به‌روز شده در: ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۲
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
نمایندگان مجلس شورای اسلامی که در هفته آخر دی ماه در حوزه های انتخابیه خود به سر می بردند در نخستین هفته بهمن ماه در صحن علنی مجلس حضور می یابند تا وظایف قانونگذاری و نظارتی خود را از بهارستان پیگیری کنند.
"خیبرآنلاین" - وزیر آموزش و پرورش هفته آینده در صحن علنی مجلس حضور می یابد تا به سوال نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه در مجلس پاسخ دهد ضمن اینکه گزارش کمیسیون های تخصصی در مورد تصویب دو تقاضای تحقیق و تفحص در صحن علنی قرائت می شود.

به گزارش ایرنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی که در هفته آخر دی ماه در حوزه های انتخابیه خود به سر می بردند در نخستین هفته بهمن ماه در صحن علنی مجلس حضور می یابند تا وظایف قانونگذاری و نظارتی خود را از بهارستان پیگیری کنند.

بر اساس این گزارش،در هفته ای که پیش روست گزارش کمیسیون اقتصادی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از وزارت امور اقتصادی و دارایی در مورد عملکرد شرکت کارگزاری سهام عدالت در صحن علنی قرائت می شود.

نمایندگان همچنین گزارش کمیسیون ویژه در مورد سیاست های اقتصاد مقاومتی و قوانین متناظر و پیشنهادهایی در خصوص نحوه اجرای آنها استماع می کنند.

ارائه گزارش کمیسیون اجتماعی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از برگزاری انتخابات هیأت مدیره اتاق تعاون مرکزی و همچنین گزارش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مورد استنکاف وزیر آموزش و پرورش از اجرای قانون الحاق دوتبصره به ماده(17) قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در آموزش و پرورش هم در دستور کار صحن علنی در نخستین هفته کاری نمایندگان در بهمن ماه اعلام شده است.

نمایندگان همچنین رسیدگی به گزارش کمیسیون مشترک در مورد لایحه رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور را ادامه می دهند.

طرح دوفوریتی نحوه اجرای قسمتی از اصل یکصد و شصتم(160) قانون اساسی ،طرح الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت،طرح جامع حدنگار (کاداستر) و لایحه اصلاح قانون مالیات های مستقیم واصلاحات بعدی آن هم در دستور کار نمایندگان در هفته پیش رو قرار دارد.

طرح اصلاح قانون تعاونی نمودن تولید و یکپارچه شدن اراضی در حوزه عمل شرکتهای تعاونی روستایی،حمایت از احداث، تجهیز، نوسازی و مدیریت مساجد کشور و پیگیری امور نمازخانه ها، طرح اصلاح موادی از قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و طرح استفساریه قانون الحاق دو تبصره به ماده (17) قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش نیز در برنامه هفته آینده صحن علنی اعلام شده است.

طرح اصلاح موادی از قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز،طرح بازنگری مقررات اداری و استخدامی شهرداری ها و دهیاری های کشور، اجازه مشارکت جمهوری اسلامی ایران در افزایش سرمایه دور پنجم بانک توسعه اسلامی،طرح حمایت از صنعت برق کشور و طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده ، طرح اصلاح بند (ج) ماده (178) قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران هم از دیگر طرحها و لوایحی است که قرار است هفته پیش رو نمایندگان به بررسی آن بپردازند.

نمایندگان همچنین هفته اول بهمن ماه طرح اصلاح بند (ز) ماده (44) قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران و لایحه چگونگی تشکیل و نحوه رسیدگی هیاتهای انضباطی نیروهای مسلح را هم بررسی می کنند

این در حالی است که نمایندگان هفته آینده یک نفر از اعضای کمیسیون قضایی و حقوقی با تأیید مجلس شورای اسلامی را به عنوان عضو در کارگروه تعیین مصادیق محتوای جرایم رایانه ای انتخاب خواهند کرد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: