به‌روز شده در: ۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۹
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
کد خبر: ۱۸۶۰۰
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۴
وبلاگ "تسنیم"
"خیبرآنلاین" - نویسنده وبلاگ "تسنیم" نوشته است:

* انگار انقد تکرار شده یَغُضُّوا مِنْ أَبْصَارِ‌هِمْ، انقد گفته شده یَغْضُضْنَ مِنْ أَبْصَارِ‌هِنَّ، انقد تفسیر کردن لَا یُبْدِینَ زِینَتَهُنَّ إِلَّا مَا ظَهَرَ‌ مِنْهَا وَلْیَضْرِ‌بْنَ بِخُمُرِ‌هِنَّ عَلَىٰ جُیُوبِهِنَّ شامل کدوم زینت ها میشه، خمر یعنی چه پوششی، انقد برای یُدْنِینَ عَلَیْهِنَّ مِن جَلَابِیبِهِنَّ شرح نوشتند که دیگه برامون عادی شده و نمی شنویم! دیگه هرچقدر هم بگن ذَٰلِکَ أَدْنَىٰ أَن یُعْرَ‌فْنَ فَلَا یُؤْذَیْنَ هر چقد بگن ذَٰلِکَ أَزْکَىٰ لَهُمْ باورمون نمیشه برامون بهتره، پاکیزه تره! ما برای أذکی حتما تعریف جدیدتری داریم!

خیلی سخت نیست! اینکه زشتی عادت بشه. از لحظه ای که شیطان در روح آدمی تخم گذاری میکنه تا روزی که میشه چشمت و دهانت! تصورش هم ترسناکه! سخنگوی شیطان...

* باور کنید ما برای آنکه ایران گوهری تابان شود، خون دلها خورده ایم! حالا دقیقا تو همون روزهایی که خاطرات خون دل خوردن هامون رو مرور می کنیم و شبکه های تلویزیون رو بالا و پایین که برای بار هزارم آهنگ هوا دلپذیر شد گل از باغ بر دمید رو بشنویم، تو همون روز 12 بهمن که سر مزار شهدامون اشک رو از گوشه چشمانمون پاک می کنیم و جایگاه امام عزیزمون رو در بهشت زهرا گلباران می کنیم، تو همون روزی که رهبر و مقتدامون بر سر مزار تهرانی مقدم ها با غرور و افتخار به آینده روشن ایران نگاه می کنند، برای شما ردکارپت پهن می کنند، دستتون شاخه گل رز می دن، اینچنین و آنچنان همراهیتون می کنند که چی؟ که حتما در دهه فجر انقلاب، سفیران تاریخ و فرهنگ و اعتقاد ما هستید و مباد که افتخاراتتون نادیده گرفته بشه!

بی حجابی

برای ما که نه، اما برای خیلی ها دهه فجر خلاصه شده در جشنواره بی فرهنگی فیلم فجر! برای به نمایش گذاشتن پیام انقلاب در سالنامه ای که با خون هزاران شهید ورق خورده، حتما بهترین روزها همین دهه فجر هست! و تشکر از لنز دوربین خبرگزاری های انقلابی! که در ارسال تصویر سفیران فرهنگی انقلاب، لحظه ای مکث نمی کنند! گاهی فکر می کنم نکند در قاب دوربین شما جز این رنگ و لعاب ها تصویر دیگری جای نمی گیرد؟! و تشکر ویژه تر از مسوولانِ حتما معتقد به اصول جمهوری اسلامی ایران، با تاکید بر جزء اسلامی، که حضور به هم می رسانند و به همراهی تشویق می کنند و داد سخن می دهند و می بینند و سکوت می کنند! 

* نگوییم نمی شود، بخدا می شود. اصلا همین سکوت کردن هاست که امروزمان را بدتر از دیروز کرده. سپاس بی پایان از حاج آقا حسینی همدانی به خاطر اقدام شجاعانه و تحسین برانگیزشان که برای اولین بار! در کرج اتفاق می افتد. ایشان نشان دادند که می شود آمر به معروف و ناهی از منکر بود!

اللّهمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: