به‌روز شده در: ۰۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۰
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
"خیبرآنلاین" - عضو شورای مرکزی حزب مردمسالاری با بیان اینکه اجازه بررسی نامزدهایی غیر از روحانی برای انتخابات 96 به دفتر سیاسی این حزب صادر شده است، گفت: مصادیقی را بررسی کرده‌ایم ولی هنوز رسانه‌ای نشده است.

به گزارش فارس، آرش حبیبی با اشاره به تمهیدات حزب متبوعش برای انتخابات ریاست جمهوری سال 96 گفت: اجازه بررسی مصادیق برای انتخاب نامزدی غیر از روحانی به دفتر سیاسی حزب مردمسالاری از سوی شورای مرکزی صادر شده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا روی مصادیق مشخصی بحث و بررسی انجام می‌شود، گفت:‌ بررسی کرده‌ایم ولی هنوز رسانه‌ای نشده است.

حبیبی در پاسخ به سوالی پیرامون محور کنگره 28 بهمن این حزب، اظهار داشت: محور کنگره انتخابات ریاست جمهوی و شوراها خواهد بود.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
مهران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۵/۱۱/۰۲
0
1
با سلام
فرقی نمی کند که اصلاح طلبان چه کسی را معرفی کنند، نتیجه همیشه یکسان خواهد بود.
در گذشته اصلاح طلبان آقایان خاتمی، کروبی، میر حسین موسوی،ناطق نوری؛ امینی،عارف، روحانی و امثالهم را برای ریاست جمهوری معرفی کرده اند و یا از آنها بشدت حمایت کرده اند وهر کدام به نوبه خود برای پیشرفت کشور و مشکلات آن یک راه حل مشترک ارائه داده اند، که می توان آنرا در یک جمله کوتاه خلاصه کرد: "تعامل با غرب" .
تمام سیاستهای اتخاذ شده توسط این گروه بر حول و محور این شعار می چرخد. گفتگوی تمدنها، تغییر قانون اساسی، زیر سوال بردن اصل ولایت فقیه ، تغییر قانون اساسی و کانونهای تصمیم گیری در کشور،جهت گیریهای اقتصادی وسیاسی، همه و همه بر این اصل استوار است. در انتخابات سال 92 بخاطر وقایعی که در انتخابات سال 88 افتاد و آسیبهایی که این گروه به نظام سیاسی کشور وارد کرده بودند، این گروه شروع به پوست اندازی کرد و شکل گروه اعتدالیون و اعتداگرهها را بخود گرفت. ولی خط مشی و برنامه های آنها برای کشور بر اساس همان شعار تعامل باغرب بنا نهاده شده است.
در اینجا وظیفه یک نهاد دولتی بیش از همه مهم و اساسی بنظر می رسد و آن نهاد شورای نگهبان است. شورای نگهبان قبل از قرار دادن شجاعت افراد به عنوان یکی از معیارهای کاندیداتوری ریاست جمهوری، باید خود شجاعت بخرج دهد و از تایید اینگونه افراد برای منصب ریاست جمهوری جلوگیری کند.
نکته آخر اینکه، در حکومت گذشته، شاه مخلوع هم مرتب سخن از تمدن و نوگرایی می زد.چیزی کم و بیش شبیه همین گروه اصلاح طلبها و اعتدال گراها. او کسانی را که شعار بازگشت به خود و اتکای بخود را میدادند متحجر و کهنه گرا می خواند. جالب اینجاست که اکنون رئیس جمهور کشورمان که ملبس به لباس روحانیت می باشد و ادعای اجتهاد نیز دارد همین گروهی که معتقد به بازگشت به خود و و اتکای بخود و ارتقاء توانیهای میهنی می باشند را طرفدار " کهنه سواری" می خواند و از این گروه میخواهد که برای دیدن این همه پیشرفت حاصل شده در سه سال و نمی گذشته عینک خود را عوض کنند. اینست نتیجه رای دادن به نماینده یک اصلاح طلب.
وقاحت تا چقدر؟
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: