به‌روز شده در: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۶
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
"خیبرآنلاین" - دکتر سعید جلیلی در آغاز سفر فشرده یک روزه جهت دیدار با نخبگان، دانشجویان و مردم شیراز، صبح چهارشنبه وارد این شهرستان شد.

به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی "خیبرآنلاین"، نماینده امام خامنه ای در شورایعالی امنیت ملی که به دعوت دانشجویان و مردم شهر شیراز عازم مرکز استان فارس شده بود، 4 برنامه رسمی در دستور کار قرار داده بود که در فواصل میان برنامه ها نیز دیدارهای غیررسمی با برخی از جوانان و طیف های مختلف داشت.

سعید جلیلی در اولین برنامه خود که البته به صورت غیررسمی برگزار شد، در جمع صمیمانه جوانان حیات طیبه حاضر شده و ضمن شنیدن دیدگاه های آنان، به بیان نکات مدنظر در رابطه نحوه فعالیت ها و هم افزایی میان نیروهای انقلابی و آحاد جامعه پرداخت و توصیه هایی را برای جوانان حاضر در این جلسه مطرح کرد.* دیدار با امام جمعه شیراز

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با آیت الله ایمانی، امام جمعه شیراز، دیدار کرد.

سعید جلیلی در این دیدار گفت: برای تحقق منویات رهبری در جامعه هرکس باید نقش خود را ایفا کند و آحاد جامعه وظیفه دارند در بخش های مختلف آنچه که رهبری در فرهنگ، اقتصاد، سیاست و سیاست خارجی و صنعت مطرح می کنند را تبیین و اجرا کنند و آنچه که اجرا می شود باید منطبق بر دغدغه های مردم باشد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به تلاش های دشمنان برای شبهه افکنی در ذهن مردم، بیان داشت: باید برای سوالات و شبهاتی که در ذهن مردم شکل می گیرد، پاسخ مناسب ارایه شود. نکته مهم این است که بدانیم دشمنان بیکار نیستند و همینک بیش از 100 شبکه ماهواره مشغول کار هستند.

جلیلی با اشاره به ظرفیت های گسترده نیروهای انقلابی در سراسر کشور، اذعان کرد: ظرفیت های نیروهای انقلابی و حزب اللهی باید با هم افزایی همراه باشد و اقدامات آنان در جهت اقناع عمومی و براساس تفکر انقلاب اسلامی و گفتمان رهبری صورت بگیرد. هرچقدر که پیمان میان امت و امام عمیق تر بشود به همان میزان هزینه های نظام و انقلاب کمتر خواهد شد و این پیوند پشتیبانی برای انقلاب خواهد بود.