به‌روز شده در: ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۴
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
مسئول کمیته نقل و انتقالات باشگاه استقلال با بیان اینکه روز شنبه نشستی پنج ساعته‌ با خسرو حیدری داشته، گفت: صحبت‌های بسیار خوبی در و بدل شد و جلسه مثبتی با همدیگر داشتیم.
"خیبرآنلاین" - علی نظری جویباری در خصوص آخرین وضعیت نقل و انتقالات باشگاه استقلال تهران، گفت: روز شنبه جلسه پنج ساعته‌ای را با خسرو حیدری برگزار کردم و با او به گفتگو نشستیم. در این نشست صحبت‌های بسیار خوبی با یکدیگر انجام داده و به توافقات بسیاری دست پیدا کردیم.

به گزارش مهر، وی در ادامه افزود: حیدری بازیکن بسیار بزرگی است و سال‌ها برای استقلال زحمت کشیده و دوست نداریم او را به راحتی از دست بدهیم.

مسئول کمیته نقل و انتقالات باشگاه استقلال در خصوص وضعیت امید ابراهیمی نیز تاکید کرد: روز گذشته قرار بود با او نیز جلسه داشته باشیم اما به علت طولانی شدن جلسه با حیدری، امروز با ابراهیمی دیدار خواهم کرد و نقطه نظراتش را جویا خواهم شد.

وی همچنین در خصوص صحبت‌هایی مبنی بر اینکه "سید جلال حسینی به استقلال خواهد آمد؟"، خاطرنشان کرد: از این موضوع بی‌اطلاع هستم و اصلا در جریان حضور سیدجلال حسینی در باشگاه استقلال نیستم، البته بعید می‌دانم چنین اتفاقی بیفتد.

نظری جویباری در خصوص صحبت‌های جاسم کرار مبنی بر اینکه گفته است: «استقلال باید 50 درصد از پولش را بدهد تا در تمرین حضور پیدا کند»، تصریح کرد: من در این چند روز با کرار زیاد صحبت کردم و به من چنین چیزی نگفته است، زیرا او با ما قرارداد دارد و باید به تعهداتش عمل کند.

وی در خصوص وضعیت میثم مجیدی و روزبه چشمی نیز اینگونه اظهار نظر کرد: این دو بازیکنان با تیم‌هایشان قرارداد دارند و اگر می‌خواهند به استقلال بیایند، باید رضایتنامه خود را از باشگاهی که در آن بازی می‌کنند، بگیرند.

مسئول کمیته نقل و انتقالات باشگاه استقلال در پایان گفت: تلاش می‌کنیم آن تعداد بازیکنی که مظلومی از ما خواسته بود، جذب کنیم تا بتوانیم تیمی موفق را در لیگ امسال داشته باشیم.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: