به‌روز شده در: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۰
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
یکی از موضوعاتی که در دوران مسئولیت جدید در معاونت سیاسی وزارت کشور و حضور احمدی به عنوان رئیس ستاد انتخابات به شدت نسبت به آن احساس خطر می شود، این است که برخی جریانات در پی ایجاد پاپوش برای سپاه و بسیج هستند که یکی از اولویت‌های آنها متهم کردن سپاه و بسیج در مساله انتخابات و ادعای دخالت آنها در انتخابات است و این جریان از الان برای آن در حال تدارک است
"خیبرآنلاین" - عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: برای تکرار حوادث ضدامنیتی 88 جهت انتخابات آینده هیزم جمع می کنند و اینگونه تجهیزات وارد کردند و بنای تکرار آن روزها را دارند.

به گزارش بسیج، جواد کریمی قدوسی پیرو اظهارات رئیس دستگاه قضا درباره انتقال تجهیزات فنی امنیتی به ساختمان پاستور بیان کرد: ما چند سند در ارتباط با فتنه 88 داریم که تاکنون بخش فنی فتنه 88 به اطلاع مردم نرسیده و آنچه تاکنون به اطلاع مردم رسیده، فقط بخش‌های سیاسی آن بوده است.
 
کریمی قدوسی در توضیح این مطلب عنوان کرد: یکی از بخش‌های فنی فتنه 88 واردکردن تجهیزات مخابراتی و پارازیت انداز برای ایجاد اخلال در شبکه‌های صداوسیما در زمان فتنه 88 بود. این تجهیزات توسط مهدی هاشمی از طریق سرویس‌های انگلیسی وارد تهران شد و در دستگاه‌های مختلفی نیز نصب شد و توانست شبکه یک صداوسیما را در آن برهه برای مدت 5 دقیقه مختل کند.
 
عضو کمیسیون امنیت ملی ادامه داد: این موضوع به خاطر ایجاد پارازیت‌هایی بود که آن زمان در سیگنال‌های صداوسیما فرستادند و آقای عسگری، رییس فعلی صداوسیما، به‌ اتفاق چند نفر در بالگرد بر فراز تهران به دنبال پیداکردن مرکز پارازیت بر روی شبکه‌های صداوسیما بود که آن را پیدا کرده و مختل کردند.

وی با بیان اینکه این بخش از ده‌ها بخش فنی فتنه 88 با محوریت مهدی هاشمی بود گفت: این تجهیزات توسط دولت خبیث انگلیس در اختیار مهدی هاشمی و شبکه فتنه قرار داده شده بود که عملا نظام جمهوری اسلامی نتواند لحظه به لحظه مسائل مهم را در بحث فتنه به اطلاع مردم برساند و آن اخلالی که در بحث انتخابات ایجاد کردند، را بتوانند پیگیری کنند.
 
نماینده مردم مشهد در ادامه با اشاره به اظهارات رئیس دستگاه قضا بیان داشت: اظهارات مهم آیت الله آملی لاریجانی درباره ورود تجهیزات فنی و امنیتی به داخل ساختمان پاستور در همین ارتباط است و ظاهرا بنا دارند فضای انتخابات ریاست جمهوری 96 را به سمت دوقطبی کردن پیش ببرند و برای تکرار حوادث ضدامنیتی 88 برای انتخابات آینده نیز هیزم جمع می کنند و اینگونه تجهیزات وارد کردند و بنای تکرار آن روزها را دارند. بدون پشتیبانی سرویس‌های جاسوسی دنیا مثل انگلیس، امریکا، کانادا، فرانسه و موساد راه به جایی نمی‌برند؛ بنابراین در بحث فتنه این بخش فنی قضیه ای است که گفته نشده و لذا این اظهارات رئیس قوه قضائیه آغاز تشریح بحث‌های فنی و سخت فتنه 88 بود تا به این نتیجه برسند.

نماینده مردم مشهد اظهار داشت: جریان فتنه با استقرار دولت آقای روحانی بازگشته است و تلاش دارد که از ظرفیت دولت و جایگاه قانونی آن اتاق‌های پاستور و مکان‌های امن دولت برای ایجاد شبکه امن و اتاق‌های فکر و مراکز تصمیم‌گیری که به‌صورت خوشه‌ای در فتنه نیز حضور داشتند، در اختیار بگیرد؛ نمونه های آن جلسه جماران، بنیاد باران و جلسه صبحانه که مشهور است.
   
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح کرد: اخیرا نیز شاهد هستیم که آقای روحانی ساختمان پاستور را ترک کرده؛ همانطور که آقای هاشمی در کاخ مرمر نشسته، رئیس جمهور پاستور را تحویل برادر و فرزندانش داده است و خودش در کاخ سعدآباد نشسته و صبح‌ها ساعت 10 سرکار می‌آید و ساعت 14 آنجا را ترک می‌کند؛ یکی از علت‌هایی که به کاخ سعد آباد رفته، همین ورود تجهیزات فنی و امنیتی ارتباطی و مخابراتی و شنود و ضدشنود است؛ در واقع نه اینکه آقای روحانی این کارها را انجام دهد، اما این اقدامات چتر ضدامنیتی برای قضایای فتنه شده است که خواهش می‌کنیم از دستگاه قضایی از آنجایی‌ که پرونده‌ها را در اختیار دارد، برای مردم بیشتر این مسائل را تشریح کند و مسئولین امنیتی نیز بخش فنی تهدیدات را در قالب اصحاب و سران فتنه به خصوص در دولت یازدهم پیگیری کنند.

نماینده مردم مشهد بابیان اینکه در دولت یازدهم بسیاری از اصحاب فتنه امور را به دست گرفته اند توضیح داد: به‌عنوان نمونه در وزارت آموزش و پروش شاهد تعداد زیادی از عزل و نصب‌ها هستیم و نمایندگانی را معرفی می‌کنند و به‌عنوان معاون خود به صحن مجلس می‌فرستند که در گذشته و در مجلس هشتم در فتنه بودند.

وی با اشاره به بخش دیگری از اظهارات رئیس قوه قضائیه درباره بابک زنجانی گفت: طبق این اظهارات، بابک زنجانی چند میلیارد تومان به ستاد انتخاباتی آقای روحانی در زمان انتخابات ریاست جمهوری کمک مالی کرده؛ همچنان که دولت تاکنون برای بازگرداندن پول‌های به یغما رفته بابک زنجانی از بانک‌های خارجی تلاشی نمی‌کند.

کریمی قدوسی درباره فردی به نام مالامیر نیز بیان داشت: این فرد که از فعالان فتنه است و حسین فریدون در ارتباط با او که 4 هزار میلیارد تومان بدهی داشته، با میانجگری مشکل او را حل می‌کند که این هفته در صحن مجلس تذکری به رئیس جمهور درباره حسین فریدون داده شد مبنی بر اینکه چرا با برادر خود برخورد و او را عزل نمی کنید؟

نماینده مردم مشهد در ادامه تاکید کرد: مجموعه‌ای از فسادها و فتنه های سخت و سنگین درهم تنیده وجود دارد که یک بخش از آن در دست اصحاب فتنه است و یک بخش دیگر آن نیز در دست سرویس‌های جاسوسی است؛ محوریت انسجام دهی آن نیز در دست جریان آقای هاشمی است، لذا از دستگاه قضایی خواهش می‌کنیم که قبل از وقوع فتنه جدید علاج کنند و این سوال مطرح است که چرا حسین فریدون را احضار و بازداشت نمی‌کنند؟ تا چه زمانی ملت ایران از ناحیه اقوام قدرت و ثروت سیلی بخورند و امنیت آنها به خطر بیفتد؟
 
نماینده مردم مشهد با تاکید بر اینکه بایستی از اتفاقات گذشته و اول انقلاب عبرت بگیریم و قبل از اینکه مجدد از داخل ضربه‌ای بخوریم باید جلوی ضربات گرفته شود خاطرنشان کرد: بنده به‌عنوان عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در اولین جلسه کمیسیون بحث واردکردن تجهیزات مخابراتی و فنی امنیتی را به‌عنوان یک مسئله مورد سوال قرار می‌دهم و از وزیر اطلاعات و دستگاه‌های دیگر به‌صورت رسمی سوال خواهم کرد.
 
کریمی قدوسی در ادامه حول اظهارات رئیس دستگاه قضائی گفت: آقای نهاوندیان و آقای حسین فریدون باید احضار شوند، اما مردم این سوال را از دستگاه قضایی دارند که چرا این کار را انجام نمی‌دهد و چرا باید بگذارید فتنه شعله‌ور شود و کشور ناامن شود بعد بحث احضار این دست افراد صورت گیرد؟
 
وی در ادامه این گفته خود خطاب به دستگاه قضایی بیان کرد: شما در جایگاه مدعی‌العموم و کرسی قضاوت نشسته‌اید و باید از مردم و امنیت کشور دفاع کنید و همچنان که در مقابل فتنه ایستاده‌اید، با اقدامات خود می‌توانید از فتنه آینده جلوگیری کنید، بنابراین ملت ایران از دستگاه قضایی کشور می‌خواهد که کوچکترین نرمشی نشان ندهد و به وظیفه خود عمل کند، بایستی در حکومت دینی اینطور باشد که کسی که  تخلف کرد، فرقی نمی‌کند رئیس جمهور باشد یا یک شهروند عادی همه در برابر قانون مساوی هستند. چطور است که در کشوری مثل کره جنوبی که مردم آن دین هم ندارند، رئیس جمهور آن یک تخلف کوچکی می‌کند و به یکی از دوستان خود رانتی می‌دهد و از این جهت نزد مردم گریه هم کرد، اما مردم کره قبول نکردند و او را وادار به استعفا کردند، اما در حال حاضر با نزدیکان رئیس جمهور برخورد نمی شود؟! ضمن اینکه خبر داریم که دستگاه‌های قضایی اینها را احضار می‌کند اما بایستی برخورد کند و این مسائل را علاج کند و به مردم گفته شود و کشور امن شود.
 
عضو کمیسیون امنیت ملی در ادامه با اشاره به انتخابات سال آینده و فعالیت های شخص حسام‌الدین آشنا عنوان کرد: این فرد از امور تیم رسانه‌ای آزاد شده و به دستور آقای روحانی باید فقط متمرکز روی مناظرات رئیس جمهور با رقبای او در انتخابات شود که نتیجه مناظره به چه صورت باشد و از محمد قوچانی دعوت می‌شود که مشاور رسانه‌ای آقای روحانی شود و از آنجایی که این فرد دارای محکومیت است و نمی‌توانند او را به‌کارگیری کنند لذا گفته می‌شود که همه کارها را انجام دهد ولی اسمی از او در میان نباشد اما در عین حال سرویس مالی و خدماتی به او داده می‌شود.
 
کریمی قدوسی با اشاره به انتخاب احمدی به‌ عنوان معاون سیاسی وزارت کشور عنوان کرد: این فرد به تاکید شخص رییس جمهور انتخاب شده و از آنجایی‌ که معاون سیاسی وزارت کشور رییس ستاد انتخابات می‌شود، از یک اختیاراتی برخوردار است که یکی از آن اختیارات تمدید زمان انتخابات است؛ ضمن اینکه به نظر می رسد دولت می خواهد با دورزدن وزیر کشور، به طور مستقیم با معاون سیاسی وزیر و رییس ستاد انتخابات ارتباط برقرار کند و این اقدامات احتمالا قطعات پازلی است که دولت برای انتخابات تدارک دیده و یکی پس از دیگری کنار هم چیده می‌شود.
 
نماینده مردم مشهد در ادامه مطرح کرد: یکی از موضوعاتی که در دوران مسئولیت جدید در معاونت سیاسی وزارت کشور و حضور احمدی به عنوان رئیس ستاد انتخابات به شدت نسبت به آن احساس خطر می شود، این است که برخی جریانات در پی ایجاد پاپوش برای سپاه و بسیج هستند که یکی از اولویت‌های آنها متهم کردن سپاه و بسیج در مساله انتخابات و ادعای دخالت آنها در انتخابات است و این جریان از الان برای آن در حال تدارک است.
 
کریمی قدوسی در خاتمه تاکید کرد: نباید بگذاریم انتخابات ناامن شود بلکه بایستی انتخابات در یک شرایط کاملا توام با آرامش و رقابت سالم برگزار شود و جلوی این اینگونه ناامنی‌ها گرفته شود.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
امین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۹
0
1
تبریک به خیبریون...حالادیگه مهدی هاشمی مثل دیگرشهروندان عادی هست یعنی دربرابر(...) بایدسخت محاکمه بشود
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار حقوقی ویرایش شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۳ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۵
0
0
اگر اين دستگاههاي جاسوسي بتوانند در نتيجه انتخابات رايانه اي سال آينده . دخالت كنند و سيستم را به نحوي از كار بيندازند و مسائل را مغشوش كنند
فتنه اي بزرگتر از سال 88 به راه خواهند انداخت
بيخود نيست كه اهل حال گفته اند كه :
فتنه اكبر در راه است !!!
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: