به‌روز شده در: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۳
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
مردم از تبعیض، بی اعتنایی به مشکلات و کم کاری گله مندند؛ گلایه مندی که حالا از وضعیت بغرنج خوزستانی ها به جهرم و دیگر شهرهای فارس سرایت کرده و از آنجا به سیل سیستان و بلوچستان رسیده و در ادامه به اعتراضات مردم تبریز در حادثه ی قطار گره زده شده و با انتقادات علیه سخنان ضداسلامی استاندار خوزستان جنوبی به نقطه ی مشترک رسیده است
"خیبرآنلاین" - در حالی که مردم استان خوزستان و بسیاری از هموطنان دیگر در سایر استان ها درگیر مشکلات آب و هوایی، بی آبی، بی برقی، قطعی گاز و... هستند، مسئولان دولتی جلسه ستاد حل بحران خوزستان را صدها کیلومتر دورتر از محل وقوع، در تهران برگزار کردند!

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی "خیبرآنلاین"، تنفس مردم خوزستان به شماره افتاده، آب آشامیدنی آنها مملو از گل و لای شده و حتی بیش از 2 هفته با قطعی برق مواجه شده اند، اما دولتمردان به ریاست اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور، با فراخواندن مسئولان محلی از این استان به پایتخت،‌ در هوایی سالمتر از منطقه جنوب، از تهران به فکر حل مشکلات آنها افتادند.

کندی در اقدام، بی اعتنایی به مشکلات چندین ساله و عدم ارایه راهکار مناسب برای حل بحران به خودی خود منجر به گلایه مندی مردم شده بود،‌ اما حالا عدم حضور در محل بحران و دورکاری به شدت اعتراضات و انتقادات افزوده است.

چرا مسئولان دولتی،‌ به میان مردم نرفته اند تا مشکلات شبانه روزی آنها را با گوش و پوست و عمق وجودشان درک کنند؟!

خوزستان‌ در بحران؛ جلسه ستاد مدیریت بحران در تهران برگزار شد!

خوزستانی که در دوران جنگ نظامی نیز دچار چنین معضلاتی نشده بود،‌ حالا درگیر بحران سوءمدیریتی شده اما حضرات پرمدعا که از حضور در میان امت دچار واهمه هستند، تاکنون نتوانسته اند به جز چند وعده و معدودی اقدام که هنوز منتج به نتیجه نشده، کلیدی برای بازکردن قفل به وجود آمده نشان دهند.

این موضوع، موید نگاهی است که مدتی است در میان مردم رواج یافته و آن اینکه با افراد خسته و بی انگیزه و بی رمقی که تنها هنرشان،‌دل بستن به کدخدای قلابی است و حتی رفع مشکل آب خوردن را هم به خسارت محض برجام وابسته می دانستند،‌ وضعیت، هر روز بدتر از قبل خواهد شد.

مردم از تبعیض، بی اعتنایی به مشکلات و کم کاری گله مندند؛ گلایه مندی که حالا از وضعیت بغرنج خوزستانی ها به جهرم و دیگر شهرهای فارس سرایت کرده و از آنجا به سیل سیستان و بلوچستان رسیده و در ادامه به اعتراضات مردم تبریز در حادثه ی قطار گره زده شده و با انتقادات علیه سخنان ضداسلامی استاندار خوزستان جنوبی به نقطه ی مشترک رسیده است.

تاسف بیشتر اما اینجاست که بخش قابل توجهی از مسئولان ارشد دولتی، از مدتها قبل خود را درگیر کارهای انتخاباتی برای رای آوری مجدد رییس لب مرزی شان کرده اند؛ آیا موفق به تداوم حضور در قدرت افرادی خواهند شد که عموما در اکثر سال های پس از انقلاب در مسندهای مسئولیتی بوده اند و وضعیت موجود، دستپخت عملکرد آنهاست؟!
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: