به‌روز شده در: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۳
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
مهدی تاج بعد از جلسه با نماینده باشگاه های ایرانی گفت: «ایران ناامن نیست و باید در کشور خودمان از عربستان میزبانی کنیم. ما نامه ای به AFC زده ایم که آنها پاسخ نداده اند! به همین دلیل باز هم روز شنبه به آنها نامه دیگری زدیم و انتظار داریم به آن پاسخ داده شود. اگر هم قرار است در یک زمین بی طرف با عربستانی ها بازی کنیم باید دلیل آن قانع کننده باشد.»
"خیبرآنلاین" - کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه‌ای به فدراسیون فوتبال عربستان اعلام کرده است بازی با تیم‌های ایرانی در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا باید در زمین بی‌طرف برگزار شود!

به گزارش مهر، درست در روزی که مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال جلسه ای را با نماینده 4 باشگاه ایرانی برای تعیین وضعیت میزبانی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا داشت، سایتهای عربستانی از نامه مهم کنفدراسیون فوتبال آسیا به فدراسیون فوتبال این کشور خبر دادند.

طبق ادعای سایت «اخبار» عربستان، AFC در نامه ای به فدراسیون این کشور اعلام کرده با توجه به عدم بهبود روابط بین 2 کشور ایران و عربستان، بازی نمایندگان این 2 کشور در لیگ قهرمانان آسیا باید همانند سال گذشته در یک کشور بی طرف برگزار شود.

در این نامه تاکید شده که رای ۲۵ ژانویه سال ۲۰۱۶ کنفدراسیون آسیایی مبنی بر بازی تیم های ایرانی و عربستان در کشور بی طرف در سال ۲۰۱۷ هم اجرا می شود و عربستان باید کشور موردنظر خود را برای بازی با تیم های ایرانی معرفی کند.

این در حالی است که مهدی تاج بعد از جلسه با نماینده باشگاه های ایرانی گفت: «ایران ناامن نیست و باید در کشور خودمان از عربستان میزبانی کنیم. ما نامه ای به AFC زده ایم که آنها پاسخ نداده اند! به همین دلیل باز هم روز شنبه به آنها نامه دیگری زدیم و انتظار داریم به آن پاسخ داده شود. اگر هم قرار است در یک زمین بی طرف با عربستانی ها بازی کنیم باید دلیل آن قانع کننده باشد.»

البته تاج اعلام نکرده که آیا کنفدراسیون فوتبال آسیا نامه ای مشابه نامه عربستان به فدراسیون ایران فرستاده است یا خیر که این امر از 2 حالت خارج نیست؛ یا کنفدراسیون آسیا با کشور عربستان نامه نگاری می کند و آنها را در جریان مسائلی از این دست قرار می دهد و از پاسخ دادن به نامه های فدراسیون فوتبال ایران خودداری می کند و یا نامه ای مشابه نامه عربستان، به فدراسیون فوتبال ایران هم ارسال شده و مهدی تاج از رسانه ای کردن آن به خاطر ایجادنشدن جو منفی علیه فدراسیون خودداری می کند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: