به‌روز شده در: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۳
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
امیدواریم به سمتی حرکت کنیم که به آنچه که از ایران و انقلاب اسلامی انتظار می‌رود، برسیم. لذا برای آن جبهه و جریان کار و هدف‌گذاری می‌کنیم
"خیبرآنلاین" - عضو شورای مرکزی جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی با بیان این که جبهه انقلاب باید با یک نامزد وارد عرصه شود، تاکید کرد: کشور به یک تحول بزرگ نیاز دارد.

به گزارش تسنیم، علیرضا زاکانی در حاشیه جلسه شورای مرکزی این تشکل در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در جلسه امروز که جلسه انتخاب دبیرکل بود شاهد این بودیم که با اتفاق نظر آقای مجتبی شاکری با رای بالایی به عنوان دبیرکل این جمعیت انتخاب شدند.

وی افزود: ایشان از شرایط لازم برخوردارند تا جمعیت تا جمعیت جانبازان بتوانند نقش آفرینی ویژه در عرصه‌های مختلف داشته باشند.

عضو هیئت موسسه جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در پاسخ به سوالی درباره حضور جبهه تحول‌خواهان در عرصه انتخابات با یک نامزد در انتخابات گفت: بنده معتقدم جبهه انقلاب باید یک نامزد داشته باشد یعنی اگر بخواهیم غیر از این عمل کنیم با دستان خودمان سبب شده‌ایم که جناب آقای روحانی که مردم از ایشان عبور کردند، رأی بیاورند و با شرایطی که در جامعه دیده می‌شود و همچنین با نابسامانی‌های موجود سبب می‌شود که مردم تجدیدنظر را پیشه کند و این طبق نظرسنجی‌ها و افواه شنیده می‌شود.

زاکانی افزود: بنده معتقدم که طیف مقابل امیدوار است با تفرقه‌ در بین نیروهای انقلاب به پیروزی برسند. اگر تحول‌خواهان و سایر دوستان بخواهند در انتخابات سال آینده نقش‌آفرینی کنند باید مبتنی بر شاخصه‌هایی که انقلاب به آن نیاز دارد و جامعه خواهان آن است عمل کند که ان‌شاءالله پیامدی جز وحدت نداشته باشد.

این فعال سیاسی در پاسخ به سوال دیگری درباره اینکه آیا در انتخابات سال 96 کاندیدا می‌شوید یا خیر؟ گفت: کشور به یک تحول بزرگ نیاز دارد که این تحول گسترده به حضور نیروهای انقلاب میسر می‌شود. بنده تلاش می‌کنم که حرکتی انقلابی در کشور انجام شود تا صادقانه با مردم صحبت کنند و خادمانه در خدمت آنها باشند تا آلام آنها را تسکین دهند.

وی تصریح کرد: امیدواریم به سمتی حرکت کنیم که به آنچه که از ایران و انقلاب اسلامی انتظار می‌رود، برسیم. لذا برای آن جبهه و جریان کار و هدف‌گذاری می‌کنیم.

زاکانی افزود: در این مسیر هرکس بهتر بتواند آن را سپری کند، او نامزد این جریان خواهد بود؛ لذا این که کسی بخواهد خود را مطرح کند، از جمله بنده و این احساس به او دست دهد که باید تا آخر باشد، این را نادرست می‌دانم و بارها نیز این موضوع را مطرح کردند. بنده از کسانی که اسامی می‌آورند، نیز خواهش می‌کنم به این نکته توجه کنند که امروز بیش از همیشه باید نسبت به کمبود کاستی‌ها همت و آن را جبران کنیم و این که اسامی مطرح شود و هر کس هم که قصد آمدن دارد، باید با تیم و برنامه بیاید که این اهداف را محقق کند و مردم نیز به او اعتماد و اقبال نشان دهند و وی نیز پاسخگو باشد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: