به‌روز شده در: ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۰
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
تلاشها برای تسریع در روند صدور ویزا با مقامات عراقی در حال انجام است و امیدواریم این مهم با مساعدت مسئولان این کشور هر‌چه زودتر انجام پذیرد تا ازدحام جمعیت برای دریافت ویزا در روزهای نزدیک به اربعین کاهش یابد.
"خیبرآنلاین" - مدیر‌کل عتبات سازمان حج و زیارت با اشاره به از سرگیری سفر زیارتی به سوریه با نهایی شدن پیوست امنیتی گفت: ثبت‌نام علاقمندان برای زیارت اربعین از مردادماه آغاز می‌شود و امیدواریم ویزای عراق در شهریورماه به دست زائران برسد.

به گزارش تسنیم، محسن نظافتی درباره آخرین پیگیریها برای از سرگیری سفر زائران ایرانی به سوریه اظهار کرد: بنابر مذاکراتی که با مسئولان گردشگری این کشور داشتیم، قرار بر این شد تا پیوست امنیتی از سوی این کشور ارائه شود و ما نیز بعد از بررسی این پیوست توسط مسئولان کشورمان اقدام به از سرگیری اعزام زائران کنیم.

وی ادامه داد: چندی قبل مقامات سوری از آماده شدن این پیوست امنیتی خبر داده بودند و قرار بر این  بود تا این پیوست را برای بررسی مسئولان جمهوری اسلامی ایران ارسال کنند و ما نیز ضمن بررسی پیوست مذکور، از امکانات این کشور برای پذیرش زائران بازدید کنیم اما هنوز منتظر این پیوست هستیم.

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت تاکید کرد: سفر زائران کشورمان به سوریه فقط منوط به پیوست امنیتی و تاییدشدن آن است که البته باید زیرساختهای اعزام زائر نیز فراهم آید.

نظافتی همچنین درباره سفر زائران کشورمان به عتبات عالیات برای اربعین حسینی اظهار کرد: ثبت‌نام علاقمندان برای زیارت اربعین از مردادماه آغاز خواهد شد و امیدواریم ویزا در شهریورماه به دست زائران برسد تا کارها هرچه زودتر برای اعزام تسهیل شود.

وی تصریح کرد: تلاشها برای  تسریع در روند صدور  ویزا با مقامات عراقی در حال انجام است و امیدواریم این مهم با مساعدت مسئولان این کشور هر‌چه زودتر انجام پذیرد تا ازدحام جمعیت برای دریافت ویزا در روزهای نزدیک به اربعین کاهش یابد.

مدیر‌کل عتبات سازمان حج و زیارت یادآور شد: امیدواریم ویزای زائران 3 ماه قبل از اعزام صادر شود و این مهم یکی از درخواستهای ما است تا جمعیت با نظم و دقت بیشتری در این مراسم معنوی و با‌شکوه حضور پیدا کنند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: