به‌روز شده در: ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۰
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
مقامات آمریکایی اعلام کردند که در جریان مذاکرات هسته‌ای به نفع اسرائیل کار کردیم. مگر ما با اسرائیل مذاکره کرده بودیم که آنها این صحبت‌ها را بیان کردند؟ مذاکره ما با ۵+۱ بود و باید دیپلمات‌های کشورمان دقت بیشتری انجام می‌دادند که متأسفانه این امر انجام نشد
"خیبرآنلاین" - عضو کمیسیون حقوقی و قضایی گفت: اعلام اشتباه آقای ظریف یک مردانگی و شهامت بود؛ باید دیپلمات‌های کشورمان دقت بیشتری انجام می‌دادند که متأسفانه انجام نشد.

به گزارش دانشجو، حجت‌الاسلام حسن نوروزی در ارزیابی اقرار به‌اشتباه ظریف در کمیسیون امنیت ملی، اظهار داشت: قدر مسلم این مطلب را آقای ظریف اعلام کرده و ما در بررسی نوار آن صحت این موضوع را تائید کردیم.

وی با بیان اینکه اعلام اشتباه آقای ظریف یک مردانگی و شهامت بود، افزود: دیپلمات‌های ما باید همواره فرمایشات مقام معظم رهبری و حضرت امام خمینی (ره) را مدنظر داشته باشند. امام فرمودند رابطه ما با آمریکا مانند رابطه گرگ‌ومیش است. این یک حرف مقطعی نبود. یعنی این کشور همواره خوی تهاجمی و درندگی علیه ملت ما دارد. همچنین رهبر معظم انقلاب همواره هشدار دادند که باید حواسمان نسبت به دشمن جمع باشد و تیزبین و هوشیار باشیم.

نوروزی تصریح کرد: ایران همواره نسبت به تعهدات خود در برجام پایبند بود اما طرف مقابل هیچ‌گاه مطالبات به‌حق ما را محقق نکرد بلکه هرروز به بهانه‌های واهی ما را محکوم می‌کند. نه تنها تحریم‌ها را لغو نکرد بلکه به تمدید قانون داماتو اقدام کرد. تمام افتخارشان این است که همواره علیه کشور ما کارشکنی کرده و بر شدت تحریم‌ها بیفزایند.
 
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی یادآور شد: حتی مقامات آمریکایی اعلام کردند که در جریان مذاکرات هسته‌ای به نفع اسرائیل کار کردیم. مگر ما با اسرائیل مذاکره کرده بودیم که آنها این صحبت‌ها را بیان کردند؟ مذاکره ما با ۵+۱ بود و باید دیپلمات‌های کشورمان دقت بیشتری انجام می‌دادند که متأسفانه این امر انجام نشد.

نوروزی در پایان خاطرنشان کرد: ما باید گام‌به‌گام حرکت می‌کردیم. یعنی یک گام ما برمی‌داشتم و یک گام طرف غربی. این در حالی است که ما ۱۰ گام جلو رفتیم و آنها هیچ گامی جلو نیامدند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: