به‌روز شده در: ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۲
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
در پی بررسی های صورت گرفته در خصوص وضعیت کارت های پایان خدمت جعلی تعدادی از فوتبالیست های شاغل در کشورمان روز گذشته (یک شنبه) 6 بازیکن بازداشت شدند. آ.ا، م.ک، ا. ع، و. م و دو بازیکن از تیم فوتبال فولاد نوین اهواز بازیکنانی هستند که دیروز توسط دادگاه شعبه 2 اهواز بازداشت شدند.
"خیبرآنلاین" -  ماجرای رسیدگی به کارت های پایان خدمت جعلی فوتبالیست های ایرانی روز گذشته با بازداشت چند تن از این بازیکنان که برخی از آن ها هم ملی پوش بوده اند وارد فاز تازه تری شده و گویا قرار نیست روی این مسئله به لطایف الحیلی سرپوش گذاشته شود.

به گزارش ایرنا،در حالی که روز گذشته شایعاتی مبنی بر حضور برخی بازیکنان نامدار تیم فولاد خوزستان در تیم های نظامی نظیر ملوان و تراکتورسازی به میان امده بود اما مسئولان سازمان لیگ با قاطعیت از ممنوع بودن این نقل و انتقالات خبر دادند و اعلام کردند که در خصوص برخورد با این بازیکنان متخلف هیچ دستورالعمل جدیدی دریافت نکرده اند.

مصطفی شهبازی رییس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ در مورد این شایعات می گوید: «اصلا چنین خبری درست نیست. ما هیچ دستور العملی در این زمینه دریافت نکرده ایم و در این زمینه تابع دستورات فدراسیون فوتبال هستیم و در حال حاضر نیز دستورالعمل جدیدی نگرفته ایم.»

او به سرنوشت 25 بازیکنی که کارت معافیت شان باطل شده اشاره ای دارد: «این 25 بازیکن باید به خدمت سربازی بروند. من هم هیچ خبری از این شنیده ها و مسائلی که برخی رسانه ها عنوان می کنند ندارم.»

به نظر می رسد با توجه به حساسیت این موضوع و جدیتی که سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا دراین مورد و برخورد با متخلفان دارد، بازیکنانی که کارت آنها باطل شده باشد، چاره ای جز حضور در پادگان های نظامی نخواهند داشت. به نظر می رسد این تنبیه برای کسانی که تخلف کردند، مناسب باشد، چرا که حضور دوباره آنها در تیم های نظامی برای جعل کارت پایان خدمت، به نوعی مشوق تکرار این وضعیت خواهد بود اما در صورت حضور این بازیکنان در پادگان های نظامی قطعا بازدارندگی بسیار خوبی خواهد داشت.

در همین راستا روز گذشته شش تن از بازیکنان فوتبال لیگ برتری توسط شعبه شماره 2 دادگاه اهواز بازداشت شدند.

روز گذشته و در جریان بررسی کارت های پایان خدمت سربازی و تصمیم هایی که در این رابطه اتخاذ شد، تعدادی از بازیکنان برای ارائه توضیحات فراخوانده شدند. بر همین اساس آ.ا، م.ک، ا. ع، و. م و دو بازیکن از تیم فوتبال فولاد نوین اهواز بازیکنانی هستند که دیروز توسط دادگاه شعبه 2 اهواز بازداشت شدند.

شنیده ها همچنین حاکی از این است که کاپیتان مصدوم یک تیم لیگ برتری هم در برای ارائه پاره ای از توضیحات به این شعبه فراخوانده شده است. نکته جالب اینجاست که وی ابتدای فصل امسال را به دلیل مصدومیت و جراحی از دست داده است اما در حالی که هم مصدوم است و هم ماجرای کارت پایان خدمتش در هاله ای از ابهام قرار دارد در هفته گذشته از سوی فدراسیون برای تحویل پاسپورتش برای انجام مقدمات حضور در اردوی پرتغال تیم ملی فراخوانده شده است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: