به‌روز شده در: ۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۷
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
"خیبرآنلاین" - عطر یاس فاطمی در فضای چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی پیچیده است و با حضور در قسمت پایگاه های اینترنتی می توان این عطر خوش را استشمام کرد.

به گزارش نسیم آنلاین، حضور پررنگ برخی هیات های مذهبی و پایگاه های اطلاع رسانی مذهبی در یکی از راهروهای سالن تهران، حال و هوای فاطمی این نمایشگاه را دوچندان کرده است.

در این قسمت از بخش رسانه های برخط شاهد حضور پایگاه های اطلاع رسانی مذهبی از جمله عقیق، وارث، خیمه گاه، روضه نیوز، فرات تی وی (ذاکرپیک) هستیم. این رسانه ها با هدف اشاعه فرهنگ و معارف اهل بیت (ع) یک سوی نمایشگاه را شبیه به حسینیه کرده اند و رنگ و بوی فاطمیه را در غرفه های خود جانمایی کرده اند.

در این بخش از نمایشگاه، عقیق، خیمه ای برپا کرده و غرفه خود را مانند حسینیه ای مزین به پرچم های شهادت حضرت زهرا(س) و ایام فاطمیه کرده است. کمی آن طرف تر شاهد حضور پایگاه اطلاع رسانی سید رضا نریمانی هستیم. مداح جوانی که سوز صدایش، دل ها را عازم دمشق و اشک ها را به یاد شهدای مدافع حرم جاری می کند.

کمی جلوتر، غرفه فرات تی وی(ذاکرپیک) حضور دارد و با طراحی غرفه ای به شکل صحن مقدس حضرت اباعبدالله(ع) سینه های مشتاق را کربلایی می کند. این غرفه با عنوان "پرمخاطب ترین رسانه مذهبی در فضای مجازی" در چهارمین رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی، شرکت کرده است.

جلوتر، غرفه وارث دیده می شود، رسانه ای نام آشنای هیئت ها که چند سالی است در نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی شرکت می کند. پرچم های آویزان شده از بالای این غرفه، وارث را از غرفه های کناری اش متمایز کرده است.

روبروی وارث، غرفه خیمه گاه حضور دارد؛ خیمه گاه با شعار تحقق مجازی خیمه های حقیقی در چهارمین دوره نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی شرکت کرده است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: