به‌روز شده در: ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۷
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
نیویورکی‌ها این بار نقطه‌ی حساس و خطرناکی را مورد هدف خود قرار داده‌اند که با شاکله‌ی اصلی انقلاب اسلامی در تضاد جدی و قطعی است
"خیبرآنلاین" - باند نیویورکی ها که مشخص ترین نماد نفوذ در میان مسئولان تصمیم ساز برای کشور، به ویژه در حوزه ی دیپلماسی و روابط بین الملل هستند، درصدد اجرای یک پروژه خطرناک آمریکایی - اسرائیلی برآمده اند.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی "خیبرآنلاین"، شنیده شده لیدر این باند که از اعضای اصلی تحمیل خسارت محض برجام به مردم و کشور است و در ماجرای جام زهر 598 نیز حضور پررنگ و اثرگذاری داشت، به تازگی با انتشار نامه ای خطاب به یکی از مقامات ارشد نظام، مسایلی را مطرح کرده است که از توطئه ای خطرناک خبر می دهد.

در این نامه ی نسبتا طولانی، با مقدمه چینی های بسیار، تلاش شده است در نهایت، نظام و تصمیم گیران آن را به سمت پذیرش یک طرح خطرناک که از آن با عنوان "برجام 2" یاد می شود، سوق دهند.

این طرح خطرناک که با موضوعات منطقه ای و جبهه ی مقاومت ارتباط مستقیم دارد، در حالی ارایه شده که در حال حاضر، انقلاب اسلامی در کشورهای لبنان، سوریه، عراق و یمن به صورت حداکثری در حال پیشروی است و در کشورهایی همچون بحرین، افغانستان، پاکستان و حتی نیجریه نیز بارقه های امید شکل گرفته است.

پروژه آمریکایی - اسرائیلی باند نیویورکی‌ها / تضعیف جبهه مقاومت در دستورکار قرار گرفت؟

همینک، برخلاف شکست های دیپلماتیک در ماجراهایی همچون "برجام"، "بازگشایی سفارت انگلیس در تهران"، "لبخندزدن به آمریکا و پیاده روی با نماینده شیطان"، "تلاش برای بازکردن پای غرب در تمام امور داخل کشورمان" و... اما در عرصه ی میدانی در منطقه، از عراق گرفته تا سوریه، جبهه ی بزرگ مقاومت در حال تجربه ی پیروزی های دلچسب و بزرگی است و همزمان، دولت متمایل با حزب الله در لبنان بر سر کار آمده و در یمن، انصارالله توانسته نقشه ی سعودی ها را خنثی، دولت موقت را تشکیل و این کشور را به قتلگاه سربازان اجاره ای آل سعود تبدیل نماید.

در واقع، در حال حاضر، همه چیز به نفع انقلاب اسلامی و جبهه ی بزرگ مقاومت و به ضرر آمریکا و رژیم صهیونیستی در حال پیشروی است و عنقریب، محاصره ی اسرائیل کوچک به صورت کامل محقق خواهد شد تا روند نابودی این رژیم اشغالگر در ظرف کمتر از 25 سال، سرعت بیشتری به خود بگیرد.

به نظر می رسد نیویورکی ها که برخلاف هوچیگیری رسانه ای و شوهای تبلیغاتی گسترده تاکنون نتوانسته اند در عرصه ی دیپلماسی، حتی در مقام یک بازنده ی سرافراز هم ظاهر شوند و دستشان از همیشه خالی تر مانده، به جای پذیرش اشتباهاتی که داشته اند، این بار نقطه ی حساس و خطرناکی را مورد هدف خود قرار داده اند که با شاکله ی اصلی انقلاب اسلامی در تضاد جدی و قطعی است.

این در حالی است که برخلاف مسایل انحرافی ایجادشده توسط این جماعت، مشکل اصلی مردم مسایل اقتصادی، معیشت، بیکاری، رکود و فسادهای اقتصادی برخی مسئولان است که همه ی این موارد، تنها با اتکا بر توان داخلی، حضور افراد انقلابی و پاکدست و دلسوز در مناصب دولتی و عزم جدی برای ارتقای تولید ملی قابل حل است اما عده ای که بیشتر عمرشان را در آمریکا و غرب سپری کرده اند، می کوشند تا همچنان با فریب افکار عمومی، "کلید" حل همه ی مشکلات را در آمریکا و غرب و برخی هم پیمانان منطقه ای آنها معرفی کنند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: