياسي و اقتصادي نداري.
آقا بشدت در مورد اطرافيانشان حساس هستند
در ضمن بسيج يك سازمان مردم نهاد است كه حقوقي به كسي نمي دهد. سپاه هم بودجه اش هميشه نسبت به كار هاي بزرگي كه انجام مي دهد كم است و چيزي ندارد به كسي بدهد
خود آقا مستقيما روي آن ها نظارت مي كند.
حسینی فر
| United States |
۱۸:۲۳ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۶
علی آقا گل گفتی: بیسته بیست.
ایول
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۲۸ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۸
شما یکم مطالعه کنید در مورد آقامون . بعد بفرمائید چقدر حقوق می گیرن . اینم بدون که حضرت آقا اصلا حقوق بگیر نیستند.
اسدالله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۲
81
28
بسیج مدرسه عشق است
هاشم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۳
57
25
آقا دارایی رو داره که اگه دشمن اش باخبر بود دق میکرد. فدایی اش میلیون هایی چون ... که حقیر ناچیز ترینم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۳
31
8
مکرو و مکرولله والله خیرالماکرین !
بلایی سیر این (...) میاد به مراتب بدتر و افتضاح تر از (...)
مدیر پایگاه قسمت های نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۴
18
33
ثروت به مال و اموال نیست به قدرت و اختیار کل است...
پاسخ ها
نيما
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۹
ثروت آقا بسبب داشتن مليون ها عاشق بسيجي است
محمد جواد حبیبی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۶
9
5
بیاین وبلاگ من هم دارایی آقای خامنه ای را با ملک عبد الله راگذاشتم و هم پرونده ی مالی رهبر ایرا نرا
http://mjh1378sh.blogfa.com/
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۲/۳۰
66
32
جانم فدای رهبر
شایان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۲/۳۱
70
28
جانم فدای تو میکنم ای رهبر خوبم و.................؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۲/۳۱
19
52
خدایی خودت به ان چه نوشتی باور داری
پاسخ ها
شیعه
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۷
اون ها عمل میکنن ولی تو 100در100 خائنی و خیانت میکنی
نيما
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۲
شيعه تند نرو اين ها فريب خورده ماهواره ها هستند
محمود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۱
64
33
دارایی رهبر ما ما بچه حزب الهی هستیم که هر وقت دستور بدهد جان نا قابال خود را با عشق فدایش میکنیم
پاسخ ها
اریایی
| United States |
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۰
از کجا معلوم که بچه حزب اللهی هستی؟اگه (...) تو زرد از اب در امد چی؟اونوقت میشی بچه کافر. این برا کسایی که کور کورانه تقلید میکنن از کسی. اینم بدون که جون امسال شما هیچ ارزشی نداره با یه گلوله خلاص میشی،به قول کورش کبیر(هزار سرباز بمیرد نه یک فرمانروا)برای ما اساتید دانشگاه و نخبگان مهمن،نظر اونا مهمه جون اونا مهمه شما برا خودت برو خودکشی کن هیشگی ناراحتت نمیشه
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
نيما
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۲
جناب آريايي
حزب اللهي ها و بسيجي ها كوركورانه تقليد نمي كنند اتفاقا رهبر هم چقدر روي بصيرت اصرار مي كنند
در ضمن اكثر نخبه هايي كه الان تو ايران ماندند نخبگان بسيجي اند.
زيرا معمولا نخبگان غير مذهبي دليلي براي ماندن در ايران پيدا نمي كنند و مي روند
بيشتر پيشرفت هاي ايران مديون همين نخبگان بسيجي است
علیزاده
| United States |
۱۸:۲۷ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۶
البته من ساندیسم میخام...
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۳
کی گفته تو راهپیمایی ساندیس میدن یه بار بیاید ببینید لااقل از پشت بام
ولایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۷
62
34
در رکابیم تا آخرین نفس آقا جان
مسعود
|
United Kingdom
|
۱۵:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۸
20
43
والا من نمیخوام قضاوت کنم اما نمیدونم هر جا سرچ میکنم یه عکس از خونه آیت ا... خامنه ای پیدا کنم همه جا فقط خونه پدری ایشون تو مشهد رو نشون میدن الان که ایشون تو مشهد نیستن تو تهران هستن چرا عکسی از خونه ایشون در تهران قرار نمیگیره ؟!!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۶
شماسرچ بزن ببین خانه اقای ---- یا ---- هست؟ چه توقعاتی داری شماحاضری ازخانه شخصی خودت توسایت بزارن؟ بعدشم فرض کنیم توسایت هم باشه شماواقعا باورمیکنید یانه میگیدازکجامعلوم که خانه یک فرد دیگره ؟
شیعه
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۷
چرا چرت میگی
شیعه
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۹
بهتر اصلا تو نظر ندیدی و قضاوت نکنی وبهتره دست کثیفت رو به اسم اقا نزنی یا ننویسبش برگرد ایران خونشو بهت نشون بدم
خائن
یه فدایی ساده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۹
39
15
باسلام خدمت همه عاشقای اسلام و شیعه و ایران.اون افرادی که نادانسته و بدون آگاهی یا از روی تعصب به امام ما حرفایی رو میزنن که به لحاظ نه تنها اسلامی بلکه انسانی هم درست نیست توصیه میکنم لطفا برید و نهج البلاغه رو مطالعه کنید.روایات و احادیثی که درباره جایگاه رهبری و شأن اون وارد شده رو مطالعه کنید.ببینید خدا در کجای حرفهای شما قرار گرفته و آیا شخص امام عصر(عج) از نوع صحبتهای شما راضی هستن بعد از این تحقیقات و کارها یکبار دیگه نظر خودتون رو اعلام کنید.از بچه خزب اللهی هم انتظار میره حرفهاشون با منطق برگرفته از بصیرت ولایی باشه تا دشمن مشترک همه ی ما نتونه سوء استفاده کنه.عزیان و خوبان: ما در باره ی هر حرفی که میزنیم باید اون دنیا جواب بدیم و زبان ما از طرف خدا به ما به امانت سپرده شده سعی کنیم امانت دار خوبی باشیم.یاحیدر
محمد علی اقدسیا قم
|
United States
|
۱۲:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۹
60
22
اقا نماینده امام عصر است وپول هارا درراه رسیدن حق علیه باط خرج میکند وروزی شود پرچم اسلام رادر دنیا بکوبد ما سرباز توییم
پاسخ ها
شیعه
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۹
انشا... برادر عزیز
انشا....
بهتر نیست برگردی ایران؟؟؟
محمد علی اقدسیا قم
| United States |
۱۸:۳۳ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۶
شیعه جان عالی گفتی ولی اونجا حالش بیشتره
کلی هم حوری داره.
عاشق رهبر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۱
68
28
تا خون در رگ ماست خامنه ای رهبر ماست
جااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااانم فدای رهبر
پاسخ ها
عاشق رهبر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۴۶ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۲
جانم فدای تنها اقایم
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۳
9
48
از وزیر ساده زیست محصولی چه خبر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۴
11
21
آقای روحانی و وزرای آن هم بهتر است نیم نگاهی داشته باشند .
سحر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۴
54
25
جانم فدای این رهبر که اینقدر مظلوم واقع میشه ولی دم نمیزنه
هادی ایمانی مرکید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۵
31
29
سلام.واقعابایدنمایندگان ماازرهبر به عنوان الگو استفاده کنند.(جانم فدای سیدعلی خامنه ای)فقط این بست
امير
|
United States
|
۱۷:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۵
18
31
به خدا اينا خيلي فيلمن ميگن از كجا ميدونيد بالاي 20 مورد به چشم خودم ديديم كه (...) و (...) چقد مال دارن تازه چرا ميگين هاشمي مگه ذكر خاطره هاشمي باعث رهبري ايشون نشد و خود ايشون نگفتن هيچ ريس جمهوري براي من مثل هاشمي نميشه
مدیر پایگاه قسمت های نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
پاسخ ها
شیعه
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۸
آقا و رفسنجانی دو دوست قدمین و رفسنجانی اولین نفری بود که در مجلس گفت که آقا خامنه ای باید رهبر بشه و رفسنجانی از پدرش پول ها را به ارث برد از پدر تو که نبرده انقدر آز این دو شخص بد نگو . در مورد هرکی بد میگی بگو ولی اگه در مورد آقا بد بگی ........
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
احسنتم مطمِعنم اطلاعات خوبي داري؟راستي هر كي ميخواد از جماعت دجاليه بدونه؟لطفن تو ماهواره شبكه اهل بيت رو باز كنه؟فقط متعصبانه نگاه نكنيد قضاوت كنيد
نيما
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۹
ثروت چيز بدي نيست (...) و خيلي از مسيولين نظام حقوقشون زيادهو ميخواهند از ثروتشون استفاده كنند .اين به معناي دزد بودن يا فاسد بودن نيست.
در هم جاي دنيا مسيولين رده بالا جزو ثروتمند ترين اقشارند .
آيت الله خامنه اي يك نمونه بي نظير از ساده زيستي است.
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار حقوقی ویرایش شد
علوی
| United States |
۱۸:۳۵ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۶
نيما جان
چشم بسته (...)
راستی تو میدونی سربازان یک سنتی کی هستن؟
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۳
آقا ساده زیسته یه سند واقعی هم برای تخلف ایشان وجود ندارد
احسان
|
United States
|
۱۸:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۵
5
24
البته نابسماني ها قابل توجه هست ولي نبايد هر چي اون وريا ميگن گوش كنيم
1414
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۵
10
28
ای خدای محمد ، این قوم کور و متعصب را از جهل برهان ؛ و به آنان شعور عطا فرما ، تا گرگ های در لباس میش را بشناسند ... آمین .
پاسخ ها
نيما
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۲
خدايا به همه بصيرت عطا كن تا دوست و دشمن را بشناسند و ولي عصر خود راتنها نگذارند
در ضمن بسيجي ها كور نيستند اتفاقا بر عكسه .
اگر اين طور نبود آقاي خامنه اي اين همه روي بصيرت تاكيد نمي كردند
كور كسي است كه چشمش را به روي حقيقت بسته است.
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۶
20
9
سلام.من با حرفایی که فدایی ساده نوشته موافقم چون به دو تا موضوع مهم اشاره کرده:1-به منکرین و اونایی که از روی جهل یا تعصب با امام خامنه ای عزیز مشکل دارن گفته اول برید مطالعه کنید و با آگاهی از جایگاه رهبری در باره ایشون نظر بدید.2-به بچه های حزب اللهی هم گفته حرفایی که میزنید از روی منطق و بصیرتی که خود آقا همیشه تاکید میکنن باشه و احساسی حرف نزنیدکه باعث بشه دشمن(چه داخلی و چه خارجی) سوء استفاده کنه.درود بر این بصیرت.خداحافظ
پایگاه ولیعصر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۶
26
10
متأسفانه در ایران جز نقل تعدادی خاطره یا سخنان بزرگان و احیانا برخی تطبیقات مثل سید خراسانی کار درخوری برای شناساندن ابعاد شخصیتی و برتری مدیریتی مقام معظم رهبری نشده است و به تعبیر سید حسن نصرالله ایشان حتی در ایران هم ناشناخته و مظلومند در حالیکه دشمن سالیانی است ایشان را به طور جدی و کارشناسی دارد تخریب میکند.لزوم نگاه جامع در شناخت ایشان به جای نگاه جزء نگر ضرورتی است که در این سخنرانی تعقیب میشود…
دانلود در پایگاه ولیعصر
جواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۶
26
17
تازه این گوشه ای از زندگی ساده ایشان است
دست منو امر ولی
پاسخ ها
ایران
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۶
والا ما شنیده بودیم پیامبرا و ائمه که ساده زیست بودن از چاپلوسی متنفر بودن و حتی در مجلس طوری می نشستند که کسی نمی توانست در جمع تشخیص دهد (...)
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۴ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۳
پس چرا ما میگوییم الهم صل علی محمد وآل محمد
شیعه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۷
41
20
خواهشن اون هایی که از انقلاب بد میگن نظر ندن چون بی ارزشه
خدایا تن آقا را سالم بگردان
و شر دشمنان را به خودشون برگردون
وانشا... ضدانقلابی ها و وهابی ها وا حمقان را به درک واصل کن
به اومید به درک رسیدن دشمنان انقلاب
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
اقا يا خانم شيعه؟ضد انقلابي همه جاي دنيا هستش معاويه كه با علي (ع)مخالف بود امام علي ضد معاويه كاري نكردن اما ايران چي؟(...) ميره منبر "بسيجي اينجوريه سپاهي اينجوريه اين (...) هستش؟بعد نماز عوض اينكه دعا بخونن بچه هاي سپاهي و بسيجي ميكروفون دستشونه ميگن مرگ بر ضد ولايت فقيه؟واقعن كه مسخره است از خودم خجالت ميكشم كه تو اين جامعه زندگي ميكنم
مدیر پایگاه قسمت های نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
نيما
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۲
ناشناس عزيز
شما برو زيرت عاشورا را بخون ببين چقدر لعن كرده يزيد و شمر و ابن سعد را بعد خودت متوجه ميشي حرفت اشتباهه
پيروز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۸
4
19
عزيزان من ، كسي در زهد و تقواي رهبري شكي ندارد . اما بر ماست كه از آدمها بت نسازيم . هر آدمي ممكن است اشتباه كند و رهبري هم به حكم عدم عصمت از اين قاعده مستثني نيست . مشكل افراد مجيز گو و بادمجان دور قاب چين هستند كه از نمد انقلاب و تقرب به ولايت فقيه براي خودشان كلاهي بافته اند و از منافع شخصي كوتاه نمي آيند . آدمهايي كه سالهاي سال مناصب و مصادر امور را قبضه كرده اند و اگر خودشان هم سالم باشند آقازاده ها و وابستگانشان به چراي بيش از حد مشغولند و ساحت دين و انقلاب را خدشه دار ميكنند . اكثراً در انقلاب و جنگ هم هيچ نقشي نداشته اند . تا زماني كه قدرت در دست عده اي خاص دست بدست شود به اصلاح امور اميدي نيست .
پاسخ ها
نيما
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۹
در ايران قدرت دست عده ي خاص نيست.
احزاب و جناح هاي گوناگوني وجود دارند كه با هم رقابت مي كنند.
رهبري با اطرافيانش بسيار حساس است و به آن ها اجازه فعاليت سياسي و اقتصادي نمي دهد.
همچنين شرطي كه با دامادش گذاشته بود قبل از وصلت اين بود كه تا وقتي با من نسبت داري حق فعاليت سياسي و اقتصادي نداري.
اكثرا افراد كه اكنون در پست هاي مختلف جاي دارند از فرماندهان جنگ بوده اند.
در ضمن شما از كجا ميداني اطرافيانشان سالم نيستند؟
آرمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۳/۲۰
4
19
با سلام و خسته نباشید
من با نظر پیروز کاملا موافقم چون کاملا درست است
بیکاری جوانان در هر رده سنی بیداد میکند و هشدار دهنده است اما مسولین مملکت (...) هم نسبت به این بی توجه هستند
نمونه آن من هستم که در آزمون (...) و وزارت نیرو شرکت کردم که در آخر معلوم شد که با آزمون گرفتن می خواشتند که کارمندان قرار دادی خودشان را رسمی کنند
آیا این کار درست است؟آیا پول بیت المال را به جیب زدن و پول مردم را به جیب زدن درست است؟
این چگونه مملکت اسلامی است که (...) را با خوردن مال مردم و ریختن خون مردم پابرجاست؟
بله من هم هیچ امیدی به تغییر مملکت امیدی ندارم و نخواهم داشت
مدیر پایگاه قسمت های نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی و حقوقی ویرایش شد
پاسخ ها
نيما
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۹
در عجبم از رهبری که می گویند 95 میلیارد دلار دارایی دارد، کلکسیون های رنگ و وارنگ از هر نوع دارد،


170 عصای آنتیک دسته طلا دارد، بجای نان و پنیر در صبحانه اش خاویار رشت دارد، بجاي بیت چندین و چند ویلا در شمال دارد، عباهایی به قیمت 400 هزار دلار دارد، هواپیمای 330 برای جابجایی اسب هایش دارد، باغ ملک آباد به مساحت 10 هزار متر در مشهد دارد، کمیسیون 5 سنتی از یک میلیون و نهصد هزار بشکه نفت دارد، انگشتر چند صد میلیاردی دارد ،
پس نمی دانم این چه کفش های پینه بسته ایست که او به پا دارد؟؟؟؟!!!!!هان فهمیدم او نام و نشانی از علی (ع) دارد، میلیون ها فدایی و جان ناقابل دارد، خانه اش بجای فرش، موکت و نقشی از عرش دارد، در دل هر ایرانی باغیرت جای دارد، همچون شهدا چفیه ای بر گردن دارد، همچون جانبازان دستی ز یادگار از دشمن دارد، صدها هزار خاطره از جبهه و زندان دارد،

راستی یادم رفت او کفش هایی پینه بسته همچون امیرالمؤمنین علی (ع) دارد.
عماد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۳/۲۳
37
22
دست علی بر سر ما
خامنه ای رهبر ما
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۲۴
19
39
اونایی که جونتون فدای رهبر.....
جونت انشا اله (...)
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۸
حرف نزن بی شعور
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۶
کلمه "بی شعور" بار منفی نداره؟؟ چرا ویرایشش نمیکنین؟؟ فقط بلدین حرفهایی که بر علیه خودتون هست رو سانسور کنین؟
نيما
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۹
جان و پدرو مادرمان فداي رهبر
عاشق رهبر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۲
اهای ناشناس به من هرچی می خواهی بگو ولی اگه به مولایم ورهبرم بد بگویی ما حزب ا... یی ها وارد میشویم ان هم درست نه مثل تو.....
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۲۷
18
26
♥ رهبر عظیم الشأن‌تان را دوست بدارید...کسی که دنیا شکارش نکرده ♥
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۲۷
20
19
♥ رهبر عظیم الشأن‌تان را دوست بدارید...کسی که دنیا شکارش نکرده ♥
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۴
رهبر مسلمین جهان چطور نمیتونه به کشور های اسلامیش سر بزنه
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۲۷
24
30
قدر این نعمت عظمی را که خدا به شما عطا فرموده بدانید...
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۲۷
21
21
قدر این نعمت عظمی را که خدا به شما عطا فرموده بدانید...
قلیان
|
United States
|
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
18
22
مطلب خنده داریه. (...) الله اعلم :)
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی و حقوقی ویرایش شد
پاسخ ها
عاشق رهبر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۴ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۲
کجاش خنده داره...
حميد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
28
14
لبيك يا خامنه اي لبيك يا حسين است ما ايراني ها ي تمام كره زمين افتخار مي كنيم رهبري داريم واونهايي كه از اين نعمت بي بهره هستند همانند خانه اي كه در آن چراغ ندارد وكشتي كه در آن ناخدا ندارد وما افتخار مي كنيم كه هويت داريم هر جايي كه هستيم با هر سليقه وهر ديدگاه و داراي فرهنگ اصيل وتمدني چندين هزار ساله همچنين كوروش كبير وامام خامنه اي همچون يك انگشتري است در اين اقيانوس بيكران تاريخ چندين هزار ساله ايران زمين -ايران .ايران . ايران خاك دليران وشيران
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
تو هم حتما (...) مفت خور ميشي كه چنين نظي ميدي((...)
مدیر پایگاه قسمت های نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۷ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۵
خدا به همه شما ساده لوحان که این آقارو با امام معصوم مقایسه میکنید درک و شعور وبصیرت عطا کنه تا بفهمین چقدر دچار توهم نایبی ای آقا شدین واقعا خیلی چخمه اید
از خیلیا بهتر
|
United States
|
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۲
7
28
ان شاء الله کسانی که از هیچی از جنایات و دزدی های بعضی ها خبر ندارند به زودی با خبر بشن
آمین
پاسخ ها
نيما
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۹
ان شا الله كساني كه از كاروان حسينو قافله كربلا خبر ندارند به زودي با خبر بشوند
نکير منکر
|
United States
|
۰۴:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۶
4
5
جواد خيييلييي (...)
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
سامان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۷
29
16
میدونی چیه من سرباز اقا هستم.
صمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۹
8
13
والله من معتقدم یک رهبر همون طور که اظهار میکنند که من سیاستمدار نیستم (...) ، همان طور هم کاش در مسایل اجتماعی که اجرای عدالت علی گونه است یعنی مبارزه با فسادها ی کله گنده ها که این کشور را به نابودی کشانده اند دخالت نموده و در این موارد رحم نکنند تا ایمان از دست رفته مردم برگردد ، (...) یک رهبر باید رهبر همه باشد نه فقط عده ای که سود میبرند حتی رهبر مخالفان ، باید به نوعی عمل کند که حتی مخالفان و دشمنان هم با احترام در باره او حرف بزنند ، نباید کینه داشته باشد همان طور که خشمش بخاطر خداست رحم و انصافش هم باید به خاطر خدا باشد ، گذشت و بخشش و محبت یک رهبر از کینه و خشمش اثر گذارتر است ، خشم ترس میاورد که سرانجام روزی ان ترس از بین میرود اما عطوفت احترام میاورد که همیشه میماند . حتی اگر آدمی به خدا عشق بورزد و از روی علاقه و احترام به خدا گناه نکند بهتر است تا از روی ترس از خدا گناه نکند ، هیچ چیزی برای یک رهبر موثر تر از این نیست که مورد احترا م واقعی عموم مردم باشد نه از روی تظاهر مورد تشویق چاپلوسان کاسه لیس که اولین کسانی خواهند بود که پشت رهبر را خالی خواهند کرد ، (...).
مدیر پایگاه قسمت های نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
پاسخ ها
نيما
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۹
رهبر ما همه ويژگي هايي مثبتي كه گفتي را دارد.
رهبر ما مورد احترام عموم مومنان و ايرانيان است و سند آن هم شركت حداكثري مردم در انتخابات است.راي به هر كانديدا راي اعتماد به نظام است . پيروان رهبري سربازان راه اسلامند و چاپلوس نيستند و همان طور كه ديده شده هم در فتنه و هم در جنگ همين پيروان رهبري صف اول سپاه ايران بوده اند
مهدي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۹
23
14
من به شخصه افتخار ميكنم كه رهبر ما شخصيتي همچون سيد علي خامنه اي(مدظله العالي)است.آن كساني مه دم از ثروت ايشان ميزنند بهتر است نيم نگاهي هم به زندگي ساده ي ايشان داشته باشند،بد نيست!
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۴
28
12
جانم فدای این چنین رهبری که عالم به وجودش افتخارمی کنه(چشم دشمنانش کور)
(دشمنان بدانند تا ما زندایم رزمنده ای این رهبریم)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۳
12
26
من نمی دونم تایک چیزی میشه میگیدمرگ برآمریکا!!!!!!همین مرگ بهاالان داره به خودمون برمی گرده.واقعامتاسفم براتون
پاسخ ها
عاشق رهبر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۶ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۲
چه دروغا
بدبخت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۴
13
11
هیچکدومشون بدرد نمیخورند هر کی طرفدار هرکیو بکنه داره سر سفره اش غذا میخوره
پاسخ ها
نيما
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۹
يعني بيست ميليون بسيجي سر سفره حكومتند؟
اگر حكومت توانايي غذا دادن به بيست مليون نفر را داشت همه مردم را سر سفره اش مي نشاند.
يعني پيروان پيامبر و امام حسين سر سفره آن ها بودند؟
مگر در كربلا سفره و غذا بود؟
مگر در فتنه 88 و جنگ تحميلي سفره و غذا بود؟
بسيجي ها هميشه و بدون چشم داشت در صحنه انقلابند،و پيرو رهبر
سیدمهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۵
7
14
یارانه داشتن یانداشتن مساله اینست
پاسخ ها
نيما
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۹
مگر كل يارانه چقدره كه بعضي فكر مي كنند حاميان حكومت به خاطر يارانه از حكومت دفاع مي كنند؟
ما اعتقادمان را به پول نمي فروشيم
همان طور كه شهدايمان نفروخته اند.
ارزش پيروي از امام زمان معنوي است
مصیب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۵
12
7
ما شاید نتونیم درککنیم که چرا ساده زندگی میکنن ولی امام میدونه که زنوگی ساده بهترین نوع زندگی کردنه.
ساسان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۵
7
16
یه نامه نوشتیم برای دفتر (...) که یه ادم مستحقی توی این زمونه اب و برق نداره و خواستیم که هزینه امتیاز اب و برق این بنده خدا را بدن تا شبها خونه اش روشن بشه. در جواب نامه ما برای کمیته امداد شهرستان نامه اومده بود پانصد هزار تومن بهش وام بدین با دوتا ضامن کارمند تا بتونه امتیاز اب و برق بگیره. وقتی خبر این نامه را به چند تا از دوستان دادیم خودشان هزینه را دادن. اینها خودشون را حلال مشکلات مردم میدونن حال خودتون قضاوت کنین
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
پاسخ ها
نيما
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۹
توي فرانسه كه پيشرفته ترين كشور اروپا است.
يك خانواده اي هشت سال بدون برق زندگي مي كرد و هيچ كس محلي به آن ها نمي گذاشت . بازم خدا را شكر كن كه همون وام هم مي خواستند بدند .در ضمن ميدوني كميته امداد چقدر عضو داره و چه قدر فقير تو مملكت است؟ چه انتظاري داري؟
پارسا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۸
3
6
اینجا دو دسته ظاهرا ادم هست.طرفدارای اقا و اونایی که نیستن.اونایی که طرفدار اقان این فحشا که میدین از اقا یاد گرفتین یا ایشون هزار درصد مخالف فحاشین حالا به هر دلیل؟انقد سنگ اقا رو به سینه میزنین یه کم هم ازش خویشتن داری یاد بگیرین.یه مسلمون واقعی فحش نمیده.تعصب مذهبی تا کی مسخ شدگی تا کی تحجر تا کی؟همین شما ها که به طرفداری اقا فحش میدین ملتو همین شماها دشمن اقایین باید از شما فرار کنه که رهبریس انقلابش باعث رشد و هدایت بشه.
پاسخ ها
نيما
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۹
طرفداران واقعي هيچ گاه فحاشي نمي كنند.
اتفاقا روشنفكران غرب زده بيشتر به تحجر نزديك ترند
عسل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۸
7
16
اگه اين همه مال مردم خوري نمي كردن الان ايران نه گدا داشت نه بيچاره نه فقير نه گرسنه نه بي خانمان نه.... همه اش رفت تو جيب اي انقلابي ها و عربا
حرف دل مردم ايران يه چيز ديگه است خيييلييييييييي كوته فكري مردم نون شب واسه افطار ندارن شكم پرستي يعني چي آشغال
پاسخ ها
نيما
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۹
در زمان پيامبر هم جامعه گدا و فقير و بيچاره داشت. همين الان هم در ثروتمند ترين كشور هاي دنيا هم فقير هست و هم گدا و بيچاره.
انقلابي ها بدون هيچ چشم داشتي انقلاب كردند و رفتند و جنگيدند و خون دادند و همين الان هم دارند مجاهدت مي كنند
كمكي كه ايران به كشور هاي مسلمان مي كند در حد گندمي است كه از گرسنگي نميرند .نظام اسلامي ما بيش از هر نظام ديگري به فقرا و مستضعفان مي رسد و به قول امام خميني : اين انقلاب، انقلاب پابرهنه ها است.
براي همين هم اكثر حاميان حكومت از قشر ضعيف جامعه اند
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۸
17
11
واقعا متاسفم برای اون کسایی که ادعا دارن ایرانین ولی برا شکمشون حاضرن نوکر اجنبی های پست بشن . بی غیرتی تا چه حد؟ ما ایرانی هستیم و تمام امیدمان به رهبرمون سید علی . که اگه نباشه نمی خواییم دنیا باشه .ما تا پای جان تا قطره قطره خونمان پای آرمان های انقلاب و رهیرمون هستیم تا ظهور یوسف فاطمه .نمی ذاریم هیچ چیزی نا امیدمان کند حتی اگر همه جانبه تحریم شویم .این تحریم ها چه بسا باعث خود کفایی ماست . به هوش باشید دنیای اسلام به هیچ کسی نیاز ندارد برای ما همین بس که خدا را داریم و امام زمانمان و نایبش سید علی .
پاسخ ها
نيما
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۹
ما تا آخر ايستاده ايم
ناشناس
| United Kingdom |
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۳
تاسف شما موجب امتنان مزید اینجانب است!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۹
دوست عزیز در ادبیات نظیر شما هرگز کلمات و مفاهیمی مانند حقوق مردم دیده نمی شه .
نا شناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۹
12
5
والله این حرفا نرنیدمورد خشم اقامون امام عصر قرار میگیرید
خاطره
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۹
8
12
اول اينكه زهرا خانم كسي نگفته كه برا نون شب آدم بايد برا خارجيا كار كنه دوما كي گفته (...) است؟ در ضمن اگه به قول شما(...)با لجبازي بي خود تحريم ها رو ادامه نمي داد الان مردم تا اين حد به مشكلاتشون اضافه نمي شد.
راستي يه سوال شما كه با نوكر اجنبيا بودن مشكل داري با نوكر عرب ها بودن مشك نداري؟
اصلا راه دور نمي ريم زبان فارسي رو ديگه حداقل بايد حفظ مي كردن زبانمون رو هم عوض كردن.‹كتاب›يه كلمه ي عربيه فارسيش چي ميشه؟هزااااااااااااااااااااااااار كلمه ي ديگه مثل اين مي توني پيداكني خانم خودكفا
مدیر پایگاه قسمت های نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
پاسخ ها
نيما
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۹
اولا شما يك مورد مثال بزنيد ما نوكر عرب ها بوده باشيم؟
جمهوري اسلامي از اول با افتخار عزت ايرانيان را حفظ كرده است.
در ضمن وارد شدن كلمات عربي به فارسي از صد ها سال پيش صورت گرفته و مثلا در زمان شاه هم به كتاب ، كتاب مي گفتند.

در ضمن تحريم ها به خاطر لجبازي ايران نبود تحريم ها به خاطر پافشاري بر حقوق اوليه مان بود.
سید محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۴/۳۰
1
10
سلام بسمه تعالی والله یدعواالی دارالسلام ویهدی می یشاء الی صراط مستقیم .خداهمه خلق را به سرمنزل سعادت وسلامت می خواند وهرکه رامیخواهد بلطف خاص براه مستقیم هدایت می کند کار ها بدست خداوند قادر متعال است وهمه ما در حال امتحان اگر باقرآن ودانشمندان آشنا شویم سعادت را خواهیم شناخت ما هر کدام صاحب حافظه خودهم نیستیم خدا صاحب ما می باشد باید بسوی او رویم اول باخود آشنا شویم تا او باما اشنا گردد اگر خوب شویم خدا خوبان را برما مسلط می کند اگر بدشدیم بدان را بر سرما مسلط می کند یارب العالمین یاعلی مدد.
سرباز رهبر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۴/۳۰
20
10
«سید علی خامنه ای ثروتمندترین رهبر دنیاست!
چرا که:
خونی که در رگ ماست
همه هستی مان
جان ناقابل مان
و مختصر آبرویی که داریم
همه و همه
از آن خامنه ای است
که با این کلکسیون
و با این همه ثروت
ویلا ندارد… بیت دارد…
خانه اش به جای فرش
عرش دارد و گلیم و چند تکه آسمان
همه چیز ساده است
مثل خانه زهرا(س)
مثل خیمه حسین(ع)
و حسینیه امام خمینی(ره) دارد
و چفیه دارد
و عصایی که چوبش از شجره طوباست
و دست مجروحی که ریشه در "کف العباس” دارد»
قطره
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۲
4
5
باید به همه مردم حق داد چراکه مشکلات اقتصادی مردم را ازار میدهدو هرکس به اندازه بینشش میتواند خود را با اقتصاد مقاومتی وفق دهد و از هرکس باید به اندازه ظرفیتش توقع داشت.
اما هموطن امیدوار باش که روزی عدالت حقیقی رخ نشان میدهد و حق و باطل تمیز داده میشود. تنها کاری که باید انجام دهیم این است که بر تمامی احوال و اعمال وگفتار وکردارمان (هرچند شرایط سخت باشد) مراقبت کنیم و به مفسده ها دامن نزنیم تا در روز موعود در پیش روی مولایمان شرمسار نگردیم و درزمره رستگاران قرار گیریم.ان شاا... به امید وحدت همه انسان های خوب!
بهروز
|
United States
|
۰۰:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۳
10
16
شماها یا خودتونو به خواب زدید یا واقعا نمیفهمید. متاسفم بخاطر بودن پاچه خوارانی چون شما
پاسخ ها
نيما
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۹
بهروز براي خودت متاسف باش كه بدون دليل مخالف نايب امام عصر هستي.
علیرضا
|
United States
|
۲۲:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۴
6
10
تمام مقالتونو قبول دارم بجز اون قسمتی که گفتید مردم ایران هم از این ثروت استفاده میکنند
بله،استفاده میکنند،اما نه همه ی مردم.
و متاسفانه این به دلیل مدیریت غلط میباشد.
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۶
15
10
. جانم فدای رهبرثروتمندترین رهبردنیا؛ رهبرایرانه چون خداپشتشه وهمه آسمانهاوزمین هم براخداست
خودم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۷
3
11
بله تمام حرفاتون راسته ما داریم به چشممان میبینیم.
ناشناس
|
United States
|
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۷
15
10
از این حالم به هم می خورد که مردم احمق این خاطرات چرت و پرت را باور می کنن حیف از این هوایی که تنفس می کیند !!!!به خدا خجالت می کشم از این که شما هم مردم ایرانید واقعا شرمتان باد با این تفکرات احمقانه! یه کم به خودتان بیایید.
پاسخ ها
نيما
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۹
اولا حق نداري به مردم بزرگ ايران توهين كني
دوما ما هم خجالت ميكشيم كه شما و امثالتان كه عجيب ترين دروغ هاي خاين ترين رسانه هاي خارجي به ايران -مثل بي بي سي- را باور مي كنند اما حاضر نيستند حرف كساني را كه جان و جوانيشان را در راه اسلام و دفاع از ايران گذاشتند را باور كنند
شرم بر تو باد
شاهین
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۵/۱۱/۳۰
امثال شما وقتی به خود می آیید که دیگر دیر شده.
اگر تاریخ را مرور کنید می فهمید که هرچه بر سر دین و کشورمان آمده از تفکرات امثال شماست که متاسفانه آن را به ما نسبت می دهید.
بله. متاسف باش. ماهم متاسفیم.
محمد گلمرادی
|
United States
|
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۹
12
12
ﻣﺎ ﻫﻤﺎﻥ ﻧﺴﻞ ﺟﻮﺍﻧﯿﻢ ﮐﻪ ﺛﺎﺑﺖ ﮐﺮﺩﯾﻢ / ﺩﺭ ﺭﻩ
ﻋﺸﻖ ﺟﮕﺮﺩﺍﺭﺗﺮ ﺍﺯ ﺻﺪ ﻣﺮﺩﯾﻢ / ﻫﺮ ﺯﻣﺎﻥ ﺑﻮﯼ
ﺧﻤﯿﻨﯽ‏( ﺭﻩ ‏) ﺑﻪ ﺳﺮ ﺍﻓﺘﺪ ﻣﺎﺭﺍ / ﺩﻭﺭ ﺳﯿﺪ ﻋﻠﯽ ﺧﺎﻣﻨﻪ
ﺍﯼ ﻣﯽ ﮔﺮﺩﯾﻢ
سید علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۰
21
12
رهبر عزیزم دوست داریم و تا اخرین قطره خونمان پشیبانت هستیم
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۰
16
11
جونم فدات الهم عجل لويک فرج
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۲
22
13
درود بر سید علی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۶/۳۰
لعنت خدا بر مخالفان سید علی
ناشناس
| United Kingdom |
۱۱:۵۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۳
آینه!
ناشناس
|
United States
|
۰۵:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۲
5
13
اجب
یا علی حیدر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۳
15
13
در هر صورت آدم با حالیه بهتر از او هم برای مملکت داری ندیدم اگر کسی دیده به ما هم بگه
امير
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۶
7
2
اگه اينجامملكت اينا (...) از بس ايراني بي وجوده
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
سامان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۷
9
2
یه نظر منافق رو لااقل نشون میدادی و حذف نمیکردی (...)
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
محمدرضا اسدزاده نحوی
|
United States
|
۰۱:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۴
11
2
حضرت آقا خیلی هم خوب و مورد نظر بنده هم هستند خداوند عمر طولانی به ایشان عطا کند فقط بعضی صحبت. ها در مورد جانان اعم از بیکاری شغل ازدواج که آن شاه الله من در سال13400 بتوانم یک شغل آبرومندی پیدا کنم از آقا انتظار دارم یک کمی ارزانی در کشور اتفاق بی افتد الان پدر من بازنشسته آموزش پرورش. قزوین و بابای مدرسه هست و حقوقش خیلی کم است ماشینی هم دارم اما پایین هست پراید من دوست دارم 206sd داشته کار قشنگی امروز کردید آیت الله لاریجانی به صوتی حقشان هست رسانید بی نهایت سپاسگزار یم آفرین بر این همه غیرت رشد جمعیت کاملا بنده مخالف هستم بچه بزرگ شن کار می خوان خرج دارند از لحاظ مادی معنوی باید حمایت شوند من بازهم افتخار با شما صحبت کردن شما هم پیدا می کنم. در آن نفس که بمیرم در آرزوی بوی موی تو باشم.وضعیت مالی من خرابه.با تشکر فراوان و
حمید مرادی زاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۴
12
10
نمیدونم دیگه آقاباید چه کار میکرد که شماها راضی بشین.بابا،نظر خودی ها درمورد آقارو قبول ندارین،لااقل نظر جناب پوتین ورایس ورییس سابق سازمان ملل رو بخونید بعد میفهمین چه مدیر ومدبری داره مملکت و اداره میکنه.اینایی که اسم بردم که دیگه برا پاچه خواری تعریف نمیکنن.گر چه خودی هاهم قصد همچین کاری ندارن
گمنام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۷
8
6
سلام
میخام ببینم شما دشمن همید که اینجوری بهم دیگه فحش میدین؟ای کسی که دم از کوروش کبیر میزنی کوروش گفته گفتارنیک پس چرا شما فحش میدین؟ای کسایی که دم از بسیجی بودن میزنید بسیج گفته به هم وطنای خودتون فحش بدین ؟خود امام خامنه ای گفتن وحدت داشته باشین پس چرا هیچکس به حرف رهبری گوش نمیکنه؟چرا فقط بلدیم شعار بدیم؟شما بااین حرفاتون فقط خون به دل رهبری میکنید به جای اینکه بشین خار چشم دشمناتون اینم بدونید مسوول گشنگی ها و بی پولی ها رهبری نیستن.ما میگیم داریم از گشنگی میمیریم راست میگیم شکممون گشنش نیست فکرمون گشنست .دم از گشنگی و بی پولی میزنید ولی رو خونه همه حداقل 3 دیش ماهواره هست چرا؟دم از بی پولی میزنیم ولی هر مدلی که اومد تو بازار حتمن باید بخریم چرا؟یکم مغزتون رو سیر کنید
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۹
17
11
نمیدونم چرا اینقدر بحث وجود داره؟
بزرگترین عرفا
بزرگترین سیاست مدارا
فقها
فیلسوفا
....
همه میگن آقا یه دونس
مشخصه دیگه
ببین کدوم وظیفه ی رهبریشو که تو قانون اساسی وجود داره انجام نمیده؟
ببین حرفاشو
جرعتشو
شجاعتشو
کمی با انصاف فک کنیم حله
نمیدونم آخه چرا تردید وجود داره
کمی تاریخ اسلام بخونیم حله
کمی....
جانم فدای رهبرم
اللهم عجل لولیک الفرج
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۰۰:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۱
میشه نام این فیلسوفا و عرفا رو بیاری منم جای پوتین بودم این حرفا میزدم (...) سهم ما از دریای خزر شده نصف و رفته تو جیب نوکرای روسیه
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
نيما
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۹
نصف شدن سهم ايران از درياي خزر به هیچ وجه صحت نداشته و شايعه اي است که در راستای تضعیف جهت گیری های سیاست خارجی نظام و با اهداف کاملاً سیاسی طرح شده است.و شواهد وقرائن متعددي بر خلاف واقع بودن آن وجود دارد زیرا بخشیدن بخشی از مالکیت کشور در اختیار فرد یا افرادی نیست که بتوانند این کار را انجام دهند . علاوه بر اینکه بر اساس قانون اساسی کلیه توافقات و موافقت نامه های بین المللی باید به امضاء و تأیید مجلس شورای اسلامی برسد و مجلس شورای اسلامی به عنوان نمایندگان مردم از منافع کشور و مردم دفاع نموده و اینگونه نیست که چنین مسأله پر اهمیتی از دید مجلس و گروههای سیاسی و مردم مخفی بماند .
براي مطالعه بيشتر در مورد اين موضوع

http://siasi.porsemani.ir/node/1871

در ضمن كشور هاي شمالي ايران مثل جمهوري آذربايجان و تركمنستان كه در درياي خزر هم سهم دارند تحت نفوذ آمريكا هستند نه روسيه

گفتي اسامي بديد اينم اسامي
اسامي زيادند اما چند تا اسم ميارم
از فلاسفه
1.شهيد مطهري
از عرفا و فقها
2.آيت الله بهجت
3.آيت الله سيستاني
4. آيت الله مكارم شيرازي
5.آيت الله لنكراني
از سياست مداران
6.امام خميني
7.سيد حسن نصرالله
8.شهيد بهشتي
9.حاج احمد خميني
براي مطالعه بيشتر در مورد سخنان بزرگان درباره آيت الله خامنه اي به لينك ير مراجه نماييد

http://www.mashreghnews.ir/fa/news/211925
ظهور
|
Germany
|
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۹
13
10
رهبر ماست و خوب کاری کرده و به کسی هم ربطی نداره. کشورما ایران کشور قدرتمندیه پس این تهمت هایی که میزنین بخوره تو سرو کله شما ضد انقلابیا
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۳۰
11
5
باعرض سلام
بچه ها کسی نوکر عرب یا اجنبی نشده ما فقط بهشون کمک میکنیم اون که پولا کجا میره و به کی میرسه مهم نیست چون قطعا این کار رهبر بزرگ اسلام و کشورمون حضرت آقا نیست این مربوط به یه سری از مشکلات مدیریتیه حالا باید بدونیم رهبر ما غیر از مسائل مادی باید بیشتر به مسائل معنوی بپردازه که ممکنه تو این راه مردم دچار مشکلات مادی بشن و کسایی هم سوء استفاده کنن همه چیز پول و شکم و ماشین و خونه نیست با یه تیکه نون هم میشه عالی زندگی کرد مهم آزادی که همه ما داریم اونم تو سایه ولایت فقیه هر چیزی یه بهایی داره تازه بهای این کاراهم زیاد سنگین نیست همه مردم زندگیشون داره میگذره
این کارا همش کار آمریکا و منافقاس که دارن بین ما مشکل ایجاد میکنن و مارو باهم در میندازن ما باهم نباید مشکلی داشته باشیم نباید هر مشکلی رو اینقد بزرگش کنیم بین خودمون باید ببخشیم موفقیت ما و همه کشورا البته مردمشون تو همه دوره ها به خاطر وحدتشون بوده پدران خودمونو به یاد بیارید مگه اونا چی داشتن؟؟؟ حتی نون واسه خوردن نداشتن ولی عاشق رهبرشون بودن با شکم خالی بدون سلاح مقابل اکثر کشورا وایسادن و پیروز شدن ولی...... متاسفم واسه همه کسایی که میان و به این اختلاف دامن میزنن تازه به بقیه میگن شما نمییفهمین یا ساده این نخیر خودتون ساده این که دارین دستی دستی خودتوو بدبخت میکنین
والسلام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۳۱
14
6
خدا سید علی را برای ما نگه دارد هر چقدر این سید آدم خوب و با خدایی هست در عوض مابقی مسئول ها آدم های (...) و (...) هستند
مدیر پایگاه قسمت های نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار حقوقی ویرایش شد
دانشجوی عاشق رهبر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۲
10
6
باسلام.من فقط چند تا مورد می نویسم؛شما خودتون برید پیگیری کنید.۱-نظرات مسئولین کشورهای دیگه نسبت به رهبر بخونید(پوتین.کوفی عنان و..) ۲- کوروش هم بعداز کشورگشایی برای اداره سرزمینهای دورتر از از پایتخت با استفاده از پول وگذاشتن سرپرست از همون سرزمینها به اداره کشور ادامه داد.۳- آقایونی که همه کم و کاستی کشور و از چشم رهبر می بینند خودشون تا الان چند درصد حرفای بابا وننه شون و کاملا اجرایی کردند و در مقابل انجام ندادن کارهایی که باید انجام میدادند چه واکنشی از طرف پدر و مادرشون دیدند.۴- مهم نیست غذا کباب برگ بخوری یا املت مهم اینکه واقعا آدم باشی ؛ که خدا رو صدهزار مرتبه شکر رهبری داریم که مثل این رهبر توی دنیا نیست.( از نظر محبوبیت).۵- همه نامه هایی که به دفتر رهبری ارسال میشه خود رهبر نمی خونه.( بالاخره همه که رهبر نمیشن).۶- من خودم ۶ماه در مورد رهبر تحقیق ددانشگاهی داشتم که باعث شد اعتقادم نسبت به وجود ولایت فقیه و شخص ایشون بیشتر بشه.۷- تا پای جون دوست دارم آقای خوبم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۳
16
7
فداشون بشم چقدر زندگیشون شبیه امام علی هست
نایب اماممون اینه ببینید خود امام زمان چقدر ماهه
پاسخ ها
ناشناس
| United Kingdom |
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۳
فدای امام زمان بشم که چقدر مظلومه! با قیاس مع الفارق شما
غریبه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۵
14
7
بزرگترین دارایی امام ما جوانان هستیم که جونمونو واسه اماممون میدیم بدون هیچ توقعی.بسوزه چشم دشمنانمون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۵
9
4
سلام برای ولایتمدار بودن نه لازمه سپاهی بود ونه حقوق بگیر نظام همین که بصیرت داشته باشی کافیه اون موقع است که نه فقر ونه پولداری هیچ کدوم مانع ولایی بودنمون نیست. مگر اینکه کسی خودش رو به خواب زده باشه وگرنه همه میدونن اولین کسایی که برای این انقلاب و رهبری خون میدن همین قشر مستضعفن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۵
10
5
سلام
ملاک حضرت اميرالمومنين علي بن ابي طالب است و همه رهبران اسلامي لايد خودشان را شبيه ايشان بگردانند تا آن جايي کهمي توانند،ساده زيستي هم يکي از اين ها مطالب گفته شده دل گرم کننده است.خدا رهبرمان را در سايه ائمه ي اطهار حفظ بفرمايد.
منتظر
|
United States
|
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۶
6
7
سلام علیکم
نظرات دوستان رو غالبا خوندم اکثرشون جهت گیری هایی بنا به اعتقادات خودشون دارن بنده هم میگم در مورد ساده زیستی ایشون نظری ندارم چون بر من ثابت نشده اما دوستان اینکه ساده زیستی رهبر مملکت اسلامی کمال مطلوبه امری مبرهن و بر همگان آشکاره اما ساده زیستی رهبر (...) کفایت میکنه؟ اون بنده خدایی که نوشته بود اونی که منفی داده بر پدر مادرش چنین وچنان اون بر هدایت نیست اونی که مظلومیت ادعا شده ی رهبری رو با مظلومیت امیر المؤمنین قیاس میکنه چقد از هدایت دوره آمار زیاد منفی ها نشون میده مردم تحت فشارن از نفاق سیاسی و وارونه نشان دادن حقایق خسته شدن از التهاب و اختناق وحشتناک (...) خسته شدن ای مردم بخدا که این انقلاب اصلش پاک بود ولی الان جز رسمش نمانده کجاست آرمان های بلند شهدا که بخاطر اون فوج فوج کشته شدن؟
فریاد میزنم شاید (...) بشنود و پاسخ دهد.
و تو خود حدیث مفصل بخوان زین مجمل که اگر نظر بنده در این سایت ثبت میشد بیشتر میگفتم اما حیف که این هم به ضعم شما بار منفی دارد.
والسلام
مدیر پایگاه قسمت های نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
رحیم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۷
15
5
اونایی که پشت اقا بهتان میزنن خائن ترین وبی عقل ترین کسانی هستن که نمیفهمن بزرگی که اشتباه میکنه زود رسوا میشه تو کاراش چون جلوی چشمه ملته ولی ای دشمن اقامون بی عیبه مظلومه سرشار از عظمت وبزرگواریست حکیمترین مرد روزگاره هرچی بگیم بازم کم گفتم جوانان این مرزوبوم هفت خطن باسوادو ساده لو نیستن این ملت خیلی عاقلند همه چی رو زیره زربین دارن ما ایستاده ایم ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند
عاشق ژنرال قاسم سلیمانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۷
17
5
لیسانس کامپیوترم
بیکارم
اهل وبگردی
عاشق ایرانم
با تمام وجود سرباز سید علی خامنه ای ام
منتظر ظهور صاحب الزمان
نوکر تمام شماهایی که نظرات جالب دادین.....
ناشناس
|
France
|
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۷
3
8
آواز دهل شنیدن از دور خوش است.مگه نه؟
(گل پونه ها بی همزبانی ها آتشم زد...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۸
3
7
همش دروغه آرمان جان بهتره در باره ی یه چیز دیگه تحقیق کنی کله خراب
محمدحسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۰
13
11
نوکرشم دربست
مبین مطلبی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۲
11
9
دوست دارم اقا
امید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۴
5
14
به نظر بنده مهم نیست که رهبر یک کشور چقدر ثروت داره بلکه مهم این ست که مردم اون کشور در چه وضعی زندگی میکنن . خلاصه بود
مهدی نصیری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۶
12
6
ما حاضریم بمیریم اما اقا خامنه ای زجر نکشد. بنظر شما این درسته که اقا با اونهمه تلاشهاش برای ما در فقر و نداری زندگی کنه؟
اکبر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۶
14
4
بنظرمن بیشتر مردم با رهبرند و شما فقط اعتراضات رو ثبت میکنید
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۶
8
14
جان من کم از این حرف های دروغ به مردم بگید ...تا کی میخواهید مردم رو خر فرض کنید
حقگو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۷
16
5
وقتی داشتم صحبتهای مخالفای امام خامنه ای رو میخوندم یاد توهین هایی که به پیامبر و بقیه امامای غریبمون میشد افتادم اینکه باطل راهی جز فحش و ناسزا نداره که بزنه.اما من میخوام به همشون بگم شما طبق وعده الهی تو قرآن مثل کف روی آب هستید وازبین رفتنی اینو بدون خدا گفته حالا با خدا در بیفت از تو که بر میاد.الحمدلله رهبر غریبمون اینقدر عاشق و فدایی داره که با کوچکترین اشاره همتون رو از پا در بیارن. ولی اینکه راحت هر حرفی که میخواهید با گستاخی و ناسپاسی میزنید به خاطر اینه که آقا سید علی مثل اجدادمطهرش صبر میکنه و گرنه اگه اجازه داشتیم اگه اجازه داشتیم...
راوي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۸
8
7
حقگو ادبياتت منو كشته
اگه اجازه داشتي چه غلطي مي كردي.
1366120
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۹
7
5
بنده با راوی موافقم دیگه بعضی ها خیلی افراطی برخورد میکنن و با این افراطی گریشون چه بلاها که بر سر انقلاب نمی آورند و چه افرادی رو به رهبر بد بین نمی کنن. جناب حقگو منو راوی هم به اندازه تو رهبر و کشورمونو دوست داریم ولی عزیز من آروم تر برو ما هم بهت برسیم چه خبرته
البته راوی جون تو هم رو ادبیاتت کار کن بد نیست عزت زیاد
خزلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۱
12
4
سلام بر همه نظر دهندگان محترم
اگر ما در تمام عمر خدا را شکر کنیم بخاطر وجود چنین رهبری و نعمت ولایت قطعا کم است .
اما دوستان عزیزم بدانید نداشتن ثروت مادی اولا برای رهبر ما کسر شان نیست ما باید یاد بگیریم که درشرایط کم مکنتی مثل ایشان شاکر وآراسته وپاکیزه باشیم نه اینکه با هم دعوا کنیم که فلان است ویا بهما ن موفق باشید
نويده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۲
12
7
جانم فداي سيدعلي خامنه اي
قدسی بهمنی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۳
10
5
رهبرچون بندهخوب خداست با تمام وجودعلاقمندوارادتمند وجودبابرکتش ودعاگویشهستمالتماس دعا
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۳
6
9
خدایا فاصله طبقاتی در مملکت بیداد میکنه همه هم خوبن اون بالا بالا ها میلیارد میلیارد میبرن به کانادا یا جاهای دیگر لابد مقصر منم ودر پیشگاه خدا من باید جوابگو باشم
ناشناس
|
United States
|
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۷
14
7
خدایا این رهبر را برای ما حفظ کن ومسولین و مردم هدایت کن که از مشکلات نجات پیدا کنیم
منصور گلى
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۹
12
2
کسانیکه در زمان رژیم ستم شاهى سن و سالى داشتند، با وجود این ھمه ثروت ملی چه داشتیم خوب فکر کنی یا به فیلمھاى قدیم که دختران و زنان و مردان ایرانی که بدلایل فقر فرھنگى و مادی که خواسته رژیم بوده، در آن بزمهاى شبانه تن به ھر خفتى میدادند، تا لقمه نان مانده ا ز دھان کثیف و شرابخوا ر و ..... و گاها جای گفتن نیست برابر آمار بچه ھاى بى سرپرست از کوچه بازار جمع آورى و به نوعی رشد کردند،و آنھا که شانس آوردند در خانواده خوب و مرفح بزرگ شدند ، و انها که نطفه و رشدشان از لقمه شبه دار و یا حرام باشد ،چناچه اذن خداوند تبارک و تعالی نباشد این نوع انسانها مانندقوم بنی اسراییل نق میزنند و ایراد میگیرند. حال اینها که ھنوز سرشان در آغل وطن فروشان است ، برمیگردد ، به ھمان نطفه ولقمه حرام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۱
2
0
مککک
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۱
6
3
سلام بیشترنظرات روخوندم ... ازاینکه برای شمامهمه که رهبرتون چقدرثروت داره این خودش بزرگترین ثروته من واقعن خوشحال شدم .خوشحالم که خدامن رادرکشوری که شمابودیدآفرید. خدایاممنون .نظرشماخیلی محترمه....زیاد.
حامد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۵
6
5
در عجبم از مردمی ک زیر شلاق ظلم و ستم زندگی می کنند و بر سینی می گریند که آزادانه زیست !
دکتر علی شریعتی
پاسخ ها
نيما
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۱
حامد جان دكتر شريعتي خود از حاميان انقلاب بود.اين سخن ايشان هم براي وصف دوران قبلاز انقلاب بود.حتما اگر الان بود طرفدار رهبر بود
مقدم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۷
11
5
به نظرم هرکسی به امام خامنه ای تهمت بزند بی دین است .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۴
بیدینی بهتر از مسلمانی ریا کارانه است
حامداسعدی ازسقز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۸
9
5
سلام جان ناقابل مرانیزجزوثروت آقاامام خامنه ای قلمدادفرمایید ودرواقع ایشان بیش ازآنچه دشمن میگویدثروت دارند تاکورشودهرآنکه نتوانددید.
جانم فدای رهبر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۸
15
6
رهبر خوبم من یک دختر اسلامی و جدم امام حسینه.14 ساله هستم وعاشق شما.از دین اسلام پیروی میکنم ی دختر باحجاب و درس خون هستم.برای ما هم دعا کن قوربونت برم اقا جون یاعلی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۴
(...) منم حزب اللهیم عاشق اقا
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
یداله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۸
12
6
من افتخار واحساس غرور میکنم به رهبر عزیزم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۹
10
7
دشمنا راست گفتن ثروت امام خامنه ای زیاده.به کوری چشم همه دشمنا،این همه خونی که تو رگ جوانای عاشقه که می خوان به رهبرشون هدیه کنن کمه ؟
پاسخ ها
شریف زاده
| United States |
۰۱:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۸
بله راست میگوئی (...) آخر هم همه ما از بی قوتی و خورن آشغالایی که وارد می کنن کور میشیم (...)
مدیر پایگاه قسمت های نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۹
8
6
سلام همه بایک کفن ازدنیامی رویم درقیامت باید برای ثروت حلال که چگونه خرج کرده ایم جوابگو باشیم بهترین ثروت عقل است هرکه دارد شکرش برا بجا آورد هرکه ندارد ازخدابخواهد حضرت علی علیه السلام می فرمایند خدایا هرکه عقل دادی چه ندادی وهرکه راندادی چه دادی دورودبر رهبر دانشمند ایران اسلامی یاعلی مدد.
محمد
|
United States
|
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۰
16
10
وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۶
جو گیر
ناشناس
| United Kingdom |
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۳
حالا وای وای.....
ناشناس
| United States |
۰۱:۳۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۸
چه می کنی می آیی ایرانی ها رو بکشی تا (...)
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
آراز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۱
4
9
جناب آقای حداد عادل لطفا مشخص کنید دامادتون مستجر هستن یا خونه مال خودشونه ؟؟؟ آخه تو کتاب درسی دانشگاه من خوندم نوشته بودید مستجر هستن که اینجا اشاره ای نشده!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۱
5
5
عاقلان دانند اين همه ...........
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۲
12
9
جانم فدای رهبر عاشقتم اقا تا ابد در دلمان حک شده محبت و عشق شما
یار رهبر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۳
11
6
جانم فدای یک تار موی رهبر
محمدخسروی09131041051
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۳
5
9
واقعا به حرفهای خودتون خندتون نمیگیره؟؟؟!! ادم میترسه چیزی بگه بیکارو بدبخت که هستیم سیاسیمون هم بکنن...ولی جان مولا دست از سیا بازی بردارید..نوش جونتون بخورید ما که بخیل نیستیم ولی خلق ا..رو گاو وخر فرض نکنید.البته میدونم که میکنید.وما هم چاره ای نداریم.....
ثامن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۴
18
5
اونایی که منفی میدن واقعا از اون دسته ادم هایی هستند که عاشق بی بندو باری هستن.....و دوست دارن زور بالا سرشون باشه....
دوست داران تا اخر عمر سگ امریکا باشن....
خاک تو سرتون که خدا شما رو ازاد گذاشت...ولی خودتون میخواین قلاده سگ گردنتون باشه....
بی مصرفا...
پاسخ ها
ناشناس
| United Kingdom |
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۳
لعنت بر پدر و مادر کسی که در این مکان آشغال بریزد!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۶
ثامن جان یک انسان با طرز فکر ، رفتار و گفتارش شناخته میشه ، پس لطفا با توهین کردن بیشتر از این خودتو معرفی نکن !
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۴
12
4
هرچی باشه اون رهبر ماست به این فکر کنید که همین مرد بزرگ چه کارهایی را در صحنه های مختلف انقلاب برای راحتی و امنیت ما و خانواده هامون انجام دادن اون هم میتونست مثل خیلی از ماها خودش را بکشه کنار و زندگی راحت تری داشته باشه این پیر غلام ابا عبدالله خودش به تنهایی داره همه چیزو سر جاش نگه میداره و هریک از سران اونو به اینور واونور میکشونن ترا به خدا کناه داره اینقدر بی انصافی نکنید )من که نوکرشم به ابوالفضل قسم کهبا تمام وجودم تا اخر باهاشم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۳۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۸
(...) فقر و اعتیاد و بیکاری، فحشا، عدم امنیت، ترور در استان های مرزی، بی فرهنگی و هرزگی، افسردگی و بیماری بیداد میکنه. خدا شفات بده. فقط برو ببین در طول سال های اخیر چقدر اختلاس شده بع با کشورهای چین و ژاپن و .. مقایسه کن.
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
جواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۷
6
4
سلام واقعا متاسفم (...)
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
جواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۷
13
6
سلام واقعا برای این سگ صفتان دست پرورده امریکایی متاسفم تا شما با این نظراتون باشید نیاز به امریکا و اسرائیل نداریم اگر چه اصلا اندازه پشیزی هم نظراشون ارزش نداره چون شما قرق در طوفان نوح هستید
جانم فدای رهبر . اقا جان امر بفرما تا جان و زندگیمان در راهت فدا کنیم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۶
جان و زندگیت رو نمیخواد فدا کنی. مرد باش از یارانه انصراف بده دل رهبرو شاد کن
ناشناس
| United Kingdom |
۱۲:۰۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۳
قرق ؟ در طوفان؟ سوادت منو کشته!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۳۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۸
سگ صفت شما (...) زادگانید که دست از سر ما بر نمیدارید.
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
سجاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۸
10
5
با سلام دوباره:
بنده از مسئولین این سایت خواهش دارم ،در مورد آقا خصوصیات و زندگی ایشان را به جوان ها ارائه دهند تا شاهدباعث بدگویی ها نباشیم.دوستانی که این حرف های نسنجیده را به آقا میزنید.توجه کنید:بنده ارشد مدیریت هستم 25 ساله اما بیکار بی پول و درصدد ادامه تحصیل می باشم سطح زندگی بنده هم متوسط هستش اما هیچ نارحتی از آقا ندارم حتی خونی که در رگم جاریست را فدایش می کنم.شماها چی میگید هیچ میدونید اسلام و نظام و کشور رو آغا و مسئولین جان برکف نگه داشته اند.مشکل شماها چیه ؟نظام و کشور ما تازه به دوران رسیده با این همه مشکلات و این همه دشمنان خارجی و این همه امنیت داخلی کجا پیدا میشود؟ما باید پشتیبان ولایت باشیم بله راه درست همیشه سختی دارد همانگونه که شهدا و پیامبران در سختی بودند.اگر لیاقت داشته باشم تا آخر عمرم نوکری آقا را میکنم در سپاه در واجا و هرجا که باشه.ممنون
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۸
احسنتم به این تفکر عاقلانه و منطقی .
عبدالله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
7
12
ای کاش قسمتتون بشه آقاتونو از نزدیک ببینین! شنیدن کی بود مانند دیدن... (همتون با آقاتون محشور بشین)
خالد
|
United Kingdom
|
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۷/۳۰
13
7
به رهبرپدردل سوز ایران زمین احترام بزارید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۷/۳۰
13
5
(...).... من واقعا به داشتن چنین رهبر ساده ای افتخار می کنم....
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
سید علی
|
United States
|
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
12
5
من یقین دارم که حضرت اقا ساده زیست ترین رهبر دنیاست.شما به پادشاه های کشور های دیگه نگاه کنین که چهقدر ثروت دارن اونم کشور های کوچیک وفقیر مثل برونیی
لقمان مصطفی پور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۲
15
5
با سلام ، من رهبر عزیزمان رو دلسوز ترین و مهربانترین و بالیاقت ترین برگزیده از طرف پروردگار میدانم که خار چشم حسودان و طمع داشتگان به این مرزو میباشد
امیرحافظ
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۵
11
2
سلام :بافحش دادن انسان به جایی نمی رسد یک پدرهمیشه دلسوز اولادخودش است هرکس دشمن اسلام باشدنابودبادورهبرجای پدرماست
مهدی یاراحمدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۶
8
5
به آنهایی که همه چیز را در پول می دانند بگوئید اگر مشکل قلبی داشتید برای درمان آن چقدر حاضرهستید هزینه نمائید پس به آنهابگوئید رهبر ما ثروتی دارد که در دنیا از روز ازل تا ابد کسی نداشته و نخواهد داشت وآن قلب و دل و چشم و گوش و تمام هستی میلیونها بسیجی جان برکفی است که تمام وجود وهستی خود را فدای رهبر می کنند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۷
10
5
رهبر ما خیلی ثروتمند است چون جوانانی دارد که از جان بیشتر دوستش می دارند و این ثروت کمی نیست
ناشناس
|
United States
|
۰۴:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۸
3
8
وقتی زور جامه ی تقوا می پوشد، بزرگترین فاجعه در تاریخ پدید می آید...
دکتر شریعتی
پاسخ ها
نيما
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۱
دكترمرحوم شريعتي از حاميان انقلاب بوده اند.
منظورشون هم با حكومت بني اميه و بني عباس بود .
چون ايشون اصن قبل انقلاب فوت شدند.

در ضمن حكومت ما زور نيست و با انتخاب خود مردم آمده و به وسيله خود آن ها هدايت شده و حمايت ميشود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۶
یک نفر هم مثل آقای ناشناس که جمله ای با تامل از کسی میگن یکی مثل آقا نیما فورا بدون تفکر حرف میزنه !
برادر من اصلا این جمله سه هزار سال پیش گفته شده باشه ، چه ربطی داره !
این جمله برای هر دوره ای و هر حکومتی صدق میکنه !
یا حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۸
7
3
اینکه رهبر ساده زیستی میکنه شکی نیست ولی خانواده رهبر حق زندگی دارند اونها هم باید از حداقل رفاه برخوردار باشند و شاید بشتر ازهمه مگه میشه بچه یک مسول گردن گلفت یک ادراه خوش در ناز ونعمت ونعمت زندگی کنند ولی رهبر یک مملکت و خانوادهاش در فقر من مخالفم رهبر و خانواده اش این حق را دارند که از بهترین امکانات استفاده کنند. اسلام این حق را وظیفه دولت اسلامی بر می شمارد تایک جامعه رفاه را برای مسلیمن ایجاد کند تا در سایه آن عدالت احتماعی برقرار شده و مسلمین به دور از هر گونه دغده مادی امور معنوی خود را انجام دهند. ولی اطرافیان (...) همگی نه تنها در رفاه نیستند بلکه در اوج رفاه زندگی می کنند.آنهایی که به نام دین تاراج به بیت المال می زنند و باند بازی و فساد مالی می کنند در پشت نقاب دین و انقلاب چادر زدند. اینها است که مردم را نسبت به انقلاب دلزده می کند.
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
مرتضی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۹
9
5
به نظر من مردم ایران در طول تاریخ طبق تمام مستندات در هیچ دوره ای مثل الان ارامش و سربلندی نداشتن .و ما همه اینها رو مدیون رهبر معظم انقلاب اقای خامنه ای هستیم.پس کور شود هر انکس که نتواند دید
پاسخ ها
ایران
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۶
لطفا این مستندات رو در اختیار ما هم بگذارید تا کررمون نکردی
نيما
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۱
ايران جان تو خودت كمي مطالعه داشته باشي ميبيني حتي در دوران هخامنشي كه پرافتخار ترين دوره تاريخي ايران است مردم امنيت و آرامش نداشته اند.
در دوران پهلوي هم همه مسيولين درگير فساد اخلاقي و مالي بوده اند.و تازه نوكر اجنبي هم بوديم.
الان ما سرور منطقه و اعراب هستيم و جمهوري اسلامي بعد از 2500سال توانست مرز هاي خود را به درياي مديترانه برساند.
مردم ما در ميان ملت هاي منطقه بيشترين آرامش و رفاه را دارند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۶
آقا مرتضی از کدوم آرامش و سربلندی حرف میزنی ؟!!!
واقعا خودت به این حرفت باور داری ؟!!
مردم ما از فشار مشکلات از خودشون و هموطنشون هم روی گردان شدند !!
این واقعیته که توی وطن ما زندگی دوسبک متفاوت داره یکی توی خونه فرد و یکی توی جامعه ! این دو محیط کاملا متفاوته ! همین موضوع اگر یکم بهش فکر میکنی ، دیگه شعار نمیدی !!! کلی مطلب دیگه وجود داره که راحت میتونیم به خاکستری بودن افکار ، رفتار و آرامش جامعه برسیم . که اینجا نه جاش هست نه حوصله بحث با آدمهای تندرو و پیروی بی فکر !!!!
ندا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۹
5
1
فدای کسی که برای کشورش عاشقانه میسوزد دوستان خوبم وقتی یه سقف روسرت نباشه وقتی نتونی یه وعده غذارو باارامش بخوری دیگه اسم جمیکنی همه فدای ها درگیر این گرفتاریها نیستن تاخودتم یادت نمیادوقتی بایه بچه بیخانمان باشی میفهمی دردداشتن چیه اره جانم فدای کسی که دنیای خودشو بافکر به امةال من خراب نمیکنی اگ ه ای نگرفتاریارو نداشتم هرروز جانم را فدایت میکردم
پاسخ ها
نيما
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۱
جمهوري اسلامي بيشترين نزديكي را با قشر مستضعف جامعه دارد، امام خميني فرمود اين انقلاب،انقلاب پابرهنه ها است.و هنوز هم حاميان اصلي حكومت قشر ضعيف هستند.
liber
|
United States
|
۰۳:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۹
5
5
در روزگار جهل، شعور خود جرم است.
پاسخ ها
نيما
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۱
واقعا هم روزگار جهل است
در غزه حاميان به اصطلاح حقوق بشر صدها زن و كودك را به خاك و خون مي كشند.
افراد به اصطلاح روشنفكر اين جنايات را دفاع از خود ميدانند،عمل كردن به دستورات خالق هستي، تحجر و فساد نشانه تمدن است.
دروغ و كلاه برداري زرنگي، ، دين داري، تقوا و درستكاري و راستگويي ناداني تلقي ميشود.
برهنگي نشانه تمدن و پوشش و عفت نشانه تحجر است.
زندگي به سبك حيوانات،حقوق بشر و زندگي به سبك پيامبران عقب ماندگي است
به قول حامد زماني :چه دنياي خوبيه
مرگ بر جهل
مرگ بر جنايت
مرگ بر فقر
مرگ بر استعمار
مرگ بر شيطان
يك كلام *****مرگ بر آمريكا*****
ناشناس
| United Kingdom |
۱۲:۱۱ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۳
به قول اندی: دارم میام به تهرون....!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۹
3
2
سلام دوستان جانم فدای کسی که برای مردم کشورش عاشقانه میسوزددوستان اگر این همه فکرفرزندم که همه کودکیش درحسرت گذشت نبودم جانم راهرروز فدایش میکردم اگر بیخانمان نبودم اگر اسمم یادم بود هر روز جان نثارمیکردم اگریک شب با ارامش خوابم میبرد روی خوبیهایش تشدید میگذاشتم انچه نادیدنی بود از اینجا دیدم من ادل سیاسی نیستم ولی مسعول بی عدالتیهاکیست اونای کهمیگن به (...) مربوط نیست اگرمادری به خاطر ندیدن ازبین رفتن فرزندش گناه کنه پس کی مسعوعوگه وقتی حتی به تقاصان یک وام پانصد تومانی هم امید نداشتی باشی پس داد مارو کی باید جواب بده
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۹
9
3
ااینهمه راجع به بالاترین مقام کشور نظر دادید بعضی منصفانه ومنطقی وبعضی مغرضانه وغیر منطقی.اونوقت میگن آزادی بیان نداریم.خدایی کجای دنیا میتونید راجع به بالاترین مقام کشور هرچی اراجیف میتونید بگید؟؟؟چقدر آقامون مظلومه!خدا هر کس را با رهبرش محشور کنه.حالا رهبر ومریدش هرکی هست.
پاسخ ها
ایران
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۶
آره واقعا حتی اسم (...) رو هم تو نظرات منفی سانسور کردن عجب دمکراسیی. راستی تو ایران کدوم آدم شناخته شده ای میتونه بگه ایشون حتی اشتباه کردن یعنی ایشون از پیامبرا معصومترند؟؟؟ یعنی یه مثلا یه نماینده مجلس شده بتونه حتی از ایشون انتقاد کنه. راستی عجب دموکراسیی
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
سهراب
|
Germany
|
۰۱:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۰
2
8
پس صحبت کردن آزاد است؟! حضرت علی علیه اسلام با آن همه فضایل و قرآن ناطق بودنو نورچشمی پیغمبر بودنش، شبها دره خانه ی یتیمان غذا می برد.روزها را زیر گرمای سوزان نخلستان های دیگران را آباد می ساخت و کار می کرد.دست برادرش درخواست بیت المالو و آن شمع سوزان شد جوابش...چاه حفر میکرد و با مردم نماز می خواند و میان مردم بود و با مردم بود. چون ایمان ناطقش میگفت مرگ را هر زمان خدا بخواهد فرا می رسد... کاش در این دوران هم بود و ما به بهانه ی گرسنگیمان می دیدیمشو یه دل سیر درددل از این... که دیگر دست کسی به مثال جهنم روی شمع نمی سوزد! و مثل تو از کوچه های بیکاریو فقر خبر ندارد. امیدوارم کفه ی دیگر ترازو به دستتان بیاید... یا حق
ندا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۰
2
9
مظفگوم پسر کوچک 7ساله مه که با دستای کوچیکش شبا بیدار میمونه به مادرش کمک کنه تا صبح پول یه لقمه نون حلال سر سفرشون باشه
رضا محمدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۳
12
4
خونی ک در رگ ماست هدیه ب رهبر ماست.
رسول خوانین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۳
9
3
با سلام . خدارا شاکریم در زمانی زندگی می کنیم که مولا و رهبرمان از سلاله حضزت زهرا (س) است. از خدا می خواهم توفیق خدمت خالصانه در رکاب ولی زمانمان را بدهد تا روز محشر شرمنده علی و اوالاد علی نشویم و رو سفید باشیم.ان شاءا...
عاشق ولایت
|
United States
|
۰۱:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۴
11
4
خدایا بحق این شب عاشورا رهبر عزیزمان را حفظ کن یا علی مددی
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۴
4
1