به‌روز شده در: ۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۷
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
جناب رییس جمهور! من از كمك مالي به قهرمانان ملي صحبت نمي كنم، بلكه ضرورت توجه و همراهي با قهرماناني را بيان مي دارم
"خیبرآنلاین" -

جناب آقای دكتر روحانی
رئيس جمهور محترم

با سلام
 
احتراماً، همانطور كه مستحضريد مردم عزيز ايران، تا حدود 6 ماه ديگر، قهرمانان ملي مدعي مدال المپيك خود را براي شركت در مسابقات المپيك برزيل، با دعاي خير خود بدرقه خواهند نمود. حضور موفق قهرمانان ملي در المپيك، ضمن اينكه احساس "غرور ملي" و "اميد" را در بالاترين سطح ممكن در جامعه ایجاد مي كند، از بزرگترين ابزارهای تبليغات فرهنگي و مديريتي ملت ها و دولت ها در عرصه بين المللي نيز محسوب مي شود. از اين رو است که بالاترين مقامات سياسي کشورها و مديران بنگاه هاي اقتصادي بزرگ در هر كشور، در سال المپيك، در كنار قهرمانان ملي كشورشان قرار مي گيرند تا با همراهي آنها در اين مسير سخت و در عين حال پرافتخار، احساس نماينده يك ملت بودن، براي كسب افتخاري ملي و ماندگار را به قهرمانان ملی شان منتقل كنند.
 
جناب آقاي دكتر روحاني! بسياري از مديران، مربيان، داوران و قهرمانان ملي فدراسيون هاي المپيكي كشورمان، قبلاً نيز بارها در مسابقات المپيك حضور داشته اند. در تمامي دولت هاي پيشين(دوره هاي رياست جمهوري جناب آقايان رفسنجاني، خاتمي و احمدي نژاد) در سال المپيك، روساي محترم جمهور وقت، با همه مشكلات و تنگناهاي اجرايي دولت مربوطه، فرصت هاي ويژه اي را براي ارتباطي صميمي و روحيه بخش با قهرمانان ملي و كادرهاي فني و مديريتي ايشان اختصاص مي دادند. متاسفانه در زمان رياست جمهوري جنابعالي، اين ارتباط مستقيم و ضروري به حداقل ممكن رسيده است. تاسف مضاعف اينكه، مشاوران و مسئولانی كه بايد تلاش كنند تا با افزايش فرصت ارتباط جنابعالي، به عنوان رييس جمهور منتخب مردم ايران، با قهرمانان ملي كشور، موجی از اميد و انگیزه را در ميان فرزندان دلاور سرزمين كشورمان ایجاد کند، با بيان اينكه تعامل مستقيم آن برادر بزرگوار با قهرمانان ملي، شان و جايگاه رييس جمهور را پايين مي آورد و يا اينكه جنابعالي فرصتي براي پرداختن به اينگونه برنامه ها را نداريد و حتي بيان اينكه رييس محترم جمهور، علاقه اي به ورزش ندارند، مانع حداقل توجه شما به ورزش هاي المپيكي شده اند. نمي دانم توجه مستقيم جنابعالي به قهرمانان ملي كه در قلب مردم جاي دارند، چرا بايد جايگاه رييس جمهور را پايين بياورد؟ چرا نمي گذارند و نگذاشته اند به غير از مراسم تشريفاتي سالانه ورزش، حتي يكبار به طور مستقيم در كنار تيم هاي المپيكي قرار بگيريد؟ شاید سكوت و صبوري من و امثال من كه تاكنون اميدوار به رفع مشكلات قهرمانان ملي از طريق مذاكرات اداري و تعاملات مديريتي بوده ايم، موضوع توجه و حمايت از تيم هاي المپيكي و قهرمانان ملي را بر مبناي اطلاعات نادرست مشاوران ناآگاه، به طور كلي از اولويت برنامه ها و سياست هاي دولت محترم حذف نموده است!

جناب دكتر روحاني عزیز! مدت هاست که قهرمانان ملی كشورمان از طریق رسانه ها شاهد هستند روساي جمهور كشورهاي مختلف جهان، از جمله كشورهاي همسايه (روسیه، آذربايجان، تركيه، و...) هر هفته با قهرمانان ملي شان در رشته هاي ورزشي گوناگون، ديداري حضوري و اختصاصي، آن هم نه در محل دفتر ریيس جمهور، بلکه در محل تمرین ورزشکاران ملي، دارند. و يا ملاحظه مي كنند ورزشكاران المپيكي ديگر كشورها به طور مرتب از گفتگوهاي شخصي شان با روساي جمهور و افزايش بي نظير انگيزه هايشان براي كسب موفقيت در مسابقات المپيك سخن مي گويند. به نظر شما مديران فدراسيون ها و مربيان فني چه پاسخي بايد به سوالات متعدد قهرمانان ملی كه شاهد اين همه تبعيض و تفاوت ميان موقعيت خود و جايگاه رقباي خود هستند، بدهند؟ شايد من نمي توانم به خوبي احساس و شرايط يك قهرمان ملي را كه تمامي سلامت و جواني اش براي كسب افتخاري ملي، وقف تمرينات سنگين و طاقت فرسا، توام با پذيرش انواع آسيب هاي جسمي، رواني و عاطفي و سال ها دوري از خانواده به دليل حضور در اردوهاي تيم ملي گرديده، را به جنابعالي منتقل كنم. 

جناب رییس جمهور! من از كمك مالي به قهرمانان ملي صحبت نمي كنم، بلكه ضرورت توجه و همراهي با قهرماناني را بيان مي دارم، كه بايد 6 ماه ديگر در المپيك برزيل، در ميدان مبارزه با رقباي سرتاپا حمايت شده خود، به عشق مردم و به ذوق برافراشته شدن پرچم مقدس كشورشان، براي فتح قله المپيك، تا پاي جان بجنگند و تسليم نشوند.
 
مطمئن باشيد ارتباط صميمي شما با قهرمانان ملي، بزرگترين پيام احترام و توجه به قهرماناني است كه ميليون ها نفر از مردم عزيز ايران، با پيروزي و شكست آنها زندگي مي كنند.

رسول خادم
رییس فدراسیون کشتی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: