به‌روز شده در: ۱۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۹
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
"خیبرآنلاین" - نویسنده وبلاگ "طلبه پاسخگو" نوشته است:

با سلام

جدیدا کلیپ هایی از سخنرانی یک طلبه جوان در فضای مجازی و موبایل ها پخش است که نسبتا طرفدارانی برای خود جمع کرده است و در عین حال موجب ناراحتی قشر فرهیخته و علمی و نیز طلاب شده است. 

بنای ما اینجا فقط بحث علمی و نقد طلبگی است و اگر ایشان و یا دوستارانشان پاسخی دارند عالمانه و به دور از توهین بفرمایند.

در مورد شخصیت ایشان و خط فکری او که از چه جایی نشأت می گیرد فعلا حرفی به میان نمی آورم چرا که هنوز مستندات محکمی برایش ندارم اما نسبت به سخنان ایشان نقدهایی است که به عنوان یک طلبه وظیفه دانستم تا شبهاتشان را پاسخ دهم.

چند نقد کلی به سخنان و عملکرد ایشان:

1. این بنده خدا در با اینکه خطیب توانایی هستند و بیان نسبتا خوبی دارند اما از نظر علمی توانایی بالایی ندارند و هچنین از حیث اعتقادی بسیار ضعیف هستند و تعجب است که چگونه با این سطح علمی, مطرح شدند که خود جای شبهه و سوال است.

2. ایشان خلاف صریح آیات قرآن و روایات صحیح سخن می گویند که هیچ جایی برای توجیه ندارد.

3. مغالطه های متعددی در بحث های ایشان وجود دارد که حتی یک بچه هم متوجه آن می شود .

4. بسیار ساده لوحانه در مباحث سیاسی سخن گفته اند که نشان از بی بصیرتی ایشان می باشد مثل سخنرانی ایشان در مورد اسید پاشی.

5. چه کسی یا کسانی سایت ایشان را اداره می کنند؟ از ایشان کلیپ های حرفه ای پخش است که جای سوال است چه افرادی با کدام پشتوانه مالی این کارها رو انجام می دهند؟ چگونه انقدر راحت و سریع در فضای مجازی پخش می شود؟ چه گروهی پشت این قضیه است و دنبال چه منفعتی می باشند؟ چه اهدافی را دنبال می کنند؟

اما نقد های جزئی:

الف . در جایی می گویند که چطور خدا بخاطر چند تار مو ،خانمی رو هزار سال در آتش جهنم می سوزاند و عذاب می دهد و وقتی تشنه شد زقوم( چرک و خون جوشیده ) چرک می دهد. چطور می شود عاشق چنین خدایی شد؟ اگر اینطوره که داعشی ها بهترند . خدا بدتر از داعشی ها عمل می کند و ....(نقل به مضمون)

پاسخ:

در جواب به این شبهه باید عرض کنم:

1.طبق گفته ایشان سوالی مطرح می شود: آیا کسی که به عمد و از روی نافرمانی خدا موهای خودش را بیرون می گذارد و توبه نکرد نباید عذاب شود؟ پس فرق شخص با حجاب و بی حجاب چه می شود؟ عدالت خدا چه می شود؟ کسی که با سختی حجاب داشته با کسی که بی اهمیت بوده برابر شود؟ آیا حق شخص با حجاب بخاطر سختی های حجاب داشتن ضایع نمی شود؟ شما چنین خدایی که حق ضایع می کند و عدالتی ندارد را دوست دارید؟

2. بالاخره این روایات عذاب بی حجاب درست هستند یا نه؟ اگر درست هستند چطور تفسیر می کنید؟ اگر درست نیستند چطور ایراد وارد می کنید؟ در حالی که روایات های بیشمار و صحیحی در این زمینه داریم که به یک نمونه اشاره میکنیم:

امام رضا(ع) فرمود: پیامبر اکرم(ص) در شب معراج گروهی از زنانی را دیدند که به عذاب دچار شده بودند. در آن شب، زنی را دیدند که صورت و بدنش را با قیچی جدا می کردند، و او کسی بود که خود را بر مردان [نامحرم] عرضه می کرد .

در این روایت بالا آمده است که پیامبر اکرم(ص) در شب معراج، زنی را دیدند که به موهایش آویزان شده بود، و مغز سرش می جوشید و آن زنی بود که موهایش را از مردان نامحرم نمی پوشانید. شیخ صدوق، عیون اخبار الرضا(ع)، ج 2، ص 10 و 11، انتشارات جهان، 1378 ق.

3. طلبه گرامی شما فکر می کنید که یک خانم فقط چند تار مو بیرون گذاشته  و دیگر هیچ؟ در ظاهر کار بله فقط چند تار مو بیرون است اما به عوارض کار او دقت نکرده اید چرا که او با این کار ممکن است خیلی ها رو به گناه کشانده باشد و جوانان زیادی تصویر ذهنی از گناه همیشه برای خود ایجاد کنند و یا مردی با دیدن این حجاب او، نسبت به همسرش بی میل شود و بعد طلاق و بچه طلاقی و نسلی که بعدا با چنین وضعی ایجاد می شود. آیا این زن مستحق عذاب نیست؟

4. گاهى قانونگذار قانونى وضع مى کند که هرکس مرتکب فلان خلاف شود باید فلان مقدار جریمه مالى بدهد، یا فلان مدت در زندان بماند، مسلماً در چنین جایى باید تناسب «جرم» و «جریمه» در نظر گرفته شود، هرگز براى یک کار کوچک مجازات اعدام یا حبس ابد نمى توان قرار داد، و به عکس براى کار مهمى همچون قتل نفس یک روز زندان بى معنى است، حکمت و عدالت ایجاب مى کند که این دو باهم کاملاً متناسب باشد.

ولى کیفرهائى که در حقیقت اثر طبیعى عمل است و خاصیت تکوینى آن محسوب مى شود، این گفتگوها را نمى پذیرد، خواه در مورد آثار عمل در این جهان باشد یا در جهان دیگر.

مثلاً اگر گفته شود کسى که از مقررات رانندگى تخلف کند و با سرعت غیر مجاز و سبقت بى دلیل و عبور از مناطق ممنوع رانندگى کند ممکن است به خاطر همین چند لحظه تخلف، چنان تصادفى کند که دست و پاى او بشکند و یک عمر زمینگیر شود، در اینجا کسى نمى گوید، این نتیجه ی تلخ براى آن تخلف کوچک عادلانه نیست، زیرا مسلّم است که این، از قبیل جریمه هاى قرار دادى اداره راهنمائى نیست که در آن مسأله ی تناسب و هماهنگى جرم و جریمه در نظر گرفته شود، بلکه این، اثر طبیعى عمل است که انسان آگاهانه به سراغ آن رفته، و خود را گرفتار آن کرده است.

همچنین اگر گفته شود سراغ مشروبات الکلى یا مواد مخدر نروید، چرا که در مدت کوتاهى قلب و معده و مغز و اعصاب شما را تباه مى کند، حال اگر کسى رفت و گرفتار ضعف شدید اعصاب، و بیمارى قلب و عروق و زخم معده شد و در برابر چند روز هوسبازى تا پایان عمرش در عذاب الیم و رنج شدید بود، هیچکس ایراد عدم تناسب جرم و جریمه را در اینجا مطرح نمى کند.

حال فرض کنید چنین انسانى به جاى یکصد سال، هزار سال عمر کند و یا یک میلیون سال در دنیا بماند، مسلماً باید تحمل آن رنج و عذاب را در این مدت طولانى به خاطر مثلاً چند روز هوسبازى بنماید.

در مورد عذابها و کیفرهاى اخروى مسأله از این فراتر است، آثار طبیعی اعمال و نتائج مرگبار آن ممکن است براى همیشه دامان انسان را بگیرد، بلکه خود اعمال در برابر انسان مجسم مى شود، و چون آن جهان جاویدان است اعمال نیک و بد، جاودانه با انسان خواهند بود، و او را نوازش یا کیفر مى دهد.

با این حال، جایى براى این سؤال باقى نمى ماند که چرا تناسب میان «جریمه» و «جرم» در نظر گرفته نشده است؟

5. شما زقوم یا در کل غذاهای بد جهنمی ها را زیر سوال می برید در حالی که از آیات صریح خدا در قرآن می باشد در نتیجه شما آیات صریح قرآنی را منکر می شوید و حال چه جوابی برای این کار خود دارید؟

6. خدا هم رحمت دارد و هم غضب . و رحمت او سبقه دارد( یا من سبقت رحمته غضبه) و بندگانش را با کمترین توبه می بخشد.

خداوند چون جامع همه خیرات و کمالات است بدیهی است که اسمای جمالیه اش بر اسماء جلالیه اش سبقت دارد که از خیر محض جز نکویی نیاید. ولذا تابلوی رحمت رحمانیه و رحیمیه اش را در ابتدای هر سوره ای از سوره های قرآنی بر همگان آشکار نموده و فرموده است بسم الله الرحمن الرحیم.پس اگر هرگاه اسمای جلالیه خداوند همچون اسم منتقم ظهوراتی دارند و غضبی را نشان می دهد این اظهار به جهت قوابل است که مقتضی دریافت غضب برای ترقی و صعود به عوالم مافوق اند. بنابراین اگر جهنم را نیز به عنوان عقوبت ظالمان و گناهکاران مقرر می کند این جهنم و آتشش نیز حکم پاک کنندگی برای انسان دارند همچنان که آتش در دنیا نیز پاک کننده است. لذا خود آن آتش جهنم نیز که ظاهرا جز قهر وغضب نیست حکایت از رحمت و شفقت خداوند بر بندگانش دارد همچنان که وقتی پدری فرزند خردسالش را با تشر زدن از نزدیک شدن به پرتگاهی میراند این قهر و غضب پدر به عینه دلالت بر دلسوزی و محبتش نسبت به فرزند دارد.ب. در جایی می گوید این خدا چطور ممکن است نمایندگانی مثل حضرت علی علیه السلام داشته باشد که می خواهد قاتلش را ببخشد؟ یا بخاطر بیرون آمدن خلخالی از پای پیر زن می فرماید جدا دارد بمییریم و ... 

در جواب عرض میکنیم شما چرا مغالطه می کتید؟

چرا به خشم های امام نگاه نمی کنید؟ چرا به شجاعت های او در کشتار کفار نگاه نمی کنید؟ چرا به قصاص های حضرت توجه ندارید؟ طلبه گرامی حضرت خشم و غضب هم داشتند اما بخاطر خاطر خدا بوده و بخاطر هدایت خود بنده بوده نه اینکه مغالطه کنید و جنبه غضب رو نادیده بگیرید.

اگر اینطور که شما می گویید باید امام علی ابن ملجم را می بخشید نه اینکه قصاص می کردند.

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۲
در انتظار بررسی: ۴
انتشار یافته: ۹۲۹
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۱
212
132
با سلام
زیبا و مفید بود. خیلی زودتر از این باید به شبهات ایشان پاسخ داده می شد.
تشکر
پاسخ ها
313
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۳
هر سخنی و هر عملی اگر خوب باشد ثمره ی خوب و صحیح هم دارد...برا من که داشت...برای خیلی های دیگر هم داشته...حالا اگه صحبتی کرده که به مزاج شما خوب نیومده دلیل نمیشه ایشون رو تخریب کنید...یاعلی
مجتبی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۵۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۴
سلام دوستان
این بنده خدا حرف بدی نمیزنه میگه اگه ما خدا را خوب بشناسیم ازش سر پیچی نمیکنیم همین حالا چون یکی اومده داره با زبون مدم باهاشون حرف میزنه شده شبهه چرا شما ها فکر میکنین خدا فقط خدای آدم خوباست مگه علی گندابی نبود که به واسطه ی امام حسین توبه کرد مگه رسول ترک نبود و.....چرا با سخت گیریا های بیجا وخشک معابی ها داریم کاری میکنیم که جوونای ما دین گریز بشن خدا خدای همه ست خوب وبد همه رو هم دوست داره
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۳۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۷
نظرت رو قبول ندارم من از وقتي سخنراني هاي ايشان را گوش دادم با ميل وعلاقه بيشتري عبادت مي كنم ونظر ايشان در مورد اسيد پاشي كاملا درست مي دانم
فرشید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
اقا چرا اینقدر بی رحمانه فقط انتقاد می کنید
وقتی کاری از دست خیلی از عالمان در جهت ارشاد جوانان نمی اید چرا نمی گذارید ترویج اسلام کنند /به خدا به هر کی دادم کلیپشو نگاه کنه سمت و سوی حرکت او درست شده
مجتبی قاسم زاده
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۰
من سخرانی ایشون رو گوش کردم..
خیلی حرفاش هم قبول.... اما ...
راستیتش برام سوال شد!!!
چقدر راحت آیات عذاب قرآن رو زیر سوال میبره!!
تو حرفاش خبری از ولایت نبود!!
و ....

صحبت هاش استراتژی هست
برنامه ریزی شده..
یه سری صحبت که جوونا رو بکشه طرفه خودش...

تقریبا شبیه مناظره احمدی نژاد... همه بخاطر حقیقت اومدن پای صندوق رای..
همه طرف داره حقیقت هستند ... اما حقیقت کاذب.. حقیقت هدف دار...

خدا کنه واقعا درد دین داشته باشه نه اینکه دست گرگ باشه....

تاریخ داره تکرار میشه....
بجای قرآن به نیزه زدن :::: پرچم حسین و اهل بیت ع جایگزین شده...
حق و باطل مشخص نیست

لبیک یا خامنه ای
یاعلی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۵۰ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۵
اونایی که پای منبر این بی سواد گریه میکنند مسئولند...
علمایی که پاسخ شبهات رو ندند هم مسئولند...
دوران بی سوادیه به خدا...
فاطمه
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۳/۱۱/۳۰
جای تاسف داره این نقد شما.. واقعا شما خدارو نشناختید... مثل خوارج که قرآن رو سر نیزه می بردند و می گفتند ان الحکم الا لله ولی عمق ایه رو نفهمیدند، فکر میکردند اگر کسی حاکم بشه بر خلاف متن صریح قرآنه امام علی فرمود : سخن حقی است که از آن اراده ی باطل دارید
میثم
| United States |
۱۷:۲۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
ای کسانی که طرف داری این روحانی رو میکنید میگویید یکی پیدا شده حرف دل مردم رو میزنه، باشه بر فرض این آقا حرف از دل مردم میزنه، ولی این آقا داره من نوعی که مثلا یک دخترم رو تشویق بهمون کار غلط قبلیم میکنه ن اینکه بیاد بازداره ینی عیبی نداره که موهاتو بیرونه ای کسانی که آرایش های فجیع میکنید موهاتونو بیرون میزارید خدا مهربونتره پس این کارو انجام بدید و میبخشه ، اگر این طلبه حرفش از دل مردمه باید بازدارنده باشه حرفش نه تشویق کننده، مثلا میومد میگفت ای دخترایی که موهاتونو بیرون میزارید خدایی که شمارو آفرید اگر بدونید چقد براتون دل میسوزنه مطمئنا زود تر ازینا بحرفش گوش میدادید، هنوز هم دیر نشده خداو ارحم الراحمینه پس هرچه زودتر برگردید بسمتش و...
در کل ببخشید سرتونو در آوردم حرفام بیش تر ازین هاست ک دری اینجا نمیگنجه ممنون از کسایی ک مطلبو میخونن
یا علی
فاطمه
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۱۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۴
من با گوش کردن با سخنرانی ایشون تنها نتیجه ای که میتونم بگیرم اینه که خب چرا چادری شدم وقتی خدا قراره هم منی که چادریم هم اون ادم بیحیجاب که از عمد موهاشو برای نامحرم فاش میکنه هم اون ادم بیحجابی که تو مسیر خداست ولی یکم حجابش بده ولی تلاششو میکنه به یه چشم ببینه وببخشه؟؟؟؟؟
اصلا باشه اقا مساله حجابو قبول نداریم و درکش نمیکنیم بیاین واسه خدامون رعایتش کنیم واسه امام زمان واسه حضرت زهرا که انقدر دوسمون داره
ایشون از فرقه های (...) هستن که تو 10 دقیقه سخنرانی شاید 9.5 حرف درست بزنن ولی نیم دقیقه حرف نادرست و غلطو با زبونی اسون فهم و گیرا توی ذهن جوونامون میکننن
حواسمونو جمع کنیم کجا و حرف کیا و زیر نظر چه کسیایی داریم ایمان میاریم و چیکار میکنیم...! ما شاید نتونیم به قله برسیم ولی خب میتونیم سمتش باشیم اگه اماما و پیامبرا نک قله باشن شاید نتونیم بهشون برسیم ولی همین که سعی کنیم و پشت به قله نکنیم خودش یعنی عشق به خدا
یا علی دوستان
اللهم حول حالنا بحق شهدا
اللهم عجل لولیک الفرج
سال جدید التماس دعا عزیزان
ایدیه اینستامم میذارم دلتون خواست فالو کنید:(...)
مدیر پایگاه قسمت های نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی و حقوقی ویرایش شد
مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۳
من مطالب شمارو خوندم لازم دونستم به چند نکته اشاره کنم .
اول اینکه روایات از زمان ائمه از حدود 500 حدیث به حدود یک ملیون حدیث رسیده که اوج جعل حدیث هم در دوره ی بنی عباس بوده .. کتب اربعه ی شیعه هم همه ی احادیثی که نقل کرده اند بر اساس متواتر بودن آنهاست و حتی حدیثی در این کتب هست که میگوید : (...) .. هیچ عقل سلیم و غیر سلیمی این مسائل رو نمیپذیره .. همینطور که شهید مطهری میفرمایند : مهم ترین عنصر برای کشف حقیقت دین عقل انسان است (نقل به مضمون)
دوم و مهم ترین قسمت این است که ما سر موضوعاتی که اصلا در مورد آن اطلاعاتی نداریم بحث میکنیم .. در این مورد به چند مورد اشاره میکنم .. ایت الله بهجت میفرمایند : وقتی انسان ها از دنیا میروند میگویند کاش ما زودتر مرده بودیم چرا که دنیای آخرت بسیار در نظرشان لذت بخش است .. سقراط میگوید : دلیل ترس انسان ها از مرگ نادانی آنها نسبت به اتفاقات پس از مرگ است .. و البته من فکر میکنم که نتیجه عمل را دیدن بسیار واضح است چه چیزی تلخ تر از آن حس شرمساری و پشیمانی ای است که پس از انجام یک کار بد به ما دست میدهد ؟ حتما همه شما با عذاب وجدان اشنایی دارید که چه درد بدیست ... و البته این را هم بگوییم که قران به زبان سمبلیک بیان شده همان طور که میفرماید (ید فوق ایدیهم ) و اتشی که از آن اسم برده شده شاید اتشی باشد که در دل ما میافتد که همان عذاب الهی است .
الیته این نظراتی که نوشتم فقط نظر من است و البته عقیده دارم که هیچ کسی نمیداند پس از مرگ چه اتفاقی برای انسان رخ میدهد و تمام داستان هایی که درباره ان شنیده ایم مثل سیاحت غرب.. یا کذب است یا توسط ما درست درک نمیشود .. همانطور که از مسائل امام زمان و ظهور ایشان درک درستی نداریم .. پس چه سودیست از اینکه سر چیزی که نمیدانیم بحث کنیم .. خدا همه مارا بیامرزد
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
محسن
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۰
سلام خدمت دوستان
خیلی از نظر های دوستانو خوندم و همینطور صحبتهای این بنده خدا رو هم گوش کردم.من فکر میکنم تو روزگاری که دین زدگی زیاد شده مخصوصا میون جوان تر ها برای ترویج نیاز بیشتری به تاکید در مورد جنبه های مثبت و پسندیده دین لازمه تا خشم وغضب وعذاب خدا که بنظرم این بنده خدا اینطور فکر میکنه چیزی که میخوام بگم اینکه حقیقت دین و اعتقاد به خدا و عمل به این اعتقادات یرای خیلی از ما مشخصه امیدوارم دغدغه منتقدین درد دین و دین و دینداری باشه در پناه حق
محمدحسین بابایی فرد
| - |
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۷
درود

قومی متفکرند اندر ره دین
قومی به گمان فتاده در راه یقیت
میترسم ازآن که بانگ آید روزی
که ای بیخبران راه نه آن است و نه این ...
حکیم عمر خیام نیشابوری (1131-1048)
(فیلسوف،ریاضیدان،ستاره شناس و رباعی سرای ایرانی در دوره سلجوقی)

دوستای عزیز من با مطالعه متن سایت و همینطور نظرات شما و آشنایی که با جناب سیدحسن آقامیری دارم لازم دونستم که چندتا مطلب رو راجب ایشون و بحثتون عرض کنم .
خب این طلبه به قول شما جوان که کاملا مشخص هست شما به دلیل خام و نپخته نشون دادن ایشون از این کلمه استفاده کردید همونطور که برای خلافت برحق امام علی ایشون رو بخاطر سن کمشون جوان و ناپخته خطاب و در نهایت تاریخ رو به گند کشوندن آدمی هست که نترسید و اومد جلو و حرفاش رو زد ما میگیم شجاعت شما بگین خب ...
میدونید ضرب المثل کاسه ی داغ تر از آش وسعتی به اندازه تمام تاریخ داره و شما شدید کاسه داغ تر از آش دین ! میگید چطور ؟ باش میگم
صد در صد انسان قادر به درک خداست و همینطور توانا برای رسیدن به مفاهیمی از طرف خدا شما خداوند رو دارای چهار چوب مشخص کردید اونهم با آیات قرآن که هیچکس چرا تو کارتون نیاره بسیار خب اما باید بدونید خدا در اصول دینش متوجه شدید در اصـــــــــــــول دینش تقلید رو جایز ندونسته و باید هر انسانی خودش به اونها برسه اما شما اصول دین رو تقلیدی کردید !
به همین راحتی ...
ببینید انسان رو یکسری تفکرات نابود میکنهالبته شما راحتید چون فکر نمیکنید ما میگیم خدا همه چیز رو میدونه و میگیم اختیار داریم یک پارادوکس وحشتناک هست اگر بدونه اختیار معنا نداره اگر ندونه نمیتونه خدا باشه اگر خدا نباشه زندگی و زنده بودن مفهوم پیدا نمیکنه اینا شبهه نیست شبه به نفهمی قابل رفع با استدلال میگن و اینا هیچ استدلال و منطقی رو دربر نمیگیرن خوب حالا چیکار کنیم ؟
سادس ! ببین دلت چی میگه ! فطرت کلمه ی سنگینی هست بنده چون برنامه نویس هستم با دید 0و1 به این قضیه نگاه مینم همه ما میدونیم خوب خوبه و بد بده همه میدونیم باید به پدر و مادر خودمون خوبی کنیم بچه یتیمی که تو شاخ آفریقا تو معدن جوووووون میکنه واسه درآوردن پول برای داروی مادرش ب نظر شما بخاطر آیه ی و بلوالدین احسانا این کار رو میکنه ؟ ن گلم فطرتش و ذاتش این مدلیه همه چیز دارای مفاهیم هست حتی مذهب دادائیسم که بی نظم ترین تفکرات هست دارای نظم های جالبیه و شما بزرگترین مفهوم موجود برای زندگی رو که خداست چطور بهش توی ذهن مردم نظم بخشیدین ؟
سادس با عذاب الیم
و خدا شاهدیست که فردا خودش قاضیست ...
خب دیگه بدبخت شدیم رفت میدونین ته اندیشه شما به کجا میکشه آدمو به این جملات :
من که باختم خدام که دوستم نداره پس گور پدر هرچی حس خوبه نخواستیم زندگی کنیم به جهنم که جهنم میریم
ویا
خدایا تو رو خدا ببخش غلط کردم شکر خوردم نفهمیدم جون من بگو نزنتم نه من از دره میترسم وااااای اون چقد وحشتناکه خداایا نههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه...
اینو ساختین
اما سید حسن میخواد بگه عجیجای دلم خدا :) هست مث شما پیلیز دونت تاچ می نیست متوجه هستید چی میگم ؟
محمدحسین بابایی فرد
| - |
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۷
شخص من یادمه چند تا کیلیپ ریخته بودم برای ادیت کردن و داشتم یکی یکی نگاه میکردم کاملا اتفاقی یکی از کیلیپ ها برای سید حسن آقامیری بود که داشت راجب خدا حرف میزد همون که میگه از خدا جلاد درست کردید و داعش اینطوری نیست اولش سخنرانی با مساله بدحجابی و عذاب بد حجاب ها شروع شد منم ایشون رو نمیشناختم طبق معمول خواستم بزنم قعط شه چون وقت برای گوش دادن به چرت و پرتا نداشتم و برام تکراری تر از قیافه اوباما بود اما دیدم ایشون دیگه وقاحت رو به حدش رسوندن و هزار سال طرفو عذاب دادن و زقوم ریختن دهنشون بجا آب ، داشتم با یه حالت لبخند که آدم از تو منفجر میشه بخاطر نفهمی یه سری افراد و حرفاشون به حرفا گوش میدادم و افسوس میخوردم که یهو گفت این خدا دوست داشتنیه ؟
ما میتونیم این خدارو دوست داشته باشیم ! به یگانگی خدا قسم یه لحظه خشکم زد برام فوق فوق فوق العاده جالب بود که یکی داره حرفای منو که با جون و دل قبولش دارم و بهش ایمان دارم میزنه اونروز بیشتر از ده بار به اون کیلیپ نگاه کردم و همونروز برنامه سایت بیدار باش و تمام کیلیپ های سایت رو دانلود کردم و شده بارها دوستام رو دیدم که پنهونی گریه میکنن و دارن به حرفای همین جوون نپخته گوش میدن و عوض میشن من هم تغییراتی تو زندگیم اتفاق افتاد جمله آخرم
کسایی که با سید حسن آقامیری نه بلکه با حرفها و عقاید ایشون مشکل دارن بدونن که مشکل دارن ...
حسن
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۱ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۷
خودتون چرت و پرت بیشتری نوشته بودید ! اکثر حرفای ایشون درست هستن به نظرم ولی نه همش !
حماد
|
United Kingdom
|
۱۷:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۱
72
192
فعلا که خیلی از اونایی که از سخنرانیهای شما و امثال شما فراری هستند با علاقه به سخنرانی ایشون گوش میدن.
حرفاشم خیلی منطقی و درسته.مثلا یه زنی که حجابی نداره رو فوقش با 100تا ضربه شلاق میبخشنش.حالا تو اون دنیا خدا با بدتر از اینش هم نمیبخشه؟خوب راست میگه که خدا رو ترسناک جلوه میدین.راسته بخدا.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۳۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۷
هزار لايك
یک دوست
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۱۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۴
مقدار عذاب و عقاب ها با معیار های ما سنجیده نمیشه..... دقت کنید
طلبه
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۶
عزیزان دل همیشه دقت کنیم که عذابها و پاداشهای الهی چیزی غیر از اعمال خود ما نیست یعنی در واقع این حقیقت اعمال ماست که به این شکل در می‌آید نه اینکه عذابی جدای از ما باشد که به ما برسد که آیات فراوانی بر این مطلب دلالت دارد. از جمله «وقودها الناس»
هادی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۷
خب معلومه چرا میان سراغ ایشون، فکرشو بکن وقتی دیگه جهنمی به اون ترسناکی نباشه چرا آدم از لذت برخی گناه ها دست بکشه؟!
دینداری تو این زمونه خیلی سخته
محمدرضا
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۸
اتفاقا من جمله کسانی بودم که آلوده به گناه بودم..شرابخواری و مال حرام و ...
وقتی صحبت های ایشون رو شنیدم و گوش دادم اینقدر تکون خوردم که توبه کردم و شکر خدا ثمراتش رو دارم می بینم...شاید راه سختی برام شده حتی رد کردن مال حرام ولی اینقدر اروم شدم که حسابی نداره...وقتی خدا دست من رو بگیره مل یک پدر چرا من باید بهش بی احترامی کنم و پشت کنم؟
ناشناس
| Turkey |
۱۱:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۷
شما اگه برا اين چيزا چادر سر كردي بهتره اصلا سر نكني. هر كسي بايد كاري رو بكنه كه با عقلش جور در مياد. تو مگه بخيلي؟ به تو چه كه خدا مي خواد بيحجابارو ببخشه يا نه؟ چرا مقايسه خودت با ديگرون؟ اگه فكر مي كني چادر سركردن كار درستيه بن. اگه نه چرا سرت مي كني؟
1
| Iran, Islamic Republic of |
۰۴:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۴
اسمت حماد یا (...)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
سعید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۳
منم با اقا حماد موافقم.من سخنرانی اقای سید حسن اقامیری رو واسه لات محلمون ریختم.داداشش که بامن رفیق بود روز بعد اومد گفت تو با داداشم چیکار کردی که داشت دیشب گریه میکرد.اقا اون اقا ً اون لات که شبی نبود مست نخوابه همه ماه رمضونو روزه گرفت.
حالا اونایی که دم از این نقد میزنن چند لات رو از تو خیابون جمع کردن.فقط میرن پای منبر واسه کسایی صحبت میکنن که مداحن یا میخوان برن حوضه درس بخونن.این اقا تونست شماهم میتونی بسم الله
mina
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۸
آجر اول که کج باشه تا ثریا کج میره وقتی از رو نا آگاهی و بیخردی میگیم خدا عذاب میکنه بله فردا همچین حرفهایی از توش در میاد اما واقعیت رو نمیگیم عذاب گناه بازتاب گناهه و مثل عکس العمل گناهه و این خشونت خدا رو نمیرسونه مثل کسی که مراقبت نمیکنه و لباس گرم نمیپوشه و سرما میخوره یا حتی سینه پهلو میکنه میمیره این عکس العمل کار خودشه
لاله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۱
52
117
بی مایه و بی اساس بود. به ایشان نقد هست ولی این مطالب بی ربط بود.
پاسخ ها
غلمان
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۶
شما فقط بلد بودید بگید بی مایه و بی اساس بود؟؟!!
فقط همین!!!؟؟

کسی که چنین حرفی رو میزنه خودش باید نقد کامل تری رو بدون شک داشته باشه!! پس بسم الله
حسن
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۵
من تمام سخنرانی های ایشون را گوش دادم
حدود 40 سالمه و معلمم سال ها هم توی هیئت بودم و سخنرانی های خیلی از علما رو گوش دادم نهج البلاغه و معنی قران رو هم بارها خوندم
یه سوال از اونهایی که به اقای اقامیری ایراد میگیرند شما که میگید کار شما درسته پس چرا توی این 30 سال انقلاب اکثر جوان ها از دین زده شدن ؟
به خدا من با جوان ها کار می کنم 90 درصد علت فرار از دین همینه که شما یا تمام روزهای سال را در حال عزاداری هستید یا خدا رو موجودی خشمگین معرفی کردید که فرد با کوچکترین کناه دیگه راهی برای برگشت خودش نمی بینه
سمیرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۲
84
29
سلام
مطالب خوبی راجع به نقد شبهاتی که این طلبه (...) در ذهن مردم (...) از خودش جا می اندازد مطرح کردید. (...)
مدیر پایگاه قسمت های نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی و حقوقی ویرایش شد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۴
یکی از محافظان مقام معظم رهبری در خاطره ای گفت: یک روز که مقام معظم رهبری به کوههای اطراف تهران برای کوه پیمایی رفته بودند، با دختر و پسری دانشجو برخورد می کنند که به لحاظ ظاهری وضع نامناسبی داشتند.آنها به یک باره در مقابل گروه ما قرار گرفتند و فرصت جمع و جور کردن و رسیدگی به وضع ظاهری خودشان نداشتند از رفتار آنها مشخص بود که خیلی ترسیده بودند واینگونه به نظر می رسید که آنها تصور می کردند که الآن آقا دستور دستگیری آنها را فورا صادر خواهد کرد. ولی برخلاف تصور آنها آقا با آنها سلام و علیک گرمی کرد و پرسید که شما زن و شوهر هستید؟(البته آقا می دانست)؛ آن پسر وقتی با خلق زیبای آقا مواحه شد، واقعیت را گفت؛ و جواب داد خیرمن و این دختر دوست هستیم.

آقا ابتدا درباره ورزش و مزایای آن با آنها صحبت کرد و بعد فرمود: بد نیست صیغه محرمیتی هم در میان شما برقرار شود و شما با هم ازدواج کنید. آقا به آنها پیشنهاد داد که اگر مایل بودید در فلان تاریخ بیائید، و من هم آمادگی دارم که شخصا خطبه عقد شما را بخوانم. آن دو خداحافظی کردند و طبق قرار همراه خانواده خود در همان تاریخ به محضر ایشان رسیدند.


آقا هم خطبه عقد آن دو را جاری کردند. با برخورد کریمانه ایشان این دو جوان مسیر زندگی خود را تغییر دادند آن دختر غیر محجبه به یک دختر محجبه و معنوی و آن پسر دانشجو هم به یک جوان مذهبی مبدل شدند.
جواد پاشاپور
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۰ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۸
سلام به حسن اقا معلم بزرگوار ،شما كه معلمي و وظيفه تعليم دانش اموزان رو داريد ،و به دانش اموزان قران رو اموزش ميدي و ميگيد زندگيتون مطابق با قران و سيره اهل بيت باشه ،چرا اقاي ميري خلاف فرمايش خداوند صحبت ميكنه اعتراض نمي كنيد ؟؟؟اقاي حسن ميدوني چرا جوونا دين زده شدن چون معلمهامونم با معارف خدا و قران دورن ،حتي خود منم كم كار كردم و كوتاهي كردم ،و روحانيت هم ضعيف عمل كرده ولي دشمن قوي داره كار مي كنه با رسانه و .... پس بخودمون بيام و هر كس مغاير با قران صحبت كرد بزنيم تو دهنش هر كس حتي كساني كه با لباس روحانيت مي خوان به اسلام ضربه بزنن خواسته و ناخواسته
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۲
24
87
بنده اين طلبه رانميشناسم وكليپ ايشان رانديده ام ولي وقتي از رافت امامان ميگويند شما چرا ميگوئيد مغلطه؟؟شما چرا رحمت ائمه را هيچ وقت نميگوئيد؟وقتي ميگن اميرالمومنين قاتلش را ميبخشد شما چراعصباني ميشويد؟ مگرنه اين است كه مقام معظم رهبري امام خامنه اي عزيز درمشهد فرمودند اينقدر به اين دختران بيحجاب اشكال تراشي نكنيد؟حتي مثال زدند كه اي شيخ هرآنچه گوئي هستم آيا تو هماني هستي كه نشان ميدهي؟مطلبي به اين مضمون ولي شما طلبه پاسخگو مانند بعض گروهاي افراطي فقط ازخشونت اسلام تبعيت ميكنيد.حتي اگرجاي خداوند قرارميگرفتيد مخالفانتان را رسوا ويا بقول خودتان نابودميكرديد.
پاسخ ها
مجید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۷
قرآن کریم میفرماید اگه تقوا داشته باشید به شما فرقان یعنی وانایی تشخیص حق از باطلو میدیم خداییش چند نفرمون به تقوای سلمان و ابوذر نزدیک هستیم .آدم باید هر حرفی که میزنه با مطالعه و سند اهل بیت بگه نه اینکه ی جا رو بگه ی جا رو نگه. الان خیلی از ما دین راحت و بی درد سر میخوایم در حالیکه مومن واقعی باید در حالت خوف و رجا باشه.و هر نقدی رو با دقت بخونیم اگه روزی یک صفحه قرآن رو مطالعه کنیم خودمون میتونیم درست یا غلط بودن هر جریانی رو تشخیص بدیم.
حامد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۳
18
100
میخوام بدونم کیا الان نشستن ایشون رو جز به جز موشکافی کردن و تحلیل میکنن حرفاشون رو؟؟! و اینکه چرا حرفای (...) رو وقتی راجب (...) و اینکه در طفولیت "یاعلی" گفتن رو تحلیل نمی کنید؟؟! چیه اونجا خط قرمزه؟؟! تاسفم دیگه براس شما زیاده که بخورن! حالا چون حرفاشون اشکال داره یا راحت بگم شما خوشتون نمیاد بهش میگین طلبه ی جوان و بی بصیرت؟! چرا اینقد وجود ندارین راحت بگین همه مشکلتون سر اینه که راجب اسید پاشی حرف زده؟! آقا اصلا ایشون راجب اسیدپاشی (...) گفت شما راست میگین شما خوبین! سخنرانی های مذهبیش چی؟؟ به خداوندیه خدا قسم که شما به رفعت و مهربانیه خدا هم حسودی می کنید! ایشون یه جا میگه خدا دوس داره همه رو ببخشه و میبخشه، خدا مهربونه نه جلاد! چرا اینارو تحلیل نمی کنید؟! چرا رک نمیگید بخاطر اینکه تازگیا یه عده تو فیسبوکم از حرفای ایشون خوششون اومده ناراحتید؟! چرا نمیگید کلا با کلیپ و موبایل و این چیزا مشکل دارید؟؟ زا نظر من همین که از ته دل میخواد با زبون خودش با همون بصیرت علم خودش که از نظر شما مکفی نیست از خدا دم میزنه کافیه! این همه بعد از انقلاب علمای بزرگ و مراجع از خدا دم زدن ولی همش درحد کتاب و لغات ثقیل و درحدفهم بچه های حوزه بوده! ایشون خیلی خودمونی و دوستانه حرف میزنه و مطمئن باشید اگه حرفاش ارزشی نداشته باشه هیچکس پشیزی براش اهمیت قائل نمیشه! شما چرا نگران افکار مردم و گول خوردن مایید؟! بابا یه ذره این کرکره ی غرور و کنار انبیا نشستنتون رو بکشید پایین تا ببینید ما بدا ما گنهکارا و ما زودباورها هم خدایی داریم شاید قشنگ تر از خدای شما...چرا اونجا که درمورد امر به معروف نسبت به ساختمونای اداری و این سیستم مزخرف بانکداری حرف میزنه تحلیلی ندارید؟؟! اونجا که به کارمندای اداره تلنگر میزنه نسبت به گشت ارشاد یا ازدواج جوونا...چرا اینارو تحلیل نمی کنید. اون طرحی که راجب ازدواج جوونا داد شما و بیست تا عالم دیگه هم به ذهنشون نمیرسه! چرا؟؟ چون شما فقط نگران ذهن مردم و اینکه به صلاح نیست هستین! ایشون راهکار میده (...) و (...) میشینن بعد چرت و صبحانه (...) تصویب میکنن مبنی بر افزایش جمعیت!!! نه دوست عزیز ما از ایشون یاد گرفتیم حتی دشمنامونم دوس داشته باشیم چه برسه شما که هموطن و دوست هستیم... دوست عزیز، رفیق ما انتظار نداریم برای ایشون فرش قرمز پهن کنید و به به چه چه راه بندازین، جای پاشو بوس کنید و از قندونش به تبرک قند بردارین، نه! ما همه برادریم و خواهر و دوست. بجای درج این مطالب که یه عده کورکورانه بیان و بگن " دم شما گرم اجرکم عندالله!‌ " چشماتونو باز کنین و مثل یک دوست برخورد کنید یه رفیق شش دونگ نه یک غریبه نه یک منحرف نه یک سوداگر نه یک ...
مدیر پایگاه قسمت های نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی و حقوقی ویرایش شد
پاسخ ها
عليرضا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۰ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۶
لوپ كلامو گفتي داداش
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۹
ایول دوست عزیز.واقعیت همین بود که گفتی. منتهی یه عده ظاهرا صحبتای آقامیری واسشون گرون تموم شده
معصومه
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۵۹ - ۱۳۹۵/۰۷/۳۰
perfect ...
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۳
26
60
با سلام
جواب به طرفداران این طلبه جوان:
حتما خود حاج آقای پاسخگو بودند جواب بهتر و کاملی میدادند اما من عرض کنم هیچ کسی با مهربان بودن خدا و بخشنده بودن آن مشکلی نداره و مسلم هست که خدا جلاد نیست و این نیازی به گفتن این طلبه جوان نداشت و این حرف او توهین به مردمه که مگه مردم چنین فکر میکردند که اون اینچنین گفته؟
مردم انقدر نمی فهمند خدا جلاد نیست؟

ثانیا مگه شما مرجع و حدیث و قران و اهل بیت ندارید؟؟؟؟ مگر خدا نفرموده من حق الناس ها رو نمی بخشم ؟؟؟ این طلبه جوان اومده از خودش حرف میزنه.
مگه ابوحنیفه قیاس نمیکرد بعد امام صادق گفت چرا قیاس میکنی؟ ما چه می فهمیم عذاب این دنیا و اون دنیا چیه؟
این همه آیات عذاب و جهنم رو چطور توجیه میکنید؟؟؟
یعنی خدا نمی تونست مثل این طلبه جوان حرف بزنه؟

این همه روایات عذاب و جهنم از اهل بینت صادر شده چگونه توجیه می کنید؟؟؟؟
یعنی اهل بیت اندازه این طلبه جوان نمی فهمیدند؟

او به آیات و روایت جهنم نعوذ بالله می گوید چرندیات و در وری . پناه بر خدا

هیچ وقت پدری که بچه را کتک می زند یا تحریم می کند جلاد نیست.

این طلبه هر جا به نفعش هست از مهربانی اهل بیت میگوید و هر جا نیست نه. از قصاص های امام علی و جنگ های او و کشتن کافران چرا چیزی نمیگه؟ یا پیامبر؟

هیچ میدانید امام حسین در کربلا چقدر از سپاه دشمن را کشت؟؟؟

دوستان از تفسیر به رأی بترسید. از عقلانی محض کردن دین بترسید . از پیشی گرفتن از علما و مراجع بترسید.

ما با کسی قصد و غرض نداریم و این طلبه را هم دوست داریم و دعاشون میکنیم اما باید جلوی تحریفات دین گرفته شود.
پاسخ ها
ارش
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۴
ایشون نگفته که مردم نمیفهمن گفتن اگه ی پسر 9 ساله پای منبر رسول الله بشینه و بعد بگن ی زنی که موهاش بیرونه اون دنیا آویزونش میکنن میگه مامانم که موهاش بیرونه خواهرم و.. و چون اونا رو دوست داره ی تصور بد از خدا تو ذهنش ایجاد میشه .... ی سخنرانی دیگه هم از ایشون هست که میگه اون دنیا خدا بهتون میگه همدیگه رو ببخشید تا برید بهشت ولی میگن نه این همون حق الناسه ... همین حضرت علی میخواستن لحظه آخر دست قاتلشونو بگیرن و......
سیدرسول
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۵
خدا رو شکر که وقت پاسخ دادن به مطالب برادر حسین رو ندارم
اما برادر حسین از همین دینی که مدعی پیرویش هستید یاد بگیرید دیگران رو تحمل کنید و خودتونو برتر ندانید
اگر طلبه باشید و کمی غور کرده باشید میدانید که احادیث معراجیه مسانید موثقی نداردو...
امام علی نیز طبق تاریخ مورد وثوق به فرزندانشان وصیت فرمودند که یا قاتلم را ببخشید و یا اگر قصاص کردید فقط یک ضربه به او بزنید که او فقط یک ضربه زده...
و....
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۳ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۴
آقا حسین ایشون نمیگن که عذابی در کار نیست . میگن چرا علمای ما از اسلام فقط عذابهاشو برای جوانانمون بزرگ میکنن ؟؟؟ راست هم میگه
میگن ازدواج کنید و گناه نکنید . پس چرا تمام زندگی مردم رو به تنگنا کشوندن و ی جوون نمیتونه ازدواج کنه؟
چرا تا یکی میاد به اشتباهات اقایون اشاره میکنه فکر میکنید شیطان هست و داره ضد اسلامی حرف میزنه ... تا کی میخواید سرتون رو تو برف کنید؟؟؟ چرا فکر میکنید تمام تفاسیر عینا صحیح هستن و تفسیر کننده نعوذباالله معصوم بوده؟از طرفی هم بگم ک مردم عاقل هستن قرار نیست 100 درصد حرفای ایشون رو قبول کنن . ولی حرفای درست هم میزنه ایشون. خودشم میگه ک علما و مراجع و سخنگوها که خودشم یک سخنگو هست ممکن الخطا هست.
ali
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۳
اشتباهی مثبت دادم
سعید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۳
حق الناس همانند زنجیر غذایی به هم متصلند.همانند ان بچه دبستانی که تادیروز از کوچه و خیابان جمع نمیشد و الان طلبه است برای حقوق وام و مزایای ان
سعید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۳
انها ایات برای ان عرب هایی بود که در دوره جاهلیت قدیم به سر میبردند.الان جاهلیت جدید است
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۳
21
42
سلام
به نظر شما امامان معصوم اینه خدا روی زمین هستند یا نه؟
اگر هستند اگر در شهر شام حکومت عوض میشد وشمر ملعون از امام سجاد اب میخواست ایا ایشان به ان ملعون اب میداد یا نه؟
حالا چطور میشه خدایی تا این حد ظالم و ستایش کرد که بنده اش از او اب بخواهد و او به ان خونابه مذاب بدهد؟
من تا قبل از این از خدا میترسیدم اما الان عاشقانه ستایشش میکنم
خدایی که شما برای ما ترسیم کردید خدا نیست یک موجود ترسناک است که مردم به جای اینکه دوستش داشته باشند از او میترسند
باتشکر
فرشته
|
United States
|
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۳
20
50
چرا مردم به سخنان این روحانی گوش میدن؟ تا حالا از خودتون پرسیدین؟ اصلا میگین این آقا سوادم نداره چرا مردم دوست دارن حرف این روحانی رو گوش کنن؟سخنی که از دل برآید به دل می شینه،شمایی که ادعا میکنی در مورد اسید پاشی نظر داده،گرفتتین اسید پاشا رو،چند روز برای این بندگان خدا ناراحتی کردین؟آیا فراموش نکردین؟ چرا تو کشور ما هرکی حرف درست میزنه فوری میترسین؟چرا فوری به جناح وگروه می چسبونید؟آیا همه ما به دنیای دیگه اعتقاد داریم؟3000 میلیارد کمترین اختلاسای آقایون به ظاهر (...) بوده،از خدا و حق الناس می ترسند این کارا رو کردن؟حالا دیگه چرا از حرفای یه روحانی ترسیدین؟
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
پاسخ ها
غلمان
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۶
شما گفتید چرا مردم به سخنای ایشون گوش میدن، من پاسخ میدم، چون حرفهایی رو میزنه که میدونه شماها دوست دارید، میدونه جماعت زن خواهان راحتی هست، خواهان سختی نیست، چادرسختی داره، پوشش و حجاب اسلامی سختی داره و شماها از سختی ها فرار میکنید
ببین شیطان هم عالم هست، عالم تر از این آقای میری، عالم بی عمل، عالمی که میدونی از چه راهی به چه کسی ضربه بزنه،
این روحانی داره بدون منبع فقط مغلطه میکنه، کدوم حرفش رو با استناد به آیه قرآن و حدیث و روایات گفت؟ عقل و منطق که جای خودش
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
آقای علمان محترم شما که به بانوان آفریده خدا میگید چه فرقی با عرب جاهلی دارید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۸
جناب غلمان شما برو همه حرفاشو گوش بده بعد بگو روی سند حرف نمیزنه
ت.ش.
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۱۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
اين آقا خيلي جاها يك بعدي حرف مي زنن. با توجه به حرفاي ايشون با اسيد پاشا بايد چيكار كرد؟ جلادانه برخورد كرد يا بخشيد؟ يا يه حكم الهي غير اين ها وجود داره كه ما يا نمي دونيم يا نمي خوايم مطرحش كنيم. چون با تك بعدي حرف زدن درباره مهرو محبت خداوند به يه چيزاي ديگه اي هم مي رسيم . شما بفرماييد با اسيد پاشا و جنايتكارا و زنان هرزه و بي مبالات زندگي خراب كن و متجاوزين به ناموس مردم چيكار بايد كرد؟حالا اگه توبه كردن و مردن و يا بدون توبه و در كمال سركشي مردن در هر حال خداوند بايد باهاشون يكسان برخوردكنه؟ عدالت خداوند رو براي من معني كنين. معني عشق خدا به بنده ش و عاشق خدا بودن رو بهم بگين چيه؟ آيه هاي عذاب و احاديث معصومين عليهم السلام و داستان معراج پيامبر صلي الله رو چه جوري توجيه مي كنين؟توضييح بدين. منتظرم و برام جالبه كه منطقي و پسنديده قضيه رو روشنش كنين. بفرماييد لطفا.
سعید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۳
اگر 3000ملیارد دزدی حرف میزنید این از ان نیست که از خدا نمترسن .از نظر من انها میگویند خدایی وجود نداره وان پول سهم ماست.
امیر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۸ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۱
کی گفته مردم سخنانی که منسوب به این آقا است راگوش مدهند بله ممکن است بعضی افرادساده لوح به حرفهای ایشان گوش دهنداما قشرفرهیخته وباسوادبه ضعف علمی این سخنان واقف است
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۴
16
23
با سلام
جناب محسن شما آیات عذاب رو چطور تفسیر میکنید؟همون زقوم رو چطور تفسیر می کنید؟ نکنه جعلی یا تحریف شده می دونید؟
اینکه شما تا حالا از خدا میترسیدی نشان از اطلاعات کمتون بوده و الا اگر میدونستی فلسفه این عذاب ها چیه هیچ وقت ترس نداشتی. کما اینکه من اصلا از خدا نمیترسم.
شماها فقط میگید بدون هیچ دلیل و استدلالی و سوالات قبلی من بدون جواب مونده.

اما فرشته خانم شما:
مردم به همه سخنرانی ها گوش میدن و گوش دادن که دلیل به تایید نیست. این چه استدلالیه آخه؟ همه مردم سخنرانی اوباما رو گوش میدن این یعنی تایید او؟؟؟؟
الان یه روحانی بلند بشه و داد بزنه بگه من اعتقاد دارم نماز واجب نیست و خمس نباید داد و حجاب برداشته بشه گوش نمیدند مردم؟ طرفدار پیدا نمیکنه؟ الان یه مرجعی یکم راحت میگیره همه میرن مقلد اون میشن. این چه استدلال های آخه؟؟؟
اتفاقا بهدل خیلیها ننشسته و همه میگن این طلبه داره تفسیر به رای میکنه و تحریف میکنه قرآن و روایات رو .
آخه بنده خدا شماها چقدر میخواید فریب بخورید؟؟؟ اسید پاشی چه ربطی به مذهبی ها داره که حمایت می کنید؟؟؟ همه از این واقعه ناراحتیم و کسی که ناراحت نشه انسان نیست حتی اگر افرادی که اسید روشون ریخته شده مذهبی نبوده باشند.
حرف سر اینه که چرا باید مثل مردم زمان امام علی انقدر فریب معاویه های زمان رو بخوریم که مردم بگند علی مگه نماز میخونه. کی انقدر شایعه درست کرد علی تنها شد؟
هر انسان مومن و معتقدی از دزدی و دروغ گویی و اختلاس متنفره و اگر کسی به اسم دین اینکارها رو میکنه برای ما مثل همون یزید و معاویه است که به اسم دین هر غلطی می کردند.
ما نباید بخاطر علاقه مردم به دین و خدا دست به هر دروغ و تحریفی بزنیم و این یعنی خیانت به دین و اسلام. یعنی جعل اسلام یعنی بدعت.
ملاک برای شما نباید این طلبه جوان باشه برید ببینید اساتید این طلبه . مراجع و علما چی میگند و اون رو بپذیرید. ابوحنیفه شاگرد امام صادق بود که اومد برداشت های شخصی خودش رو گفت و طرفدار جمع کرد و مردم به جای اینکه از امام تبیعت کنند از شاگرد او تبعیت کردند چون چند حرف قشنگ زده بود.
حامد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۷
7
23
آقای برادر حسین خسته نباشی. ممنونم از وقتی که میذاری و تحلیل هایی که میکنی ولی برادر من اول باید بدونم همه سخنرانی هاشو گوش کردی؟؟؟ و اینکه شما خودت با عرض معذرت طبق قانون نه چندان قشنگ بحث و جدل فقط رویکردی جدلی داری و سعی داری توپ رو بندازی تو زمین حریف! گفتم چرا راجب مسائلی که گفتم و دل صدها و هزاران نفر مثل من سوخته حرفی نمیزنی, تحلیلی نمیکنی؟؟! بازم بذار تاکید کنم اسیدپاشی...اختلاس... ذکر یاعلی گوی! بازم بگم؟؟ اصلا سیدحسن آقامیری یه منحرف منم با شما موافقم اصلا میندازمش دور از ذهن و دلم. شما برام از این قضایا تحلیل کن از این تحلیل های قشنگت! ولی خداوکیلی اگه میخواید بیایید بنویسید (قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد) زحمت نکش! والا تا جایی که یادمه حرف زشت و نامربوط نزدم که نقطه چین بشه!! اسم رهبر رو آوردم نقطه چین میکنید؟؟؟!! حرف زشتی زدم؟؟! اگه ایشون راجب حجاب زن اونجوری حرف میزنه نه من نه افراد دیگه با این حرفا اجازه نمیدیم ننه آبجیمون بی حجاب بگردن! رفیق من امثال من که میان و این حرفارو گوش میدن حداقل صفات و گرایش مذهبی دارن. پس بازم میگم نگران فکر و تفسیر به رای ماها نباش نگران انحراف ما نباش. مردانه بگو من و ماهای مثل خودتون بدتون میاد نه ما! بابا بخدا منم اطلاعات دینیم بیشتر از شما نباشه کمترم نیست. بله میدونم اام حسین چقد از دشمناش رو کشت یا امام علی و پیغمبر هم چطور بودن اونام مثل ما ادم بودن قل انما بشر مثلکم... من نگران شمام تا نگران کسی مثل خودم! من میدونم میزان علی (ع) هست و حسین واسه دین و دنیاش چه کرد و نگران اونا که چیشون کم بوده چی زیاد نیستم من اینا همه رو میدونم ولی خب یه جاهایی هم مسلمه میفههم کارم اشتباهه گناهه. گفتم که من گنهکارم و حداقل خودمو نمیتونم گول بزنم ولی دیگه عامدا یا سهوا دوس ندارم یکی دیگه رو از دین و ائمه زده کنم! تورو به خدا تورو به همین اهل بیت با این کارا مردم رو بیشتر تهییج و زده نکنید! به برادریمون قسم این کارای شما بیشتر دل مردم رو میزنه تا علاقه ی من و امثال من به حرفای این طلبه ی جوون بی بصیرت! اوونقدرام که فکر می کنید دین و احکامش سخت نیست و تعیلم و تفهیمش شاخ غول شکستن نیست ما آدمای معمولی و سطح پایین هم میتونیم یه چیزایی رو بفهیمیم! اینکه کی داره مخ میزنه کی داره دل میبره! خلاصه برادر من داداش من حواسمون هست شما یکبار که شده کوتاه بیا...بخاطر خدا نه هیچکس دیگه فقط و فقط بخاطر خدا
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۹
5
19
سلام به همه دوستان
بنده به عنوان یک عضو هیات علمی دانشگاه، که دوره های مختلف را تجربه کرده ام و با جوانان عزیز ارتباط مستمر و موثر دارم، بنظرم میرسد که علت استقبال جوانان از این روحانی، بیان و قدرت خطابه هیجانی ایشان است که مصداق این استقبال را در خصوص برخی دیگر افراد مانند دکتر شریعتی و.... از سوی جوانان پیش از این دیده ایم.
لذا در اینکه ایشان با بیان هیجانی مطالب خود، جوانان را به خود جذب کرده اند شکی نیست. ولی در خصوص نگرش ایشان به مسایل دینی، بنظر میرسد متناسب با بحث مطروحه توسط ایشان، بخش هایی بزرگنمایی میشه که خود این نوعی افراط و تفریط را در پی داره که در نظر دوستان نیز این مورد ذکر شده بود. همچنین همین نوع نگرش و بیان، طرفداران و مخالفانی را داره که متناسب با رویکرد فکری خود، میخواهند صحبت های ایشان را به نفع یا به ضرر خود مصادره کنند و ایشان را یک روحانی تمام عیار یا طلبه بی سواد جلوه دهند. لذا از همه دوستان خواهشمندم سلیقه ای به موضوعات نگاه نکنند و اگر مطلبی صرفا با رویکرد ذهنی ایشان مطابقت دارد انرا عین واقعیت نپندارند.
من اخیرا یک سخنرانی از ایشان شنیدم که مدام واژه " فلانی اگه نمیتونه ... غلط میکنه ..." بکار برده میشد. خوب معلومه که کسی که مخالف برخی فکرها باشه از این ادبیات ایشان لذت میبره ولی آیا در دستورات اسلامی ما و یا الگوی رفتاری ائمه چنین ادبیاتی بکارگرفته شده است؟ آیا هیچ یک از مراجع تقلید از این ادبیات برای بیان انتقادهای خود استفاده کرده اند؟ آیا همین مطالب را نمیشود با زبان نرم تر بیان کرد؟ البته این را قبول دارم که اگر زبان ایشان نرم تر شود، بسیاری از طرفداران فعلی ایشان از اطرافشان پراکنده میشوند. ضمن اینکه در دوران غیبت ما موظیم طبق نص صریح روایات ائمه به مراجع تقلید به عنوان شاخص مراجعه کنیم. آیا ایشان کسب اجازه ای و یا حتی تاییدیه ای از مراجع تقلید برای اینگونه بیان مطالب دارند؟ اگر چنین اجازه ای موجود باشد، هم بسیاری از شبهات مطرح شده از بین میرود و هم خط فکری ایشان مشخص شده و طرفداران ایشان نیز بهتر تکلیف خود را میدانند. با آرزوی توفیق برای همگان
پاسخ ها
جلال
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۰
اسلام دین عقله. وقتی کسی باعث رواج اسلام جاهلی میشه شایستگی اینجور توهین ها رو داره. من خیلیا رو دیدم که به اسم اسلام و برای تبیین احکام دین، اخلاق دین رو زیر سوال بردن و این یک حماقته محضه. چون احکام برای اخلاقند و نه بالعکس.
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۱
18
13
سلام جناب حامد
ممنونم
بله من قبل از بحث اینجا و نوشته های حاج آقا رفتم و تو سایتشون هر کلیپی بود گوش کردم که متاسفانه تو همه کلیپ های ایشون یه نکته انحرافی داشت.
اگر دقت کرده باشید معلومه یه گروه خاصی که مغرض هم هستند این کلیپها رو درست می کنند چون تو همه سخنرانی ها فقط بحث های سیاسی و مشکل دار رو انتخاب میکنند.به نظرم با کمترین هوش و درایتی در میشه به مشکوک بودن این تیم پی برد.
من نفهمیدم یعنی بحث علمی و نقد و نظر دل مردم رو میزنه؟زده میکنه؟
یعنی من اومدم نظر گذاشتم و تایید کردم که یکی داره تو دین انحراف ایجاد میکنه این باعث زدگی شماها میشه؟
خب بنظرتون دین رو درست بفهمیم بهتر نیست تا پوسته ظاهری رو به ما بدند؟

شما دعوت به کوتاه آمدن می کنید در حالی که طبق سفارش قرآن و روایات باید جلوی انحراف و تحریف در دین رو گرفت و سکوت کردن مثل خود اون گناه هست که شریک در انحراف می شویم.
امام حسین قیام کرد تا جلوی همین انحرافات و تفسیر به رای ها از دین گرفته بشه . مگر یزید هر غلطی رو به اسم دین توجیه نمی کرد؟
پس کوتاه اومدن درست نیست و بهتره مودبانه و به دور از توهین بحث علمی کرد تا جلوی انحراف گرفته شود.
بعضا خطر اینگونه انحرافات از آمریکا و داعش هم بدتره.
یاعلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۸
9
15
امان از دست حسادت شما (...) به هم
بابا چرا اینقدر حسادت میکنید مگه بنده خدا چی گفته غیر از اینه که مردم رو به خدا علاقه من میکنه؟
من در بچگی کتاب های شهید دستغیب و ...رو رو میخوندم اصلا این عذابها و این اتشهارو که تو کتابهاشون میخوندم قبول نداشتم حالا که سن و سالمون بالا رفته حرفهای آقامیری رو قبول داره که خدا بخاطر 60 سال 600 سال بنده هاشو عذاب نمیده و اینکه رحمت خدا شامل همه چیز میشه حتی جهنم.
بابا خجالت بکشید و دست از لج بازی بکشید
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتان بار منفی ویرایش شد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۰
اصن کتابای (...) خارج از چارچوب عقله... بین تمام عالمان دینی، استاد مرتضی مطهری برای من بهترین معلم بوده که دین و عقل رو بدون اینکه همدیگه رو نقض کنن برای هر موضوعی به بهترین شکل ازشون استفاده کرده. خدا رحمتشون کنه
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
یکی بود یکی نبود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۹
10
16
سلام
من هم مثل حاج آقا آقامیری فقط یک سوال دارم ؟
خدای شما به خاطر یک تار موی دختر که بیرون بوده اون رو هزاران سال از موی سر وسط اتش اویزان میکند ؟
آیا فقط به صرف داشتن یک روایت که منسوب به اهل بیت هست می شود این چهره رو از خدا درست کرد ؟
حالا یه سوال جناب طلبه ی پاسخ گو که از دل ادم ها خبر داری و میدونی یکی دنبال شهرته !! تا حالا مامانت یا خواهرت یا زن و دخترت موهاشون یک لحظه هم بیرون نبوده و اگر یه وقت یه روزی دخترت این جور شد که دختر خیلی از (...) الان این جور است تو میری بهشت و بعد خدا دختر ششما رو هزار سال آویزون میکنه و شما تو بهشت داری صفا میکنی ؟؟!!! اگر این جور نیست آیا پیامبر ص نگفت من پدر شما هستم و علی ع هم پدر شماست حالا این دو تا پدر می ایستند و خدا من رو از موهام هزار سال آویزون میکنه من جیغ میزنم این دو تا بابا هم نگاه میکنند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ببین طلبه با بصیرت و پاسخگو من پیامبرم و حضرت علی رو میشناسم محاله این اتفاق بیفته محاااااااااااااااااااااااااااااااااله به قول آقا سید حسن اقامیری فداااات
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
پاسخ ها
mrpirooz
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۸
سلام
کسی که عمدا بی حجابی رو رواج میده و باعث خرابی زندگیها میشه چه جوری باید باهاش رفتار کرد؟ ادمی که لعن ونفرین همون ادمهایی که زندگیشون بخاطر بی حجابی(بی حجابی یه نمونه است) پشت سرس هست. ضمنا خدا وقتی ترسناکه که بدون اینکه درسی به بندگانش بده اونها رو عذاب بکنه خدا که تو قران و از طریق معارف اهل بیت همه چیز رو به بندکانش گفته صریحا در مورد این یه مورد خاص یعنی بی حجابی فراوان روایت وجود داره. اینگونه معرفی خدا که این حاجا قا پیش گرفته نوعی ساده لوحی در انسان ایجاد میکنه که باعث میشه قبح و زشتی گناه در نظر انسان شکسته بشه
ناشناس
| France |
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۵
هههههههه
محمدحسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۱
6
15
من سخنرانى هاى ايشان را گوش داده ام
مثل اينكه شما خوب گوش نداديد و منظور ايشان را درست در سخنرانى ها نفهميده ايد
اتفاقا ايشان بسيار زيبا و صحيح سخن گفته اند
چرا خدا را اينقدر ترسناك جلوه ميدهيم
چرا ؟؟؟!!!
پاسخ ها
حسین اقا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۴
ای بابا اینا هرکی ازخودشون بهتر ببینند میکنن کافرو.....
جسود هرگز نیاسود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۱
13
4
آره بابا , کار کار انگلیساست. اصلا پشت هر (...) اگلیس وایساده
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۱
12
12
بنده سخنرانی آقای آقامیری را برای استاد عرفان و اخلاق آیت الله علوی کریمی فرستادم ایشان فرمودند:

این آقا طلبه جوانی است که معلوم است خوب سخن میگوید ولی سخن خوب نمی گوید انشا ءالله که نیتشان خوب است
مطالبش علیرغم اینکه ظاهرا" نیت خوبی دارند برای جذب جوانان ولی غلط و پر از مغلطه است
هم در مورد تاریخ انقلاب هم در مور مسایل عقیدتی پر از مغلطه و خلاف صریح آیات قرآن است
در دستورات دینی داریم که عالم دین نه باید مردم را ازخدا نا امید کند و نه امیدوار بلکه باید بین خوف و رجا مردم را آموزش دهد
ایشان مردم را از خوف کامل به رجای کامل می برد و این خلاف دستورات تربیتی است که بدست ما رسیده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۰
وقتی که توی دوران تحصیل برای اینکه من و دوستام گناه نکنیم، سر کلاس سیاحت غرب میخوندیم و شب خواب میدیدیم توی قبریم و هرگز معنای توبه و رحمت خدا رو درک نکردیم، این رجا لازم نیست؟!! به خدای محمد و علی قسم میخورم که بی نهایت گناه کبیره وصغیره انجام دادم و هرگز به فکر توبه نبودم چون خدایم برای من نبود. از وقتی سخنان این مرد را میشنوم مدام در حال گریه کردنم و زندگیم روی روال افتاده
سارا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۱
3
22
چرابه نکته های مثبت توجه نداریدایشون یه جمله گفتن عین حقیقت "خداتوی ترس عبادت نمیشه"و واقعاصحیحه من شخصااززمانی که به صحبتاشون گوش کردم باتمام وجودم وازروی عشق خداروستایش میکنم نه برای طمع به بهشت رفتن
عباس
|
United States
|
۰۱:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۲
7
27
با عرض سلام
این آقا سید درد دل خیلی ها رو گفت. میگن سخنی که از دل براید بر دل نشیند.
خدا خیرش بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۲
8
12
والله من نمیدونم تو این کره زمین،هیچکسی بغیر از اونایی که دینشون اسلام هست به بهشت نمیرن،و یا کساییکه اهل بیت رو نمیشناسن میرن جهنم? تکلیف اوناییکه ماقبل امام حسین بودن و فقط خدا رو میشناختن و کسی رو وساتت برای آمرزش گناهاشون قرار نمیدادند،به بهشت نمیرن?
آقا دست بردارین این همه سرمایه گذاری کردن، بازور،باپول،با.....صدها ترفند دیگه که همه رو به اهل بیت و قرآن دعوت کنندجواب نگرفتن،چچون راه رو اشتباه رفتن،
چرا همیشه یک عده فکر میکنند که مردم نمیفهمند،حتما باید ما تعیین کنیم که چه دینی داشته باشید،به چه مراسماتی برید،داخل خونتون به چه کانالی تماشا کنید،چه لباسی را بپوشید،باچه کسانی مراوده داشته باشی و..و..و..
کمی مردم رو به حال خودشون بذارین بالاتر از حضرت علی نیستین که ۲۵ سال خانه نشین شد،
چقدر درگیر جزئیات شدید،فلان کس این حرف و زد وا اسلاما،اسلام یه یاد رفت،
از خودتون میترسین یا از ایمان مردم?تو کشورهای دیگه واللله به خدا همشون خدا رو قبول دارن و انسانند و مانند انسان زندگی میکنن،فقط توکشورهای اسلامیه که این همه دعوا روی دین هست،خشونت،زد و بند
اگه بخوایم گفته های قرآن رو پیاده بکنیم که دقیقا میشیم عین داعشی ها،آقایی که میگی از رحمانیت حرف نزن،از خشونت پیامبر و علی هم بگو،اگه اینطور باشه،جای جای قرآن پر است از خشونت و کشت و کشتار،چه کشی پس آیه های رحمانیتت رو باید بخونه و..............
.
پاسخ ها
امیر
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۱۴ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۱
آقای ناشناس شماظاهرااینقدرسرگرم پول پاروکردن هستی که خودتم نمی دونی چی بگی
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۲
26
5
با سلام....به خدا ما نگران جوانها هستیم که با گوش کردن کلیپهای این اقا همه رشته هامون رو پنبه کرده....خدا هدایتشون کنه...من فکر میکنم قسط این اقا هدایت نیست گمراه کردن هست......خدایا امام زمانمون رو بفرست....
پاسخ ها
محسن
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۷
بی سواد این آقا داره راه نمایی میکنه اونی که تو گفتی هم قصد نه قسط!
امیر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۱
!!!!!!!!!!!!!
ریحان
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۳
اگر مطالبتون درست و به حق بود مطمئن باش که هیچ وقت رشته هاتون پنبه نمیشد!!!!!!!! بهتر نیست به فکر درست رشته کردن باشید تا پنبه نشه؟؟؟!!!؟؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۰
چرا فکر میکنی راهی که تا به الان رفتی درست بوده؟ امام زمان بیاد اولین کسانی که جلوش وایمیستن منو توییم که خواهرم
راهما
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۷
خدارو شکر حداقل اسمتو با ذال ننوشتی(ذهرا) امثال شما که یه مشت بیسواد هستن بایدم ازین طور چیزا انتقاد کنن .. چون باعث میشه نون مفتی که پدرانتون از راه اغفال مردم به نام دین در میارن بریده شه..... در ضمن اونی هم که نوشتی قسط بانکه عزیز دل برادر ... خخخخخخ
شبنم خسروی نیا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۲
2
21
سلام .مطالبشان برای من خیلی جالب بود.آنهایی که با اقشار مختلف جامعه در تماسند می دانند که روش های قبلی جوابگوی نیازهای جوانانمان نبوده چرا از سخنرانی کسی با شیوه ی جدید که از موضع مردم صحبت میکند نگرانید ...اتفاقا همه ی ما با یاداوری مهربانی خدا و اهل بیت در این زمانه که متاسفانه ناپاکی ها و بی صداقتی ها بیشتر از قبل شده احساس یافتن یک پناهگاه امن نزد اینها پیدا می کنیم ...به نظرتون تا همین جا هم اگر موثر باشد خوب نیست.
مهم نیست
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۲
2
21
داداش از خدا دیو نساز تنها حرف این طلبه اینه .خدا کریمه صفت خودشه و خودش تو قرآن گفته
حالا شما مشکل داری که همرو میبخشه برو خودت رو اصلاح کن در ضمن این طلبه اصلا راجب حق الناس حرف نزده
خدا بخشندست بخشایشگر .سعی هم نکنید گناهانتون رو گردن کسی بندازید (گردن کسی که موهاشو ریخته بیرون بخاطر شهوت خودتون مردی خودتو کنترل کن مراقب خودت باش ) خدا دیو نیست و شما هم از اون دنیا خبر ندارید و خدایی هم که نشه باهاش حرف زد خدا نیست نشه ازش انتقاد کردو سوال کرد خدا نیست )در ضمن اگه تو از خدای خشن و بی رحم خوشت میاد علاقتو برا خودت نگه دار امثال ما با خودایی راحته که انقدر مهربون هست که خودمون شرم داشته باشیم از خدا که گناه کنیم اگه جوابو بدی ممنون میشم
زيبا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۲
3
21
تو اين زمونه اي كه همه از خدا و دين فراري هستن يه نفر امده داره ٤تا خرف قشنك ميزنه مردمو سمت خدا بكشه شما نذاريد..اون دنيام شما بايد جواب بس بديد.اكه دين ايني هست ك شما ميكيد ن من ميخامش ن خيلي هايه ديكه.من اون دين و اون خدايي رو ميخام ك منو بخاطر ٤تامويي ك بيرون ميذارم اويزونم نكنه.خدايه شمام واسه خودتون..
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۳
20
7
با سلام تشکر از پاسخ بصيرانه شما, اتفاقا بنده هم با شنيدن سخرانى ايشون قريب به همين اشكالات به نظرم رسيد.
کاش مردم ما کمى دقيقتر و عميقتر روى مسائل فکر کنند و براحتى فريفته ظاهر زيباى کلام را نخورند...
موفق باشيد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۰
یا سری به مناطق فقیرنشین شهرت نزدی یا با کسی که مدام داره گناه میکنه صحبت نکردی یا ...
بابا، خدای توی مسلمون، خدای من کافرم هست. میفهمی؟
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۳
2
14
سلام، دوستان گرامی و ارجمند حضور انورتان عارضم که من چندتایی از این کلیپ هایی رو فرمودید شنیدم، چرا جنجال برسر چیزی میکنید که تنها زاییده برداشت فردی از یک کلام واحد است? بقول جناب حافظ جنگ هفتاد ودو ملت همه را عذر بنه . . . هرسال برای مراسم عزاداری اهل بیت علیهم السلام میلیونها تومان هزینه نذر و هیات و غیره میشود براساس این منطق صحیح که اگر یک نفر هم دلش بلرزد و به برکت این مجالس هدایت شود کافیست چراکه نجات یک فرد نجات اجتماع است. بزرگان ادب و فقه و دین از نقطه نظرات مختلف خداوند متعال را تذکر میدهند، هرکدام به نحوی و کلامی، مهم تکامل ذهن مستمع است و عبارات کلامی ابزاریست برای بیان، خداوند رحمان و رحیم در توصیف خود به صفات مختلف خویش را برمیشمرد، گاه صفات قهری که نشانگر عظمت و بزرگی در انتقام و عذاب است و گاه با صفات رحمانیت و عطوفت که بیانگر مهربانی و لطف بیکران خاص ذات احدیت است بندگان خویش را موعظه میفرماید، برای جذب مخاطب بد نیست برحسب شرایط حال وی سنجیده سخن گفت. ایشان همانطور که درباره موی دختران آنگونه سخن گفته اند این راهم میگوید که اگر مدعی رعایت الگوی حضرت زهرا سلام الله هستید بدانید که ایشان چنین نبودند، صدای بی بی و رخسار و اندامشان بر همه مستور بوده و اهل کوچه و بازار و دهان به دهان گذاشتن با فروشنده و نامحرمان نبوده اند اگر مثل ایشان نمیتوانید باشید شیوه ایشان را بررفتار خود ذکر نکنید حرمت ایشان واجب است .
این بحث رشته ای طولانی دارد که در مجال چند کلام نیست. به غیر انبیا و امامان معصوم سلام الله علیهم اجمعین هیچ فردی کامل نیست و عصمت ندارد همه ما شاید به قصد اصلاح نیت میکنیم ولی متاسفانه نتیجه ای جز تخریب عایدمان نمیشود، تقرب الی الله و نیت انسان سازی در جهت سیر الی الله تنها راه نجات از درگیری و لفاظی و انحطاط است، برانسان واجب است هر حرفی وکلامی راکه میشنود در ترازوی تعقل و اندیشه بیازماید و درصورت تقصیر از بزرگ ذیصلاح شور مصلحت بگیرد و بعد بپذیرد وبدان عمل کند، من روی صحبتم با همگی دوستان بالاخص اول به خودم و بعد به شما عزیزان عرض میکنم بجای اشکال تراشی و تجسس در بطن اشخاص، کمی در محتوای سخن بیندیشیم و طرحهای پیشنهادی را بررسی کنیم چه بسا نهادی واحد پدید آید که گوشه ای از بارنگرانی اجتماعی را کم کند و توشه ای برای آخرتمان ذخیره نماید. فرصت محدود عمر به سرعت در گذر است شاید فردا خیلی دیر باشد. ما در تاریخ گذشتگان خوانده ایم گاها کسانی از بطن عامی جامعه قدمهایی برداشته اند که شاید بسیاری از بزرگان به آنچنان توفیقاتی دست نیافتند، حرکت کنیم برای حفظ ناموس مسلمین، برای کمک به تزویج جوانان، رفع فقر و فساد هرکدام از ما دستی باشد برای چتر حمایت از دردمندان و اینگونه است که امت اسلامی در جهان خواهد درخشید توکل به خدا و استعانت از حضرت صاحب الامر و معصومین علیه سلام و دوشادوش خواهران و برادران معظم دینی و وطنی، یقین داشته باشید که چنین حرکتی بر همگان خوشایند خواهد بود به شرطی که بدور از حب و بغضدو افراط و تفریط باشد. ومن الله التوفیق
پاسخ ها
جلال
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۰
خدا خیرت بده خواهرم
هدایت یافتگان کسانی هستند که سخنان را میشنوند و بهترینشان را تبعیت میکنند
احسنت خواهرم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۳
2
2
نظر من با آقای محمد کاملا یکی است. موفق باشید.
حسين مشهدي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۳
12
5
به نظر من هم آقاميري نظرش درباره بخشش خداوند و عدم عذاب الهي باطل است و هم پاسخ داده شده، ولي تشكر مي كنم از فردي كه با پاسخ خود زمينه براي يك مباحثه علمي را فراهم نموده.
پاسخ اين حقير:
1- خداوند به هيچ وجه عذاب كننده بندگان خود نمي‌باشد و بنده خود را عذاب نمي‌كند.
2- تمام بندگان خداوند همگي ابتدا بنا به آنچه در روايات به ما رسيده ابتدا در يك عالم ابتدايي كه بهترين جايگاه برايش مي‌باشد خلق شده و لذا چنين جايگاهي براي انسان اصل بوده و بايد انسان سعي كند به اصل خويش برگردد.
3- اينكه در قرآن و رواياتي مثل حديث معراج پيامبر اكرم (ص) اشاراتي به انواع عذابها شده صحت دارد و همچنين از خوردن مال يتيم به خوردن آتش،‌ غيبت كردن به خوردن گوشت مرده و ... اشاره شده صحيح است.
4- مگر نه اين است كه هر عمل نيكي كه شما در زندگي دنيوي به كسي مي‌كنيد در مقابل آن پاداش و مزد دريافت مي‌نماييد عكس آن نيز نتيجه‌اش را خواهيد ديد.
حال با اين مقدمه‌ كوتاه كه بيان كردم، بياييم به دور از احساسات و عواطف شخصي پاسخ دهيم:
خداوند در دنيا قوانيني رو وضع مي كند و مي فرمايد: بنده من، بهشت در انتظار توست و من بهشت را براي تو خلق كرده‌ام، اما تو هم بايد كاري كني و الا آفرينش بهشت و جهنمم بيهوده خواهد بود: يعني اگر روز قيامت آتش مي‌خوري، اگر از زقوم به تو داده مي‌شود، اگر از مو آويزان مي شوي نيز و .... همه اينها و امثال آن به خاطر اين است كه خودت باعث شدي، پس نتيجه مي گيريم اين عمل خود انسان است كه باعث عذاب مقرر شده خداوند مي‌باشد نه اينكه خداوند كسي را در روز قيامت عذاب كند لذا خداوند به هيچ وجه عذاب بنده‌اش را نخواسته و نعوذ بالله از اين عذابها هم به قول ما لذت نمي‌برد.
مگر خداوند در سوره مبارکه رعد آیه ۱۱ نمي‌فرمايد:
إِنَّ اللَّهَ لا يُغَيِّرُ ما بِقَومٍ حَتّىٰ يُغَيِّروا ما بِأَنفُسِهِم ۗ وَإِذا أَرادَ اللَّهُ بِقَومٍ سوءًا فَلا مَرَدَّ لَهُ
«خداوند سرنوشت هیچ قوم (و ملّتی) را تغییر نمی‌دهد مگر آنکه آنان آنچه را در خودشان است تغییر دهند! و هنگامی که خدا اراده سوئی به قومی (بخاطر اعمالشان) کند، هیچ چیز مانع آن نخواهد شد»
اين بود جوابي در حد اختصار، در پايان از جوانان عزيز مي‌خواهم خيلي زود درباره صحت و نادرستي سخن كسي قضاوت نكنيم بلكه كمي مطالعه و تحقيق كرده سپس قضاوت كنيم. همچنانكه درباره روايات رسيده از ائمه خود ائمه فرموده‌آند اگر سخنان ما را شنيديد و اين سخنان با آيات الهي مطابق بود قبول كرده و الا به ديوار بكوبيد و نپذيريد.
متأسفانه از كوچكي به آموختند كه اگر فلان كار را بكني خدا تو را مي‌اندازه در آتش جهنم و ....
مرجان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۳
3
25
وقتي امام زمان ظهور مي كنند خيلي از علما مي كن كه ايشون كافرند،بنابراين حرفهاي خيلي از دوستان هم در مذمت اقاي سيد حسن ميري قابل توجيه هست،جون تو مملكت ما اكر كسي خلاف حرفهاي افراطيون صحبت كنه كافر و دستنشانده خطاب ميشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۳
0
14
عمدا نگفتن ایشون اگه بی حجابی کرد بلکه منظورشون جاهل هست لطفا سخنرانی کانل گوش کنید
Y dokhtar
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۳
8
11
Kheiliiii type kardam javabeto bdam,hamaro pak kardam ama az y jomlam nmigzarsam ,vase chi mannnnnnn khodamo jam konam k to b gonah nayofti,ag to mardi,iman dari cheshmeto doros kon k ba har bad unvari nari,ag to din dario ba un namazat ba tare muye man gonah hak mishe tu zehneto b zanet bi meil mishi heyyyyyfe un icygeni k masraf mkoni,k esme ennnsan rut nis chon ensan yani ekhtiar unjuri mishe heyvun k vase gharizash kontorol nadare,,un namazash mof nmiarze....namazi namaze k toro adam kone ...in akhund hard
Fe avalesh ine mige addddddaaaammmm bashimmmm....
Azin harff motenafeeeram k zan bere zire chador k mard b gonah nayoftr,mardi k injuri b gonah miofte saresho bzare zamin bbbbbmiiire kheiliii behtare....
Hala yki harfe hagh mizane hamaaatun mikhayn kharabesh konin....dar zemn ishun az gheshre khodetunan.ag morede tayid nabude pas chra lebas mipishe....heh,vaghean maskhRas harfatun
پاسخ ها
حسين مشهدي
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۷
در جواب شما خواهر عزيز خواستم مثالي بزنم:
اولا: انسان هميشه به دنبال زيبايي است و از زيبايي به طور غريزي خوشش مياد همانطور كه گفته معروف هست كه مي گه خداوند زيباست و زيبايي رو دوست داره.
دوماًً: از سركار مي‌پرسم شما براي تفريح كردن مكان زيبا و با صفا رو انتخاب مي‌كنيد، پس بگوييم شما هم چشمتان رو ببنديد و نگاه به مناظر زيبا نكنيد.
سوماً: همانطور كه خداوند از مردان خواسته چشماني پاك داشته باشند از زنان هم خواسته كه خود را از نامحرمان حفظ كنند تا ديگران به گناه نيفتند.
خداوند در قرآن به زنان مي فرمايد: وَقُلْ لِلْمُؤْمِنَاتِ يَغْضُضْنَ مِنْ أَبْصَارِهِنَّ وَيَحْفَظْنَ فُرُوجَهُنَّ وَلَا يُبْدِينَ زِينَتَهُنَّ إِلَّا مَا ظَهَرَ مِنْهَا (نور آيه 31)
رابعا: اين توصيه شما دليل بر رفع مسؤليت از شما نمي شود.
و دلايل ديگر كه مجال آن نيست.
موفق باشيد
Ye Pesar
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۰۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۲
Ahaaaaaaaaaaaaaaayyyyyyyyyyy Dokhtareye (...)!
Age rast Migi (....)!!!
Dokhtareye Dahati... :))))))))))
مدیر پایگاه قسمت های نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
جلال
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۰
حسین آقا
اولا و دوما: خوب زیبایی رو ببین، چه ربطی به گناه داره؟ آدم باش! (...)
سوما: حرفت کاملا درسته...
رابعا: این مسئولیت خواهرمونه و اصلا به من و تو هیچ ربطی نداره! من و تو وظیفمونه انسان باشیم.
آدم باشیم موفق میشیم
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
پدرام
|
United States
|
۱۸:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۳
23
7
به نظر من اونایی دارن از این طلبه نما حمایت میکنن و آب به آسیابش میریزن که اینو فرصتی دوباره برای فعالیتهای ضد نظام و تفرقه افکنی و فتنه گریشون میدونند مثل روز روشنه که این آقا از کجا داره حمایت میشه و خرج این کلیپها و ساپورت مالیش با چه سازمان و فرقه ای هست. از امثال سید صادق شیرازی ها درس عبرت نگرفتید آخه تا کی میخواید انقدر ساده لوح و زود باور باشید برادران و خواهران عزیز به خودتون بیاید.
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۳
5
22
بنده به شخصه از زمانی سخنرانی ایشان را گوش دادم فهمیدم خدا خیلی مهربون تر از ائن چیزیه که فکر میکردم
الان من و خانوادم نمازخون شدیم و تو زندگیمون تحول عظیمی ایجاد شده.
فقط من یه حرف دارم:
خدا میخواد ببخشه شما چرا سنگ دیگران رو به سینه میزنین؟آقاجون شما سالم با خدا با حیا... مگه فقط خدا مال تو و طایفه شماس؟/؟تو بفکر خودت باش... مگه نشنیدی خدا به همه درجه میده؟؟درجه تو بالا
اصلا تو سردار بزار ما با مهربونیه خدا زندگی کنیم نه با خشونت خدا
بزار خدا رو دوس داشته باشیم تا ازون بترسیم
خواهشا کاسه داغتر از آش نشین
سعید
|
United States
|
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۳
1
23
کارش درسته حرفهای خوبی میزنه باید جنبه های مثبتشو بررسی کرد
Y dokhtar
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۴
1
10
Salam man ba asabaniyate shadidi nazare ghablo gozashtam...ozr khahi mkonam ama shoma b ma dokhtara ham hagh bdin...
پاسخ ها
Ye Pesar
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۰۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۲
To (...) Nazar bedi! hamoon Behtar ke beri too (...)!
to Age Adam Boodi Khodeto injoori Tablo Nemikardi!
azat Maaloomeh Ke Chikarei! 100ta mesle to ro gozashtam too jibam!
مدیر پایگاه قسمت های نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
جلال
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۰
Ye Pesar
آخه آدم با خواهرش اینطوری صحبت میکنه(...)؟
صحبتای آقامیری رو نشنیدی وگرن هرگز این مدلی با خواهرت صحبت نمیکردی! از مادرمون بی بی فاطمه بترس داداشی...
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۴
4
17
يه حساب سر انگشتي ساده ميگه نود درصد زنهاي دنيا حجاب ندارن. اينا همشون زقوم ميخورن ديگه. راستي خداي مسلمونا با بقيه آدما يكيه يا فرق داره؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۱۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۴
هرکس متناسب با عملش عذاب میشود یا پاداش میگیرد
قیصر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۵ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۸
خداوند می فرماید: (کل نفس بما کسبت رهین) یعنی هرکس در گرو کاری هست که انجام داده.
اگه توی آخرت کسی عذاب می بینه یا توی بهشت زندگی خوبی داره مسببش خودش بوده .آره خداوند مهربونه درش شکی نیست. ولی همون خدا توی خط قرمزهایی که تعیین کرده کوتاه نمیاد. خدا همممون رو هدایت منه...
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۰
خدای تو به اندازه ی وسعت فکر توست.
خدایی که آقامیری به من معرفی کرده رحمتش بی اندازست. "اگه بدونین خدا چقدر دوستتون داره از خوشحالی میترکید" میدونی سر همین جمله چندبار من توبه کردم و برگشتم درحالیکه قبلا گناه میکردم و از پشیمونی خبری نبود؟!! خدای من فقط حق الناس رو نمیتونه ببخشه اما حق الله به محض پشیمونی بخشیده شده داش قیصر
رضازاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۴
2
18
اینقدرعلما واندیشمندان دینی مردم راازدین ترساندند وسخت گرفتند که اگر کسی مثل ایشان بیاید ومطالبی هرچند شبهه دارمردم قبول میکنند
نغمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۴
2
5
باسلام
اساتید لطف کنید این دو نکته که در یکی از سخنرانیهای جناب میری زیر سوال رفته توضیح بدهند
1 خلوددر نار -خالدین فیها-هم فیها خالدون
2سخط پروردگار چگونه تعریف میشود
عباسعلي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۴
1
14
به نظر من بايد كل سخنراني.ايشون.رو كوش داد انقدر بي منطق روحانيتو زير سؤال نبريدشماهم بي سواديد كه به رحمت خدا شك داريد و نظرات رو سانسور ميكنيد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۴
0
12
میخوام بدونم شبهه یعنی چی؟ما هروقت هر سئوال جدیدی دیدیم گفتن شبهه درست نکنید.
اگر حساب پاک است از محاسبه چه باک است
مصطفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۴
9
10
جواب به حماد
مگر میشه به همین راحتی از یک دزد گذشت؟!
خانمی که با ظاهری زیبا و بد حجاب در خیابان حاضر میشه از دزد و جیب بر ولگرد هم بدتره
چون اونا پول می دزدن و او دل
دزدی دل از دزدی مال بدتره
با دزد چه باید کرد؟؟؟
پاسخ ها
جلال
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۰
حرفت درسته داش مصطفی
یه سوال: من و تو باید در قبال این دزد چکار کنیم؟
آقامیری میگه: ائمه با امراض مشکل دارن نه با مریض. اینطور که ما امروزه امر به معروف میکنیم انگار خودمون امامیم و طرف شمربن ذی الجوشن
حنانه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۴
5
20
انحراف؟؟؟؟انحراف اون اقا بیشتره یا امثال شماها؟؟؟؟؟؟که همه جونارو دور کردین از اسلام؟؟؟
نه برادر انحرافو جایی ببین که تا یه (...) سخنرانی داره جونا شبکه رو عوض میکنن
انحراف تو داری که یکی حتی کم یا با کمی انحراف به قول شما تو دل جونا داره فکر بخدارو میندازه تکذیبش میکنید
متاسفم....
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۴
15
7
سلام.امام خمینی فرمود:مواظب افعی های خوش خط وخال حوزه باشید نبایدهر کس حرف قشنگ میزنه بپزیریم بایدببینیم کی درست حرف میزنه.من خودم چندتا ازکلیپ ها شودیدم خیلی قشنگ حرف میزد
نرگس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۴
2
17
دلم به حاله ایران و ایرانی جماعت میسوزه که میتونه بهترین جایگاه ها رو داشته باشن...ولی همه افتادیم به جونه هم ....
ولی....
میگن شاه بد بود! و زمان اون کلی فساد
ولی
الان منه جوون چی دارم میبینم تو جامعه ی خودم... بزرگای مملکته من دارن چیکار میکنن که فساد داره از مملکتمون بالا میره و تنها کاری که میکنن اینه که با راهکارای اشتباه فقط دارن جوونارو هموطنامونو به جونه هم میندازن
مگه مملکت ما اسلامی نیست
مگه حکام ما عادل و اگاه و عاقل و بالغ نیستن.... مگه ما این همه روحانی نداریم
پس کو بازتابه خوبش...
بازتاب نداره که هیچ...همه دارن واکنش نشون میدن
پس راهی که علمای ما پیش گرفتن...راه درست نیست
اصلا اون اقا بد.... اگه خیلی ناراحتین که مردم باورش کردن
چرا شماها به جای اینکه ازش ایراد بگیرید که مثلا مردم بیدار بشن!!!! درصوت اینکه تازه مردم بیشتر از دستتون ناراحت میشن و باهاتون مخالفت میکنن
بیاین از روشهای انتقاله پیامش استفاده کنید و مثل اون حرفای درستتونو به جوونا بزنید

از قدیم گفتن عدو شود سبب خیر.....یاد بگیرین مث دشمنامون زرنگ باشید
ماها تنها کاری که بلدیم اینکه یه جا تجمع کنیمو بگیم مرگ بر امریکا و فلانو فلان
انگار اونا طوریشون میشه
اونا روز به روز دارن پیشرفت میکنن و ما داریم اینجا تو سر و کله هم میزنیم
و متاسفم که اونا یدک کشه نامه اسلام نیستنو این همه موفقن
ولی ما...!!!؟ بعضی از بزرگامون به اسم اسلامو دین هر اشتباهی رو داریم انجام میدیم
و من بنده ناچیز ...همیشه میگم خدایا لعنت کن..کساییرو که به اسمه دین با راهکارهای اشتباهشون مردم رو نسبت به دینه تو و قرانت بدبین کردن....


خدایا صاحب اصلیمونو برسون
امام زمان ...بیاین.... بیاین که اینجا خیلیا که به اسم دین دارن مردمو از خدا گریزون میکنن زیادنو
باید به خدمتشون برسی
گلپوش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۵
15
6
ممنون طلبه پاسخگو....چندروزی است کلیپهای این اقادست افرادمیگرده...امانمیتونستم صراحتا ایراد بگیرم...متشکرم که ماروهم روشن کردین...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۵
17
8
من فقط یه چیز میخوام بگم و مثل دوستان هم بلد نیستم قشنگ صحبت کنم
کسی ک یه بار قران خونده باشه متوجه میشه بیشتر حرفای این اقا برخلافشه
خوب پس نتیجه این ک هر جیزی مخالف قران بود رو باید گذاشت کنار
البته اگه قران و قبول داشته باشن!!!!
پاسخ ها
جلال
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۰
قرآن صامت + قرآن ناطق
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۵
3
20
خدای که سید حسن میگه خدای واقعیه نه خدای شماه ازخدا بیخبران
احسان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۵
11
6
باسلام و تشکر از طلبه پاسخگو.
وقتی چندتا از کلیپ های ایشون رو شنیدم احساس خوبی بهش نداشتم.چون فقط خدای رحمان و رحیم رو به تصویر میکشه و هیچ خبری از خدای قهار نیست.خدایی که معرفی میکنن ناقصه.درصورتی که همون قدری که خدا مهربونه همون قدر هم نسبت به تخلفات بندگانش میتونه سخت گیر باشه.
مورد دوم هم اینکه انگار ایشون شده نمادی برای مخالفت نظام و گفته های ایشون که مقداری با بقیه روحانیون زاویه داره شده دستاویزی برای حمله به جمهوری اسلامی.
واین همون چیزیه که دشمن درکمین نشسته اماده بهره برداری ازش هست.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۰
کدوم تخلفاته بندگانش؟
موردشو مشخص کن تا بگم خدای تو میبخشه یا ن و خدای من میبخشه یا نه!
هر کسی که انتقاد میکنه ضد نظام نیست! ایشون کاملا انقلابیه و موافق نظام هست و انتقاداتشون مثله آقای مطهری هست... بوی بهشتو میده
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۵
2
16
در مورد اسید پاشی که مطلقا درست گفته
در مورد خدا که واقعا و مطلقا درست گفته و با ذات خداوند منافات نداره
مجيد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۵
4
17
بنده ايشان را كاملاميشناسم تمام حرفهاي منتقد بازي باكلمات واز روي حسادت است ،ايشان باسواد،دلسوز،ولايي،بابصيرت بالاست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۵
0
18
کجاست محکمه ای که به شبهات بی شمار شما رسیدگی کنه?
اگر برحق هستید, این همه هراس از نظر مخالف چیه?
چرا مانع از تحقق آیه ی الذین یستمعون القول و یتبعون احسنه عمل شود?
البته اگر نمی ترسید! !
منتظر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۶
1
13
درضمن شما ک میگی ب دور از توهینات ایا واقعا ایشون میشناسی ک بی بصیرت طلبه جوان هرچیزی دیگ بالا گفتی نصبت میدی واقعا این درست هست ؟؟ بهتر نیست اول خودتون رو اصلاح کنید بعد ب دنبال چیزای دیگ باشین ؟ راه صدساله رو برادر من یه شبه نمیشه رفت بهتر حسودی بزارید کنار واقع گرا باشیم یا علی
محمد رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۶
0
10
با سلام و عرض ادب و احترام خدمت همه عزيزان
آيات عذاب درخصوص مشركين و كافران است نه درخصوص يك دختر تازه به بلوغ رسيده كه بر حسب كشش فطري سعي در نمايش زيبايي هاي خدادادي خودش داره.
جناب سيد حسن آقاميري روي سخنش درمورد شيوه جذب جوونهاي مسملونه عزيزانم. در مورد تربيت فرزندانمون و معرفي خداوند ارحم‌الرحمين به اونهاست.
قهاربودن خداوند هم منافاتي با رحمن و رحيم بودن خداوند نداره... اتفاقا قهر خدا نشوندهنده ي محبت و عشق الهي است. ما با كسي كه دوستش داريم قهر ميكنيم.
بايد ببينيم روي سخن با كيه... آيا سخنراني آقاميري مخاطبش كفار هستن؟
اگر مراتب مهرباني و لطف و دوستي خداوند را براي مردممون بيان كنيم همه شيفته و تسليم خداي مهربانترين ميشن.
ضمن اينكه دليل هم نداره به افراد بصورت صفر و يك نگاه كنيم... پيامبران ص و ائمه اطهارع هستند كه معصوم هستند بلطف الهي... بجز اين بزرگواران همه ما ... همه ي همه ي همه ي ما دچار خطا و گناه هستيم. لذا ممكنه نقدهايي هم بر سخنان جناب سيد حسن آقاميري باشه كه اگر علمي مطرح بشه و كلي گويي نباشه، مسلما ارزشمنده و خوبه كه همه ما تحقيق كنيم...

سوره مباركه زمر؛ آيه نوراني 53؛ قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُ

بگو اي بندگان من كه بر خويشتن زياده روي روا داشته ايد، از رحمت خدا نوميد نشويد چرا كه خداوند همه گناهان را مي آمرزد كه اوست آمرزنده ي مهربان
محمدرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۶
0
9
قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُ
شان نزول آیه
1- بعضى از مفسران شان نزولهايى براى آيات فوق ذكر كرده‏اند كه احتمالا همه از قبيل" تطبيق" است، نه" شان نزول". از جمله داستان" وحشى" است كه در ميدان احد بزرگترين جنايت را مرتكب شد، و عموى پيامبر (صلي الله عليه و آله) حمزه آن افسر شجاعى كه جان خود را همه جا سپر براى پيامبر (صلي الله عليه و آله) مى‏ساخت به طرز ناجوانمردانه‏اى شهيد كرد، هنگامى كه اسلام اوج گرفت مسلمانان در همه جا پيروز شدند، وحشى مى‏خواست اسلام بياورد اما مى‏ترسيد اسلامش مورد قبول واقع نشود كه آيه 53 نازل گرديد و او اسلام آورد. پيامبر (صلي الله عليه و آله) از او پرسيد: عمويم حمزه را چگونه كشتى؟ وحشى ماجرا را شرح داد پيامبر (صلي الله عليه و آله) سخت گريه كرد، توبه او را پذيرا شد ولى به او فرمود: در برابر چشمان من هرگز ظاهر مشو، چرا كه نمى‏توانم به تو نگاه كنم. وحشى به سوى شام رفت و سرانجام در سرزمين خمر از دنيا رفت. بعضى سؤال كردند آيا اين آيه تنها در باره او است يا همه مسلمين را شامل‏ مى‏شود فرمود: همه را شامل مى‏شود. 2- جوانى گريان خدمت پيامبر (صلي الله عليه و آله) آمد و سخت ناراحت بود و مى‏گفت: از خشم خدا مى‏ترسم. فرمود: شرك آورده‏اى؟! گفت: نه. فرمود: خون ناحق ريخته‏اى؟ عرض كرد: نه. فرمود: خدا گناه تو را مى‏آمرزد هر قدر زياد باشد. عرض كرد: گناه من از آسمان و زمين و عرش و كرسى بزرگتر است. فرمود: گناهت از خدا هم بزرگتر است؟! عرض كرد: نه، خدا از همه چيز بزرگتر است. فرمود: برو (توبه كن) كه خداى عظيم گناه عظيم را مى‏آمرزد. عرض كرد: اى رسول خدا (صلي الله عليه و آله) از روى تو شرم دارم كه بازگو كنم... هفت سال نبش قبر مى‏كردم و كفنهاى مردگان را برمى‏داشتم تا اينكه روزى به هنگام نبش قبر به جسد دخترى از انصار برخورد كردم، بعد از آنكه او را برهنه كردم ديو نفس در درونم به هيجان در آمد ... (سپس ماجراى تجاوز خود را شرح مى‏دهد). هنگامى كه سخنش به اينجا رسيد، پيامبر (صلي الله عليه و آله) سخت برآشفت و ناراحت شد فرمود: اين فاسق را بيرون كنيد، و رو به سوى او كرده اضافه نمود: تو چقدر به دوزخ نزديكى؟! جوان بيرون آمد سخت گريه مى‏كرد، سر به بيابان گذاشت و عرض مى‏كرد: اى خداى محمد! اگر توبه مرا مى‏پذيرى پيامبرت را از آن با خبر كن و اگر نه آتشى از آسمان بفرست و مرا بسوزان و از عذاب آخرت برهان. اينجا بود كه پيك وحى خدا بر پيامبر نازل شد و آيه 53 " قُلْ يا عِبادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا ..." را بر آن حضرت خواند. تلاوت اين آيه از سوى جبرئيل در اينجا ممكن است به عنوان نخستين بار نباشد كه جنبه شان نزول پيدا كند، بلكه تكرار آيه‏اى باشد كه قبلا نازل شده براى تاكيد و توجه بيشتر و اعلام قبول توبه آن مرد گنهكار. 3- گفته‏اند: اين آيات درباره اهل مكه نازل شده، آنها مى‏گفتند: محمد (صلي الله عليه و آله) چنين فكر مى‏كند كه هركس پرستش بت كند يا دستش به خون انسانى آغشته شود هرگز بخشوده نخواهد شد، در عين حال به ما مى‏گويد اسلام بياوريد، ما چگونه اسلام بياوريم در حالى كه هم بت پرستيده‏ايم و هم خون بى‏گناهان ريخته‏ايم؟! که اين آيه نازل شد و درهاى توبه را به روى آنان گشود.

خب چه شان نزولهاي زيبايي ... بنظر ميرسد كه بحثي باقي نمانده باشد
در پناه لطف بيكران و مهرباني بي انتهاي خداي ارحم الرحمين
پاسخ ها
من
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۵
سلام دوست عزیز.در اینکه خدا با توبه و عدم تکرار میبخشه بحثی نیست.اما ایشون بدون توبه منظورشونه فکر کنم.
قیصر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۸
سلام حرف های درستی می زنید.شکی در رحمت خدا نیست. ولی خداوند در سوره مبارکه انفطار آیه ششم می فرمایند (ای انسان چه چیز تو را در برابر پروردگار کریمت مغرور ساخته).
من احساس می کنم سخنرانی های این روحانی عزیز انسان رو به سمت غرور به خداوند سوق می دهد. به سمت این که بدون عمل صالح از خداوند انتظار بهشت داشته باشیم . اگر هرطور دلمون می خواد زندگی کنیم و بعدش انتظار بهشت داشته باشبم آیا به نظرتون این منطقیه؟
جلال
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۰
ایشون با توبه منظورشونه "من" عزیز
عمل صالح، عمل کردن به ظاهر دین "صرفا" نیست؛ آقامیری میگوید: دینی که ظاهرش باشد اما باطنش نباشد از بی دینی بدتر است. دلایلش هم همین دینی است که الان در کشورمان هست ونتایجش را میبینیم. فرهنگ انتظار تبدیل به ضد فرهنگ شده؛ چرا؟ چون ظاهر احادیث را شنیدیم و ناقص شدیم و جایگاه عقل را در دین نفهمیدیم...
هیچکس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۶
1
13
سلام
چرا چرندیات واسه خودت می بافی؟
مگه ایشون توی سخرانی هاش نمی گه جهنم حال خود مردمه؟ مگه غیر از اینه؟ الذی تطلع علی الافئده مگه این آیه قرآن نیست؟ ایشون کی گفته این عذابا به مردم نمی رسه تو بی عقلی نمی فهمی حرفاشو. خدا عذاب می کنه یا خودمون باعث می شیم که عذاب بکشیم؟ تو چند تا سخنرانی ازش گوش دادی؟
از هیچ جا تأمین نمیشه ایشون.بارها و بارها وبلاکشو فیلتر کردن رفته با زحمت سایت زده کلیپاشو من میدونم کی میسازه.من می شناسمشون چی داری می گی؟اصلا حرف از اینا نیست
رنگین کمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۶
7
4
یا الله یا رحمن یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک
دوستان ما به رحمت خدا امیدواریم ولی اگر قرار باشه خوف نداشته باشیم که قبح همه گناهان ریخته میشه
هرکس هرکار میخواد میکنه بعد هم میگه توبه میکنم (درسته خدا توبه پذیر وارحم الراحمین است)ولی طبق روایات متعدد انسان همواره باید بین خوف ورجا باشه . همینطور که خوف وترس زیاد از خدا خوب نیست امید بیش از حد هم خوب نیست "خوف ورجا"درکنار هم
چه بسیار جوانانی که در حال ارتکاب گناه بودند وامید داشتند که بعدها توبه کنند ولی عمر اونها کفاف نداد
باید در برابر گناهان عمدی از خدا بترسیم

یعنی بنظرتون نعوذ باالله خداوند اشتباه گفته در مورد جزای بد کاران؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۰
کی گفته امید بیش از حد؟
دینی که ما الان داریم خوف بیش از حد نیست؟
به خدا با این وضعی که داریم پیش میریم داعش بعدی از همین مشهد و قم خودمو شکل میگیره... بترسیم از اینکه خدا رو درست نشناختیم...
در برابر گناهان عمدی باید ترسید اما این به معنای توبه نکردن نیست...
خدا کاملا حق گفته اما قرآن صامت+قرآن ناطق طریق هدایته نه قرآن صامت به تنهایی
رنگین کمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۶
1
7
در جواب پدرام
اقا این حرفاچه ربطی داره به شیرازی ها اسم اونا رو وسط میکشی

ایا شما اصلا اطلاعاتی درباره سیدصادق شیرازی وداری که تهمت میزنی بهش؟مگر چیکار کرده
اصلا چه ربطی به اینجا داشت ؟
فریبا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۶
2
12
سلام دوستان عزیز...
من خودم یه شخصه لذت میبرم از صحبت های ایشون...بابا راست میگه دیگه محبت کی رو وحشی کرده شما بگید؟؟؟؟ماها اگر واقعا متوجه بشیم خدایی هست که عاشق ماست بخدا خجالت میکشیم گناه کنیم..
بابا طرف عاشق کسی هست پیش خودش خجالت میکشه به کسی دیگه نگاه کنه این یعنی عشق به طرف و تعهد بهش...وقتی قلبا به عشق خدا ایمان دازیم بخدا اگر راضی باشیم از گفته های خدا در قران سرپیچی کنیم..محبت ادمی رو رام میکنه نه وحشیییییییییی...من خودم کیف میکنم گوش میدم..
عاشق خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااممممممممممممممممممممممممممممممم....
حرفاش دل نشینه دوستان عقل ادمی یعنی دین هرچیزی که خلاف عقل بود ردش کنید ...حتی اگر سیدحسن اقا میری بگه...که فعلا نگفته به کوری چشم بعضیاااااا..
همیشه کسی که حرف حق میگه و دیگران رو رسوا میکنه دشمن زیاد داره...مگر منصوربن حلاج نبود و میگفت اناالحق....یا سقراط یا خیلی های دیگه...عده ای بخاطر منفعت خودشون و قدرتی که داشتن ذهن مردم رو به نفع خودشون کردن امااااااااگوش ندید به حرف کسی تعقلللللللللللللل دوستان.....فکر کنیم بپذیرییییییییم...تاریخ حقانیت امام حسین رو ثابت کرد...حق بودن منصورب حلاج....سقراط....این (...) خودشون مغالطه کار قهاری هستن..یاد گرفتن.....(...) بنظرم لذت میبرن از صحبت های ایشون اما نظری نمیدن....
مدیر پایگاه قسمت های نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
مجتبي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۶
2
13
از نوشته ي شما معلوم شد که بي سواد دقيقا ايشون هستند يا شما !!!!
مسلم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۷
10
4
اقا بسار بسار مطالب شما منطقی. و مفید بود صحبت های این طلبه نما به. شدت. بوداره
sara
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۷
2
11
واقعا متاسفم برات اول همه سخرانیاشو گوش بده بعد بیا نظر بده درباره حجاب درباره غفلت این سخرانیاش بسیار جالب یکیم حرف حق میزنه شماها نمیتونید ببینید
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۷
10
3
سلام برشما برادران وخواهران عزیز: در مورد سخنرانیهای ایشان اگر قدری تامل بفرمایید پی می برید که ایشان تک تک ایات وروایات الهی را نادیده می گیرد وچهره کاریکاتوری به سخنرانی ها می دهد ویک طرف رابزرگ جلوه می دهد وطرف مقابلش راکوچک می نمایاند. شما بگویید عمل اسید پاشی گناه نیست وکور کردن انسانها درست است . اگر بقول این شخص این عمل قابل بخشش است پس چرا خودش سخنرانی می کند وعامل این اعمال را لعن ونفرین می کند. این مسخره نیست که به جنگ خدا بروی وذکر ت یارب یارب باشد {مشروب بخور وبگو خدا} . عزیز هموطن خودتان را گول نزنید این اقا یا جاهل هستند ویا شیطان . درب سبز گناه را برروی شما باز کرده اند. خدا همه ما را عاقبت بخیر کند انشاالله
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۰
برو دوباره و دوباره گوش کن بعدش بیا نظر بده آقارضا
اشتباه فهمیدی داداش اشتباااااااااه
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۷
2
13
اگر صحبتهای ایشون رو گوش کنید از قبل جواب امثال شما رو خوب دادن و این نشان دهنده فصاحت و بلاغت این ((طلبه جوانه)) همون جاهایی که میگه میدونم با این حرفا فردا بهم میگن کافر شده و برام حکم ارتداد میزنن! در جواب ایراداتی که شما به صحبتهاشون گرفتین هم خوب جواب دادن که اگه با دقت گوش میکردین این حرفها رو نمیزدین حاج آقا یه جا از صحبتاش میگه: "مگه پیامبر برا کی سخنرانی میکرده؟ مگه پای منبر پیامبر بچه و بزرگ با هم نبودن؟ اگه پیامبر یه همچین حرفایی میزد که اون بچه از ترس قالب تهی میکرد دیگه هم پشت پیامبر نماز نمیخوند! حالا شما همین حرفا رو به یه بچه نه ساله تو تهران بزنین نمیگم تو آمریکا که همه سر لختن تو همین تهران بچه با خودش میگه پس خدا میخواد مامانم و آبجی و همه کس کارم رو بلا بسرشون بیاره این چه خداییه! حالا اون بچه آمریکایی که میگه پس خدای ما که بهتره یکشنبه ها میریم یکی دو دلار پول میدیم همه چی تموم میشه"
خواهش میکنم حالا که مردم از حرفهای صادقانه این بنده خدا خوششون اومده و به اسلام دارن امیدوار میشن شما همونطور که سی سال سعی در تخریب چهره اسلام داشتید صحبتهای ایشون رو مخدوش نکنید و کفر نخونید و بذارید مردم اسلام نزدیک به واقعیت رو تجربه کنن! چون به نظر از اسلام انگیلیسی شما خیلی بهتره!
حالا اگه مردی این رو بذار بقیه هم ببینن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۰
واللا
بگذارید مردم اسلام عقلانی رو بچشن!
نمیخواد ما رو به زور وارد بهشتتون کنید... بهشت آمریکایی انگلیسی که بنظرشون اسلام ناب محمدیه :)
خلیل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۷
2
15
سلام علیکم
با خواندن این متن واقعا تعجب کردم که شما مدعی هستید نقد طلبگی میکنید ولی بطور واضح به این بنده خدا تهمت میزنید؟
خب واقعا مگه شما قدرت علمی ایشون رو امتحان کردید و یا اینکه مگه به من و شما مربوطه که پول سایتش از کجا میاره؟
واقعا تاحالا فکر کردید جناب حضرات محترم پناهیان و ماندگاری و امثالهم پول سایت و ... از کجا میارند؟؟
خب واقعا این حرف درست نیست.
و البته در مورد نقدتون هم باید بگم ملاک شما در مورد تشخیص اثرات تکوینی بی حجابی چیه؟
خودتون ارتکاظ نموده اید یا معصوم فرمودند؟
ضمنا اختلاف هست درمورد دلالت و محتوای حدیث معراج
همه در معراج پیامبر شک ندارند اما در مورد محتوایش نظریه هایی هست
کلا خیلی ناراحت شدم از اینکه انطور این بنده خدارو نقد شخصیتی کردید .
ای کاشمیدانستید چقدر از خانواده رو ایشون با مشاوره هاش از طلاق نجات داده و منزلش که در همسایگی ماست هر شب چند تا خانواده میان واسه مشاوره
و یا اینکه ایشون از معدود منبری هایی هست که پول نمیگیره نه مثل خیلی از همین منبری ها که تا چن میلیون تو حساب نریزی نمیاد. و توجیه هم میکنن که ما موسسه داریم و ...
مثلا جناب (...)
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار حقوقی ویرایش شد
پاسخ ها
yekta
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۸ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
خوشبحالتون کاش همسایه ما هم ایشون بودن.ایشون اولین روحانی هستن که من ازشون نمیترسم.
محمد رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۷
0
10
همه ما در باره اونی که میگیم مسئولیم و مواخذه میشیم
هر کی هم مهربونی خدا رو جار بزنه مومنه
شما هم سعی کنید از مهربانی خدا استفاده کنید و واسه ای تحلیل هاتون استغفار کنید
حسن زاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۷
0
8
کسی که دلش میخواد همونجور باشه که خدا دوست داره دلش پاک باشه و دنبال حق و حقیقت باشه حرف خوب از هر کسی باشه میگیره و بهش عمل میکنه اما اون کسایی که خودشون و راحتیشون رو همیشه ترجیح میدن و ته دلشون (حالا به عزار دلیل مختلف) میل به گناه کردن دارن و همیشه دنبال یه راهی هستن که از زیر بار احکام دین فرار کنن هر چیییی براشون روضه بخونی و از راستی ها و درستی ها بگی بازم بهت ایراد میگیرن و نقد میکنن و قبول ندارن و تهش هم دوست دارن ناحق رو حق جلوه بدن و برای این کار هزارتا استدلال مسخره میارن و همه چیزای بی زبط رو به هم ربط میدن .
خدایا خودت هوای هممون رو داشته باش
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۷
7
1
جواب بنده تو سایت ایشان تو یک کلیپ این بودکه میگفت همه را دوست دارم و از اعمالشان متنفر .

{{{اولا"هرکس هر چیزی را دوست داره ارزشش طبق فرمایش حضرت علی علیه السلام به همان میزان هست. شما شیطان و تکفیریهای جانی رو هم دوست داری؟؟؟؟؟
بعدش اینکه از کار بد متنفرید یعنی فعل جزئی از فاعل نیست کجای دین ماست؟ تا آنجا که یادمه هر کاریکه انجام میدهیم جزئی از وجودمان میشود.
ثالثا" تو دین به ما گفته اند جایی که به آن علم نداری وایسا.
آقا جان شما با این حرفها آب به آسیاب دشمن ریختید یکمی فکر کنید.}}}}}
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۰
شما داعشی ها رو دوست نداری؟
شما یک مریض رو دوست نداری؟
همه ی ما از مرض ها و بیماری ها متنفریم اما مریض ها چه؟
آقامیری عاشق مریض هاست چون رحمت خدا رو به اندازه ی ظرفیتش " که خیلی بیشتر از من و تو هست چون ا... وکیلی خداترسه" چشیده و به همون اندازه عاشق بندگان خداست
خدا به هممون یک نگاه درست بده تا درست ببینیم. آمین
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۷
10
1
مواظب باشید اسیر فتنه های اخر الزمان نشید
(...) یا دیونست یا داره از جایی خط میگیره اومده دقیقا چیزایی رو که جونا دوست دارن و راحت ترن رو میگه تا جذب بیشتری داشت باشه
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی و حقوقی ویرایش شد
پاسخ ها
yekta
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۶ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
بخدا اینقدر دوستدارم بدونم شماهایی که دیوونه نیستید و همه چیزو سخت میگیرین چه جور شخصیتهایی دارین.چه جور اعمالی دارین؟
مطمعن باشید اگه شیطان سراغ امثال من با بیحجابی میاد سراغ شماها بدترشم میاد.چون حداقل ما ادعایی نداریم
بنده خدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۷
1
8
دوست عزیزاگر کسی ازسخنان این بنده خداسواستفاده میکنه ربطی به خداوحرفه حق نداره بیا به جای اینکه این بنده خدارونقدکنی اونم بدون اطلاعت بگوشماخداوکیلی چندنفرو به سمته خداهدایت کردی بهشتو جهنم هست وحاصل عمل خداماست برادرشماکهحرفاروبلدی حواست باشه یک وقتی ازکسی نخ نگیری وهدفت سیاسی یا حالا هرچیز دیگهای نباشه توی این نقدا دوجمله شماهم بگوبزارچهارتاجوون بهسمت خداوندمتعال جذب بشن این فاصله بین خداومابه خاطرخودخواهی وخیلی مسائل که به قول خودت بارمنفی داره ایجاد نکن،فقط یک جمله شماومن اگربه جای اینکه بخایم دنیارودرست کنیم خودمونو درست کنیم خیلی بهتره ،اسلامو اون جورکه هست نشون بدین نه اونجور که دلت میخاد،البته حق باشماست حرف حق تلخه،خداهممونوبه راه راست هدایت کنه.براشماهم دعامیکنم که انشاا..نییتت یک وقتی سیاسی نباشه
amin
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۸
8
2
سلام دوستان
اونایی که عاشق خدا شده اند، یا بوده‌اند و یا می خوان بشن
به نظر حقیر بهتره
یک سری هم به کتاب کیمیای محبت(نوشته: ری‌شهری) بزنن
تا معنای واقعیه محبت و عشق به خدا رو درک کنند
حرفای آقامیری تو زمینه‌ی محبت مثل عدس پلویی میمونه که توش پره ریگ و سنگه
هر کی خوب حرف بزنه، دلیل نمیشه که حرفه خوب بزنه
مطالب رو باید از اهلش دریافت کرد.
یاحق
سیعید
|
United States
|
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۸
0
3
با سلام
سوال این است که چرا جوانان و عوام به سخنان ایشان گوش میدهند!
آیا سخت بودن اجرای احکام دین و آسان گیری ایشان در شناخت خدا به صورت خدای رحمان بخشنده موجب گرایش به ایشان است؟
ایا با رواج بسترهای اینترنت و ایجاد دهکده جهانی که جوانان و عوام را بدون واسطه و هزینه های بالا بدون واسطه به سرزمینهای دیگر و افکار و ادیان دیگر و سایر جوامع دیگر آشنا می کند و از یک محیط بسته و سراسر سانسور به محیطهای باز وبدون سانسور موجب گرایش به چنین سخنانی است؟
آیا بازخورد و واکنش جامعه از اتفاقهای افتاده در گذشته تا به امروز در بستر جامعه موجب گرایش به چنین مطالبی است؟
و بسیاری سوال دیگر
اگر به تاریخ صدر اسلام بر گردیم و نگاهی به ان بیندازیم چه میبینیم(من از دید خود میگویم یک فرد عامی نه یک متخصص اگر برداشتی مخالف با دیگران دارم به سواد و بزرگی خود ببخشید)
در یک جامعه بدوی که بر اساس ایمان قوی نادرست (نادانی) یا ترس از منطق حاکم بر جامعه آن روز(افکار خرافاتی و تعصب کور و...)در طی سالها یا حکومت مستبد زورگو ی برده دار و....و یا بسیاری علت دیگر مردم
بچه های خود را زنده به گور می کردند بتهای ساخته دست خود را می پرستیدند سالها برسر مسایلی پوچ با هم می جنگیدندو...
یک دفعه چه شد ؟ انسانی تنها با آوردن یک شعار لااله الا الله به همین سادگی طومار هزاران خدای ساختگی(که سالیان سال بر افکار و ایمان و اعمال مردم سلطه داشتند و از پشتیبانی زر و زور در طول تاریخ بر خوردار بودهاند) را بست.
با یک کلمه ساده برادری و برابری طومار جامعه طبقاتی و اشرافیگری را بست
با دهها کلمه ساده دیگر جامعه بدوی وحشی نادان و... صحرای سوزان عربستان را در کمتر از 30 سال به ابر قدرت بلا منازع آن زمان تب%
یه بنده خدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۸
2
3
يه حساب سر انگشتي ساده ميگه نود درصد زنهاي دنيا حجاب ندارن. اينا همشون زقوم ميخورن ديگه. راستي خداي مسلمونا با بقيه آدما يكيه يا فرق داره؟

دوست عزیزی که این مطلب رو گذاشتن . این درست نیست چون اونایی که میگین دینشون چیز دیگست و اسلام نیست شما اگه مخالف این هستید باید دینتون رو عوض کنین . به نظر من مسلمون واقعی اونیه که هم حجابشو نگه داره هم به قرآن و همه مطالبش اعتقاد کامل داشته باشه . ولی به نظرم نباید عوض کردن دین گناه باشه . آدم باید دینش رو با علاقه انتخاب کنه نه با ترس و زور
فهیم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۸
2
7
این کلیپ رو چند وقتیه دست افراد می بینم. به این طلبه و همه ی کسانی که معتقدند خدایی که برایشان ترسیم شده وحشتناک بوده و این حرفا، یک کلمه حرف دارم: عزیزان من تقصیر از خودتون بوده که به این سن رسیدید و خدایی رو پرستیدید که دیگران براتون ترسیم کردن.
دوم این که یا به قرآن و کلام الهی اعتقاد دارید یا خیر. اگر اعتقاد ندارید خب برید هر خدایی که دوست دارید برا خودتون ترسیم کنید و بپرستید ولی اگر اعتقاد دارید خداوند خودش رو در قرآن این طور توصیف کرده:

"نبی ء عبادی انی انا الغفور الرحیم ، و ان عذابی هو العذاب الالیم "

لعلکم تعقلون
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۸
6
1
من از این دوستانی که با شنیدن سخنان این طلبه عاشق خدا شدند و بعضا تا قبل از اون نماز نمیخوندند و الان همگی نمازخون شدند!! یه سوال دارم. خدای شما فرقی بین کسی که به خودش سختی میده و احکام خدا رو مثل حفظ حجاب انجام میده با کسی که راحت طلبه و به اجرای احکام الهی اهمیت نمیده، فرقی قائل نمیشه؟ اگه بله این چه خدایی که عدالت ندارد. البته میدونم که خیلی از این تازه عاشقان خدا شده و تازه نمازخون شده ها اصلا این احکام رو قبول ندارند که حالا وقتی یه نفر که اتفاقا در لباس علما هم هست احکام رو زیر سوال میبره اینجور به وجد میان!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۰
احکام رو هرگز زیر سوال نبرده. برو مجددا گوش کن
خدایی که آقامیری معرفی میکنه عدالتش با عدالتی که تو توی ذهنت داری خیلی فرق میکنه. برو دوباره گوش کن
من هم خدایی دارم و تو هم خدایی داری. برای اینکه فرق خدای من با خودت رو بفهمی برو و مجددا پادکست های استاد رو گوش کن
راحیل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۸
3
4
بنده این کلیپ رو دیدم. بعضی از حرفاش درست و بجا بود اما بعضی از حرفاش با تعادل فاصله زیادی داشت. من از دوستان خواهش میکنم به خودشون رجوع کنند. اگر گوش دادن به حرف های ایشون باعث میشه هم محبتشون به خدا زیاد بشه و هم خوفشون از خدا زیاد بشه، این یعنی حرفای این آقا براشون مناسبه. نه اینکه با گوش دادن بهش ما در گناه جسورتر بشیم و بگیم ولش کن خدا میبخشه. کمی به حال مستمع و فاصله ی اون از اعتدال هم بستگی داره. از دوستانم تمنا می کنم در این مورد بیشتر به جای رجوع به احادیث به خود قرآنمون رجوع کنند. قرآن ما حرف از جهنم نزده؟؟؟ آیا بارها نگفته ای پیامبر ما تو را فرستادیم تا بشارت دهی و بترسانی؟ خوف و رجا باید در تعادل باشه. هم از خدا حساب ببریم و هم از رحمتش لحظه ای مایوس نشیم. همچنین در جهنم این خدا نیست که یه سطل زقوم دستش بگیره بیاد بریزه توی حلق گناهکار، این نتیجه طبیعی و باطن خود عمل زشت و گناهیه که مرتکب شده. و این هم کاملا درسته که با وجود رحمت خدا ، جهنم رفتن سخت تر از بهشت رفتنه. بعضی از واعظین بیشتر بر خشم خدا تاکید کردند تا رحمتش. واعظین دیگری هم خود بنده می شناسم که بسیار عادلانه حرف زدند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۰
برو گوش کن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۸
4
3
به نام خدای مهربان بنظر من این درست است که خدا بیش از حد ترسناک جلوه داده شده که خیلی ها فراری شدند اما ایشان هم بیش از حد گناه کردن را سرسری گرفتند ای کاش کسی پیدا می شد خدا را آنطور که هست به مردم معرفی کند وجز امام زمان عج کسی نمی تواند از عهده این کار بر آید پس عزیزان هم قرآن بخوانید وهم به سخنان دیگران گوش کنید وبه دلتان مراجعه کنید وبا عقلتان بررسی همیشه در حرفهای مردم هم نقاط مثبت هست هم منفی شنونده باید عاقل باشد وبدون غرض ونفع شخصی به موضوع فکر کندخداوند مهربان ترین مهربانان است ولی هیچ گناهی را کوچک نشمرید این گفته مولایمان علی ع است مطمئن باشید اگر واقعا دنبال حق ورضایت خدا باشید او خودش شما را هدایت می کند برای همه شما آرزوی سعادت می کنم.
سام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۸
0
6
فقط توسل میکنم به اهل بیت و توکل بر خدا که راه صحیح رونشونم بده........
محمود
|
United States
|
۰۳:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۹
1
9
با سلام دوستان عزیزی که نقد میکنید این بنده خدارو من همه حرفای شمارو قبول میکنم ولی ایا مراجع یا علمای ما نسبت به این همه ناعدالتیها کاری انجام داده اند گوییم که ایشان اشتباه گفتند شماتابحال راجع به بانکداری و سودهای نامشروعشون چقدر سخنرانی کردید?من ایشان رو تاییدنمیکنم ولی انصاف داشته باشیم راجع به سرطانی که امروزه بیشتر مردم درگیرش هستند سخنی گفتید?چقدر راجع به دستگاههای دولتی که بیشترین تطیهاو دارند گفتید?چقدر راجع به جوانان وازدواج انها گفتید?درکدوم رسانه راجع به حل یکی ازاین مشکلات شنیدیم اخه سر دربرف کردن تا به کی ما اسلام داریم اونوقت شما مریض میشید دکتر یا بیمارستانبدون پول شمارو نگاه نمیکنه ولی در عوض اونسر دنیا برای نجاتیک گربه یه تیم اعضام میکنن این واقعا اسلامی بودنه?همین باعثدین زدگی مردم. میشه به امید روزی که ازادی واقععی رو پیدا کنیم نه ......
حمیدرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۹
0
10
چرا ما همیشه همه چیز را صفر یا صد می بینیم، بنده با اکثر صحبت های سید موافقم،البته نقدی هم به بخشی از صحبت هاشون دارم. دلیل نمیشه چون یک نقدی دارم به کل شخصیت ایشون را زیر سوال ببرم و فورا اونو به سرویس های جاسوسی غرب وصل کنم و کافر بدونم. کاش این رفتار بدمون را اصلاح می کردیم.
mohammad
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۹
0
10
اگر آزاد مردید و دم از ائمه علیهم السلام میزنید به این فرمایش مولا امیرالمومنین دقت کنید
حضرت می فرمایند ان الحق و الباطل لايعرفان باقدار الرجال اعرف الحق تعرف اهله، و اعرف الباطل تعرف اهله
مشکل شما اینه که می خواهید دین این مردم بیچاره را به حاکمانتان مطابقت بدهید هر جا که بر ضد عقاید حاکمان بود اونها بی دین و ضد ومنحرف هستند و هر کسی مطابق عقاید حاکمیت و (...) بود اون شیعه کامل و اعتقادش هم صحیح می باشد
اما این کار شما در ظرف مدت حکومتتان معکوس جواب داده است چقدر مردم به دین و شیعه بد بین شده اند چقدر احکام اسلامی به خاطر عملکرد بد (...) و دروغ هایشان معطل مانده (مانند احکام بانک ها و سودهای کلان) چطور خدا در مورد تار موی دختر احکام دارد در مورد این نابسامانی هایی که در مملکت هست و خون این مردم شیعه و مظلوم را در شیشه کرده حکمی نیست..آقای طلبه به جای اینکه عقاید آقای میر باقری را نقد کنی عقاید خودت و (...) را نقد کن و ببین این ها مورد رضایت خدا و اهل بیت علیهم السلام هست؟؟!!!شما نعوذ بالله فکر کردید که (...) خط قرمز هستند (هم خدایند-هم امامند همانطور که امام هم می گویید)
مدیر پایگاه قسمت های نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۹
9
3
اگر شما ها سخنرانی های این آقا را گوش دادید من با این آقا در شهر قم هم محلی بود در یک مقطع ابتدایی و دبیرستان با هم بودیم البته ایشان دبیرستان را تا آخر ادامه نداد و دیپلم نگرفت و رفت به حوزه علمیه یک کلمه بگم وقتی طلبه شد خیلی تعجب کردم اول فکر کردم عضو یک هیئت بعد فهمیدم طلب است وقتی گفتیم باید درس بخونی گفت.... درس نخونده ملا شد. حالا حرفاش داره جنجالی می شه.
مگر فلان مداح مرحوم نبود در ابتدای کار این آقا طلبه بود بعدها بعلت صدای خوشی که داشت مداح شد هر چی می گفتیم بیا کلاس می گفت این .... چیه می خوانید.
بعدها دیدید که چه انحرافاتی در اشعارش بوجود آمد،
هر چه که اخلاص و دل سوزی بالا باشد اما اگر نفهم داره چی می گه، خیلی ها سوء استفاده می کنند و ایجاد انحرافات بین جامعه می کنند.
اگر کسی می خواهد حجاب را انکار بکند عیب نداره، اگر خمس قبول نداره باز عیب نداره، اما دیگه نگه من شیعه هستم زیرا همین افکار را علوی مسلک ها دارن.
چیز جدیدی نیست هر جوری خواستی فکر کنی قبلا یه فرقه بوجود آمده است اگر می گویید خدا عذاب ندارد مهربان است این حرف ها را هزار و سیصد سال مرجئه بیان کرده است.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۰
آقامیری هرگز نگفته خدا عذاب نداره!
چرا بی خودی حرف میزنی؟!
حجاب رو هم هرگز انکار نکرده!
برو مجددا صحبتاشو گوش کن و الکی حرف مفت نزن.
صفرزاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۹
1
6
سلام
اصلا بهتره بدونید خدا هیچ بنده ای رو عذاب نمیکنه, بلکه عذاب یا پاداش آینه اعمال ماست, یعنی روح عمل در دنیایی که ماده رو ازش برداشته باشن خودشو اینطوری نشون میده,
مثال واضح تری بزنم اینکه مثلا شما در حال رانندگی به تابلویی میرسید که گفته سمت راست تفرجگاه و سمت چپ بن بست یا پرتگاه.... آیا شما با انتخاب راه بن بست انتظاری غیر از برخورد به دیوار دارید؟
کسی اونجا نایستاده تا شما رو به دیوار بکوبونه بلکه این نتیجه عمل شماست
صفرزاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۹
7
1
سلام
به نظر من بوی (...) هم از صحبتهای ایشون برمیاد

پناه میبریم به خداوند از فتنه های آخرالزمان
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی و حقوقی ویرایش شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۹
2
7
سلام
آقای منتقد ناشناس خود شما بگید که چه کسی حمایت مالیتون میکنه تا وجهه این بنده خدارو که حقیقت محض رو میگه خراب کنید؟ واقعا خدا به داد ماها برسه به جای نشستن وشعار دادن عمل کنید انقدر کوته فکر نباشید از این خواب غفلت بیدار بشید از شماها بعید نیست فردا خون این بنده خدارو هم حلال کنید
پاسخ ها
حسن
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۲
آقا یا خانم ناشناس محترم
شما از کجا فهمیدی که این بنده خدا داره "حقیقت محض" رو میگه؟!
خواهشا برای یکبار هم که شده قرآن کریم رو درست بخونید تا متوجه درستی یا نادرستی این مطالب بشین
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۰
حسن آقا
قرآن رو فقط شما درست میخونید...
به عقلت رجوع کن و بگو کدوم یکی از حرفاش حق نیست؟
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۹
2
8
معلوم است که حرفهای این طلبه از روی مطالعات زیاد است اما چون مطالبی به ضرر شما وامثالهم مطرح مکند بااو مخالفید . . ضمنا پاسخ هایتان بسیار بی ربط بود.
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۹
1
7
از حرفهای این طلبه معلوم است با مطالعه زیاد سخن میگوید اما چون برخی سخنانش به ضررشما وامثالکم است میخواهید اورا خراب کنید لطفا بااطلاعات کامل وبه حق نقد کنید نقد هایتان خیلی بی ربط بود.
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۹
1
8
هروقت کسی خواست حرف حقی بزنه جلوش درومدید لطفا همه سخنرانیای این طلبه رو گوش کنید بعد قضاوت کنید.
پیمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۹
1
8
با سلام
حرفهای این سید بسیار خوبه
منطقی و درسته خوبی ها را نشان بدهید محبت ها که زیاد بشه همه چی درست میشه
این همه سختی و عذاب را گفتید یکبار خوبی و محبتشو بگسن مردم را دوباره به این راه برگردونین
سارا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۹
0
9
من خودم خیلی پایبند به اصول اخلاقیم فکر کنم صحبت های این طلبه بزرگ فقط دعوت به دینه نه انحراف . الان متاسفانه شماها که حرف از علم میزنید علم ندارید فقط چند حدیث و ایه می خونید میگید علم.
علم یعنی بدونی چرا چنین دستوری در دین اومده . ایشون با این حرفاشون در حقیقت امید به خدا رو در دل هر نوع بنده ای زنده می کنند در حقیقت خدا هم همینه خدا بنده ای که زنا کرد بعد از توبه اونو به مرحله ای از ایمان رساند که شد بترین بنده خدا. در حقیقت حرفای ایشون گویای این مسعله است که خدا رحمان است رحیم است و شماها با دعوت کردن بنده ها می تونید دین خدا رو ترویج بدید نه با جبهه گرفتن. من خودم یه دختر اگر موهام بیرون باشه یکی بهم بگه گناه کبیره است و تو قراره به دار اویز بشی اول شاید از خدا بدم بیاد کفر بگم. ولی نه خدا این نیست خدا یعنی هر کسی رو با ترازوی ظرفیتش میسنجه شماها هستید که دین اسلام رو نابود کردید. با ترسودندن و سخت گیری ها.
من خیلی دیدم از دین خارج شدن به خاطر اینکه خدا رو نشناختن .
من حمایت میکنم حرفای این روحانی بزرگه واقعا که با تدبیر حرف زدن و اولین روحانی دیدم با تدبیرن.
یادمون باشه که قاضی خداست و ادعای خدایی نکنیم و شماها بخواین برای اعمال کسی حکم صادر کنید.
خدا حتی بعضی وقتا دعای یه فاحشه رو زودتر قبول میکنه می دونید چرا؟
چون شماها که ادعاتون میشه جای اون نبودید با اون خانواده شرایط شهر و مهمتر ظرفیت وجودی اون.
کاش ادمایی مثل ایشون زیاد میشدن تا زیبایی دین اسلام دیده میشد
قسم میخورم هیچ دختری یا پسری با دیدن خم و راست شدن شماها به دین اسلام نمی پیونده. فقط اخلاق هست که دین اسلام رو معرفی میکنه و دلیل اینکه حضرت محمد تونست عرب ها رو مسلمان کنه اون هم در اون جهالت اخلاقش بود که بر همه واضحه.
شماهایی که ادعاتون میشه اون دنیا حتی همین فکر کردن گنه گار بودن دیگران ببینید چطور خدا مجازاتتون میکنه. دیدار همه به قیامت
مهرزاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۹/۳۰
0
8
سلام
به نظر حرفهای آقا سید بسیار دلنشینه و اصل صحبتشون همینه که برای ما خدایی ساختن که با خدای واقعی یک خدا فاصلست ؛نه عبادت ما چیزی به خدا اضافه میکنه نه معصیت ما چیزی کم
محمدرضا فرجی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۳۰
0
6
باسلام
طلبه محترمی که زحمت نقد کشیدین
متاسفانه من نقدتونو کامل نخوندم چون از لحظه اول با چندتا جمله شما مشکل پیدا کردم!
شما میگی بیرون موندن موی خانومی باعث انواع و اقسام گناه از طرف مرد میشه
برادر من، مردی که با بیرون موندن موی خانومی به قسمت دوم و سوم گناه میرسه، ایراد به زن جامعه نباید بذاره، ایراد به طرز آگاهی دادن به اون مرد !
انگار شما داری آموزش میدی که مردم یسری آلت متحرکن که هر لحظه فرو میرن تو هم
برادر من حرفای این بنده خدا رو خوب متوجه نشدی
این شخص داره آدما رو با روحانیون انس میده، و کاملا از شناختن خدا با استفاده از ابزاری که وجود داره صحبت میکنه.
نگرش مسمومی که سالها رواج پیدا کرده رو داره سم زدایی میکنه
مو نکته مهمی نیست چون ظاهر آدما ملاک تدینشون نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۹/۳۰
0
6
اللهم عجل لولیک الفرج تا این دوستان مشکلاتشون حل بشه.
مهسا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۳۰
0
10
سلام
من آدمی که بودم نه خدا رو قبول داشتم و نه دین و نماز و قران را.
از وقتی که کلیپ های سیدحسن اقامیری رو شنیدم و به مهربانی خدا ایمان آوردم
و شروع کردم به خوندن تمام نماز قضا ها تو این چندین سال. ,
پاسخ ها
zeinab
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۴
مهساجون عزیزم خیییییلی خوشحال شدم وقتی نظرتو خوندم دیگه کمتر ازین حرفا دور و برم میشنوم اما فرضا حرفای این اقا درست و واسه شروع تو خوب بوده اما الان تو باید به سمت کمال پیش بری و سخنرانی های قوی تری رو گوش بدی
التماس دعا
عاقل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۹/۳۰
2
11
من نه كاري به اين جواباي مسخره ي شما دارم و نه به حسن آقا آقا ميري.ولي اينو ميدونم كلا اين براهين مسخره شما و بقيه تون باعث شده بود نسبت به دين خودم مردد شم ولي بازم دم حاج حسن گرم.اصن حرفاش دل آدمو آروم ميكنه.آقاااااااا دين بايد باعث آرامش باشه كه من اينو تو حرفاي حسن آقا ميري ژيدا كردم نه شما...هه...
پاسخ ها
حسن
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۲
دوست عزیز
شایدم شما تو حرفای این بنده خدا چیزی پیدا کردی که به شخصه از دین دنبالش بودی!
حرفای این آقا رو با سنگ محک قرآن یه بار دیگه بسنج.
مشکل ما اینه که از قرآن چیزی نمیدونیم
موید و محفوظ باشید
بی نام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۹/۳۰
1
9
آقای طلبه گوش کن:

امام جعفر صادق (علیه السلام ) در این زمینه مى فرماید:
من روى على مۆ من روایه یرید بها شینه و هدم مروءته لیسقط من اعین الناس اخرجه الله من ولایته الى ولایه الشیطان ، فلا یقبله الشیطان (3).
اگر كسى سخنى را بر ضد مۆ منى نقل كند و قصدش از آن ، زشت كردن چهره او و از بین بردن وجهه اجتماعى اش باشد و بخواهد او را از چشم مردم بیندازد، خداوند او را از محور دوستى خود خارج مى كند و تحت سرپرستى شیطان قرار مى دهد؛ (ولى) شیطان هم او را نمى پذیرد.
انسان عاقل و متدینى كه به مبدا و معاد اعتقاد دارد، هیچ گاه به دیگرى تهمت نمى زند. حتى اگر انسانى دین نداشته باشد، سرشت انسانى اش به او اجازه این كار را نمى دهد، مگر آن كه از فطرت پاك انسانى به خوى حیوانى گرویده باشد
پاسخ ها
الهه قاسمی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۶
قصددفاع ازدینه نه زشت کردن چهره ی این سید ودوم تهمت نیست دفاع ازدینه.
بصیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۳۰
4
0
خفهههههههههههههههههههههههههههههههه
محمود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۹/۳۰
2
9
خدا باید قشنگ باشه خدا باید دوست داشتنی باشه من این خدا رو دوست دارم خدای شما رو دوست ندارم
پاسخ ها
الهه قاسمی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۷ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۶
خدایکیه وقشنگ..........پیامبررانفرستادیم مگراینکه مبشراونذیرا
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۳۰
2
4
با سلام
دیروز یه مطلبی از یه پیر با تجربه شنیدم بد نیست شما هم بشنوید. ایشون میگفت:
آدم یه کاری کرد که خدا از بهشت بیرونش کرد بعد 124000 پیامبر رو فرستاد که برشگردونه بهشت نتونست .
حالا شما نشستید برای خودتون دکان باز کردید .
من نمیدونم خدا کیه یا چیه؟
ولی هرکی یا هر چی که هست اونی نیست که شما میگید.
حالا اونایی که اتکا میکنن به قرآن کریم و تفسیرش میکنن هروقت تونستن این آیه رو (الم ) تفسیر کنن میتونن ادعا کنن که بقیه قرآن کریم رو هم میتونن تفسیر کنن .
قرآن پر است از این رموزی که شما حتی سه حرفش رو هم نمیتونین رمز گشایی کنید ...
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۳۰
0
8
به نظر شخصی من حرفات شما مسخره. اسلامی همین که اقا میری میگه.حرفاش عین واقعیته.اگه عذاب باشه خیلی کمتر از اون چیزیه که شما میگید.خوبه که یکم به عقل خودتون رجوع کنید و چشماتون رو روی همه چی نبندین.دیگه اینقدر جو دادین که همه از خدا جلاد ساختن.چرا هیچ جا از خوبی های خدا نمیگید؟همچین از اون دنیا حرف میزنید توی روضه هاتون که انگار هفته ای 2 بار میرین اون دنیا و برمیگردین.بس کنید بابا اینقدر خود بین و خود پسند نباشین چرا یکی که داره اسلام رو توی دل مردم جا میندازه همتوتن جلوش قد علم میکنید و نهی میکنید؟باور کنید مردم هم عقل و شعورشون اندازه شما کار میکنه و خوب و بد رو میفهمن نیازی به تفسیر شما نست
زن مسلمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۱
1
9
من سخنرانيهاي ايشون رو گوش دادم بهم ارامش ميده
نظرم رو نسبت به خدا دين عوض كرده
بيشتر دوستشون دارم
و من دنبال آرامشم
همين
اي همه موضع نداره كه
چرا اينقدر جامعه طلاب نگرانند
حميد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۱
2
2
اينا رو گفتي كه چي؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۱
1
9
شما هم از نمونه آدم های هستید که دین رو ترسناک نشان میدهید وای بر شما ها
بنده خدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۱
0
7
سلام
من تقریبا چهار یا پنج تا کلیپ از ایشون رو دیدم... من خودم یه دختر چادریم و خیلی چادرم هم دوست دارم. قبول هم دارم که ایشون در بعضی از قسمت های سخن رانی شون زیاده روی کردن ولی اینو قبول ندارم که به خاطر این اشتباهات که کسی مطمئن نیست از روی قصده ایشون رو عضو گروه و حزب و اینا کنید. نمیدونم کلیپی که درباره ی شهدا دارن رو دیدید یا نه ولی با همین کلیپ کسایی هستند که به کل دیدشون نسبت به شهدا عوض شد. من ادعا نمیکنم که درست میگم ولی به نظرم برای اثبات حرفاتون دلیل های بهتری بیارید. ئرضمن اگه کلیپ هاشون رو نگاه کنید خیلی از روایات و آیات قرآن استفاده کردند. مشه لطف کنید حداقل یه جوری اثبات کنید که واقعا متوجه بشیم چه خبره؟ من خیلی دچار سردرگمی شدم که دیگه چی درسته چی غلط... ممنون
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۰
(...)
خوبه که پیرو عقلتی خواهرم؛ من دانشجو هستم و دخترای با حجاب زیادی رو توی دانشگاه میبینم که عفت و حیا ندارن... ایشون مشکل رو بی حجابی نمیدونه بلکه بی عفتی میدونه و دلیل این بی عفتی هم عدم شناخت خود و خداست. واس من خدایی رو معرفی کرده که من اصلا نمیشناختمش و توی این 20 سال دنبالش بودم. خدایی که (...) نیست و عقل کله و عدالتش بر پایه ی جهل نیست بلکه علمه
مدیر پایگاه قسمت های نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
دانا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۱
0
5
شما کسانی که درباره ی سید این حرف ها را می زنید مثلتان مثل کسی است که به او می گویند اگر درس بخوانی آخر قبول می شوی واگر درس نخوانی آخر میافتی و شما بجای درس خواندن زانوی غم می گیرید که وای می افتم ودر آخر هم می افتید بهتر نیست درکنار آیات عذاب به آیات مهربانی خدا نگاه کنی وتا وقت داری به دنبال کار خیر باشی بجای فکراینکه آخر چه میشود؟
گمنام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۱
1
5
اقایون عزیز که نظر می دهید من حرفی ندارم فقط میگم
(خون دلی که پدر پیرتان از این دسته متحجر خورده است هرگز از فشارها و سختی های
دیگران نخورده است)
حالا اصطلاح خر مقدسی که اما می گویند به کیست
عليرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۲
5
1
آقا واقعا درسته
خدا خيرتون بده واقعا
فقط در مورد جريانات فكري و گرايشات سياسي ايشون هم اگر مستنداتي داريد لطفا ارائه بدين
ممنون
دلسوخته
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۲
0
9
دوست عزیز دلیل محبوب شدن آقا سید حسن و پر بودن جلساتشون و مغضوب بودن بعضی ها و خلوت بودن جلساتشون ( حتی با تبلیغات گسترده که منابع مالیش مشخص نیست ) رو میشه در این دونست که خدا هر کی رو بخواهد عزیز میکنه و هر کی رو بخواد مغضوب میکنه ، احتمالا چون شما سواد بالایی دارین میدونین که منظورم کدوم متن عربی هستش
نتایج تندروی های بعضا هدایت شونده در جوامع اسلامی ایجاد امثال طالبان و داعش هستش دوست گرامی
محمدرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۲
0
7
سلام به نظر من ایران مدتها بود که یه ادم شجایی مثل اقا میری رو به خودش ندیده بود فک کنم دلیل جذب مردم هم شجاعتشه که. ایشون رو خاص کرده بعد یه سوال چرا میشه توی ایران از خدا پیغمبر اهل بیت انتقاد کرد ولی از (...) مسعولین بانک وحتی فوتبال انتقاد نکرد که هرروز دارن پررو ترو مفسدتر میشن تا کی باید دید و حرف نزد این فاصله طبقاتی این پولایی که داره خارج میشه چرا نمیگی امام علی تو بحث بیت المال تا پای جونش وای میستاد این حق الناس نیس? لعنت خدا بر کسایی که دارن مال مردمو میخورن که باعث میشن مردم مجبور به گفتن دروغ ودزدی و رشوه گرفتن .. بشن این سید حسن اقا میری رو من بخاطر شباتش قبول دارم و اونماینده مردم ایران است یا علی
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
باب الله
|
Netherlands
|
۰۸:۱۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۲
1
8
کاری به حرفهای شما ندارم فقط اینا میدونم حرفهای حاج آقا میری درسته حیف که نمی خوام وتوبه کردم از جان دل فوش کاریتون کنم
علي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۲
6
8
ﻣﻦ ﺍﮔﺮ ﮐﺎﻓﺮ ﻭ ﺑﯽ ﺩﯾﻦ ﻭ ﺧﺮﺍﺑﻢ؛ ﺑﻪ ﺗﻮ ﭼﻪ؟؟
ﻣﻦ ﺍﮔﺮ ﻣﺴﺖ ﻣﯽ ﻭ ﺷﺮﺏ ﻭ ﺷﺮﺍﺑﻢ ؛ ﺑﻪ ﺗﻮﭼﻪ؟؟
ﺗﻮ ﺍﮔﺮ ﻣﺴﺘﻌﺪ ﻧﻮﺣﻪ ﻭ ﺁﻫﯽ٬ ﭼﻪ ﺑﻪ ﻣﻦ؟
ﻣﻦ ﺍﮔﺮ ﻋﺎﺷﻖ ﺳﻨﺘﻮﺭ ﻭ ﺭﺑﺎﺑﻢ ؛ ﺑﻪ ﺗﻮ ﭼﻪ؟؟
ﺗﻮ ﺍﮔﺮ ﻏﺮﻕ ﻧﻤﺎﺯﯼ٬ﭼﻪ ﮐﺴﯽ ﮔﻔﺖ ﭼﺮﺍ؟!
ﻣﻦ ﺍﮔﺮ ﻭﻗﺖ ﺍﺫﺍﻥ ﻏﺮﻗﻪ ﺑﻪ ﺧﻮﺍﺑﻢ ؛ ﺑﻪ ﺗﻮ ﭼﻪ؟؟
ﺗﻮ ﺍﮔﺮ ﻻﯾﻖ ﺍﻟﻄﺎﻑ ﺧﺪﺍﯾﯽ٬ ﺧﻮﺵ ﺑﺎﺵ
ﻣﻦ ﺍﮔﺮ ﻣﺴﺘﺤﻖ ﺧﺸﻢ ﻭ ﻋﺘﺎﺑﻢ ؛ ﺑﻪ ﺗﻮ ﭼﻪ؟؟
ﺩُﻧﯿﺎ ﮔﺮ ﭼﻪ ﺳﺮﺍﺏ ﺍﺳﺖ ﺑﻪ ﮔﻔﺘﺎﺭ ﺷﻤﺎ
ﻣﻦ ﺑﻪ ﺟِﺪ ﻃﺎﻟﺐ ﺍﯾﻦ ﮐﻬﻨﻪ ﺳﺮﺍﺑﻢ ؛ ﺑﻪ ﺗﻮ ﭼﻪ؟؟
ﺗﻮ ﺍﮔﺮ ﺑﻮﯼ ﻋﺮﻕ ﻣﯿﺪﻫﯽ ﺍﺯ ﻓﺮﻁ ﺧﻠﻮﺹ
ﻭ ﻣﻦ ﺍﺭ ﺭﺍﯾﺤﻪ ﯼ ﻣﺜﻞ ﮔﻼﺑﻢ؛ ﺑﻪ ﺗﻮ ﭼﻪ؟
ﻣﻦ ﺍﮔﺮ ﺭﯾﺶ٬ ﺳﻪ ﺗﯿﻎ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻡ ﺍﺯ ﺑﻬﺮ ﺍﺩﺏ
ﻭ ﺍﮔﺮ ﻣﻮﻧﺲ ﺍﯾﻦ ﮊﯾﻠﺖ ﻭ ﺁﺑﻢ ؛ ﺑﻪ ﺗﻮ ﭼﻪ؟؟
ﺗﻮ ﺍﮔﺮ ﺟﺮﻋﻪ ﺧﻮﺭ ﺑﺎﺩﻩ ﮐﻮﺛﺮ ﻫﺴﺘﯽ
ﻣﻦ ﺍﮔﺮ ﺩُﺭﺩﮐﺶ ﺑﺎﺩﻩ ﯼ ﻧﺎﺑﻢ ؛ ﺑﻪ ﺗﻮ ﭼﻪ
ﺗﻮ ﺍﮔﺮ ﻃﺎﻟﺐ ﺣﻮﺭﯼ ﺑﻬﺸﺘﯽ٬ ﺧﺐ ﺑﺎﺵ
ﻣﻦ ﺍﮔﺮ ﻃﺎﻟﺐ ﻣﻌﺸﻮﻕ ﺷﺒﺎﺑﻢ ؛ ﺑﻪ ﺗﻮ ﭼﻪ
ﺗﻮ ﮔﺮ ﺍﺯ ﺗﺮﺱ ﻗﯿﺎﻣﺖ ﻧﮑﻨﯽ ﻋﯿﺶ ﻋﯿﺎﻥ
ﻣﻦ ﺍﮔﺮ ﻓﺎﺭﻍ ﺍﺯ ﺭﻭﺯ ﺣﺴﺎﺑﻢ ؛ ﺑﻪ ﺗﻮ ﭼﻪ؟؟
پاسخ ها
محاق
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۰۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۲
پيغمبر اكرم(ص):

«كُلُّكُم راعٍ وَ كُلُّكُم مسؤول عَنْ رَعيتِه»

تمام افراد شما مسلمانان به منزله حافظ و نگهبان و شبان ديگران هستيد و تمام شما نسبت به تمام خودتان مسؤوليد.
تعبيري از اين بالاتر نمي توان كرد، يعني ايجاد نوعي تعهد و مسؤوليت مشترك ميان افراد مسلمان براي حفظ و نگهداري جامعه اسلامي بر مبناي تعليمات اسلامي.
شهید مطهری(رض)
مجموعه آثار شهيد مطهري ج 17ـ حماسه حسيني صفحه282.
حسن
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۲
انشاالله هممون به راه راست هدایت بشیم ...
الهه قاسمی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۶ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۶
مااگرمیخواهیم امربه معروف ونهی ازمنکرکنیم به توچه؟؟
abbas
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۲
1
10
آقا اجازه بدین روشنتون کنم سید حسن بیشتر حرفاش درسته .
مشکلات جامعه رو هی با سبسطه کردن نپوشونید.
من کارشناسی میخونم کارشناسم هنوز نشدم ولی 90 در صد استادا اصلا خودشون دارن تجمل گرایی و خیلی چیزای دیگه رو نشون میدن به جوونا پس ما حرف نزنم .اینا علم زمینی دارن اما باید چاشنی کمال داشته باشن که ندارن اینم اوضاع معماریمونه که گندش در اومده.
شغل اصلیم قبل از دانشگاه نجاری بوده حقوقش رو باید مثل قطره بکنی توچشمت تا این که خرجش کنی.
مافیای زمین خواری ،دلال ها ،دروغ،آقازاده ها،فوتبالیا،بیمه مردم،و الاماشاالله رو شما یادرست کن یا خواهشن بشین چیزیم نگو اگه خواستی میتونم از مشکلات اساسی جامعه برات سه تا شاهنامه بنویسم.
اروین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۲
3
8
با سلام .
دوستان تمام نظرات را تا به اینجا به طور کامل خوندم . اما فقط یه سوال دارم و اونم اینه که ما 36ساله انقلاب کردیم و به قولی طاغوت زمانه را به زیر کشیدیم و حکومت اسلامی را جایگزین اون کردیم . حالا میخوام بپرسم الان بعد از 36 سال آیا چیزی که الان داریم مثل : نحوه زندگی ؛اقتصاد ؛ سیاست داخلی ؛ سیاست خارجی و....... بهتر از 36 سال پیشه یعنی الان تو این مملکت دیگه فساد نیست دولت مردامون همه پاکند و اینکه الان عین شریعت اسلام رو داریم رعایت میکنیم . حاصل این همه کشته از انقلاب تا حالا چی شده . اگه بتونیم بدون هیچ تعصبی به این موارد پاسخ بدیم میتونیم ادعا کنیم که امثال آقای آقا میری حرف مفت میزنن . ببینیم از انقلاب تا به حال جاذبه مردان دینیمون بیشتر بوده یا دافعه شون. یکی بیاد و به این مسائل پاسخ بده.
روح اله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۲
4
4
سلام علیکم
انچه از روایات معصومین برداشت میشود و توصیه به فهم درست آن شده است اینکه خوف و رجا باید با هم باشند نه اینکه خوف جدا برای عدهای و رجا جدا برای عده ای باشد و این سید محترم فقط از رجا میگوید که از 2 بال پرین عقاید به سمت مسیر صحیح یک بال را ندارد و با این عقاید به مقصد نمیشود رسید
پاسخ ها
جلال
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۰
من 20 سالمه و 20 ساله دارم خوف خدا رو میبینم و میشنوم و میچشم. همیشه از خدا بدم میومده و مدتی آتئیست بودم و هزاران گناه میکردم و دنبال خدا میگشتم. میفهمی حالمو؟ هان؟
یاسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۲
7
0
به نظر من این آقا ملت رو داره به فساد و گمراهی میکشه
میگه وقتی مشروب میخورید بگید یا خدا خدا بخشندس
یا وقتی میگه من اگه یه داعشی رو ببینم میگرم غسل و کفنش میکنم
فک کنم این هم شیعه انگلیسیه!!!!
خدایا همه رو به راه راست هدایت کن.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۰
میگه خدایی که من میشناسم بخشندس وم ثل خدای "یاسین" (...) نیست. خدایی هست که عدالتش هم از روی رحمتشه. این خدا رو اگه منی که (...) بشناسم یه بار میخورم دوبار میخورم دفعه ی سوم به عشق خدا میزارمش کنار...
شماها همتون فکر میکنید خدا واس کسیه که نماز میخونه و روزه میگیره... بابا منم خدا دارم
مدیر پایگاه قسمت های نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
عاطفه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۲
2
2
سلام به همه
من خیلی دوس دارم حرف های اقای اقامیری رو بپذیرم. چون اگه اینجوری باشه واقعا گناه کردن اشکالی نداره و طبق صحبت های ایشون هرچی گناه کنی به خودت ظلم کردی و خدا هم همه رو اخرش می بخشه. خب پس چرا اینقدر به خودمون سخت بگیریم؟؟؟چرا من سختی حجاب رو به جون بخرم؟؟؟چرا من....
اما وقتی ته دلم رجوع می کتم می بینم حرفاش با این همه آیات عذاب با این همه آیه هایی که تو قران هست، با عذاب قوم لوط و قوم نوح و.... کاملا متضاده و واقعا نمی دونم آیا حرف هاش رو بپذیرم یا نه؟؟؟


شاید بهتر باشه به جای اینکه هر کدوم از ما این قدر ما قاطعانه نظر بدیم از خدا بخوایم پیشوامون مهدی رو بفرسته. آخه اونه که فقط می تونه تو این زمینه راهنماییمون کنه.
فرج آقامون امام زمان صلوات
پاسخ ها
حسن
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۲
خانم محترم!
این حرفای شما مصداق عینی تفکرات انجمن حجتیه است که میگن کاری نکنیم تا امام زمان بیاد و همه چی رو درست کنه!!!
همون انجمنی که حضرت امام فرمودن که باید ریشه کن بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۲
0
3
بقول ملا صدرا هر .ی .حرف قران هزار راز و رمز داره لذا هرکسی نمیتواند قران راتفسیر کند
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۲
0
4
آقا جان اول شما کلیپ ها رو دقیق ببین بعد نقد کن.
Afshin
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۳
0
5
شما که تا جایی ک من یاد دارم از خشم خدا گفتین… این بنده خدا هم گفته خدا اینقدم خطرناک نیست… هر گناهی تا یک حدی عذاب داره. نه که بخاطر چند تار مو چند صد سال از مو آویزون کنه… پس گناهان بزرگشو جمع کنی سر جمع ی چند ملیون سالی باید تو عذاب شدید باشه دیگه؟ آخرش که چی؟ خدا ما رو آفریده ..از روح خودش در ما دمیده ک این همه سال عذابمون بده؟ بلاخره تا ی جایی عذاب میده .بعدش میبخشمون…اگه شما دوس نداری ببخشه بگو فدات…ب جای اینکه این همه درگیر دین و تعصبات باشیم یکم رو انسانیتمون کار میکردیم الان دنیا گلستان بود…مثل شما روحانی عزیز شما رفتی خارج کشور دیدی زناشون لختن باید نگاه کنی؟ و چون اوتا خودشون نپوشیدن میرن جهنم… تو هم چشت زیبایی رو گرفته تقصیر نداری که…برادر اگه رفتی اونجا چشم چرونی کردی از فرهنگ پایینته… اونا تو اجتماع خودشون اونطوری راحتن…تو هم همین االان دست از تایپ بردار برو ی کمکی ب فقیره ک شام شب نداره بکن بلکه اون دنیا أتیش ندن به خوردت…. وسلام
حسابی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۳
1
1
حرفای صاحب این سایت کودکانه است مثل خیلی دیگه از حضرات- در مورد تار مو و حجاب بهترین تحقیق و جامع ترین پژوهش کتاب -(...)- است نوشته اقای (...)- ایشان با بررسی دقیق تمامی مدارک تاریخی ، دینی و روایی ثابت کرده اند که حجاب سر واجب نیست - مرد میدان هستید بسم الله کتابش را بخوانید- از اینترنت قابل دانلود است و در بازار نیست
مدیر پایگاه قسمت های نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
حسابی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۳
0
3
دوست گرامی - چرا نام کتاب را حذف کردید؟ خودتان میدانید این کتاب توسط یک محقق نوشته شده کجای آن بار منفی دارد ؟ایا هر مطلبی که با عقاید شما سازگار نیست بار منفی دارد؟ اگر کتاب را خوانده اید بگویید ایرادش کجاست و اکر نخوانده اید از کجا میدانید بارمنفی دارد؟ خدا همه ما را از هوای نفس، خود بینی و خود رایی نگاه دارد. آمین
حسابی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۳
0
2
به تبعیت از فرموده قران کریم که - اقوال مختلف را بشنوید و از بهترین هایش پیروی کنید- لا اقل ما موظفیم درحد توانمان مطالعه کنیم من بر همین اساس نام ان کتاب را معرفی کردم لذا در پیروی از کلام نورانی قران بار دیگر نام کتاب را می اورم به امید اینکه دوستان مطالعه کنند و شما هم سانسور نفرمایید . کتاب (...) نوشته (...) که بالغ بر هزار صفحه است که البته حدود نیمی از آن مدارک و مستندات عربی است و لذا قسمت فارسی آن حدود پانصد صفحه است - در این کتاب وضع پوشش در قبل از اسلام بررسی شده و سپس به دستورات نبی مکرم اسلام برای پوشش پرداخته و بعد از آن اضافات و پیرایه هایی که بر آن بسته شده را شرح میدهد کتاب بسیار جامع و بدون غلط املایی و متنی شیوا نگاشته شده و خواندن آن برای اهل تحقیق بسیار لذتبخش است-
مدیر پایگاه قسمت های نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
رقیه
|
United States
|
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۳
3
2
سلام خسته نباشید
سخنرانی های این روحانی محترم رو شنیدم خوشم اومد اما احساس کردم با معانی قران و احادث جور در نمیاد
گشتم این سایت و پیدا کردم با نظرات شما موافقم
اگر قرار باشه به گفته های ایشون خوش باشیم خانم ها بی حجاب باشن و بگن خدا مهربونه و من و میبخشه و پس ظلم هم بکنیم خدا که مهربونه میبخشه
مال حروم بخوریم خدا میبخشه
نماز نخونیم خدا میبخشه
بعد این چه دینی هست ایا؟
وقتی مراجع و علمای دین حرف میزنن خوشمون نمیاد چون مخالف فساد و گناه هستن ولی یکی پیدا میشه در لباس امام زمان به اسم ممحبت خدا و ائمه حیای گناه و میریزه دوس داریمومریدش میشیم
کسی که بخواد مردم گمراه کنه نمیگهخدا بده دین بده بیاین کافر بشیم اول با تایید دین و حرفای قشنگ خودشو تو دل مردم جا میده بعد کم کم مردم و بهسوی گمراهی میکشونه همون طور که در لا به لای سخنرانی هاشون دارن مردم و نصبت به علما ومراجع بدبین میکنن
کسی دنبال هدایت هست دنبال قران بره نه دنبال کسی که حرفای قشنگ میزنه
يك زن شيعه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۳
0
1
به نام خدا..... هر حرفي هزارن بطن دارد تا عقلها در درجات متفاوت چقدر بتوانند اين حرفها را تفهيم كنند.... (...).... شما را به خدا بمن ايمل بزن يا شماره تماسي بگذار تا من بتوانم با ميدان وسيعتري از بيان در مورد اجتماع الان ايران و اسلام باشما صحبت كنم......(...)
مدیر پایگاه قسمت های نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۳
0
2
بعضی جاها این بنده خدا تند رفته اونم بخاطر کند روی خیلی ها تا این زمانه .باید بیشتر فکر کرد.
غریبه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۳
0
3
متاسفم واسه اون صحبتای بالا . هیچ وقت جایی نظر نمی ذارم ولی اینجا ساکت بودن حرومه . اقای محترمی که ماشالله اینقد علم و سوادت بالاس . خدا حفظت کنه . خواستم بگم فقط راجع به همون اسید پاشی که نظرتو خوندم دیگه دلم نخواست ادامه بدم . فقططططططط می گم راهو اشتباه داری میری . نذار روز قیامت رو سیاه باشی . همین و هر وقت علمت زیاد شد بیا نظر بده . مردمو مورد نقد قرار بده . اها یه چیزی اون سرمایه که اقا میری دارن تو فک کن اسراییل میده . ببینم اینقد مردی که بلند شی یه حرکتی واسه اسلام نه دین ساختگیه خودتا نه . واسه اسلام کاری انجام بدی . اگه مرد خدا بودی اصلا اینجا این حزفات نبود . متاسفم
سلطان مجازی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۳
0
1
سلام
حاجی جون خودت نگی این سخنان زیر نظر آمریکاست اگه بگی با لانچیکو خودمو میزنم .هر کی یه دیدگاهی داره من کاملا با سخنان ش موافقم بای حاجی جوووووووووووون
zeinab
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۳
3
3
سلام به همه
من نه دین خیلی قوی ای دارم نه قدرت بیان بالایی
اما با گوش دادن چندتا از سخن رانی های این طلبه متوجه مغالطه در کلام ایشون شدم.این طلبه با گذاشتن سرپوش روی گناهان مردم ،ان هارا به گناه دعوت میکند
من یک تنها یک چیز را به خوبی میدانم ان هم این است که ظهور نزدیک است و این از علائم ظهور است که دیگر تشخیص درست از غلط بسیار سخت است و بنا به روایت نگه داشتن دین همانند نگه داشتن اتش در دستان است
دوستای خوبم !!جوووووناااااا:تروخدا مراقپب خودتون باشید
من نگران بچه هامونم....نگران نسل بعد از ما
اللهم العجل الولیک الفرج
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۰
نگران خودت باش که وقتی امام زمان بیاد جلوش وایستی زینب جان
به قول سید: "نمازی که تور رو به خشوع نرسونه، یه روزی جلوی امامت نگهت میداره"
بی بی فاطمه هممونو هدایت کنه
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۴
1
5
اگر دوستان به طور کامل سخنرانی ایشون رو گوش داده باشند .ایشون جهنم رو انکار نمیکنه و اون رو به بیمارستان تشبیه میکنه که انسان بعد از اینکه از بیمارستان آخرت مرخص شد از مریضی ها پاک میشه.به نظر من ایشون واقعا نیت پاکی دارن و با این کار اعتقادت مردم رو به دین مبین اسلام محکم و محکم تر میکنند.بیایید بجای ترسوندن بچها مون از جهنم و شب اول قبر بهشون یاد بدیم اسلام دین بخشش و گذشت است.
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۴
1
2
همین که با همین حرفا ممکنه یه ادمایی رو به خدا وصل کنه بسته برای درست بودنش .
داستان موسی و شعبان رو یه بار دیگه بخون .
هیچ آدابی و ترتیبی مجوی / هرچه میخواهد دل تنگت بگوی
البته امیدوارم ایشون رو همین باور ها و حرفاشون بمونن چون جناب اقای (...) هم با همین چیزا معروف شد بعدش زد جاده خاکی ...
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۳۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۴
0
5
باسلام
من میخواستم بگم باشنیدن صحبتای این بنده خدا حس میکنم منم میتونم خوب باشم دیگه گناه نکنم چرا؟چون خدام مهربونه گناهامو بخشیده و من نباید دیگه تکرارشون کنم کلا 180درجه تو کردار و رفتارام تغییر ایجاد شده
مهم نیست این حرفارو از کی میشنوی مهم اون نقطه مثبته که اگه تو خودت پیداش کنی عاقبت بخیر میشی و من امیدوارم پیداش کرده باشم. امیدوارم این جور ادما
تو دنیا اسلامو معرفی کنن نه امثال شما که همه وحشت کنن از اسلام....
یا حق
مهرداد حمزه اوغلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۴
1
2
سلام علیکم
واقعا عالی بود.بنده تا امروز حدودا 80 درصد سخنرانیهای ایشان را جمع آوری کردم و احساس میکردم که سخنان عالمانه و حکیمانه میزنند ولی اکنون متوجه شدم که بنده نادان و بیسواد و امی بودم و ایشان طریق (...) را ادامه میدهند که تمام احادیث را باطل میدانست و خود را عالم به عمل و دین میدانست.....البته ناگفته نماند که (...) هم سخنان شیوا و دلنشینی داشت....امیدوارم ریشه ی این فتنه ها کنده شود تا شخصیتهایی نتوانند با خراب کردن فرقه های مرتد دیگری خود جای بهتری بگیرند و بعد از جمع آوری مقلد قیام بر علیه دین کنند......اللهم عجل لولیک الفرج.
اللهم العن ابن عبدالوهاب و ابن تیمیه و امت الوهابی و امت الداعش و امه الکفار

اجرکم عند الله..........
مدیر پایگاه قسمت های نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی و حقوقی ویرایش شد
مهرداد حمزه اوغلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۴
6
2
سلام علیکم
من در نظر قبلیم حرفام رو زدم و خوشحالم از این که (...) زمانمان را میشناسم.این آقا سید با اینکه یک خرافه گو بیش نیست ولی باز هم یک حرف ایشان را به خودشان میگویم آقا سید نظرات و سخنان (به ظاهر دلنشین)شما از نتایج سحر است،باش تا صبح دولتش بدمد.....از شما بدتر هم میاد...امثال شما ساکت نمیمونن و در تلاش هستن که دین اسلام رو به انحرافات بکشن.با خوب نشان دادن سخنانتون خودتونو شیرین و محب مردم نکنید.......شما قلب یوسف زهرا رو خون میکنید.......راستی آقا سید بد نیست درباره ی (...) مطالعه کنید ،اگه مطالعه کنید متوجه میشید که احتمالا شما و امثال شما از نوادگان و نسل ایشان هستید.........اللهم عجل لولیک الفرج
اللهم العن امت الوهابی و امت الداعش
مدیر پایگاه قسمت های نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار حقوقی ویرایش شد
ی بنده خدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۴
0
3
خاک بر سرتون کنن که فقط بلدین مطالب نادرست به مردم بفهمونین.................
زاهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۴
0
3
همیشه هر وقت کسی میاد تا حرف دل مردمو بزنه میخوان ساکتش کنن والا بخدا حرفاش حق مخصوصاانتقادش راجب یارانه ها بعضی از این سران مملکت دارن از خون مردم کاخ میسازن ولی نمیدونم چرا اقا کاری نمیکنه
yeki
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۴
0
12
یه نفرم که میخواد حرف راست بزنه به دروغگویی متهمش میکنید
خانوما آقایون
من 7ساله نماز نمیخوندم
من با حرفای ایشون متحول شدم
عاشق خدا شدم
نماز خوندم
حتی نماز غذای همه ی این 7سالم دارم میخونم
تویه این چند سال حرفای هیچ کدوم ازونایی که شما به عنوان آگاه و حکیم قبولشون دارین
نتونست منو عاشقه خدا کنه
همیشه کفر میگفتم
همیشه
اما وقتی گوش دادم به حرفای ایشون
خیلی متحول شدم
نماز که به کنار
دیگه غیبت نمیکنم
دیگه به چیزای گناه نگا نمیکنم
خیلی از عاداته بد و گناهمو ترک کردم
نه تنها من
بلکه خیلی از دوستا و هم کلاسیای منم
بعد از حرفای ایشون متحول شدن
و وقتی تو نماز خونه ی مدرسه دیدمشون
به این نتیجه رسیدم که ایشون چیزی جز حق نمیگه
حق چیزیه که دل قبولش میکنه
حقیقت چیزیه که قلبت بهش اعتقاد داره
و قبولش میکنه
حرفای ایشونو قلب من و دوستام و معلمام و هرکی
که نزدیکمه قبول کرد
زندگی رو اونقدر سخت نگیرید
وقتی از چیزی اطمینان ندارید دیگران رو
مجبور به قبول کردن اون اعتقادتون نکنید
از نظر من
و خیلیای دیگه ایشون چیزی جز راست نمیگه
مرسی
موفق باشید
تسنیم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۴
2
0
اسلام.ممنونم از مطالبی که در سایتتون مطرح کردید بنده چند تا از سخنرانی این طلبه رو گوش کردم . و حرف های ضد و نقیض و گاها تفرقه افکن در سخنرانی ایشون دیدم.که هر فرد عامی قادر به درک اون هست. فکر میکنم در مورد دین ما بچه شیعه ها باید با درک و بصیرت بیشتری جلو بریم تا هنگام قضاوت عادلانه تر رفتار کنیم. بازم از مطالب تون ممنونم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۰
کامل گوش کن تسنیم و زود نظر نده
این زود نظر دادنت ی جور تهمته آبجی
sis
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۴
0
3
سلام به نظر من خدا در وجود تک تک انسانهاس و هر انسانی با داشتن عقل و هوش و درایتی که داره میتونه خوب و بد رو در زندگی تشخیص بده و انسان آزاده جون آزاد به دنیا اومده و قوه تشخیص خوبیها و بدیها رو داره صحیح نیست که عقاید خود رو به دیگران تحمیل کنیم بخصوص در این قرن !!دوران جاهلیت و رنسانس تموم شده در قرنی هستیم که علم چنان پیشرفت کرده که انسان قادره جاتدار شبیه سازی کنه !!! هر عملی عکس العملی داره و پاداش و تاوان هر خوبی و بدی در همین دنیاست و بزرگترین تحلیلگر هر انسان وجدان ببدار خود اوست
iman
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۴
0
2
با سلام، بايد بگم که اول از همه مردم باید حرف دل و عقل خودشونو بهش عمل کنن و نیازی به حرف های کس دیگری نداشته باشن ولی، در کل همه به يه کسی احتياج دارن که ازش راهنمایی بگیرن و مسلماً به حرف های کسی بیشتر توجه میکنن که احساس ميکنن حرف دل خود مردومو میزنه و حرفش منطقی تره ، خود من به شخصه اکثر صحبت های سید حسن آقامیری رو شنیدم و تا حد زیادی از ايشون راضیم ولی خوب همه ي ما یه سری نقص داریم دیگه ، آدم خوبه پای صحبت های مردم بشینه ولی آخرش خودش فکر کنه و تصميم بگیره ، ممنون
الهام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۴
1
2
واقعا یه نفرم که پیدا شده حرفای درست میزنه شماها میخوایین خرابش کنین,من واقعا از سید حسن اقا میری تشکر میکنم که اینقدر حرفاشون ارامش میده اینقدر دیدمنو نسبت به خدا عوض کرد که اینقدر خوبه ایشالا همیشه سلامت باشن ,و واقعا واسهرشماها متاسفم واسه شماهایی که باعث شدین ما جوونا از دین بیزار بشیم شماهایی که از خدای خوب و مهربون واسه ما جلاد ساختین,خدایی ک بخواد منو به خاطر چنتا تار مو اینجور بسوزونه و عذاب کنه خداس؟!نه خدا مهربونتر از این حرفاس ,خوش باشید با خدایی که واسه خودتون ازش ساختین ,ما هم خوشیم با خدامون ,این حرفا تو دلم بود واس اینک خیلی بد راجب یه ادم خوب قضاوت میکنین و اسم خودتومو گزاشتید مسلمون
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۲۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۷
سلام .
گاهی آرامش نداشتن بهتر از آرامش کتذب داشتنه . چون بعضی ناآرامی ها بدلیل اینه که خودمون میدونیم یه جای کارمون می لنگه و باید درستش کنیم و بعضی آرامش ها هم آدمو گول می زنه و اون به فکر چاره نمی افته! یعنی هنوز همونطور هست ولی خودش فکر میکنه خوب شده و این خطرناکتره . انسان هیچ وقت در امان نیست و به همین دلیل باید همیشه دعا کنیم که خدا یک لحظه ما رو به حال خودمون نذاره!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۰
خدایی که آقامیری به من معرفی کرده ما رو لحظه ای تنها نمیزاره و تا حالا هم نگذاشته بلکه اشخاصی مثله شما که دین رو بد فهمیدید و واسه خودتون یک خدا ساختید عین خودتون، ما رو هم گمراه کردین...
خدای سید، عاقل هست اما خدای شما (...) هست.
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
دانشجوی دیپلماسی وزارت خارجه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۴
0
5
فارغ از ارزیابی کیفی حرف ایشان خروجی که من مشاهده کردم بسیار مثبته باید با ادبیات جدید با نسل امروز صحبت کرد وایشان کاملا متوجه این موضوع شدند نقد های طلبه محترم هم بی مصداق وجسارتافقط درحد نق زدن بود نه نقد کردن
علی خدامی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۵
0
3
شما فقط بلدید بگید حرف شما بی منطق و... است منطق هر چیزی است که عقل بگوید وخداوند در 38 تا از آیه های قرآن به فکر کردن و عقل توصیه میکند من هم مانند شما طلبه بودم ولی وقتی که به حرف های این آلم بزرگوار گوش دادم دیدم که دارم شمر میشوم خواهش میکنم توبه کنید که شما هم دارید کم کم سنگ قلب میشوید ولی اگر انقدر سنگدل شده آید که با شیطان وقف گرفته آید از شما عاجزانه خواهش میکنم با این آلم
کاری نداشته باشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۵
1
5
عمو‌برو‌بچسب به خدای خشن و نا مهربونت ما با خدای مهربون بیشتر حال میکنیم واز گناه بیشتر دور میشیم بسه این همه سال از قهرو غضب حرف زدیت لطف بفرمایید بگید نتیجش چی بود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۳۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۷
با سلام .
در خطبه اول نهج البلاغه امیرالمومنین(ع) می فرمایند : هر کس صفات خدا رو از خدا جدا بدونه مشرکه . پس :
اولا" خدای مهربون و خدای سختگیر اشتباهه
دوما" کی گفته که کار درستیه فقط از غضب خدا حرف بزنیم . ما میگیم خدا هم رحمت داره و هم غضب و این دو عین هم هست .
یه مثال جالب : شما قبول دارید یک پدر مهربون هست ؟ آیا همین پدر گاهی غضب نمیکنه و ازش نمیترسیم؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۰
من اینو نمیدونستم که خشم خدا از روی رحمتشه و از وقتی اینو فهمیدم "چون با عقل جور در میاد" به خدایی که اسلام معرفی کرده ایمان آوردم.
سما
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۵
5
1
صحبت های آقای میری رو شنیدم متاسفانه مخالف صریح قران و روایاته دین رو میخواد برای انسانهای بی قید راحت کنه اما اساس اون رو ازبین میبره بهشت را به بها میدهند نه به بهانه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۰
بهشت برای ما مسئله نیست.
در ضمن، چرا انسانها بی قید هستن؟ جواب این سوال خیلی مهمه سما خانم
الهام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۵
0
3
چیه ترسوهای بدبخت چرا نظر منو نزاشتید هه
مهرداد حمزه اوغلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۵
3
1
سلام علیکم
آقایون و خانمهایی ک حرفهای سید حسن رو گوش میدین و میگین من با حرفهای ایشون نماز خون شدم،باید به اطلاعتون برسونم که خیلی از بزرگ مردها و عالمان دین نماز میخوندن و مثل این سید دعوت به دین میکردن اما دین اسلام واقعی کجا و دین اسلام لسانی......خیلی از همون نماز خوانها دشمنان اهل بیت شدند،مثل شمر و ابن ملجم و (...) و ............
حداقل به حرفهای سیدتون گوش کنید،ایشون چه کاره ی دین هستند که نظر میدن.....برادر و خواهر من دین ما عقلیه پس فکر کنید که آیا باید به کتاب دین یعنی قرآن عمل کرد یا به سخنان (...) این آقا سید؟
قضاوت کنید
سوره ی کافرون رو بخونید و برا خودتون تفسیر کنید ببینید مخالف سخنان ایشون هست یا نه؟
اللهم عجل لویک الفرج
مدیر پایگاه قسمت های نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی و حقوقی ویرایش شد
پاسخ ها
جلال
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۰
دقیقا چون دین ما عقلیه باید این صحبت ها رو گوش کنیم. بین سخنان سید و قرآن هیچ تمایزی وجود نداره. بد متوجه شدی مهرداد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۵
0
8
یه چیزی تو متن دیدم دلم نیومد نگم
گفتید کسی که حجاب رو سبک شمرده با کسی که سخت اونو
حفظ کرده برابر گفته شده تو صحبتای
ایشون...
معلوم میشه علم شما کمه
نه ایشون
مگه نمیگید خدا عادله؟؟؟
به انداره ی ذجری که طرف کشیده خدا بهش ثواب میده
و به اون یکی نمیده
شما اصلا کی باشید که بخوایید کسیو مجازات کنید
وقتی انقدر علمتون پایینه
که معنی صحبتای ایشون رو نمیفهمید
پس لطفا مطالب الکی به خورده مردم ندید
چرا که یه دختر 16ساله
یعنی خودم
قدرت درکش بیشتر از شماس
مرسی
سهيل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۵
0
3
همان طور که از آیات قرآن استنباط می شود ، خداوند از هر قومی که خواهان حکومت ولی معصوم باشد چهار آزمون میگیرد. که در واقع این چهار آزمون ، به صورت سرفصل هایی از آزمونهای جزئی تر هستند. این سرفصل ها عبارتند از: آزمون اقتصادی ، آزمون جهاد، آزمون حکمیت و آزمون فتنه های مذهبی و همچنین در کنار آنها آزمون افراد مستجاب الدعوه .
خداوند در فتنه هاي اخرالزمان به دادهمه مابرسددر آخرالزمان اوضاع به شدت پیچیده می شود در اخرالزمان، فردي امكان دارد صبح مؤمن باشد و عصر كافر شود يا عصر، مؤمن باشد و صبح كافر گردد»،.وسخت ترين كار در اخرالزمان حفظ دين وايمان است اميدوارم همه ما با مطالعه بيشتر با ديد بهتري با افرادي مانند اين اقا برخورد كنيم وباز اميدوارم كه صحبت هاي وروش ايشان باعث ايجاد تفرقه وفتنه نكردد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۵
2
6
متاسفانه احادیث و روایات اونقدر تحریف و جعل شدن که ما هرچیز خلاف عقلی رو به نام حدیث میشنویم بدون ذره ای تفکر می پذیریم. یه نفر هم پیدا میشه که فکر میکنه تکفیرش می کنید، بنده وکیل مدافع هیچکس نیستم، فقط میگم خودتون رواز قید تعصب و خرافه آزاد کنید. هنوزم که هنوزه وقتی جایی زلزله میاد و مردم کشته میشن میگن چون گناه زباد شده بود، اون گناه هم همیشه بدحجابی و فسادهاییه که به تبعش به وجود اومده. اصلن انگار گناه دیگه ای جز بی حجابی وجود نداره. آقا پس چرا ژاپنیها که کافرن تو زلزله هاشون نمیمیرن؟ یه ذره از لاکتون بیرون بیایید خواهش می کنم. معنای گناه رو بفهمید، آقا تقلید فقط در اصول دینه، شما تو همه چی دارید از پیشینیان تقلید می کنید، دارید از کتابهایی که میخونید، از حرفهای استادها تقلید می کنید. پس نقش تفکر چی میشه؟ تمام این حرفهای پوچ رو هم به خدا نسبت میدید، چرا خودتونو روی کرسی خدا مینشونید؟ چرا جای خدا حرف می زنید؟ چرا قضاوت می کنید؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۳۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۷
سلام . عزیز تقلید توی اصول دین جایز نیست.تقلید فقط توی فروع دینه!
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۵
0
2
من فقط یک چیز میگم...
درآخرالزمان نگه داشتن ایمان مثله نگه داشتن گوی آتش دردست است...
دوستان مواظبه ایمانتون باشید...خیلی...
یاعلی...
سامان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۶
0
5
خدا انسان رو مختار آفریده.
دین عقلانیه و هر انسانی مختار به انتخاب آن.
هیچ کسی نمیتونه معجزه خداوتد ( قرآن) رو تحریف کنه.
طرف داره کسی نیستم ،طرف داره عقل و منطق هستم.
فقط میتونم بگم این بحثا همیشه بوده و ادامه خواهد داشت.
به امید ظهور آخرین منجی امام مهدی(عج).
دوستان به عقلتون و کتابی که خدا براتون گذاشته مراجعه کنین قطعا همون درسته.
راه راست معلومه..
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۶
3
5
سلام.واقعاواستون متاسفم که راحت راجع به ایشون قضاوت منفی میکنید.من خیلی گناهکاربودم.اصلاخدارونمیدیدم.خیلی راحت هرکاری که فکرشم نمیکنیدمیکردم.ازوقتی سخنرانیای ایشونوگوش دادم حاضرنیستم به دختری دست بزنم.چون الان میدونم خداواقعادوستمون داره.خیلی حواسم به کارام وحرفام هست.کلاعوض شدم.ازش ممنونم که یه حرف جدیدزد.بقیه فقط بلدن عذاباروبگن.یکی هم پیداشدازدوس داشتن خدابگه.خدااواقعامهربونه.خوشحالم یه همچین آدمی پیداشده.خداشکرت.هیچ کارتون درست نیست الان وضعیت مملکتوببینیدجووناراحت بدترین گناهارومیکنن اگه این راه شمادرست بودالان همه نمازخون بودن.گرچه نمازخوندن دلیل برمسلمونی نیست.خیلیانمازخونن ولی صدتاکاربدترمیکنن.امیدوارم روزی برسه همه خداروببینن تاراحت گناه نکنن.متاسفم واستون.مثلامسلمونیدازایشون که اینقدرخوبن بدمیگید.اگرخدارومیدیداینحورنمیگفتید.
حسن
|
United States
|
۱۷:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۶
3
5
نمیدونم چرا هرکس به نظام انتقاد میکنه میشه کافر وبیبصیرت....... خدا عمر باعزت به این بچه سید بده و دشمنان اسلام رو رسواکنه
بی نام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۶
1
3
با سلام
حقیقت چیزی نیست که بخواد پنهان بمونه.
و مطمئن باشید باطل هرچه زودتر چهره ی واقعی خودشو نشون خواهد داد.
اندکی بصیرت و معرفت داشته باشیم می تونیم حق رو از باطل تشخیص بدیم
اسلام دین تعریف شده است به همراه وسایل مورد نیاز برای جلوگیری از لغزش توی مسیر رسیدن به خداوند.
فقط حواسمون باشه خدایی نکرده راحت طلبی ما و خواسته های نفسانیمون باعث نشه از میسر حق منحرف بشیم.
التماس دعای فرج
در پناه حق موید و موفق باشید
بی تعصب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۶
0
3
عزیزان حرف قشنگ زدنو همه بلدن کیه که ندونه حرف خوشکل و قشنگ چیه اگه کسی بتونه علمی و مستند چیزی رو به اثبات برسونه و حقیقت رو بگه هنر کرده وگرنه حرف قشنگ و حقیقت رو گفتن که کار سخت و شاقی نیست منم بلدم حرفای واقعی و قشنگ بزنم حکایته شمام شده حکایته اون جوونا که میرن رپ گوش میدن میپرسیم اخه از این تند تند حرف زدنا چی میفهمی میگن نمیدونی که همش حرفاشون واقعیه و قشنگ!!!!!!!!! خب بیاید بشینید تا منم براتون حرفای قشنگ و آنچه که تو دنیا رخ میده و واقعیه بزنم!!!! والا مگه هنره؟؟؟؟؟
ماها
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۷
2
2
خیلی مطالب جالبی بود.خدا قوت....متاسفانه این اقا دارن بعضیارو به مسیر بدی سوق میدن...هدفشون چیه؟!الله اعلم......خدایا با ظهور امام زمان باطلو رسوا کن.
ماها
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۷
3
2
خیلی مطالب جالبی بود.خدا قوت....متاسفانه این اقا دارن بعضیارو به مسیر بدی سوق میدن...هدفشون چیه؟!الله اعلم......خدایا با ظهور امام زمان باطلو رسوا کن.
میثم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۷
0
2
*الهم عجل لولیک الفرج*
پاسخ ها
مهرداد حمزه اوغلی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
الهی آمین
مرتضی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۷
2
1
کسانی که از ایشان دفاع می کنند کسانی هستند که هم خدا رو میخوان هم خرما رو.
خوب معلومه که اگه کسی بگه : هر کار دلت میخواد بکن آخرش میری به بهشت خیلی ها دورش جمع میشن.
کی بدش میاد از این که هم تو دنیا دنبال هوس ها باشه و هم در قیامت به بهشت بره؟
مگر این آیه قرآن رو نشنیدید که : و أما من خاف مقام ربه و نهی النفس عن الهوی فإن الجنة هی المأوی : هر کس از خدا بترسد و نفس را از هواها نهی کند او اهل بهشت است.
مگر این حدیث شریف پیامبر را نشنیده اید که : الجنة حفت بالمکاره و النار حفت بالشهوات : راه بهشت از میان نا ملایمات می گذرد و راه جهنم از میان شهوات و خواهش های دل؟
ندیدید؟ نشنیدید؟ یا خودتان را به کری و کوری زدید؟ یا مصداق این آیه قرآن شده اید که فرمود : لهم قلوب لا یفقهون بها و لهم أعین لا یبصرون بها و لهم آذان لا یسمعون بها : دل دارند و نمی فهمند ، چشم دارند و نمی بینند ، گوش دارند و نمی شنوند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۷
3
0
تفکر مدافعان این آقای نسبتا سید
خدا بخیر بگذرونه
بیایم دنیا رو به گند بکشونیم
مو چیه بیاید لخت لخت بیایم وسط خیابونا،
بعد مستقیم بهشت/ خدا کیه پیامبر کیلو چنده


آهای تویی که اینقدر از خدا، خوشت اومده، آهای تویی که خدا رو نمیشناسی، آهای... باشمام کسایی که فکر میکنید خدا ترسناکه وفقط عذاب میکنه
مگه نشنیدید خدا الکی الکی کسی رو بهشت نمیبره
مگه میشه ما فقط گناه کنیم و بعدش دربست مستقیم بریم تو دل بهشت
آقایی که سیدی و مخالف حدیث معراج پیامبر صحبت میکنی(به صورت غیر مستقیم) تو خودت میدونی چی میگی،اصلا پیامبر رو با حدیث معراج قبول داری
اگه قبول داری اینقد گزافه گویی نکن اینقد واسه دنیای دیگران آخرت خودت رو نفروش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۷
0
0
سلام.
يَا أَيُّهَا النَّاسُ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ فَلَا تَغُرَّنَّكُمُ الْحَيَاةُ الدُّنْيَا وَلَا يَغُرَّنَّكُم بِاللَّهِ الْغَرُورُ ﴿۵﴾
سوره فاطر
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۷
0
2
سلام به همه.......من میگم اگه عقلمون رو به کار بیندازیم میفهمیم که سیدحسن آقامیری هدفش نزدیک ودوست کردن آدمهای فراری وقهرازخدا و ائمه (ع) که گاهی بخاطر به بن بست رسیدن توسط گناه زیاد و ناامیدی دست به خودکشی میزنند،باخداوندمنان وآقایان ما ائمه اطهار علیهم السلام است.اصلا جهنم 7 در دارد وبهشت 8 در.طبق روایت اگر همه مردم به ولایت امیرالمومنین (ع)جمع میشدند خداوند اصلا جهنم رو نمی آفرید.وبسیاری روایات دیگراز این قبیل.بنده به شماطلبه منتقد عرض میکنم که،آیا به آنچیزی که میگویید عمل هم میکنید یافقط مثل بعضی فقط حرف میزنید.......وفقط دنبال انتقاد ازاین وآن هستید....که مثلا بااین حرفا دفاع از دین میکنیدونهی ازمنکر.وفکر میکنید نظر شما بهترینه .اگه در خانواده بی بند وبار ی متولد میشدید دنبال کسی میگشتید که شما رو باخدا دوست کنه ،مگه نه؟؟؟؟؟پیشنهاد من اینه که شما وامثال شما باید بیشتر مطالعه کنید و توسل نه انتقاد وایجاد تنفر.شماهم بیاومردم رو ازراه خوب باامام زمان (عج )رفیق کن نه فراری .بیا ودر نماز شبت برای ماهم که گنهکاریم دعاکن....ممنون.(من درآخرسر میگم : بنام خداوند بی اندازه بخشاینده بسیارررررررررر مهربان).اللهم عجل لولیک الفرج..جامعه خالی ازیاد خدا وامام زمان (ع ) این جور سردرگم هم میشود.(به زبان محبت خدا هم آشنا باش!!!!!!)
احسان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۷
0
0
با سلام خدمت همه . خداوند هر كس رو به اندازه فهمش بازخواست ميكنه . كي گناه كردن رو پيش خود و خداش جايز ميدونه؟ شايد از نظر موسي چوپاني كه با خدا صحبت ميكرد كار درستي نمي كرد ولي نظر خدا عكس نظر موسي بود . هر كسي خودش ميدونه و خداي خودش . خيلي ها ميخوان ادم ها رو به راه راست هدايت كنند نميگم كارشون درسته يا غلط فقط ادم بايد مواظب باشه مثل موسي نشه.
دوست
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۷
0
4
با سلام
چندتا نکته
این اقا نمیگن خدا برای چندتا تار مو عذاب نمیده تا ما خانوم ها حجاب نداشته باشیم. میگیه عذاب نمیده , یعنی رحمتش رو نمیگیره و طبق مناجات شعبانیه ما چه صلاحی داریم برای گناه نکردن جز رحمت خدا , پس با رحمتش از گناه بی حجابی دور میشیم. اگر حرف ها را کامل گوش کرده باشید , ایشان حتی به درجه ای از حجاب بین زنان هم اعتقاد دارند که حداقل طبق نظر مرجع من نیازی نیست
دوم ایشان نمیگویند که جهنمی نیست. میگویند شما اگر از این دنیا اتش نبری در ان دنیا خدا اتش نمیدهد. گفته اند که خدا میگوید از حق هم بگذرید تا همه با هم وارد بهشت شوید اما مردم از حق هم نمیگذرند.
سوم این که به عنوان یک خانم محجه, ما انتظار نداریم که بی حجاب جهنم برود. عدالت خدا یعنی روح من , با حجابم درجه ی بالاتری را دارد تا یک بیحجاب. واقعا نیاز به اتش نیست.
مشکل ابنجاست که فراموش میکنیم بالاترین نعمت بهشت , نفس مطمئنه است. که البته شاید من با حجاب بهش نرسم ولی بی حجاب هیچ وقت بهش نمیرسه
یک رهگذر نویسنده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۷
5
0
با سلام
من همه نظرات و متن نوشته طلبه پاسخگو را خواندم.سخنرانی های آقا میری را هم گوش کردم.

1. این بنده خدا دقیقا وقتی صحبت هاش رو گوش میدی مخصوصا مباحث مربوط به حکومت و ولایت فقیه و معصوم متوجه می شوی که کاملا موافق انجمن حجتیه است و دقیقا داره افکار اونها رو خواسته یا ناخواسته ترویج میکنه.لدا طلبه بزرگواری که نقد کردند و گفتند وابسته به گروهی هتند بیراهه هم نگفتند.

2. ابتدا دوستان بدونند که طلبه ها و علما همگی به سخنان این بنده خدا(آقا میری) انتقاد دارند و می گند حرف های غلط و بیخود زیاد میزنه. این حرف ها هم دلیل نمیشه اونها متحجر باشند و ... همین هایی که دین رو سالم به شما رسوندند به این حرف ها اشکال می کنند.

3. خیلی ها که طرفداری از سخنان این خطیب می کنند کسانی هستند گناهان زیادی می کنند و نافرمانی خدا رو دوست دارند و چون صحبت های این بنده خدا دلگرمی برا اونهاست میگن ما خوشمون اومده. خب طبیعیه اگه یکی هم بیاد بگه تا میتونی گناه کن خدا بخشنده است و فوقش میری بیمارستان درمان میشی منم هزار گناه میکنم. خدا به این خوبی هم گناه میکنم و هم بهشتم رو آخر میرم.

4. اونایی که به دروغ یا راست میگن نماز خون شدیم اینم بدونند که خیلی ها هم راه گناه براشون با این حرفا باز شده و این خطیب هزاران نفر رو به گناه ترغیب کرده چون میگه هر غلطی هم بکنی خدا یه پس گردنی بیشتر نمیزنه پس این دنیا عشقم رو ببرم.

5. خیلی ها اومدند گفتن صحبت های این خطیب درسته و زیبا حرف زده و این طلبه پاسخگو متعصبه و ... خب آخه شما در چه حدی هستید که این تو این بحث دو طلبه دخالت می کنید؟ اگر این خطیب دفاعیه ای داشته باشه میاد جواب میده و بحث میکنه. میبنید که ایشان هم تو نقدش سوالاتی کرده و گفته بیان جواب بدن. بنظرم احساسی نظر دادن و محکوم کردن شما کار درستی نیست.

6. همیشه مردم و جوانان از این ضربه خوردن که آب رو از سرچشمه نگرفتن. شماها اگر میخواید بدونید حرف کدوم یک از این طلبه درست هست برید سراغ مراجع و علمای طراز اول تا متوجه بشید حق و ناحق چی هست.

7. من نمیدونم چطور غالب افراد اهل علم به سخنان ایشان نقد دارند و فقط افراد عادی می پسندند حرف های ایشون رو؟

8. اگر دیده باشید سخنرانی های این طلبه(آقا میری)فقط عده ای جوان و نوجوان هستند و هیچ کلیپ تصویری از ایشان ندیدم که نشان دهد پا منبری های ایشان آدم های بزرگ و تشخیص دهنده حق و باطلی هستند.

9. ممکنه این خطیب هیچ قصد و غرضی نداشته باشند و همه این حرف ها از روی دلسوزی و اعتقادشون باشه اما متوجه نیست که ذهنش انحرافی میره و باید قبول کنه در اعتقادات ایشون انحرافاتی ایجاد شده است.

10. بازم میگم طبق فرموده امام زمان در غیبت به فقیهان رجوع کنید یعنی علما و مراجع اگر اونها ایشون رو تایید کردن که مطمئنا نمی کنند حرفاش رو قبول کنید اگر رد کردند برائت بجویید.

مراقب باشیم مردم کوفه امام علی و امام حسین علیهم السلام رو که منبع و سرچشمه بودند رها کردند و از کسانی دیگه خط گرفتند و گمراه شدند.
علیکم بالمراجع و الفقهاو العلما
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۰
به قول ما مشهدیا:
برو یره
منوچهرشریفی هشجین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
0
4
با سلام به ان روحانی ای که سید را نقد می کند دوست عزیز ما ایرانی ها از بچگی از خدا چنان می ترسیم چون این گونه ما را پرورش داده اند و اگر گناهی مرتکب شویم اول از همه فکر می کنیم جهنمی هستیم چون این فکر را می کنیم نا خداگاه به خودمان تلقین می کنیم که خداوند جبار است و مارا نمی بخشد به همین سبب بیشتر گناه می کنیم چون جهنمی هستیم وهیچ وقت از ترس. توبه نمی کنیم چون فکر می کنیم توبه ی ما پذیرفته نمی شود برادر عزیز این بنده خدا سید اقا میری با این حرف ها به ما جوان ها می فهماند که خداوند رحیم و کریم است و از هر جای گناه برگشتی می پذیرد ما را از خدا نمی تر ساند .وبرعکس ما را با خدا اشتی می دهد بنده خودم بعد از سخنرانی های ایشان فهمیدم که چه قدر خدا وند مهربانی داریم نکته دیگر این که هیچ وقت خدا نمی پرسد .چه قدر سواد داری بلکه می پرسد در این دنیا چه کردی والسلام . یا حق دوست دار شما منوچهر شریفی هشجین
مينا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
4
2
با سلام . من خودم در ابتدا شيفته سخنان جناب آقا ميري شدم و خيلي دوست داشتم كه همينطور بود كه ايشان فرمودند و به همين آساني انسان گناه ميكرد و بعدش هم هيچي به هيچي و شتر ديدي نديدي...اما سخنان ايشان تنها منفعتي كه برايم داشت رفتم و در كلام معصوم و قرآن و علوم فبزيك مطالعاتي كردم و تناقض بسيار شديد و فاصله زيادي بين صحبتهاي ايشان و حتب علوم غير اسلامي يافتم...كلا از ديد ايشان شما چه گناه انجام بدهي چه انجام ندهي هيچ فرقي ندارد و ايشان حتي قوانين فيزيك را هم كه هر عملي را عكس العمليست نقض فرموده اند ...بين آنكه عمل نيك انجام ميدهد و آنكه عمل ناپسند تفاوتي قائل نيستند و اصلا حقيقتا هر چه بيشتر مطالعه كردم مشكلات بيشتري در كلام ايشان يافتم كه اصلا جاي بحث نيست...به هر حال خدا بهشون توفيق بده كه افراد بيشتري را گمراه نمايند...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۰
مینای عزیز
دین اسلام، دین عقله
ببین عقلت چی میگه خواهرم؛ توی حدیثایی که میگی حرفای زیادی هم هست که مجتهدان ما را هم زیر سوال میبرد... تو عقل داری با عقلت تصیمیم بگیر
قاسم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
2
1
سلام
من چند جا دیدم که روحانی ها ایشون رو نقد کردند که البته همگی افراد با سوادی بودند مثل انجمن اسک دین که برای حوزه علمیه است. و گفتند سخنان ایشان منافات با آیات قرآن و حدیث هست.

همین که این تعداد مخالفت می کنند به نظرم باید کمی در طرفداری و تبلیغ ایشان احتیاط کنیم.
ترسا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
0
2
من بیشتر سخن هاشونو شنیدم و متوجه تناقضات زیادی شدم
ولی خب صحبت هاشون خیلی به دل میشینه اگه به این
شدته که شما میگین مگه تو ایران نیس ؟؟ خب پس چرا جولوشو نمیگیرن ؟؟
yeki
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
1
1
یک بار دیگر سخنرانی های این خطیب را گوش کنید.لطفا .انجمن حجتیه از کجا اومد؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!! خوب نیست ای کارا!!!!!!!!
یک پسر خوب
|
Afghanistan
|
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
3
1
سلام بابا شما ...
چه ربطی داشت/؟؟
ایشون خیلی عالی هستند همین که یه عده ای رو ....
کافیه ..
فرزند آدم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
2
5
با همه احترامي که به منتقدین آقامیری دارم ولی به عنوان یه جوون میگم که من حرفای این سید رو خیلی بیشتر از برخی روحانیون به ظاهر عالم می پسندم.نمونه اش همین عزاداری های ماه محرم که از تلویزیون پخش میشه من که یه مسلمان هستم حالم بهم میخوره یه قطره اشک از چشش نمیادعین حیوون درنده فریاد میزنه... مرده پا منبر الکی داد ميکشه نه نعره ميکشه.لباساشو در میاره لخت میشه...بابا ول کنید اينقد ریا کردید چی شد ??شیعه محجور تر شد شیعه مظلوم تر شد شیعه رو دريابيد مگه حسین برای ماها کشته نشد... اکثر مداحاي معروفمون دنبال جمع کردن نوچه واسه خودشون هستند تا جلو اون یکی کم نیارند.حتی دین هم شده براشون کیسه پول .من که به نوبه خودم ترجیح ميدم با کلیپ های این سید اشک بریزم.خداييش هم خیلی تو این مدت که با ایشون آشنا شدم معتقدتر شدم.
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
1
3
. جدای از بحث عده خیلی کمی که عمدا گناه می کنن که همون عمدا گناه کردن ضرر رسوندن به خودشونه نه خداوند. میشه بپرسم هدف از عذاب الیم که اشاره کردید چی میتونه باشه?! با عذاب های وحشتناک یک انسان چه چیزی بدست میاد?! چه اصلاحی صورت میگیره?! خداوند عذاب یه انسان و نظارگر باشه که انتهاش چی بشه?! خب یه انسان میلیون ها سال در عذاب های آنچنانی قرار داشته باشه چه فایده ای واسه خالقش داره?! بعد هم فکر نکنم تفسیر کلام خداوند در قران در توان عقل محدود ما انسانهای ناقص باشه! چرا ما فکر می کنیم همه چیز و خوب فهمیدیم?! فکر نکنم هدف خلقت انسان با این پیچیدگی آتش و عذاب باشه
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
0
2
سلام......(به نام خداوندبی اندازه بخشاینده بسیار مهربان )آقای رهگذرنویسنده،بنده به حرفهای شماکاملاانتقاد دارم.شماکاملا تعصبی فکر میکنید،وعقلتان راکاملاوبدون تامل دراختیارمراجع وعلمایی قرار دادید ،که اکثریت حتی دربرخی مسائل احکام باهم اختلاف نظر دارند.بعنوان مثال درمورد بنداول ولایت فقیه علماباهم اختلاف نظرزیادی دارند.من نمیگم تمام حرفهای ایشان (آقامیری)درست است،اما اطلاعات ایشان درموردسخنرانیهایشان بسیار بالاست.شمافکرمیکنید ازبقیه بیشتر میفهمید،چون هم مطالعه ندارید وهم تعصب دارید.پناه میبریم به خداکه اگه شماوامثال شما،خدابودید چه میکردید......امثال شما چندین سال است که امام زمان علیه السلام رارهاکرده وکس دیگری روبجای ایشان برگزیده اید.شما ازکجا میدانیدکه علمای اعلم همگی ایشان (سیدحسن آقامیری) راردکرده اند ،(آخه ایشان شاگرد همین علما هستند).شماازرحمت خداناامیدید وبه سخنان ایشان خرده میگیرید.شمافکرکردید مردم عقل ندارند وفقط شماوعلماومراجع (...) میفهمید.....نه آقاهمه مازیارت آل یاسین ....زیارت عاشورا....وامثال اون روهرروزمیخوانیم ،میفهمیم ومیدانیم که قیامت وکمینگاه و......همگی حق هستند.امابه رافت ومهربانی خداوندوشفاعت ائمه (ع)نیز ایمان داریم.نباید همه چیزروازعلماتقلیدکرد چراکه بسیاری ازعلما ومراجع (...)،وخودشان هم (...).برخی از(...)مردم روبی دین کرده اند،وهمه چیزشان بجای تبلیغ ازدین خداشده سیاست وریاکاری ،مطمئن باش، دل امام زمان (ع) ازدست برخی از(...) خون است.....(خواهشا بگذارید علمایی مثل سید حسن آقامیری ودیگران،مردم گیج و سردرگم جامعه رو باخدا آشتی دهند.اگه شماوطلبه محترم منتقد،بجای ایجادشبهه دردل مردم خصوصا جوانان پاک طینت ،ازیتیمان وبیچارگان جامعه دفاع میکردید خداپسندانه تربود.(بس کنید)اکثریت ما باوسوسه های شیاطین ازخدافاصله گرفته ودرظاهر خدا رومیشناسیم.درپایان این حدیث قدسی رو ازخودخدا بشنویم وبفهمیم:ای کسانیکه ازدرگاه من روی برتافتید(کافران ومشرکان)اگرمیدانستید،که چقدرمشتاق دیدار شماهستم.ازخوشحالی میمردید(لماتوا شوقا).اللهم عجل لولیک الفرج
مدیر پایگاه قسمت های نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
0
4
ﻗﻮﻣﯽ ﻣﺘﻔﮑﺮﻧﺪ ﺍﻧﺪﺭ ﺭﻩ ﺩﯾﻦ
ﻗﻮﻣﯽ ﺑﻪ ﮔﻤﺎﻥ ﻓﺘﺎﺩﻩ ﺩﺭ ﺭﺍﻩ ﯾﻘﯿﻦ
ﻣﯽ ﺗﺮﺳﻢ ﺍﺯ ﺁﻥ ﮐﻪ ﺑﺎﻧﮓ ﺁﯾﺪ ﺭﻭﺯﯼ
ﮐﻪ ﺍﯼ ﺑﯽ ﺧﺒﺮﺍﻥ , ﺭﺍﻩ ﻧﻪ ﺁﻧﺴﺖ ﻭ ﻧﻪ ﺍﯾﻦ
دوراهی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
0
0
سبیب
یک رهگذر نویسنده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
4
0
جناب حسین با سلام
من به اندازه دو برابر سن شما وقت برای مطالعه و پیروی از عقل گذاشتم و مطمئن باشید هیچ چیزی رو بدون دلیل قبول نمیکنم و ای کاش به جای توهین به علما و مراجع کمی واقع بین بودید.
از خیبر آنلاین تعجب میکنم چرا نظری که به رهبری انقلاب توهین می کند را تایید می کند وقتی عده ای ظرفیت بحث منطقی ندارند و دروغ به زبان جاری می کنند چرا نظرشون تایید میشه.
جناب حسین چه کسی گفته ما امام زمان را کنار زدیم و رهبری را جای ایشان قرار دادیم؟؟؟
این تهمت و افتراء را فردای قیامت حتما خدایی که شما تعریف می کنید راحت می بخشد درسته؟؟همین هست که به راحتی تهمت میزنید چون جهنم و عذابی وجود نداره.

نمیدونم چرا طرفداران ایشون انقدر به مراجع و علما و روحانیت و خصوصا رهبری راحت توهین می کنند و شما چندمین نفر هستی که دارید این کار رو میکنید.اینجاست که اون احتمال من تقویت پیدا میکنه.

علما و طلبه ها هیچ کدوم نمی گند خدا بخشنده نیست و همه میگند خداوند مهربونه اما طبق قرآن و روایات عذاب هم میکنه.
بازم چند تا نکته میگم:

1. حرفهای این آقا مخالف نص صریح قرآن و احادیث هستش.

2. تا رنج و عذاب و خوف نباشه انسان انسان نمیشه خدا ما رو خوب میشناسه به خاطر همین این همه آیات عذاب در قرآن داریم واقعا هم تاثیر گزارند!

3. متأسفانه خیلی‌ها اهمیت و ضرورت ترس از خدا را نمی‌دانند و یا از کنار آیات مربوط به ترس از خدا و عذاب جهنم، به راحتی عبور می‌کنند؛ در حالی که موضوع اصلی زندگی ما مخالفت با دوست داشتنی‌ها است و تنها عاملی که ما را در مبارزه با دوست‌داشتنی‌ها کمک می‌کند، خوف است. ترس از جهنم و ترس از مقام ربوبی بیشترین کمک را برای مبارزه با نفس به انسان می‌رساند. در روایتی امام صادق(ع) می‌فرمایند:«هیچ چیزی غیر از خوف مؤمن را اصلاح نمی‌کند؛ الْمُؤْمِنُ لَا یُصْلِحُهُ إِلَّا الْخَوْف‏»(کافی/ج2/ص71).

4. انذار و تبشیر باید کنار هم باشه، همین روش رو خداوند در قرآن انتخاب کرده و برای نیکوکاران بشارت به جنت و برای بدکاران وعده به جهنم داده. ایشون رو چه حساب درباره زقوم اینطور حرف می‌زنه؟ در حالی که در قرآن بهش تصریح شده!

5. اثرات سخنان ایشان رو مثل همین لخت شدن ها و تحریفات در هیئت بعدا می فهمید. یه عده اومدند تو هیئت ها تحریف و مسخره بازی و طلبه ها و علما انتقاد کردن افرادی مثل شما اومدند توهین کردند که اینها مخالف امام حسین هستند و ... و آخرش این شد که تو هیئت می رقصند که بله ما رقاص عباسیم.

حالا هم یکی مثل این طلبه میاد و تحریف میکنه همه صداشون در میاد بازم مخالفت می کنید بعدا ضربه اش رو خواهید دید. البته طلبه ها هوشیار هستند و مسلما با مداح و ... قابل قیاس نیستند.

بازم میگم مثل اون افرادی نباشید که سرچشمه یعنی امام علی و امام حسین رو رها کردند و به فتوا و سخنان دیگران گوش کردند که باعث عاشورا شد.
سیدعباس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
5
0
من فقط یه شبهه از حرفاش تو ذهنمه که یکی از سخنرانیهاش میگه. قران 6666 ایه داره. برام خیلی جالبه این عدد رو از کجاش در اورده..
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
0
5
من حرفاشون رو دوست دارم،هرچند که به حرف همه میشه نقد وارد کرد،ولی از نوع تحلیل این سایت میشه فهمید که قصد تخریبداره،به این جمله سایت دقت کنید«نسبتا طرفدارانی پیدا کرده،و موجب ناراحتی قشر فرهیخته وطلاب شده»انگار اون عده بلا نسبت یا کودنن یا در انسان نیستن.خدا همه رو هدایت کنه،
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
0
2
در جواب شما دوست عزیز (نویسنده وبلاگ) باید بگم همینکه خودتون رو دانا وآگاه بر همه چیز میدانید و اینکه به قول خود شیخ بتی از انسان ساختین که حتی در نقد های مودبانه ای که از این شخصیت میشه اسمشون رو سانسور میکنید کافیست تا من بی سواد فریب خورده رو به اعتقاداتم مسر تر و ایمان به راهم رو بیشتر کنه
مرتضی
|
United States
|
۰۰:۳۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
0
5
والا من که از امثال شماها بیشتر میترسم که خیلی متعصبانه و بی منطق نقد می کنید تا سخنرانی این سید بزرگوار که خیلی قشنگ حرف میزنه.خودتونم میدونید این نقد به سخنرانی ایشون وارد نیست چون شما همین یک کلیپ رو از ایشون شنیدید و خوب میدونید که این حرفایی که زدید و به ایشون نسبت دادید درست نیست.همه ی حرفش اینه که این خدایی که به شما شناسوندن این نیست..خلاصه که من خیلی حال میکنم با کلیپاش .باهاش هم عقیدم.
بنده خدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
0
8
شما چه کردید در این 35 سال که قشر جوان اینطور از شما و حرفاتون فراری اند؟؟؟؟ اتفاقا خدا را یا خوب نشناختید یا نتونستید و بهتر ه بگم نخواستید خوب معرفی کنید
این بنده خدا خدا رو اونطور که جوان ها می خوان دارن معرفی میکنن حتی اگر غلط باشه فرمایش ایشون که ان شالله نیست بگذارید از همین باب وارد بشن برای جذب جوان ها مضوعی که شما بشدت در اون ناکامید شما شکست خورده محضید در این شکی نیست به وایبر و فیسبوک سری زدید ؟ ختما بزنید لطیفه هایی رو که راجع به (...) نوشتن رو خوندید این مردم همون هایی هستن که با تحریم تنباکو توسط یک مرجع شیعه دیگر تنباکو استفاده نکردند چه شد حرمتمراجع شیعه ؟؟؟ چرا حالا (...) راجع به فتاوی مراجع شیعه چرا (...) فقط یکبار طاقت شنیدن نظرات مخالف را داشته باشید شما نتونستید بگذارید شاید ایشون تونست تا جوون ها رو از این منجلاب بیرون بکشه حتی با حربه هایی اینچنینی
مدیر پایگاه قسمت های نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
یه طلبه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
4
0
ببینید دوستان
مطالبی که ایشون مطرح می فرمان رجاء محض هست اما باید توج داشته باشیم انسان باید میان خوف و رجا باشه تا تنظیم بشه.
اگه کسی فقط بره سمت رجا موجب میشه که خودش رو از عذاب در امان بدونه و ممکنه بیشتر جرئت معصیت بکنه.
و اگه کسی فقط بره سمت خوف موجی یاس از رحمت خدا میشه.
پس بهتره قبول کنیم که ایشون فقط قسمت رجا رو گرفتن و اینطور جلوه می دن که همه چیز آرومه، گل و بلبل هست و ...
اما همیشه اینطور نیست!!!!
بله منکر این نیستیم که خدا اینقدر مهربونه اما از اونطرف خدا جبار و متکبر هم هست.
و اینا از صفات خداست.
حتما چیزی بوده که خدا خودش رو جبار و یا متکبر نامیده!!!
امین مصطفوی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
0
3
من کاری به نقد های شما ندارم
این شخص کاملا محبت و عشق به خدا در شنونده ایجاد میکند و نا هنجاری ایجاد نمیکند که هیچ باعث هم میشود کسی مثل خودم بیشتر از قبل به دستورات خداوند پایبند شوم و اصلا خجالت بکشم گناه بکنم
و حتی فکر میکنم کلام ایشون نظر کرده هم هست که انقدر مثبت و به دلنشین است
بیدار باش حقیقی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
4
0
بسیار عالی و با جوابهای منطقی نقد وتحلیل فرمودید
از مسئولین زیربط خواهشمندم برخورد قانونی گردد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
0
2
شما طلبه ای یا بازجو؟
بصيرت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۱
4
1
نقدتون بسيار عالي و بجا بود كاش ديگران هم سينگنالهايي كه اين طلبه بي بصيرت براي تفرقه افكني ميان شيعيان و مخصوصا جوانها و انحراف عقيده در ايشان بود درك ميكردند، درسته فعلا مشخص نيست طرفداره چه گروهيه زمان و عمل در آينده مشخص ميكنه اما دوستان عزيز مراقب باشيد يك جرياني در كشور داره راه ميوفته دارن سرمون كلاه ميزارن خيلي بايد با چشم باز و بصيرت به رويداد هاي اطرافمون نگاه كنيم اون يكيش جريان صادق شيرازيه و ... اين سري ديگه اختلاف شيعه و سني نيست دارن از خود شيعه ها براي اختلاف افكني استفاده ميكنن اين طلبه الان ميگه با صادق شيرازي مخالفه اما رفتارش مثله اونه به نظر من در آينده اين طلبه از صادق شيرازيم خطرناكتره چون حرفاش جوان هارو داره جذب ميكنه داره طرفدار جمع ميكنه كسي كه مخالفه آيه صريح قرآن حرف ميزنه رو نبايد زيره پرچمش سينه زد مطمئن باشيد اين طلبه آگاهانه راه انحراف درپيش گرفته دوستان پشت ولي فقيه تون باشيد تا به مملكتنون آسيبي نرسه المثال اينها اول با سخنان شيرين و جذاب و به ظاهر منطقي ميان جلو اما هدفشون زدن تيشه به ريشه شيعه و نظامه خواهش ميكنم سخنان اين طلبه رو نشر نديد به نظر من اهداف شومي پشت افكارشه شايد به نظرتون الان زدن اين حرف زود باشه و نبايد زود قضاوت كرد اما حتما يه دليلي داره كه اين جور افراد از طرق مختلف دارن مثل قارچ سر در ميارن مطمئن باشيد فتنه اي جديد در راهه خداوند جامعه اسلامي مخصوصا شيعيان واقعي رو از شر هر فتنه اي مصون نگه داره انشالله
يا على
حنیف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۱۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۱
4
0
سلام
یک سوال اگر خدا قرار نیست کسی رو مجازات کنه حالا بصورت آویزان و زقوم و غیر... پس این عذاب های دنیوی چیه که گرابانگیر بعضی از افراد می شه اونم به فجیع ترین شکل ها. همه چیز به اراده خداست حتی بریدن سر کودک توسط داعشی . عذاب هم در این دنیاست و هم در اون دنیا . ببخشید وقت نداشتم منظورم به طور کامل برسونم امیدوارم منظورمو گرفته باشید.
یک بنده خدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۰۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۱
0
3
باسلام حضور تمام عزیزان. منتقد عزیز تفد شما از سخنرانیهای این طلبه وخطیب نسل جوان خیلی بی مایه و به نوعی توخالیه اولا شما خط فکریه ایشون را که اذعان دارید نمیدونید در مورد شخصیت ایشون هم که چیزی نمیدونید در مورد به قول شما مغلتهای ایشون در سخنرانی هم که چیزی نگفتید ومتاسفانه سریع وسریح ایشون رو وارد سیاست کردید که خدایی بنده در طول سخنرانیهای متعدد ایشون در3 dvd کامل که از ایشون گوش دادم ایشون در پرده یا بی پرده خودشون رو به جناح سیاسی خاصی وابسته ندانسته وبالعکس ارادت نداشتن خودشون رو در جایگاه یک خطیب دینی به هیچ گروه سیاسی را با صدای بلند فریاد زدن خب جناب آقای ؟؟؟؟؟یکی از دلایل بی محتوا بودن وسرسری بودن نقد شما به نظر بنده همینه که شما وقتی در یک چنین مساله ی ورود میکنید باید همانطور که طرف نقد شما دقیقا برای همه از همه نظر اسم شغل میزان تحصیلات رشته تحصیلی حتی چهره برای کسانیکه پای منبر ایشان بوده یا تصویر ایشان را دیده اند شناخته شده هستند شما هم دقیقا به همین اندازه خود را معرفی کرده و به نظر من حتی ثابت کنید در مسایل حوضوی وباقیه علومی که ایشان را در اون راستا به نقد گذاشتید از ایشان بالاتر هستید تا نقد شما دارای ارزش وجایگاه محکمی باشه یکی دیگه از دلایلی که نقد شما چندان اثر گذار نیست اینه که شماهمه نصبتهای نابجا به این اقا وسخنانش وارد میکنید اونوقت حتی سخنان این خطیب رو کامل نشنیده یا خدایی ناکرده به عمد از سخنان تکه برداری کرده وفقط جزئ کوچکی را عنوان میکنید که شنونده یا خواننده را مجاب کنید برادر سخنان ایشان در مورد حجاب دختران در 2جا و2موضوع عنوان شده اول اینکه امربه معروف مختص دخترانی نیست که چند تار موی انها بیرون هست که به نوعی حجاب و موی دختران به عنوان امر به معروف ناقص وگزینشی مثال زده میشه ودر جای دیگر عنوان میشه که دین به گفته وتفصیر بعضی از عزیزان آنقدر ترسناک وبی گذشت نیست که هزاران سال عذاب را برای این فرد خاطی بدون هیچ گذشت وشفقتی اعمال کنه و دربطن سخنرانی ایشان رحیم ورئوف بودن خداوند قابل فکروتاءمل میشه واین افراد هم میتونن مشمول بخشش خداوند باشن وکیه که ندونه درهای رحمت الهی با کلید توبه باز میشه شما از منتقم بودن خداوند وائمه صحبت کردید و جالب اینکه سبقت داشتن رحمت خداوند بر غضب الهی رامثال میزنید ولی قبول ندارید وجالبتر اینکه شما در رحمت خداوند شک میکنید ولی در غضبش نه اونم در جاییکه در تمام سورهای قران ذات اقدس الهی اول سوره میفرمایند به نام خداوند بخشاینده مهربان وبخشندگی ومهربانی را مقدم میدارند وصد البته خداوند مقتنم وغضب کننده نیز هست اما به نظر شما یک روحانی خوب کسی است که انسان را با ترساندن از قضب الهی از کناه دور کنه یا با نشون دادن رحم ومهربانی خداوند مهر خدا را در دل انسانها جا کنه در مورد قصاص قاتل حضرت علی اگر از ضربت ابن ملجم فوت نمیکردند به نظر شما بخشش را انتخاب میکردند یا قصاص شما حتی به این فکر نکردید که چرا حضرت در زمان حیات قصاص نکردن دلیلش فقط این بود که اگر حضرت فوت نمیکردن مطمئن بخشش را پیشه میکردن وبعد از خودشون هم صاحب حق ولی دم میشه وحق قصاص با ولیه دمه به همین خاطر حق قصاص را به دیگری واگذار کردند اما اما اما باز هم به امام حسن وامام حسین سفارش کردند تاکید میکنم تکلیف نکردن سفارش کردن که اگر حقی نسبت به قاتل من دارید گذشت کرده واگر گذشت نکردید تنها 1ضربه حق قصاص دارید آیا این امام مهربانی وگذشتش سرمشق باید باشه ویا به قول شما غضبش در مورداینکه شاید کسی موی دختری را دید ودر ذهن ویا یک نفر از هزارنفر به کناه کشیده شد به نظر شما کناه این دختر زیادتره و مستحق عذاب الهی یا کسیکه در مقام مروج وروحانی با رفتارش ونوع عملکردش وساختن چهره ای از خداوند ودین در دل انسانها باعث دینگریزی یک نسل بشر بشه که به قول شما اثار تکوینی وطبعات این عمل باعث خدا میدونه فقط چه چیزهایی میشه به نظر شما خداوند کدوم یکی رو به عذاب دچار میکنه ودر پایان برادر عزیز شما به میدان عمل بیا و انشاءلله این سیل جویای عدل وحقیقت با دیدن حرف وعمل شما دنباله روی شما بشن وخداوند پاداش ویا عزاب را به باطن و قلوب انسانها اعطا ویا نازل میکنه انشاءلله شما من واین طلبه عزیز که در قلب خیل کثیری از مردم جا دارند در پیشگاه خداوند خجل از روی سپید وباطن سیاه نشیم والسلام
پاسخ ها
علی
| Italy |
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۳
دوست من سلام
نقد خوبی وارد کردین.
من متاسفانه در خارج از کشور هستم. شما جایی رو میدونین که بشه کل سخنرانی های سید رو تهیه کرد؟ حتی اگه بشه پست هم کرد من تمام هزینش رو پرداخت میکنم.
با تشکر
ali_vaheb66@yahoo.com
یک بنده خدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۱
0
2
دوستان اولا تمام فشار مخالفان ایشان از بین تمام سخنرانیها ومطالب ایشان بر سر یک نکته است واونم اینکه ایشان فرمودن خداوند فلان دختر که چند تار موش بیرونه را صدها سال ازمو آویزان نمیکه قبل از هرچیز این دست مایه و منطق کناه کن وتوبه کن قرار ندید که ایشون به صراحت در سخنانشون دارن که کسانی امام حسین را کشتن که این منطق را داشتن وهیچ جا نگفتن کسی کناه بکنه چون خداوند مهربانه اتفاقا ایشان دلیل آوردن که اگر نسل حاظر جلوه وظاهر دین ندارن از کم کاریه یا اشتباه کار کردن حوضه ومتولیان امور دین هستش در ضمن من فکر میکنم این مساله حجاب کوچکترین چیزی هست که ایشان در سخنانش تا امروز به اون اشاره کردن ولی مخالفین ایشان نمیتونن به باقی سخنان ایشان خرده بگیرن به همین خاطر این یک جمله از یک مثنوی 70 من را پیراهن عثمان جلوه میدن اقا ایشان درباب/ مسکن/ ازدواج / نماز/ حق مسلمان/ حق شهروندی / بانکداری /شهید/ بهشت/ دنیای اسلام/ وحدت اسلامی /دانشگاه/ مشکلات نسل جوان/ حقانیت پیامبر /مهربانی ائمه /خیرات/ خلوص نیت /مهجور بودن قران دربین مردم/عمل به احکام/مذمت دنیا پرستی/شهامت وایستادگی بزرگان دین در مقابل ظلم/امر به معروف /نهی از منکر/استعانت از ائمه/دعا/ استفاده از کتبی مانند صحیفه سجادیه وباقی کتب دینی در زندگی/خانواده/جهاد درراه خدا/سیره بزرگان دین/تهذیب نفس از طرف مراجع ودستاوردهای آن/مسجد /روی آوردن به مساجد واتحاد /وصدها موضوع دیگر که الان حظور ذهن ندارم در مورد تمام این موضوعات هم صحبت کردن من فقط یک سوال را مطرح میکنم ایا تمام سخنرانیهای ایشان مشکل نداشته با این همه موضوعات متنوع فقط همین یکی ویک سوال بزرکتر اقا ما هیچ کدوم از شنونده های ایشان نمیتونیم تشخیص بدیم ایشان درست میگه یا نه مامراجع داریم فقها مجتهدین اگر واقعا ایشان نص صریح قران را رد میکنن وخلاف روش وسنت پیامبر وائمه سخن میگن چرا یک طلبه که حتی اسمی از خودشون نمیبره صحبت از رد افکار این خطیب میزنه دین با کسی تعارف نداره خیلی راحت میتونن ایشان را منع کنن از منبر و وعظ وخطابه دستور دین صریح هست اگر مسلمانی خلاف آیات قران صحبت کنه یا قران رو بر خلاف واقع تفسیر کنه مراجع میتونن مثل امام که سلمان رشدی را مرتد اعلام کردن شخص خاطی را به همین جرم متهم کنن وسفارش من به شما برادرها و خواهرها اینه تا وقتی آیات عظام فقها علما ایشان را نفی نکردن به سخنان ونظرات دیگران اهمیت ندید واز مزاجع هم انتظار هست در رد یا تایید ایشان نظر بدهند با صراحت تا از این بحثها که خود سر منشا بسیاری از تفرقه ها در بین مردم و مردم ومردم وحوضه هست جلوگیری شود والسلام
آزاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۱
0
5
سلام،من هميشه خواهرمو از عذاب خدا ميترسوندم چون بد حجاب بود بعد گوش دادن صوت سيد،كلي باهام دعوا كرد كه چرا اونو از خدايي به اين مهربوني ترسوندم اين باعث شد من در كنارش صحيفه سجاديه رو به خواهرم معرفي كنم كه چقدر امام سجاد با نهايت عشق با خدا صحبت ميكنه اين خوب نيست؟؟ همش بايد بترسيم؟؟بهش ياد دادم ازروي عشق ومحبت خدارو بشناس كسي كه عاشق واقعي باشه معشوق رو اذيت نميكنه خلاصه ما مرتد نشديم كه هيچ بلكه بيشتر به رحمت خدا پي برديم من در جايگاهي نيستم بگم ايشان گناه كار هستن يا نه خدا خودش عالم به همه چيه من هميشه همه رو دعا ميكنم همه انسانهارو شايد بين اين انسانها كافرم باشه يهودي ام باشه... اينو از بچگي مادر بزرگم يادم داده حالا الان سيد اومده گفته از فعل آدمهايي كه زنها و بچه ها رو به اسارت ميبرن بيزارم ولي از خودشون نه نميدونم چرا واسه بعضيها خوش آيند نيست يا وقتي ميگه امام زمان واسه اون لوسانجلسيه هم هست پيش خودم گفتم نه فقط براي ما شيعه هاست ولي الان ميگم امام زمان خوبم اون زنها و بچه هايي كه اسير دست شيطانهايي مثل داعشن نجات بده هواشونو داشته باش يادمون باشه ما انسانيم هموني كه خدا فرموده اشرف مخلوقات از مهرش از گذشتش از صبرش و... در ما دميده من خودمو ميگم سعي ميكنم با حرف زدن بدون آگاهي در مورد كسي بپرهيزم.ياحق
سید احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۱
0
3
بنده سالهاست در عالم برزخ و ارواح تحقیق کرده ام و هفت سال در تفسیر قرآن و روایات تحقیقاتی دارم
در رابطه با صحبتهای ایشان لازم دیدم مطالبی را عرض کنم
من بعضی از کلیپ های ایشان را دیدم اکثر سخنان ایشان تا آنجا که من دیده ام درست است بجز چند مورد که در ادامه عرض می کنم و لکن بحث جهانبینی را با مقام ابتلا و سیر الی الله خلط کرده اند
محبتی که ایشان مطرح میکنند درست است حتی خیلی با لاتر از آن است و تصور آن برای ما ممکن نیست خداوند متعال در قرآن میفرماید (و ما کنا بمسبوقین) یعنی هیچ کی نمی تواند از خدا جلو بزند و یکی از موارد،عشق و محبت است .هیچ کس نمی تواند محبت بیشتری از خدا داشته باشد.لکن محبت خدا حکیمانه است
خداوند متعال ما را خلق کرده و گوهر عقل را داده و در عالم اختیار قرار داده و اختیار بالا ترین وسیله است که انسان می تواند با آن به بالاترین مقامات و لذات که همان لقا الله است برسد و لازمه عالم اختیار وجود وسوسه کننده و گمراه کننده است لذا شیطان و نفس مظهر صفت مضل الهی است تا انسان در سایه ی مخالفت با آن در نهایت خدا گونه شود و مثل خدا خلق و انشا کرده، غرق در جمال الهی شود.
محبت حکیمانه اقتضا می کند که خدا راحتی و مقامات ابدی را ملاحظه کند (ابدیتی که تصور زیاد آن دیوانه کننده است ) و الا نه تنها محبت نکرده بلکه ظلم هم کرده است لذا نباید محبت خدا را با محبت مادر مقایسه کرد چرا که محبت مادر به فرزندش غالبا حکیمانه نیست چون احاطه به ابدیت ندارد در همین دنیا بعنوان مثال اگر مادر در اولین مرحله از نشانه های اعتیاد فرزندش با قاطعیت شدید عمل میکرد و محبت کورکورانه را کنار میگذاشت اکثر موارد به نجات فرزندش از اعتیاد می انجامید و خیلی از محبتهای بی جای مادران در واقع ظلم به فرزند است نمونه های زیادی از آن را می توانید در موارد تربیت فرزند ملا حظه کنید که در کتب تربیتی آمده است و اختصاص به مسلمانان ندارد.
من از خیلی ها سوال میکنم بهتر نبود خدا 130 نوع سرطان و ایدز و دیگر امراض دردناک را بر می داشت تا بنده هاش با راحتی زندگی میکردند چنین خدایی مهربانتر نبود؟ اکثرا میگویند بله بهتر بود بعضا درد این امراض چنان شدید است که قویترین مسکن ها هم کار ساز نیست و گاها به خودکشی می انجامد افراد مبتلا به آنها به میلیونها نفر میرسد. آیا خدا قدرت ندارد امراض را بردارد؟
قطعا خدا میتواند همه امراض و فقر و ... را بردارد (ان الله علی کل شی قدیر) پس چرا بر نمی دارد ؟ جواب آن است حکمت خدا اقتضا می کند و بحث حکمت و انواع آن مجال دیگری می خواهد ( و من یوتی الحکمة فقد اوتی خیرا کثیرا) اجمالا عرض کنم گر چه انسان بعلت مکافات یا ترفیع درجه گرفتار بلا میشود و از خدا گله مند میشود ولی در نهایت با دیدن آثار آن در آخرت از خدا نهایت رضایتمندی را خواهد داشت.
هر گناهی در واقع حجابی بر روح انسان است و رحمت و حکمت خدا اقتضا می کند که آن را بر دارد و این بر داشتن حجاب بسته به نوع گناه و غلظت آن درد آور است فر موده ایشان که گفته اند جهنم مثل یک بیمارستان است و در آن عمل جراحی می شود درست است لکن کی دوست دارد به بیمارستان برود بله در نظام کلی آفرینش، بودن جهنم بعنوان پاک کننده خوب است ولی کی دوست داره جهنم بره . در واقع احکام الهی همان نشان دادن طراط مستقیم است، که انسان با عمل به آن بدون هر کونه نا راحتی و در سریعترین زمان به رحمت خدا برسد و این راه را باید خدا بگوید و گغته است و الا ظلم کرده است ( ان الله لا یظلم مثقال ذرة) لذا ما وقتی نظام کلی را مطرح میکنیم با ید را نحات از مهلکات را هم بکوییم. و موانع جلب محبت و عشق الهی را هم بگوییم البته شاید ایشان بیان کرده اند ولی طرز صحبت ایشان طوری است که در عمل بصورت یک طرفه کلیپ های ایشان ساخته شده است.و آن محبت کور کورانه را القا می کند.
را جع به جهنم باید عرض کنم مطالب زیادی راجع به آن مطرح شده بعضی ها اصل آن را انکار کرده و بعضی ها آن را به صورتهای مختلف توجیح کرده اند و اصل سوزش را انکار کرده اند ولی طبق تحقیقات 10 ساله ی بنده در عالم ارواح و برزخ
جهنم وجود دارد و دلایلم را بصورت اجمال عرض میکنم و تفصیل آن را از طریق ایمیل میتوانید دریافت کنید
1- همه ادیان به وجود جهنم معتقدند مهمترین آنها اسلام با بیش از 1میلیارد و دویست هزار و مسیحیت با دو میلیارد.
ودر قرآن و انجیل موجود مکرر به آن تصریح شده است.
2- البته مهمترین دلیل قرآن است و با توجه به اعجاز های مختلف موجود (مخصوصا اعجاز های علمی قرآن که برای همه قابل در ک است) اصل قرآن قابل انکار نیست و می توانید موارد متعدد آن را با همین عنوان جستجو کنید .
3-روایا ت معصومین علیهم السلام
4-اگر کسی موارد بالا قبول نداشته باشد میتواند تجربیات منفی نزدیک به مرگ را بررسی کند. بنده اکثر موارد را بررسی کرده ام و چون به روایات و آیات جهنم و برزخ تا حدودی اشراف دارم با کمال تعجب دیدم اکثر نقل قول آنها با آیات و روایات مطابقت دارد و با خواندن آنها ایمانم به آیات و روایات هم زیاد شده است
بطور کلی تجربه نزدیک به مرگ به مواردی اطلاق میشود اشخاص بر اثر تصادف یا علل دیگر مدتی روحشان از بدن جدا می شود و حقایقی را میبینند و بعد باز گشت آنها را بازگو میکنند البته نقل قول آنها مثل مکاشفات و رویاهای صادقه و هیبنوتیزم و احضار ارواح برای ما حجت نیست و حجت همان قرآن است که با دلیل عقلی ثابت می شود موارد نقل شده آنها اگر مطابق قرآن با شد قبول میکنیم طبق تحقیق بنده اکثر گزاشات آنها با آیات و روایات مطابقت دارد برای نمونه چند مورد را نقل میکنم وموارد بیشتر قابل ارایه است
خانمی که مسیحی بو ده و اقدام به خود کشی کرده بود بعد از با زگشت می گوید در چنان تاریکی تر سناک قرار گرفتم که وقتی دستم را جلوی صورتم حرکت میدادم دستم را نمی دیدم .کلام ایشان عین ترجمه بخش از آیه سوره نور است(ظُلُماتٌ بَعْضُها فَوْقَ بَعْضٍ إِذا أَخْرَجَ يَدَهُ لَمْ يَكَدْ يَراها-تاریکی روی تاریکی است طوری که وقتی دستش را خارج میکند دستش را نمی بیند) خودکشی در ادیان حرام و گناه است و حقیقت گناه تاریکی
یک مسیحی دیگر میگوید هنگام عبور از تونل تاریک به طرف نور، روح هزاران نفر را در حال استمداد از ارواح نورانی دیدم دور سر بعضی از آنها حاله ی سیاهی پوشیده شده بود و نور خدا را نمی دیدند عین همین در سوره یونس آمده است(كَأَنَّما أُغْشِيَتْ وُجُوهُهُمْ قِطَعاً مِنَ اللَّيْلِ مُظْلِما- مثل اینکه صورت آنها با تکه ای از شب تاریک پوشیده شده است )
این اشخاص نه تنها قرآن بلد نیستند اصلا به آن اعتقاد ندارند ولی از حقیقتی خبر میدهند که قرآن نیز از همان حقیقت خبر میدهد
شخصی میگوید به منطقه ای بردند کاملا وجود آتش را احساس کردم حتی بوی سوحتن گوشت را اشنیدم
شخصی از موجوداتی شخن میگوید که نیش بلند در دهان داشتند و گوشتهای بدن مرا میکندند و میخوردند
در روایات از سگهای جهنم سخن بمیان آمده حضرت علی راجع به ملایکه عذاب فرمود آنها تا رسیدن به طعمه خود از شدت خشم با دندانهایشان زمین را شخم میزنند
در روایات راجع به اهل لواط و فحشا عذابهایی نقل شده که نحوه ی آن قابل بیان در جمع عموم نیست شخصی میگوید مرا عذابهایی کردند که از بیان آن شرم میکنم ولی درد آن قابل بیان نیست
البته موارد مطابقت هم در جنبه ی مثبت (بهشتیان) و منفی (جهنمی ها و سرگردانها)خیلی زیاد است و اشا الله در آینده نزدیک کتابی در همین زمینه منتشر خواهم کرد
علاوه بر آنها گزارشات زیاد و غیر قابل انکار از مکاشفات ،هیبنوتیزم،تخلیه ی روح ، احضار ارواح و رویاها نقل شده که بطور حیرت آوری با هم مطابقت دارند و گاها همدیگر را تفسیر و تکمیل می کنند
البته جنبه ی منفی را فقط در مقام اثبات اصل جهنم عرض کردم والا موارد مثبت زیاد است و رحمت غلبه دارد
طبق بعضی تحقیقات تجربه های منفی 25 الی 30 درصد است و بعضی آن را بیشتر میدانند و علت آن را کتمان تجربه کنندکان منفی بعلت آبرو ریزی و ملامت مردم بیان میکنند تحقیقات شفاهی خود بنده از تجربه کننده ها درصد بیشتری را نشان میدهد . عذاب و درد در واقع همان ظلمی است که انسان به خود یا دیگری کرده است و بشکل انعکاس به خودش بر میگردد یکی از تجربه کننده کان میگوید من این را فهمید م که هرکار خوب و بدی در واقع به خودم بوده است (إِنْ أَحْسَنْتُمْ أَحْسَنْتُمْ لِأَنْفُسِكُمْ وَ إِنْ أَسَأْتُمْ فَلَها)هر گناهی بسته به مراتب آن ظلم محسوب میشود و طبق آن به خودش بر می گردد در تاریخ آمده یکی از فرماندهان مغول در چین شهری را محاصره و بخاطر مقاومت مردم تا یک سال نتوانست آنجا را تصرف کند ولی بعضی از مادران از شدت گرسنگی کودکان خود را با چه خون دلی خوردنند در واقع هر تیکه گوشتی مادر میخورد و دلش را پاره پاره میکرد در جهنم بصورت زقوم در می آید و درون مسببین آن را آتش میزند
البته موارد نقل شده یک از هزار هم نیست در موارد شک ،حکم عقل احتیاط است اگر در گناهان ظاهرا کوچک انسان سختی نبیند قطعا در سیر در نور الهی کند خواهد شد و مراتب با لاتر را نخواهد دید و آن حسرتی شدید بهمراه دارد یکی از تجربه کننده گان میگوید وارد نور الهی شدم و به مکان زیبایی رسیدم وفهمیدم با لا تر از آن مکانی است بسیاز زیباتر، هادی من دستش را دراز کرد تا آنجا ببرد ولی من توان آن را نداشتم
در خا تمه خداوند متعال راشاهد میگیرم مطالبی که عرض شد فقط برای رضای خدا و بیان مطالبی بود که بنظرم حقیقت میرسید و بنده از خطا و اشتباه در امان نیستم اگر دوستان نقد یا توضیحات بیشتری میخواهند میتوانند با ایمیل خقیر مکاتبه کنند. ( شاهد امروز حاکم فرداست) moosavi4458@gmail.com
مرید سید حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۱
2
1
(...)! شمایی ک عرضه ندارید مشکلی از مردم رو حل کنید، حالا ک یکی پیدا شده حرف حق میزنه میگین حرفاش شبهه داره؟!! حسادت تا این حد؟!!! بنده خدا سید مگه چی گفته ک وصلش کردین ب BBC؟!!!!! ها چی گفته؟! چون 4 تا (...) مث شما تو این مملکت هستن ب هیچ جا نمیرسیم! (...)!
مدیر پایگاه قسمت های نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۲
1
4
من سالها بود نماز نخونده بودم سالها بود خداوند و ائمه را از یاد برده بودم دلم سیاه شده بود ولی سخنان ایشون چشم من را باز کرد خداوند را ایشون بهم شناسوندبیدارم کرد حسین را بعد از سالها شناختم به لطف همین سید حرفش حرفه حسابه دوستان اول همه حرفهای ایشون را گوش کنید بعد نظر بدید و شک کنید و تهمت بزنید قران را به لطف حرفه ایشون خوندم و شناختم.میدونید چطور کلیپها و سخنرانیهاش به سرعت پخش شده چون سخن کز دل براید لاجرم بر دل نشیند.
ادب دوست
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۲
1
3
حنیف چرت گفتی یا بهتر بگم کفر گفتی یعنی چی بریدن سر کو دکان توسط داعش با اراده خداست پس با این لحاظ داعش جنایت کار نیست بلکه مامور خداست خدا عقلت بده ضمنا" ناملایمات طبیعی و دنیوی را که شما بعنوان بلا ذکر میکنبد نشان از بی خردی شماست والا اگر بخواهیم مثلا" زلزله بم را که در یک شب هزاران نفر کشته شدند به حساب بلا منظور کنیم پس این سوال پیش میاد چرا این بلا دربلا کفر مثلا" اسراییل نازل نمیشود
محمد رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۲
0
3
بسم الله الر حمن الر حیم..........بسم الله الر حمن الر حیم..........بسم الله الر حمن الر حیم................... به نام خدایی که بخشنده است و مهربان .... دوستان تویی تمام سوره هایی قرانی اولین ایه همینه خدایی که بخشنده است مهربانه .. . این سید ما از در رحمانیت خدا وارد شده ... حالا چرا بعضی ها به مزاجشون خوش نمی اد نمی دونم ...... حکایت میدونید چیه ؟؟؟؟؟ حکایت اون پادشاهی که دید تمام دندونهاش ریخته و اون دو معبر خواب را تعبیر کردن درست هم تعبیر کردن منتها با شیوه ای متفاوت ..... حکایت سید حکایت همون معبر خوابه که گفت عمر شما پر برکت تر از اعضایی خانواده شماست .. ... حالا سید ما هم همین را داره باز گو می کنه ... می خواد خدا را از در مهربونیش بشناسی ... نه از در خشم خدا...... راه یکی ه شیوه متفاوته .... اللهم اعجل لولیک فرج
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۲
0
4
نظر اقاسید کاملا" درست است ایاتی که ناظر بر عذاب الهی است دارای تفسیر است بقول ملا صدرا هر حرف از حروف قران دارای هزار راز و رمز است لذا کسانی که می گویند حرفهای اقا سید با ایات قران سازگاری نداره ادمهای کم سوادی هستند
مهرداد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۲
0
3
سلام
من وقتی یکی از کلیپ های ایشون رو شنیدم خیلی به وجد اومدم و لذت بردم موضوعاتی رو مطرح کرده بودند که سال ها بود کسی از آن حرف نزده بود و یا در لفافه گفته بود
احساس کردم که مطالبشون رو از روی فکر استنتاج کرده اند و از ظاهر آیات و روایات به اعماق وارد شدند
البته همه اینها احساس من بوده و نمی توانم به احساسم استناد کنم اما در همان لحظات اول مطالبی به ذهنم رسید که دوست دارم با شما عزیزان در میان بگذارم:
1-بزرگترین دردی که ما در دینداری مان و تبلیغ دینمان با آن مواجه هستیم، بویژه بعد از انقلاب مسئله افراط و تفریط است.
متاسفانه برخی از عالمان دین آمدند جای خدا نشستند و تصمیم گرفتند که کدام بخش از دین به مردم گفته شود و کدام بخش نه، آنقدر از خوف خدا به گونه ای افراطی گفتند که وازدگی از دین را رقم زدند
به نظر من اولین دلیل اقبال مردم به سخنان ایشان فارغ از درستی یا نادرستی، بد عمل کردن علمای دینی در شناساندن دین و خدا به مردم بود.
2-ایشان هم به نظر من دچار همین خطا شده اند و پاسخ آن افراط را با افراطی دیگر می دهند.
در حالی که در همه جای دین چه در آیات و چه در روایات این مسئله مطرح می شود که انسان برای رشد علاوه بر ابزار معرفت و شناخت و عشق و عمل باید همراه با دو بال خوف و رجا باشد یه این معنا که
با داشتن همه خوبی ها و عمل ها و احسان ها خوف داشته باشد که مبادا در عبودیت معبود قصور نداشته باشد
و با داشتن گناه همه گنهکاران نا امید از درگاه حق نباشد
چه خوب بود همه در مسیر عدالت حرکت می کردیم و هر چیزی را در جای خودش قرار میدادیم
3-در توضیح عذاب جهنم هم مطلبی را شنیده ام که خالی از لطف نیست:
بزرگی می فرمود خداوند نفرموده " فلان کار را نکن وگرنه می سوزانمت بلکه فرموده نکن می سوزی" اگر کسی کبریت را بر لباسش گرفت نتیجه طبیعی آن سوختن است تازه خداوند مهربان از روی لطف و رحمتش خیلی از آتش هایی را که ما برافروخته ایم خاموش کرده " و یعف عن کثیر" بوده
لذا این خدا نیست که میسوزاند بلکه ما هستیم که خود را می سوزانیم
به هر حال امیدوارم ایشان اولا نیتشان خیر و اصلاح باشد و ثانیا گفته هایشان را هم از افراط و تفریط برهانند
و البته این امیدواری را برای همه طلاب و همه علما دارم
و امیدوارم ما هم به جان هم نیفتیم و از مرگ باد و درود باد رها شویم و عقل و دین را معیار قرار دهیم
مولا علی ع می فرماید
جاهل یا افراط می کند یا تفریط
البته خدای نکرده قصد اهانت به هیچ بزرگواری را ندارم
یاعلی
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۲
0
2
تو رو بخدا به مردم توهین نکنید مردم خودشون عقل دارند, خوب و بد رو از هم تشخیص میدن. اون بنده خدا چیز بدی نمیگه از رحمت خدا میگه, از کرم اهلبیت میگه. مردم میفهمن کی چی میگه و منظور سیاسی داره یا نه. چون از طلبه ها ایراد گرفته برا شما خوش نیومده, تخریب دیگران گناه داره.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۲
1
0
متاسفم از وقتی که براتون گذاشتم......
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۳
0
2
سلام به نظرم این اصلا کاردرستی نیست که وقتی یکی میاد یه سخنرانی میکنه یا یه حرفی میزنه سریع بیایم نقدش کنیم یاازش ایراد بگیریم یابخوایم خط فکریش بفهمیم بااین کارامکان اعتمادبه دیگران ازمردم میگیرید بذارید خودمردم تشخیص بدن این سخنان درسته یانه
amin
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۳
0
2
افراط تفریط یعنی همین...،، شما برو به کار خودت برس، نمیخاد از کسی انتقاد کنی،
کلا تو این مملکت، هرکی حرف حق بزنه، کله شو میکنند زیر آب...
حرف حق تلخه دادا، بیخود جوش نیار شیرت خشک میشه....
منوچهر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۳
0
2
به نظر من صحبتهای سید خیلی جالب بود شاید خیلی به مزاج سیاسیون خوش نیومده باشه
منتظر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۴
1
1
سلام خدمت همگی

به نظرم آقای آقا میری یک سری حرفای درست رو با یک سری حرفای غلط مخلوط میکنن...خود من بعضی جاهای سخنرانیاشونو قبول دارم،اما به نظرم تو بعضی جاها زیاده روی میکنن.
مجتبی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۴
1
1
متاسفم برا این طلبه (...)
خب پسزر خوب تو (...) پیشرفت سید حسن عزیز رو ببینی لطفا اظهار نظر نکن
در حد سید نیستی،تمام حرفای خودتم (...)
برو (...)
سید فدایی داری
شما (...) همه رو از خدا و دین زده کردین
مدیر پایگاه قسمت های نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
ناشناس
|
United Kingdom
|
۰۳:۱۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۴
3
3
خوندن اين نقد مثل اين بود كه يه بچه پنج ساله بخواد مقاله ادبي يه استاد ادبيات رو به نقد بكشه .... آخه چرا اينقدر به اين تعصبات جاهلانه تون چسبيديد ؟ قرآن رو اشتباه ميفهمين ،،، خدا رو خودتون معني ميكنيد ... حالا يكي هم بخواد رابطه آدم ها رو با خدا درست كنه به رگ تعصبتون برميخوره ... چون اين خداي جديد شبيه اون خداي وحشتناك شما نيست !
سید احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۴
0
2
جواب سوال یکی از دوستان
سلام دوست عزیز
خدمت شریفتان عرض کنم حرف شما صحیح است مطمین ترین راه، راه محبت است بقول مرحوم آقای دولابی محبت خودش شاه راه است و به شما بخاطر این دیدگاه و انتخاب، تبریک میگم و امیدوارم من روسیاه را هم در مواقع عشق بازی با خدا یاد کنید و حقیقت نماز هم همین است (الصلاه معراج المومن) در همین موضوع نکاتی را خدمتان عرض میکنم.
محبت خداوند متعال آنقدر زیاد است که برای انسان قابل تصور نیست و این از آیات و روایات کاملا قابل درک است اگر انسان کار خوبی انجام دهد حد اقل 10 برابر پاداش می دهد و اگر گناه کند اولا تا هفت ساعت مهلت می دهد اگر توبه کرد چیزی نوشته نمی شود و اگه توبه نکرد یک برابر مینویسد و در توبه را تا آخرین لحظه باز گذاشته است و بی صبرانه در انتظار توبه بنده اش است و اگه یک لحظه قبل از مرگ انسان توبه کند توبه او را می پذیرد گناهان او را تبدیل به حسنات می کند و خیلی ها رو حتی بدون توبه می بخشد و ...
محبت اگه طرفینی باشد کار تمام است افراد کمی هستند که به مقام عشق خدا می رسند عشق مادی و عشق به هم نوع، انسان را کر و کور میکند یعنی جمال معشوق تمام وجود عاشق را پرمی کند و عاشق غیر از معشوق چیزیی نمی خواهد و ملامت و موعظه در آن کارساز نیست و این عشق مجازی در واقع تمرین و ارشاد به عشق خداست .اگه انسان واقعا عاشق خدا شد باید حداقل این آثار عشق مجازی را داشته باشد و شاید علت اینکه خدا عشق خود را به آسانی به همه نمی دهد آنست که نظام آفرینش مختل می شود و همه کارها تعطیل شده و همه دنبال اتحاد با معشوق میشوند چون عاشق بغیر از متحد شدن با معشوق چیزی نمی خواهد و آن با مردن و جدا شدن از بدن مادی میسر میشود محبت یک چیز گفتاری نیست بقول عارف مشهور با حلوا حلوا گفتن دهن آدم شیرین نمی شود باید حلوا را خورد تا دهن شیرین شود حرف آقاسید که میفرماید محبت از گناه باز میدارد درست است ولی چند درصد به آن محبت باز دارنده رسیده اند کسی که دست از گناه کردن برنمی دارد معلوم است به آن درجه از محبت نرسیده است (یعصی اله و هو یدعی حبه ان المحب لمن یحب مطیع ظاهرا مضون روایت است که فرمود گناه می کند و ادعای محبت خدا دارد در حالی که محب، مطیع محبوب می باشد) لذا باید راه رسیدن به آن محبت را که همان عمل به دستورات محبوب است بیان شود(قل ان کنتم تحبون الله فاتبعونی یحببکم الله بگو ای رسول من اگر خدا را دوست دارید از من پیروی کنید تا خدا شما را دوست داشت باشد)(فمن کان یرجو لقاء ربه فلیعمل عملا صالحا و ... هر کس امید لقاء الله دارد باید عمل صالح انجام دهد و کسی را شریک خدا قرار ندهد) صرف ادعا کافی نیست .یکی از تجربه کننده گان مرگ میگوید من افرادی را میدیدم که با کالبد مادی هم میتوانستند نور الهی را ببینند ولی بسیار بسیار اندک بودنند اگه انسان دردنیا موانع سیر در محبت الهی را رفع کند بهتر است یعنی حجابها را (مخصوصا حجابها ی ظلمانی که همان گناه است)(کلا انهم عن ربهم یومءذ لمحجوبون آنها در آن روز در حجاب بوده و نور خدا را نمی بینند) چون طبق تحقیقات بنده زمان در برزخ بشدت متراکم می شود چه بسا کاری که در کمتر یک ساعت در دنیا انجام می شود در برزخ سالها طول بکشد من خودم از بنایی که مدتی در کما بود بعد بهوش آمده بود، شنیدم که میگفت من هفت سال در صف بررسی اعمالم بودم اعمالم را بصورت واقعی و مثل یک نمایش صحنه به من نشان دادند و یکی دیگه می گفت هر عملی که انجام داده بودم دقیقا جای شخص مقابل قرار میگرفتم اگه کسی را زده بودم جای او قرار میگرفتم و با تمام وجود حتی بیشتر، ناراحتی او را احساس میکردم و این در آیات متعدد آمده (در آیه ای می فرماید انسان عملش را حاضر میبیند) یعنی خود عمل را و این در عالم برزخ و قالب مثالی ممکن است مثل خوابهایی که از گذشته میبینیم و الان موجود نیست (النوم اخ الموت)
در مورد کتابی که خواسته بودید باید عرض کنم مطالعه حالات افرادی که واقعا عاشق دلسوخته خدا بودند خیلی مفید است از مرحوم آقای سید علی قاضی در اواخر عمرش سوال کردنند که به چه کسی مراجعه کنیم فرمودنند بلاتر از انصاری همدانی کسی را نمی بینم حالات ایشان در کتابی بنام (در کوی بی نشان ها) آمده است . کتاب مصباح الهدای مرحوم دولابی که از شاگردان انصاری همدانی بودنند خیلی خوب است همچنین سخنرانیهای ایشان در اینتر نت موجود است و بسیار عالی ،حتما گوش کنید .کتاب کیمیای محبت مرحوم رجبعلی خیاط هم خوب است. با عرض معذرت از اطاله کلام باز در خدمت شما هستم. Moosavi4458@gmail.com
مدیر پایگاه سلام خیبری عزیز
لطفا در ارسال نظرات خود به اصل مهم توجه نمایید.
به امید دیدار مجدد
یافاتح خیبر مدد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۵
1
4
اره دیگه سخته شنیدن انتقاد یرا کسانی که 1400 سال روی منبر نشسته اند و خطیب بوده اند و یک عده پای منبر فقط گوش میدادند اگه حرف ایشان از دل برنیاید لاجرم بر دل نمی نشیند شما و صدها نفر مثل شما نمی توانند روی واقعیات جامعه را بپوشانند
لطفا هر کس میتواند به سئالات زیر پاسخ دهد
1) در این شرایط سخت اقتصادی که سرمایه گذاری در هر کاری جز ضرر چیزی ندارد سود بانکی بین 20 تا 30 درصد به چه معنی است من نام آن را ربا نمیگزارم شما یک نام برای آن بگویید
2) بنظر شما چند درصد از مردم ایران نماز نمی خوانند در اوایل انقلاب چند درصد نماز نمی خواندند امیدوارم نگویید تعدادشان زیاد شده در غیر این صورت به با بصیرت بودنتان شک میکنم
3) بانک های خصوصی و موسسات مالی اعتباری در اختیار چه کسانی است . بازاریان ؟ کارخانه داران ؟ صنعتگران ؟ کشاورزان ؟ روحانیون ؟ یا وابسته گان و رانت خواران دولتی مفهوم این در یک کشور اسلامی (...) چیست ؟
4) بنظر شما اگر انتخاب دین آزاد بود چند درصد از مردم جامعه دینی غیر از اسلام را انتخاب میکردند ؟ رفتار و کردار شما روحانیون چه تاثیری بر تصمیم این درصد داشته است
5) یک سوال بسیار ساده اگر تمام روحانیون کشور اعتصاب کنند و ده سال سر کار نروند چه چیزی در کشور فلج میشود
6)
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۶
2
3
عزیزان ما خودمون از اقوام ایشون هستیم، توی فامیل ولایی ایشون که اکثرا هم طلبه هستن هم هیچکس با عقایدشون موافق نیست حتی نزدیک ترین هاشون.
هنوز هم نمی دونیم علت این تناقض ها و سخنان دوپهلوشون جهله یا عنادو
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۶
1
4
من سخنان این اخوند رو قبول دارم چون اکثر حرفهاش حقیقته.شما (...) اکثرا امدین خدا رابد جلوه دادین واقعا اگ خدا بخاد بخاطر 4 تا دونه مو هزارسال ادمو عذاب کنه این چ خداییه ک بهش میگین الرحمان ارحیم
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
1
1
بنده شخصا باایشان صحبت کردم
ایشان شخصی کاملا ولایی هستند
ولی یه مقداری تندروی میکنند که باید تذکر داد
ایشون خیلیارو جذب دین کردن
سلامتیش صلوات
unknown
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
0
0
هزاااااااااااااااااااااااار ماشالا شما که انقدرررر عالمید چرا نمیرید بالا منبر؟؟؟؟؟؟؟؟
شما در قسمت نقد های جزئیتون خیلی بیشتر از صحبت های ایشون اشتباه دارید.
اگه با همین بیان غلط که البته غلط هم نیست حتی یک نفر رو جذب دین کردن مقامشون خیلی بالاتر از اینه که بخوایم نقدشون کنیم.
مهدي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
0
1
اين نظر شخصي منه دوستان كه نقد ميكنند و اسلام شناس هستند اين همه دروغ و تهمت در سطح جامعه رو تا حالا نقد كردند يه نفر پيدا شده داره به كج فهمي ها انتقاد ميكنه شروع ميكنيد به داستان سرايي يه مقدار فكر كردن جاي دوري نميره
سید معین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
0
1
(...) که حرف حساب تو کلتون نمیره و همش حرف خودتونو میزنید این خدایی که میگید اگه منو نبخشه منم اونو نمیبخشم من که اون دنیا قراره برم تو جهنم پس چرا تو این دنیا دارم تو فقر دستو پا میزنم مگه این جهنم نیست اگه خدا مثل شما و مثل حرفهای شما باشه اقا من اون خدا رو نمیخوام اقا من (...)
بعدش شما که میگید این بنده خدا علم نداره (...) بهش عبا و عمامه دادید
مدیر پایگاه قسمت های نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
مصطفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
0
1
حسن اقا اولین روحانی که حرفاش رو من تاثیر مثبت گذاشته جنس حرفاش با نسل ما سازگاره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۸
0
4
بهتره به یه سخن از ابوعلی سینا بسنده کنم که گفت:به قومی مبتلا شدیم که خیال میکنند خدا جزآنها کسی دیگری را هدایت نکرده است.
پاسخ ها
علی
| United Kingdom |
۱۸:۲۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۰
میخواستم نظر بدم ولی وقتی نظرت رو خوندم دیدم تمام حرفهارو تو همین یه جمله زدی
ممنون
اقایون نگران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۸
0
1
شما که راست میگید .........................................................
نقطه چین های بالا به دلیل بیان واقعیت است و قابل پخش نمی باشد
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۹
1
0
بسیار ممنون راستش توی سخنرانی های ایشون حرف های زده میشه که گاهی در تضاد با جملات قبلی ایشونه. ..ممنون از شبهاتی که مطرح کردید ذهن منم مشغول کرده بود
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۹
0
3
هرکی باب دل شما حرف بزنه خوبه هرکی غیرازاین خط قرمز شما رفتار کنه ایمان نداره شما غضب خدارو گرفتید رحمتشو پنهان کردید من باسخنرانی این اقا به دینم علاقه بیشتری پیدا کردم شما هم برید خودتونو اصلاح کنیدمواظب باشید پاتون رو جای داعش نزاریند
عبدالحسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۰
0
1
آقای نویسنده,مثل این سید مثل اون سید مداحه,که بعضی شعراش به مزاج بعضی سازگار نبود و بقولی عقلا و منطقا و شاید شرعا درست نبود,ولی با همون حالاتش خیلی هارو هیأتی کرد و مسیر خیلی هارو به سمت کربلا تابوند,شاید به سخنرانیهای ایشون ایرادهای فنی وارد باشه,ولی قشر خاصی از جامعه با همین سبک به سمت خدا برمیگردند,حالا شاید شما یا بعضی علما نپسندند درست مثل اون سید مداح,ولی با نگاهی به نتایج کارشون متوجه میشید که کا