به‌روز شده در: ۲۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۱
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
کد خبر: ۲۴۰۳۲
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۱
نشست با فتنه‌گران و گم شدن خاندان امامتش!
در دوران استقرار نظام جمهوری اسلامی اما کم نیستند فرزندان "السابقون انقلاب" که برخلاف مشی افتخارآفرین پدرانشان، مرتکب اعمالی نادرست شده و با آتش انداختن بر کوه اعتبار آبا و اجدادشان، آبروی چندین ساله عاریت گرفته از ایشان را به تلی از خاکستر بدل می سازند.
"خیبرآنلاین" - تمثیل متداول و معروفی است که می گوید: "هیچکس را در قبر دیگری نمی‌خوابانند" و از همین روست که سعدی نیز می‌سراید: «گیرم پدر تو بود فاضل، از فضل پدر تو را چه حاصل»!

به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی "خیبرآنلاین"، مقصود از این مقدمه آنکه احدی نمی تواند مدعی باشد که به واسطه شهرت و خدمات بستگان و اطرافیانش، از جایگاه و اعتبار بالاتری نسبت به سایرین برخوردار است و تافته ای جدا بافته محسوب می شود.

چه آنکه انتساب و قرابت به مشاهیر و مفاخر روزگار نه تنها رجحان و برتری خاصی را برای فرد منتسب به همراه نمی آورد، بلکه بالعکس، وظایف و مسئولیت های شخص مذکور را به جهت مراقبت از اعمال و پرهیز از ناشایستگی‌ها مضاعف می کند.

در حال حاضر و در دوران مبارک استقرار نظام جمهوری اسلامی اما کم نیستند فرزندان "السابقون انقلاب" که برخلاف مشی افتخارآفرین پدران و مادرانشان، مرتکب گفتار و کرداری نادرست شده و با آتش انداختن یک شبه بر کوه اعتبار آبا و اجدادشان، آبروی چندین و چند ساله عاریت گرفته از ایشان را به تلی از خاکستر بدل می سازند.یکی از این شخصیت های مظلوم، بنیانگذار فقید انقلاب اسلامی، امام خمینی(ره) است که منتسبین به حضرتش، جفا را به گونه ای تمام و کمال در حق ایشان روا داشته اند.

در همین ارتباط نعیمه اشراقی، نوه دختری و البته حاشیه ساز حضرت روح الله(ره)، در صفحه شخصی خود در یک شبکه اجتماعی تلفن همراه، ضمن تمسخر یکی از احکام اسلام و توهین به پیامبر اعظم(ص) نوشت: «هیچ کار پیامبر بی‌حکمت نیست! آیا تا به حال از این زاویه به این مسأله نگاه کرده بودید که اگر شوهرتان 4 زن داشته باشد، کارهای خانه بین 4 نفر تقسیم می شود! و حتی می توانید در اوقات فراغت با یکدیگر حکم [پاسور] 4 نفره هم بازی کنید! پس همانا ای بانوان... ایمان بیاورید»!؟

جالب اینکه در عین حال نامبرده در شبکه اجتماعی دیگری با بیان این اعتقاد که: «توهین به پدربزرگم [امام خمینی(ره)] از نظر من جرم نیست»(!) نشان داد هیچ غیرت و تعصبی نسبت به جد شریفش ندارد. او چندی پیش در توهینی آشکار به خانواده معظم و همسران صبور شهدای جنگ تحمیلی در شبکه غیرقانونی و صهیونیستی فیسبوک نوشت: «جوک دیگری که برای امام تعریف کردیم و همیشه به شوخی یاد می‌کردند این بود... امام خمینی: "ای پاسداران، بیوه شهدا را بگیرید. ای کاش من یک پاسدار بودم."»!

این درحالی است که اشراقی که گویا دست به تقطیع و سانسور خوبی هم دارد، با فوتوشاپ کاری عکس ساپورت پوشی دخترش در مراسم دانشگاهی در کانادا نوشت: «نعیما! دختر دلبندم، کسب مقام اول مرکز نخبگان ایالت انتاریو کانادا را به تو تبریک می گویم. باید بدانی به وجودت افتخار می کنم نه برای مدال.»!

اشراقی اما در واکنش به فتوشاپ بودن عکس دامن نعیما، پاسخ می دهد: «دختری که اغلب جلسات هفتگی تفسیر قرآن را ترک نمی کند و به آنچه از آن می آموزد، عمل می کند... عزیزم، هرگز از تو جز اخلاق نیکو، ادب، عاطفه و وفا ندیدم... اگر شیرینی این پیروزی را به کامت تلخ کردند به فال نیک بگیر که انتقاد و حتی حمله، انسان را مصمم و آبدیده می کند. دخترم، قدم های بعدی را بلندتر و محکم تر بردار و از آنچه می آموزی برای خدمت به هم نوعت استفاده کن، بدان همواره دعای خیر مادرت همراه توست، از خداوند منان برایت بهترین ها را آرزو دارم.»!نامبرده اما همسو با مشتاقان غربزده و تلاشگران از سرگیری مجدد روابط ایران و شیطان بزرگ، ضمن ارائه پیشنهاد «شعار مرگ بر آمریکا را از نمازجمعه حذف کنیم» در صفحه فیسبوکش بیان داشت: «آمریکا آن زمان دشمن رو در روی ما بود؛ در حالی که امروز اینطور نیست آمریکا امروز یک رئیس جمهور صلح طلب دارد حرف من این است دوباره فرصت سوزی نکنیم و از شرائط جدید بهترین بهره را ببریم و وارد مذاکرات مستقیم شویم و راه صلح را پیشه کنیم. کسانی هم که مخالف رابطه با آمریکا هستند به دلیل آرمان های امام نیست بلکه بخاطر منافع شخصی شان است.»!؟نعیمه اشراقی همچنین در مصاحبه خود با یک روزنامه اصلاح طلب، علیرغم تأکیدات مصرح اسلام و مذهب تشیع بر وجوب حفظ و رعایت پوشش برای زنان می گوید: «به نظر من، بسیار بهتر بود که ما حجاب را اجباری نمی کردیم. به خاطر اینکه ما با اجباری کردن حجاب، می خواستیم حاشیه امنیت جامعه را بالا ببریم، اما دقیقا برعکسش عمل کردیم و امنیت را پایین آوردیم. وقتی ما در جامعه حجاب را اجباری کردیم، محدودیت و ممنوعیت ایجاد کردیم، روابط دختر و پسر را ممنوع کردیم، همه این مسائل از خیابان ها به درون خانه ها رفت. کسانی که به مسائل دینی اعتقادی ندارند، وقتی در خیابان به خواسته های خود نمی رسند، در خانه ها، از مواد مخدر، مشروب و... استفاده می کنند و روابط غیراخلاقی میان دختر و پسر شکل می گیرد. در نتیجه ما امنیت را برای نسل جوان پایین آوردیم.»!

در این میان اما اخیراً از نعیمه اشراقی – خواهرزن‌ برادر محمد خاتمی – به عنوان تدارک دهنده اصلی دیدار حاشیه ساز نوروزی علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد دولت کلیدداران با محمد خاتمی، از سران فتنه آمریکایی- اسرائیلی 88، نام برده می شود.ضمن اظهار تأسف برای این نوه دختری حضرت امام(ره) باید گفت که شوربختانه اوضاع دیگر نوادگان و منتسبان به خانواده خمینی کبیر نیز اگر بدتر از اظهارنظرات شاذ «نعیمه اشراقی» نباشد، بهتر هم نیست. چه بسا برخی نواده های خمینی کبیر(ره) نیز با حمایت لسانی از اقدامات جمعی از فتنه انگیزان و اهالی ضدانقلاب و ایضاً حضور در میتینگ ها و همایش های تجدیدنظرطلبان، رویکردی پرابهام و سراسر متناقض با خط امام(ره) را در پیش گرفته اند و درصددند با سوءاستفاده از نام و اعتبار امام(ره)، کرسی ریاستی را برای خویش فراهم نموده و آرای مردمی را به سمت خود بکشانند!در این میان اما بازخوانی نحوه برخورد شخص امام(ره) با نواده سرکش و ناخلفش، «حسین خمینی» چندان خالی از لطف نخواهد بود. جریان از این قرار بود که "حسین خمینی" فرزند آقا سید مصطفی، پس از رأی مجلس بر عدم کفایت سیاسی بنی صدر، طی یک سخنرانی در مشهد، رئیس جمهور مخلوع را محق دانست و با انتقاد شدید از عملکرد حزب جمهوری اسلامی، شهید بهشتی را به کودتای سیاسی متهم کرد. این نطق تحریک آمیز، اعتراض شدید مردم را در پی داشت که وی در همان جلسه و در پاسخ به اعتراضات، با تهدید مردم دست به اسلحه برد. با مشخص شدن انحراف سید حسین و جانبداری وی از فتنه گران، حضرت امام(ره) بدون هیچ ملاحظه ای دستور دادند: «سید حسین را تحت الحفظ به تهران برگردانند و اگر دست به اسلحه برد، او را با تیر بزنند.»کوتاه سخن اینکه اگر امام روح الله(ره) در عصر کنونی نیز در قید حیات بودند، چه برخوردی با نزدیکان، اطرافیان و بالاخص نوادگان حاشیه‌سازشان می نمودند؟!
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۸۵
هموطن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۱
24
67
با سلام
فقط میتونیم بگیم که ای امام روحت شاد و همان بهتر نیستی تا این زمان را نظاره گر باشی.
جعفری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۱
20
33
متاسفانه حسن مصطفوی و برخی اطرافیان وی توسط استوانه و نوچه هایش نمک گیر شده و حقائق رو کتمان می کنند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
آیت الله خاطره نه فقط (...) بلکه خانواده (...)، مطهری و...رو هم برای روز مبادا نمک گیر کرده! ایشون از اول می دونسته داره چه کار می کنه ما خواب بودیم
مدیر پایگاه قسمت های نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی و حقوقی ویرایش شد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
خجالت بکشید اسم فامیل ایشان رو هم منکر می شوید واقعا که
داریوش احمد رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۱
9
23
حیف از طلا که خرج مطلا کند کسی حیف از کسی که رنج کشد پای ناکسی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
16
26
نام و نشان و نسبت علامت ایمان نیست و در درگاه پروردگار اینها مبنا نیست بلکه مسولیت بیشتر است
به سرکار خانم اشراقی بفرماییند فرزند شهیدی از مشهد مقدس میگوید:
برای ما فرقی نمی کند که نسبت شما چیست مهم تفکرات شماست و عملکردتان
به دامن اسلام ناب محمدی ص برگردید
.
گوش به فرمان توییم خامنه ای
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
9
30
فقط حیف خون شهدا
پاسخ ها
ali
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۷ - ۱۳۹۴/۱۱/۰۸
حیف خون کسانیکه امروز کشور را به جایی رسانده اند که به فرمان رهبری توجه ندارند و هزاران میلیارد پولی که باید صرفاینده سازی و عمران و اشتغال شود ناپدید شده و کسی جرات بازخواست نداشته باشد.
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
8
13
سلام
این اسلام و نظام لطمه نمی بیند مگر از جانب منتسبین که متاسفانه در خوابند ومال و ثروت و دنیا زدگی و غرب زدگی کورشان کرده
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
19
21
ببینید چه کار ها که نمی کنید! انقلاب داره فرزندان خودش رو می خوره. میر حسین موسوی، مهدی کروبی، آقای هاشمی رفسنجانی، نوادگان امام.
کسانی که انقلاب کردند شدن ضد انقلاب و شمایی که هیچ نقشی نداشتید شدید انقلابی؟
درود بر میرحسین موسوی
درود بر مهدی کروبی
درود بر هاشمی
درود بر خاتمی
درود بر سید حسن خمینی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
هي ! كجا با اين عجله؟يواشتر!! با اين سرعتي كه تو گرفتي تا درود بر خود شيطان هم خواهي رفت!!!!
خواهر شهید
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
یه زن سطح پایین اینقدر توجه لازم نداره!خلایق هرچه لایق.از بس بهش توجه میکنید فکر میکنه قابل توجه است.
محسن
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۹
ای کاش تاریخ صدر اسلام به دانش آموزان این مرزوبوم درست یاد داده می شد تا بعضی ها بدانند کسانی بودند که از سوی پیامبر عظیم الشاءن اسلام(ص) لقب سیف الاسلام وطلحه الخیر گرفتند چه سرنوشتی یافتند.
امثال بعضی از زنان پیامبر جگونه الت دست هوسبازان شام و... شدند.
وچه کسانی که چون حر بن یزید ریاحی وزهیربن قین بعد از عمری کج راه عاقبت بخیر شدند.
ملاک حال افراد است برادرعزیز!
عمار
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۳۰
علی آقا خان باز تفکرغربی هاراتکرارکردی .ای کاش یک نگاهی به وصیت پیامبر ص وائمه ع وآ خر وصیت نامه امام خمینی ره می کردی . انقلابی ماندن شرط است . ..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
1
8
اگه امام از حال حاضرمملکت باخبربودهیچوقت (...) کشوری که خیلی از افرادش یا(...) همه حق این مردم بدبخت (...)
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
12
15
خانم اشراقی اینگونه رفتار شما خیانت به امام و شهداست شما را چه شده که اینگونه باعث آزرده خاطر ورنجش وعذاب برای خانواده شهدا و طرفتاران نظام اسلامی شدید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
9
8
مطلب بالا از سوی نعیمه اشراقی تکذیب شد.وی تأکید کرد: شخصیتی بزرگ‌تر از پیامبر اسلام(ص) در تاریخ وجود نداشته است. من اصلاً قصدی برای تمسخر نداشتم و اگر چنین برداشتی از نوشته من شده است، از صمیم قلب عذرخواهی می‌کنم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
شما؟؟!!!
مرتضی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
10
4
فقط باصبروبردباری واطاعت ازولی امرمان این عوامل شیطان را به قعر جهنم خلا خواهیم فرستاد
ايراني
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
6
4
حالا نسل هاي 4و5انقلاب روبه بينيدخدابه مارحم كنه حضرت محمد ص بيشترزناني كه باهاشون بودندبه خاطرسربرستي بودخانم اشراقي
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
5
4
اشراقی اگر راست میگه نباید خودش را وارد اینچنین مقولاتی بکند
baran
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
8
6
درود خدا بر روح بزرگ امام خميني ، اقاجان چه خوب كه نيستي ببيني نوادگانت به جنگ با انقلابت كه چه خون هايي جوانان ايران زمين داده اند برخاسته اند .خدايا انقلاب امام مان را تا ظهور حضرت موعود حفظ بفرما.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
4
3
ایشالا یه روز (...) میزنیم
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۶
یا کلا متن رو حذف کن یا بذار همش بمونه الان با این نقطه چینها ما باید به چه نتیجه ای برسیم؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
7
12
خانم اشراقی سخت چسبیدی دنیا را
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۴
تو بگو کی نچسبیده دنیا را؟!!!
7
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۱۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۲
به تو چه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
7
6
سلام
در سایت بسیار پربیننده آپارات مخصوصا در قسمت بخش شخصی انواع رقص حتی رقص زن ایرانی در حضور چند مرد وتمسخر نماز و کلیپ نامناسب و... لطفا از مسئولین بخواهید با این سایت برخورد وسریعا این کلیپ ها را حذف کنند.
الن بروید خودتان ببینید به خاطر خون شهید خلیلی آنان را از این کار نهی از منکر کنید .
نیلا یوسفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
4
8
بنده خدا بودن مهم است نه فرزند ...... همان اعتقادی که امام عزیز داشت . نعیمه خانم هر وقت مثل ما رفتی بیل زدی شب تا صبح بیدار ماندی و بچه داری کردی . نیمه شب کهنه شستی و صبح هم به سرکار رفتی و زن بودن خودت را با تلاش و خانه داری و بچه داری گذراندی می توانی ادعا کنی که آدم هستی نه اینکه در تابستان زیر کولر در زمستان کنار شومینه بشینی جلوی کامپیوتر اراجیف بنویسی و 4 نفر مثل خودت برایت دست بزند .
اكبر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
4
2
با سلام اين كه تصور كنيم فرزندان يك انسان كامل و .... تا ابد در همان راه و مسير پاك باقي بمانند كمي تا قسمتي !! خوش باوري و ساده لوحي است.... بهرحال اگر قرار باشد ماها در اين جريانات بمانيم و از وظيفه ي اصلي خود غافل شويم...... تو خود حديث مفصل بخوان.......
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
4
8
خب از همچین ماردی همچین دختر ساپورت پوشی هم تولید میشه دیگه .اصلا جای تعجب نداره .چقدر خوب امام الان زنده نیست تا ببینه نوه هاش به کدام ترکستان دارن شتابان میرن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
9
3
خب بابا فقط شما خوبید همه دنیا هم دشمن شماست از اوضاع مملکت معلومه چه خبره بابا بفهمید همه شعور دارن پیامبر زاده ها چقدر رو دارید شماها البته مجبورید چون جیره خوارید
لیلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
6
6
خیلی برای نعیمه اشراقی متاسفم هم به حضرت محمد توهین کرده هم به امام عزیزمان خدایا همه ی ما را به راه راست هدایت فرما(امینننننننننننننننننننن)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
3
10
حالا اگر خدای نکرده بعد از 120 سال زبانم لال رهبر معظم دارفانی را وداع گویند و کسی دیگری رهبر شد و فرزندان رهبر معظم انتقادی به او داشتند جناب عماریون عزیز حال آنها را هم خواهد گرفت و انها را به خیانت به راه پدرشان متهم خواهد کرد چرا چون بنده قدرتید و نان را به نرخ روز میخورید
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
1
6
چراپرچم رومیزی وارونه است؟
عمارنامه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
2
2
سلام و درود؛
دوست عزیز این مطلب شما در پایگاه اینترنتی و بسته فرهنگی عمارنامه منتشرگردید.
(...)
موفق و پیروز باشید .
یا علی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
2
6
در زمان ائمه (ع) متاسفانه از نزديكان امامان ما نيز بودند كه ساز مخالف داشتند وبا رهبران ديني ما دشمني مي كردند امروز هم در اين كشور كساني هستند كه در بيت حضرت امام خميني اينطور مي باشند 0لذا ملت بايد بصيرت خور را فراموش نكند وهوشيار باشد تا دام اين ناپاكان نيفتد كه ان تنصرالله ينصركم ويثبت اقدامكم
سیو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
3
4
سلام بر امام عزیز(ره) وهمه ی شهدای گلگون کفن،من قضاوت نمی کنم،ولی این را می دانم که منی که متولد 1352 هستم وامام (ره) را آنگونه که بایست درک نکردم ،به والله قسم در کوچکترین نظرم در جمع دوستان که در یک روستای کوچک هستم جانب احتیاط را رعایت میکنم.
سرکار خانم اشراقی ،آقا سید حسن خمینی گل پسر حاج احمد آقا عزیز (ره) نکنه اون دنیا ما سرمون پیش
امام (ره) و شهداء بالا باشه و شما سر افکنده......!!!!؟؟؟؟
اینو من باب تذکر گفتم ، خدا شاهد اعمال ما هست، نکنه به آنهایی که امام (ره)آنها را مروج اسلام آمریکایی
می خواند و ولایت مدار راحت طلب می خواند کولی بدیم ...
ارمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
3
5
خانم اشراقی با اون دختر ساپورت پوشت،یادت باشه حضور در جلسات تفسیر قران ملاک نیست ملاک عمل به دستورات قرانه،که اونم شکر خدا شما تو عمل به دستورات پدر بزرگ بزرگوارتون موندین چه برسه به احکام قران!
پوسکن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
1
4
سلام، سرویس ها جاسوسی استکبار یکی از وظایف مهمشان میوه چینی است، یعنی وقتی در کشورهای جهان سوم و در حال توسعه فردی بر علیه منافع آنها قیام می کند در مرحله اول اطرافیان آنها را شناسایی و فعالیت در جذب آنها را شروع می کنند در سال های بعد از این افراد بی خرد برای نابودی تهدید خود استفاده کنند به همین سادگی و ساده تر این افراد می باشند که خود را به پشیزی فروخته اند ، ما قیام نکردیم که راه همان را به هر کس که مدعی بود بسپاریم بلکه هر که در این راه است ماندنی خواهد بود ولاغیر
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۴
3
5
فقط باید بگم خیییییییییییییییییییییییییییییییییلی متاسم برات
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۴
7
1
به احترام امام راحل می شد این مطالب رو بدون عکس هم منتشر کرد . نمیخوام بگم روشنگری نشه ولی حفظ حرمت امام (ره) در این قضیه به خصوص لازمه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۹
2
2
چه عکس با حالی داره این آقاسید حسین خمینی !!! خدائی جون میده برای رئیس جمهوری در آینده !!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۶
1
1
سایتت ارزش نظر کارشناسی نداره همه رو اسکل کردی
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۹
0
1
من بعد از کلی تحقیق فهمیدم این ماجرای دست به اسلحه بردن از بیخ و بن دروغه اون عکسم که سیگار میکشه نمیشه روش حساب کرد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۵
تو سایتهای مختلف این منبع ذکر شده:
روزنامه جمهوري اسلامي در تاريخ دهم شهريور ماه سال 78 در صفحه 13
سهیلا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۲
0
1
واقعا متاسفم با این نظراتتون ،با این طرز فکرتون،خوبه که بدونین یک زمانی هم نوادگان پیامبر رو از دین برگشته میدونستن.
شیرازی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۶
1
1
بله یه روزی هم امام حسین سخنرانی کرد و هو کردن وبهش گفتند خارجی و از دین برگشتهی
بله از این زاویه هم میشه قضیه رو دید
همیشه قطار که حرکت میکنه بهش سنگ میزنن
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۹
0
0
واقعا خجالت بکشید همون دروغ نگفتن که جهان سومی کسی که از دولت وملت وافراد کشورش حمایت نکنه به درد ...... می خوره جمع کنید این مسخره بازی هارو بعدش هم با این عکسایی که گذاشتید چیروووووووووووووو میخواید ثابت کنید ؟؟؟؟
احسان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۷
0
0
خوبه ديگه ، كل بيت امام رو منحرف و ناآشنا به انديشه هاي امام فرض كردي و شايد شماها بهتر با انديشه هاي امام آشنا بودين!!! شمايي كه نونتون با اجرايي شدن انديشه هاي بيت امام در ايران آجر ميشه. شمايي كه با انديشه هاي مترقي اسلامي جايي در اون بالا بالاها نخواهيد داشت و شمايي كه نون سفره تان كه رنگين هم هست ناآگاهي و بيخبري توده ي مردم است.
ابوذر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۷
0
1
امام حسین کی خلاف گفته های پیامبر حرف زد... اما این جلوی چشم ملت مسلمان گفته های پدربزرگ خودشو به تمسخر میگیره.... باید زد تودهنش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۸
0
0
این ها که حق الناس می کنند از همه بدترند اینها نوه امام رو ولی بقیه (...) نوه امام حق التاس نمی کند
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۴
0
0
درزمان یزید حکومت مردم رو آنقدر احمق ونادان نگه داشته بود که فکرمیکردن چون حکومت اسلامیه پس هرکس بااین حکومت کمی هم مخالفت کنه ازدین خارج شده وباید حذفش کرد،وقتی حسین بن علی پرچم مخالفت باحکومت به دست گرفت،گفتند ازدین خارج شده و باید به قتالش رفت.یه عده گفتند ایشون نوه پیامبره ولی در جواب شنیدن که "گیرم پدرتو بود فاضل،ازفضل پدرتوراچه حاصل" به این ترتیب جاده برای فتال حسین که مخالف ظلم حکومت بود وازدین خارج شده بود هموار شد.
سورا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۸
0
0
ای که همه اش بدنبال انتقادی خودت چه وضعی داری . ایا خانواده ات صددرصد انطور که اسلام گفته عمل میکنند . پس بیائید قبل از هرچیز خودمان را اصلاح کنیم ..... خداوند همه مارا هدایت کند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۴
0
0
خدا همشون لعنت كنه كه ريشه اين مملكت و سوزوندن.هرچي سرمون بياد حقمونه ادم وقتي قدر نعمتي كه داره رو نمي دونه و به جاي ي نجيب زاده دل به ي مشت با بتي (...) گدا صفت دل خوش كنه نتيجه اش همينه.
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۸
0
1
واقعا براش متاسفم اخه ساپورت پوشیدی وپشتتو به هر خری نشون دادی هنرکردی اون رتبه اوردنت بخوره فرق سرت بیچاره عقده ساپورت داشتی رفتی ابروی هرچی دختر ایرانیو بردی فکر کردی حالا با بلیز وساپورت رفتی خیلی تو چشم همه قشنگ میای؟؟؟؟؟؟؟ نه جونم تو چشم همه ایران خار میای مگر به چشم همون اشغالایی که کنارشون عکس گرفتی حیف اون جدت وچهره ات بد بخت با این کارت داری به یه مشت اشغال التماس می کنی نگاهت کنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۹/۳۰
0
0
پسر نوح با بدان بنشست خاندان نبوتش گم شد سگ اصحاب کهف روزی چند پی خوبا ن برفت و آدم شد
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۰۷ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۲
1
0
متاسفام برای خبر آنلاین که خیلی راحت رییس جمهور 8 ساله منتخب رو از سران فتنه می دونه ولی جرأت نمی کنین گند های گه احمدی نژاد (...) زد رو مطرح کنید، زورتون به این بدبختا رسیده.
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار حقوقی ویرایش شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۱ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۲
1
0
اى بابا بهترين دوران كه دوران خاتمى بود
نكنه اعتقاد داريد احمدى نژاد (...) خوب بوده؟؟؟
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار حقوقی ویرایش شد
لعیا
|
United States
|
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۴
1
0
به نظرم این خبردروغه چون مادراین خانم اصلاح طلبه اینجوری بهش حمله کردن عکساهم فتوشابه،احمدی نژادکه ریشه تموم فتنه ها بود شده خوب بقیه بدن!!!؟:-!
ali
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۴/۱۱/۰۸
0
0
کسانیکه به شیوه داعش فکر و عمل میکنند بدانند که روایت: الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم «جواب انهاست
امید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۴/۱۱/۰۹
1
0
خانوم اشراقی،بنظر بنده خیلی ادم روشن فکری هستن،من میخام بهشون بگم که تو یه زن جهان اولی هستی دریک کشور جهان سومی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۰
0
1
زنده باد مجاهدان و شهداي خط امام (زكزاكي و سيد حسن نصر اله و شيخ نمر و ...) كه به واسطه ي مجاهدتهايشان به مثابه ي فرزندان حقيقي امام خميني ره هستند.
شادی
|
United States
|
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۲
0
1
من کاری ندارم (...) داره چه غلطی می کنه . فقط باید بگم که ایشون از اون دسته آدماست که خدا و خرما رو همزمان با هم میخواد . یه جورایی عقده بهترین شدن داره. میره با پول (...) شرکت میزنه. دختر (...) رو با زور پول میفرسته خارج کشور تا به زور بگه دختر من از همه فرزاندان ایران زمین بالاتره. هفت قلم آرایش میکنه تا به زور خودش رو در زمره خوشکلا جا بده و جالبه که از اون طرف یک چادر سرش میکنه . و با همین بی حجابی و تپ و قیافه مسخره هم توقع داره توی نمایندگان مجلس و تصمیمات مهم کشور جاش بدند . شبیه (...) این خانوم.
مدیر پایگاه قسمت های نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار حقوقی ویرایش شد
سعیده
|
United States
|
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۳
1
0
جالب بود. مخصوصا اجباری نکردن حجاب. یعنی فرهنگ سازی کنیم و ارزش ها رو درونی کنیم
منم با اجبار مخالفم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۱ - ۱۳۹۴/۱۱/۳۰
0
0
چرا کسانی که امام را قبول ندارند اینقدرسینه چاک خانواده ی امام شده اند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۴/۱۱/۳۰
0
0
امان از وقتی که توی یک خانواده انسان بزرگی باشد بقیه هم می خواهند ادای اورا دربیاورند آن وقت ملت رابیچاره میکنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۴/۱۱/۳۰
0
1
کجای راه وروش امام باخانواده ی اویکی است در راه حقیقت ملاک اهلیت عقیده است نه نژادوخون
ندا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۸ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۹
0
0
خفه شو شماها فقط قصد از بين بردن نحضت خميني رو داريد، و اين رو تو اين ١٠ سال با تهمت به ياران و نزديکان امام و تغيير قواعد و قوانين کشور به سمت ظلم و حق خوري به زور و جادوگري و روي کار آوردن ادمهاي نادان و طماع براي اطاعت کور کورانه از خودتون با وعده پست و موقعيت کاملا ثابت کرديد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۴ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۶
0
0
هاشمي، خاتمي ،حتي احمدي نژاد عزيزه تون(سه رييس جمهور قبلي) آيت ا...صانعي موسوي كروبي كرباسچي صدها نماينده مجلس اصلاحات فرزند امام خميني فززند شهيد بهشتي فرزند شهيد مطهري.... فكر نمي كنيد تعداد طلحه ها و زبيرهاي ساختگي شما و فرزندان نوح و بي بصيرت ها خيلي زياد شده از خدا بترسيد، از خدا و ملت واز شهيدان خجالت بكشيد و شرم داشته باشيد رهبر از مذاكرات هسته اي حمايت كرد شما كاسه ي داغتر از آش شده ايد رهبر گفت امسال سال همدلي و همزباني دولت و ملت است شما كه ادعاي ولايتمداري داريد چرا خلاف گفته ي او عمل مي كنيد؟
افشین حبابی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۷
0
0
گفت دانایی که گرگی خیره سر ...هست پنهان در نهاد هر بشر
لاجرم هست پیکاری سترگ ...روزو شب ما بین این انسان و گرگ
اصغر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۱۰ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۳
0
0
باسلام بنظر بنده درمورد هر چیزی که نظر میده انسان بایدبا اگاهی باشه در مورد این مساییل ماها فقط شنونده هستیم چون هرگز اجازه نمیدهند ماها ببینیم ودرست نظر بدیم وبعد اینکه انسان در شرایط و زمانهای متفاوت نظراتش عوض میشود مثل سخن امام در مورد جنگ وصدام که با حساب شرایط صلح را پذیرفتند روحش شاد در اخر اقای احمدی نژاد از فرمانداری به بالا براش خیلی سنگینه واقعا جوگیر میشه وضررشو ما کارگران و قشر ضعیف میبینیم ببخشید مهربان باشید یا علی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۳
0
0
فقط می تونم بگم حقتونه که از گشنگی بمیرید ای مردم احمق فرصت طلب به امید روزی که داعش کشور ایرانو بگیره وسر تک تک شمارو ببره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۴ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۳
0
1
مردم به فلاکت افتاده اند ازدست مسئولان اختلاس گر !
noshin
|
Netherlands
|
۰۰:۰۹ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۳
0
0
حالا شماها دردتون چیه اینقد جلز ولز میخورید واسه اینا چی به جیبتون میرسه خب که چی بیا وبرو پای این نعیمه رو ببوس والا
این مخاد گند کاری دخترشو قایم کنه میگ فوتشاپه چه فرقی داره دخترت موهاش دراومده یانه
رژش قرمزه یانه ساپرت پوشیده یانه
بلیزشم که نزدیک (...) که چی مخای چی رو کاذب کنی(...) این اگه نخبه قرانی باشه
اینم با ای صورتش یه کیلو ارایش داره که چی ینی میره بهشت
من نمیگم که چون (...) هستند باید فلان وفلان بشن نخیر اونام حق ازادیت رو دارن ولی اینا (...) که گندهاشونو زیر دین وچادرشون قایم میکنند فلان فلان شده ها
والا خودش ودخترش حالا خیلین انگار
اونیم که میاد اینجا همچین خودشو نشون میده که عاره عاقا ما طرفدار (...) وفلان وبهمان که چی چی به جیبتون میرسه دفاع از این (...)
مدیر پایگاه قسمت های نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۰ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۹
0
0
اینان فراموش کرده اند خروش حزب الله را...........
حسن
|
United States
|
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۲
0
1
خدا آقا خامنه ای را حفظ کند
فریدون فرخزاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۹
0
0
خب خیلی خندیدم ممنون از پستت
اینا اگه درست کار بودن خودشونو اصلاح میکردن ومردم رو بدبخت نمیکردن اینجوری
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۴
0
1
فقط سید علی
سامان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۵
1
0
درود بر سید حسن خمینی
یک دهه شصتی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۳
0
0
فقط می توانم بگویم:پسر نوح با بدان بنشست خاندان نبوتش گم شد دیگه چه انتظاری ز اشراقی میشه داشت؟
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۸
0
0
بزارید این بنده خداها زندگیشون را بکنند یکی یه اشتباهی کرده گفته حجاب خوبه شما هم ادامش میدید
منتظر المهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۹
0
0
انشالله امام حق و راستین میاد انشالله امام ۱۲ رو خواهیم دبد و انشالله خواهیم دید چه کسانی با اسلحه از خیابان بیت دفاع میکنند . لعنت بر ریا لعنت بر دورویی لعنت بر فامیل و اقوام گرایی. ای ملت ساده اینها همه با هم فامیل هستند کمی از ازدواح نوادگان امام رو ببینین
دختر لحظه ها
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۰
0
0
فقط چون دور از حق نشه ساپورت پاش نبود شلوار لی مشکی بود
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۸
0
0
حضرت روح الله، یه خانواده نداشت، جوونای عاشق و دلداده او، فرزندانش بودن
یه معلم داشتیم که یه بار تو کلاس در مورد شاگرد اولمون گفت که من فلانی رو از پسرم بیشتر دوست دارم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: