به‌روز شده در: ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۲
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
سرمربی تیم فوتبال سایپا معتقد است مدیران باشگاه های لیگ برتری دیواری کوتاه تر از دیوار مربیان سراغ ندارند و بر این اساس به محض نتیجه نگرفتن تیم به برکناری کادرفنی دست می زنند که این اقدام هم در 82درصد نتیجه معکوس داده است.
"خیبرآنلاین" - مجید جلالی با بیان اینکه در طول برگزاری لیگ برتر در ایران بیشترین ظلم به مربیان شده است   ؛افزود:هنگامی که تیم نتیجه می گیرد همه آن را به خود نسبت می دهند و جلو می آیند اما امان از زمانی که تیمی از سایر تیم ها قدری عقب بیفتد همه تقصیرها به یکباره برگردن مربی انداخته می شود و او به تنهایی باید پاسخگوی همه باشد.

به گزارش ایرنا،وی با انتقاد از جابجایی های صورت گرفته در چهاردهمین دوره رقابت های لیگ برترکه هفته گذشته در دو تیم پرسپولیس و سپاهان اتفاق افتاد، اظهارداشت: تحقیقات ما درکانون مربیان حاکی از آن است در طول 13 دوره برگزاری لیگ برتر 82 درصد تغییرات کادر فنی تیم های لیگ برتری نتیجه معکوس داشته وکمکی به بهبود عملکرد تیم ها نکرده است.

به اعتقاد وی چون این تغییرات برآمده از یک دیدگاه فنی نیست این مشکلات بوجود می آید و تیم هایی که دچار تغییر شده اند در بلند مدت به مشکل بر می خورند.

رییس کانون مربیان فوتبال ایران در پاسخ به این سووال که چرا کانون مربیان در این باره سکوت اختیار کرده است گفت: ما از انجام این اتفاقات ناراحت شده و روز گذشته و درتازه ترین جلسه خود برسر این موضوع بحت و گفت و گو کردیم ومقرر شد درنیم فصل بیانیه ایی در باره اتفاقات اخیر صادر کنیم و دیدگاه های خود را در این خصوص دراختیار عموم بگذاریم.

بعد از اتفاقات در باشگاه پرسپولیس و برکناری کادر فنی این تیم ، برخی مربیان از جمله رسول خطیبی سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی از سکوت کانون مربیان در این باره انتقاد کرده بود.

سرمربی تیم فوتبال سایپای الببرز در باره دیدار روز جمعه تیمش با تیم پدیده مشهد عنوان کرد: پدیده یکی از تیم های خوب لیگ برتر است و تا به اینجا نیز نتایج خوبی گرفته است علاوه براین بازیکنان این تیم خوب فوتبال بازی می کنند برهمین اساس دیدار ما با این تیم زیبا خواهدشد.

وی درخصوص نتیجه این دیدار نیز گفت: ما برای پیروزی به میدان می رویم و به طورحتم تمام تلاش خود را برای کسب هر سه امتیاز این دیدار خواهیم کرد.

سرمربی تیم فوتبال سایپا درباره تازه ترین شرایط این تیم عنوان کرد:شش بازیکن مصدوم داریم اما بازیکنان ما شور و اشتیاق زیادی برای پیشرفت دارند و به طور حتم جای خالی بازیکنان اصلی را به خوبی پرخواهند کرد.

جلالی درپاسخ به سووال دیگری مبنی برارزیابی اش از وضعیت لیگ چهاردهم گفت:مربیان جوان در لیگ چهاردهم طیف جدیدی را ایجاد کرده و از نظرکیفیت به لیگ تحرک داده اند.

وی درباره میزان دوندگی بازیکنان نسبت به دوره قبلی لیگ برتر تصریح کرد: میزان دوندگی بازیکنان نسبت به دوره قبل بیشتر شده و راضی کننده است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: