به‌روز شده در: ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۲
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
دارنده مدال نقره مسابقات جهانی کشتی فرنگی در سال 2014 گفت:وقتی به شدت آسیب دیده هستم چطور می توانم در بازی های آسیایی کشتی بگیرم؟
"خیبرآنلاین" -  امید نوروزی با بیان این مطلب افزود:من سرباز این وطن هستم و همیشه در هر میدانی که به وجودم نیاز بوده بدون کمترین کم کاری و با همه توان برای موفقیت و کسب مدال جنگیدم.
 
به گزارش باشگاه خبرنگاران،وی تصریح کرد:در مسابقات جهانی 2014 علی رغم آنکه از ناحیه کشاله ران و گردن آسیب دیده بودم همه دردها را تحمل کردم و با قدرت مقابل حریفان نامدارم برای کسب مدال جنگیدم تا جایی که اگر کم لطفی  داوران نبود مطئمن باشد به جای نقره صاحب گردن آویز طلا می شدم.
 
دارنده مدال طلای المپیک در پاسخ به سوال که چرا در بازی های آسیایی کشتی نخواهد گرفت گفت:وقتی نمی توانم چطور کشتی بگیرم ،قبل از مسابقات جهانی اعلام شد که باید در باز های آسیایی نیز تیم را همراهی کنم،در آن زمان مصدومیتم به این شدت نبود،شما در نظر بگیرد من به این رقابت ها اعزام شوم و در همان کشتی نخست به دلیل تشدید آسیب دیدگی نتوانم ادامه دهم بعد همه نمی گویند تو که مصدوم بودی چرا از قبل انصراف ندادی و یک مدال صد در صد را از تیم گرفتی به همین منظور و به خاطر آنکه منافع ملی مهم تر از هر چیز دیگری است به دلیل آسیب دیدگی شدیدی که دارم علی رغم میل باطنی در این میدان کشتی نخواهم گرفت.
 
دارنده مدال طلای مسابقات جهانی 2011 خاطرنشان کرد:در مسابقات قهرمانی جهان آسیب دیدگی ام چندین برابر شد به طوری که هنوز هم شب ها از درد خوابم نمی برد،در هر صورت برای نفرات اعزامی آرزوی موفقیت دارم و مطمئن هستم با توجه به غیرتی که در کشتی گیران ایرانی وجود دارد آنها مثل همیشه جور سایر رشته ها را به دوش خواهند کشید و مدال های رنگارنگی را برای ایران عزیر به ارمغان خواهند آورد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: