به‌روز شده در: ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۰
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
کد خبر: ۵۱۰۴۷
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۹
تو بمان و 2 رفیق درختکارت...
خداحافظ احمدی‌نژاد انقلابی! رییس جمهور سابقی که روزی شعارهای انقلاب را سر دست گرفته بودی و برای مبارزه با رانت و حلقه محدود خواصی که حامی سرمایه‌داری آمریکایی بودند،‌ خود را سپر ولایت می‌دانستی!
"خیبرآنلاین" - تئاتر 3 نفره مشایی، احمدی نژاد و بقایی که طی روزهای گذشته تصاویری از آن در فضای مجازی خبرساز شد، را می توان آخرین میخ بر تابوتی دانست که جمعی از نیروهای دلسوز انقلابی، طی آن به دنبال جداسازی رییس جمهور سابق از حلقه چند نفره انحرافی اطراف او بودند.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی "خیبرآنلاین"، نزدیک به 4 سال از سکوت احمدی نژاد و عدم حضور رسانه ای مشایی می گذرد و طی این مدت، بدنه انقلابی جامعه و توده های قابل توجهی از مردم، با امید به جداشدن رییس جمهور محبوب سابق از حلقه ی انحرافیون اطراف او که موجب بروز حواشی بی سابقه ای در دولت دهم شدند، تلاش کردند تا ضمن نزدیک شدن به احمدی نژاد، برای بازگشت او به دامان گفتمان انقلاب تلاش کنند اما اتفاقات چند روز گذشته مهر "باطل شد" بر آن همه تلاش و امید بود.

احمدی نژاد که با درایت، تدبیر و دوراندیشی امام خامنه ای و به منظور جلوگیری از دوقطبی در میان جامعه، از حضور در انتخابات آتی ریاست جمهوری منع شد، برخلاف ادعا و وعده هایش مبنی بر عدم حمایت از هیچ کاندیدایی در انتخابات، حالا با مشایی (کاندیدای ردصلاحیت شده 92) و بقایی (کاندیدای فعلی حلقه چند نفره) به بهانه روز درختکاری، فیلم 3 نفره ای را وارد فضای مجازی می کنند و طی آن، ضمن رونمایی مجدد از مشایی بعد از نزدیک به 4 سال، به گپ و گفت پیرامون کوروش و ایران و... پرداخته است!

در واقع، عضو فعلی مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار این فیلم ها درصدد تثبیت این موضوع  و اصرار (بخوانید لجبازی) برآمده است که یا من و این 2 نفر، یا هیچکدام!

حالا، همه ی اندیشه های قبلی که در ذهن علاقه مندان به او شکل گرفته بود،‌ تبدیل به رویاهایی خسته کننده شده است و آن اینکه دکتر محمود نمی خواهد اشتباهات فاحش خود را بپذیرد و اکنون پس از گذشت حدود 4 سال از آن روزهای تلخ، به جای عبرت گیری و پندآموزی از آنچه که مرتکب شده، دست به انتحار سیاسی بی فایده و پرضرر برای خود زده است.

احمدی نژادی که به عنوان فردی زیرک و باهوش شناخته شده بود،‌ این روزها مسخ حلقه ای شده که او و هواداران انقلابی گذشته اش را به بن بست کشانده اند و دیگر، باید آیه "هذا فراق بینی و بینک" را با صدای رسا تلاوت کرد.

چرا؟ چون امام خامنه ای مشایی را برای معاون اولی صلاح نمی دانستند،‌ اما احمدی نژاد در سال 92 او را مستحق ریاست جمهوری می دانست و حالا، پس از حدود 4 سال از آن روزها،‌ بازهم با همان فرد این بار عزم حمایت از بقایی را کرده اند!
چرا؟ چون امام خامنه ای حضور او در انتخابات را به مصلحت ندانستند، اما این بار،‌ به خیال خود تلاش کرده اند تا با مدل "پوتین - مدودوف" بقایی را علم کنند و اینگونه برای او تیزر تبلیغاتی - انتخاباتی تدارک ببینند!

این 3 نفر، مردم و نیروهای انقلابی را چه فرض کرده اند؟!

ملت، حالا در حال دریافت اصل موضوع هست که چرا در 2 سال آخر دولت دهم، ترمز خدمت شتابان و گسترده به کشور، به یکباره کشیده شد و حاشیه، جای اصل را گرفت. چون می بینند این روزها، افرادی اطراف رییس جمهور محبوب سابقشان را گرفته اند که در سال 84 در رسانه هایشان رپرتاژ آگهی برای هاشمی رفسنجانی می رفتند و حالا، سینه چاک خارج از شئونات احمدی نژاد شده اند و دکتر محمود،‌ نه تنها به آنها روی ترش نمی کند، بلکه اعتبار خود را خرج آنها کرده است.

خداحافظ احمدی نژاد انقلابی! رییس جمهور سابقی که روزی شعارهای انقلاب را سر دست گرفته بودی و برای مبارزه با رانت و حلقه محدود خواصی که حامی سرمایه داری آمریکایی بودند،‌ خود را سپر ولایت می دانستی!

اگرچه برای همه ی انسان ها تا آخرین لحظات حیاتشان، فرصت توبه و بازگشت به فطرت الهی و انسانی‌شان فراهم است،‌ اما این حُریت تنها زمانی اتفاق خواهد افتاد که همان انسان،‌ اولا به اشتباه خود پی ببرد،‌ ثانیا درصدد جبران برآید؛ به رسم هواداری سابق، برایت رسیدن به این مقام را آرزو می کنیم.

نکته ی پایانی آنکه، احتمالا پس از انتشار این نوشته، جمعی از دوستداران فعلی احمدی نژاد بر ما خواهند خروشید که چه و چه!
برای اطلاع این جماعت دوست‌نما و عموم مخاطبان گرانقدری که سالهاست همراهمان بوده اند، از میان دهها مطلب و خبر و تصویری که از احمدی نژاد طی همین مدت اخیر منتشر کرده ایم،‌ تنها 2 لینک تحلیلی را مورد اشاره قرار می دهیم تا همگان بدانند حتی در برهه ای که بسیاری، درصدد محو نام او بودند،‌ ما تلاش کردیم تا ضمن جداسازی او با حلقه چند نفره اطرافش، همچنان از انقلابیگری های دکتر محمود دفاع کنیم؛ اما افسوس که او نمی خواهد انقلابی بماند.

همچنین، انتساب اتهام وابستگی به حلقه انحرافی از دیگر مواردی بود که به واسطه درج اخبار متعدد از خدمات احمدی نژاد، تلاش کردند به "خیبرآنلاین" بچسبانند.

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۶ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
2
10
از نظر ما مردم :
آقاي احمدي نژاد عزيز و پاک ُ

عاشق خداترين ُ عاشق امام زمان ترين ُ متفکرترين باانديشه ترين خلاق ترين ُ باهوشترين ً زيرکترين ُ غير قدرت طلب ترين ُ شجاع ترين ُ مدبرترين ُ ولايت مدارترين ُ مديرترين ُ عاشق نظام ترين ُ عاشق امام ترين ً عاشق مقام معظم رهبري ترين ُ قانون مدارترين ُ پاک ترين ُ خالص ترين ُ صادق ترين ُعاشق مردم ترين ُ مبارک ترين براي نظام و مردم ُ يک عالمه برنامه ها و طرح هاي نوترين و بديع ترين ُ وزين ترين ُ دقيق ترين ُ مناسبترين براي مردم و نظام ُُ عاشق اسلام ترين ُ عاشق انسان ترين ُ مسلط ترين ُ عالم ترين ُ آگاه ترين ُ خبره ترين و ... بر همه مباحث ريز و درشت داخلي و خارجي ُ يک خبره ناب ترين در سياست خارجي نظام ُ بخصوص در مصاحبه ها و گفتگوها با قدرترين خبرنگاران ُ قدرترين شبکه هاي در شت اندام امريکاي و اروپايي ُ آسيايي و .... ساده زيست ترين ً غير تشريفاتي ترين ُ مردمي ترين ُ بين مردم ترين ُ درقلب مردم ترين ُ بي حزب ترين و بي دسته ترين ُ بي وابسته ترين ُ انتقاد پذيرترين ُ دادن آزادي انتقاد ترين ُ با ادب ترين ُ با نزاکت ترين نسبت به مردم و حتي مخالفان و منتقدان خود ُ رعايت ادب ترين نسبت به دولت قبل و دولت هاي قبل ُ بي شعار دادن ترين و بشتر عمل کردن ترين ُ عامل ترين نسبت به همه وعده هايش ُ خندان ترين و هيچ وقت عبوس نبودن ترين نسبت به ملت و نظام و انسان هاي ايران و جهان ُ عبوس ترين خشن ترين محکم ترين با استقامت ترين و .... نسبت به دشمنان نظام و ملت و مقام معظم رهبري ُ گسترش دوستي ترين با نظام ها و دولت ها و ملت هاي مظلوم و مورد ستم و انقلابي در جهان ُ اهيمت ندادن ترين به کشورهاي زورگو مستکبر جنايتکار جهان ُ اسراييل ستيز ترين ُ تشخيص دوست و دشمن ترين ُ مورد بدترين ُ اهانت ها ُ تخريب ها تهمت هاي ناروا قرار گرفتن ُ از طرف اصلاح طلبان ديکتاتور ُکارگزاران ديکتاتور ُ اعتداليون ديکتاتور و اصول گرايان بي عرضه ُ احزاب و دسته ها و امريکا و اروپاي جنايت کار مستکبر و اسراييل غاصب ُ و داراي يک عالمه صفات نيکوترين ُ رييس جمهور بود و انشا‌ ء الله در دوره بعدي انتخابات يعني سال 1400 با بالاترين راي ُ رييس جمهور عزيز ما مردم خواهد بود .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
2
7
بی نهایت سلام بر خیبر آنلاین ابوموسی اشعری . خوش آمدی به جمع ابوموسی اشعری ها . ورودت رو به جمع ابوموسی اشعری ها تبریک و تسلیت می گوییم ای خیبر آنلاین ابوموسی اشعری . امروز ابوموسی اشعری انگار وارد بهشت شده چون ُ دوباره یک گروه رو می بینه که بهش اقتدا کرده اند .
خدایا خدایا خدایا خدایا حدایا ُ این ملت چه کرده که اینقدر ابوموسی اشعری تو کشور وجود داره . خدایا ما مردم از شر ابوموسی اشعری های کشور به تو پناه می آوریم .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۹ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
0
6
از کی تا حالا ُ ابوموسی اشعری ها ضد حق قضاوت کن انقلابی شده اند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۲ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
3
7
خیبر آنلاین ُ تو بمان با روح ابوموسی اشعری .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
1
5
خیبر آنلاین ابوموسی اشعری شبیه دیکتاتورها قضاوت می کنی وقتی ابوموسی اشعری دیکتاتور هستی لیافت دیده شدن نداری :


احمدی نژاد: از هیچ کاندیدایی حمایت نکرده و نخواهم کرد
به نقل از کانال تلگرامی 598
سخنان دکتر احمدی نژاد در جمع اعضای شوراهای بازخوانی گفتمان انقلاب: به فضل الهی بزودی سیلی های پی در پی برای متقابلین با گفتمان امام و انقلاب خواهد آمد و دارد می آید

- اعضای شوراها درخصوص حمایت از کاندیداها مختارند، ولی اگر قرار بر حمایت از کاندیدایی خاص باشد، در قالب شورای بازخوانی نباید صورت پذیرد.

-نمی توانم نسبت به خیانت برخی به نظام و انقلاب، سکوت کنم.

-هر کسی آزاد است در انتخابات کاندیدا شود؛ نمی شود کسی را از حضور منع یا محروم کرد؛ اینکه کسی بگوید احمدی نژاد را دوست دارم، جرم نیست؛ ولی این به معنای حمایت من از آن فرد نیست.

-گفتم هر کس از نزدیکان برای شرکت در انتخابات از من مشورت خواست، از این کار منع میکنم؛ هنوز هم می گویم؛ اما آقای بقایی برای اعلام حضور با من مشورت نکرد

-از هیچ کاندیدایی حمایت نکرده و نخواهم کرد

-در دولت نهم تلاش کردیم مبانی نظری گفتمان امام و انقلاب را تدوین، منتشر و تبیین کنیم؛ آقایان با طرح سه فوریتی و استیضاح و دادگاه جلوی ما را گرفتند؛ من هم به آنها گفتم دارید به انقلاب خیانت میکنید.

-اینکه رهبری گفتند "سکوت" یا "در انتخابات نباش"، معنایش این نیست که بنده نسبت به مسائل مملکت و خیانت ها بی تفاوت باشم.

-از امروز تصمیم دارم سکوتم را فعلا در حوزه پاسخگویی به تهمت‌ها دروغ های منتسب به دولت های نهم و دهم پاسخ دهم، هر چند هنوز در خصوص مسائل روز موضع سکوت را ادامه خواهم داد.

-شاید تکلیف من در آینده نسبت به انتخابات عوض شود.

به کانال 598 بپیوندید
@www_598_ir
جباری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۳ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
2
4
غیرت و خ....ای که احمدی نژاد داشت به اندازه تمامی جریان تصلاح طلب تدبیر امیدسنگینی دارد اگر غیرت دارید مردانه ازش شکایت کنید تا مردم بفهمند فقط زر می زنید
خسروی
|
United States
|
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
1
7
امان از خوارج خیبر آنلاین یادت رفته شریعتمداری عمارنما (...) وقتی به مهندس مشایی توهین می کرد رهبر چه جوابی داد یادت رفته رهبر در جریان نهی از دکتر به عنوان دوست برادر مومن یاد کرد
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
ahmad
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۴ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۸
10
2
دورود بر خیبر آنلاین انقلابی که راهش رو از حلقه انحرافی جدا کرد و به همه شبهات پایان داد شما مصداق رسانه آزا انقلابی هستید و دوستون دارم
نظام ما دوبار بر روی یک شخص سرمایه گذاری نمکنه مخصوصا اونجا که طرفش حسابش رو بد پس داده باشه
به قول استاد ما احمدی نژاد (...) زمان ماست اون می خواس با خونه نشینیش بگه من مثل حضرت علی هستم که خونه نشینم کردند ومن نمی خواستم اون هم بخاطر ماها بود این قدر ازش تعریف و تمجید کردیم فکر کرد خیبریه درحالی که ما با آدما ها کارندارید بلکه با آرمان ها کارداریم
احمدی نژاد خدا حافظ
دلم می سوزه واسه اون روزهای که به خاطرش از زندگی و درس و آیندم زدم تا چهارتا رای براش تو کوچه و خیابون ها درست کنم
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار حقوقی ویرایش شد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۰۱ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۰
حلقه انحرافی ساخته و پرداخته ذهن راس فتنه بود و انحراف اصلی از آرمانهای امام(ره) و انقلاب در این دولت صورت گرفته است .
بچه دهاتي
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۵۸ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
داش احمد انگليسي!
شمامرد باش يه كلوم جواب جسارت هاي روزافزون حسن به امام رو بده ؛ من به قدر توانم سعي مي كنم احمدي نژاد رو وابدارم به سكوتش ادامه بده .
داداشم! فهميدن اين كه يه نفر اومده وسط ميدون تا فحش و فضيحت ها رو به سمت خودش برگردونه ، اين قدر سخته؟!
اون انقلابي جماعتي كه مي گي ، ازجمنا و پايداري و اصولگراهاي معتدل و وغيره شون يك كلام به حسن گفتندبسه ؛ حيا كن؟!
كجايي داداش؟ داري منت چهارتا راي كوچه و خيابون رو به سر كي مي گذاري؟
استاد شما به اندازه يك ميليارديم دعاي فرج احمدي نژاد براي اسلام و ولايت كار كرده باشه ، به شخصه پاش رو مي بوسم.
حسین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۶
انحراف وقتیه که حرف امام اینکه کاری نکنید که دشمن خوشحال بشه زیر پا گذاشته بشه و با صلاحیت مرد انقلابی که عضو مصلحت نظامه مخالفت بشه .... اینه انحراف از راه امام ره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۸
0
4
تاوان بازگشت ها ُ تاوان بازگشت تحريف خط وراه امام ُ تاوان بازگشت مرگ بر ما مي توانيم ُ تاوان بازگشت نابود باد عزت اسلامي و نابود باد عزت ملي ُتاوان بازگشت استقلال برباددهنده گان کشور ُ تاوان بازگشت ناعالمان و نامتخصصان ُ تاوان بازگشت ناراست گويان ُ تاوان بازگشت هميشه وزيرها ُ تاوان بازگشت مرفهين بي درد ُ تاوان بازگشت ميلياردرها ُ تاوان بازگشت اشرافيت در سران و ... ُ تاوان بازگشت تحقير گنندگان مردم ُ تاوان بازگشت امريکا پرستان و غرب پرستان ذليل ُ تاوان خدشه دار شدن امنيت ملي ُتاوان سرازيري کالاها و ... غربي ها به کشور ُ تاوان نابودي انرژي هسته اي کشور ُ تاوان نابودي فناوري فضايي ُ تاوان نابودي خيلي فن آوري هاي ديگر ُ تاوان بازگشت ديکتاتوري ُ ديکتاتوري که هشت سال با راي ما مردم و منتخب مان جنگيد و توهين کرد تحفير کرد تهمت ها زد ُ ديکتاتوري که هرگز راي بيست و چهار ميليون مردم را قبول نکرد همين الان هم قبول نکرده و تخريب ها وتوهين هايشان وتهمت هايشا به ما مردم و مننخب مان به روز است و انتظار دارند ما مردم به راي شان احترام بگذاريم ُ البته چون ما مردم ديکتاتور نيستيم به راي آنها احترام مي گذاريم و تاوان هاي فراون ديگر و تاوان هاي هنوز نيامده .
اين تاوان ها نبايد گريبان مردم را مي گرفت ُ اين تاوان ها بايد گريبان عاملان تحميل اين تاوان ها را به مردم مي گرفت ُ اما گريبان مردم را گرفت .ما مردم براي تحميل اين تاوان ها ُ روز قيامت علاوه براينکه گريبان اصلاح طلبان ديکتاتور و کارگزاران ديکتاتور خواهيم گرفت ُ بيشتر از آن گريبان اصول گراهاي بي بصيرت منحرف را خواهيم گرفت ُ منحرفاني که جريان انحراف هاشمي را ُ هاشمي که هميشه بايد برنده باشه ُ هاشمي که هيچ کس حتي فکر شکستش رو نبايد بکنه ُ هاشمي که کسي حق ندارد شکستش بدهد ُ دوبار از احمدي نژاد شکست سنگين و هرگز از ياد نرفتني ُخورد و هاشمي براي انتقام از مردم و منتخب شان جريان انحرافي را ساخت وخيلي سعي کرد تو نامه اش و ... که اين جريان انحرافي به مقام معظم رهبري عزيز بقبولاند و مهر تاييدي از رهبري عزيز براي جريان انحرافي بگيرد اما مقام معظم رهبري هرگز زير بار خواسته هاشمي شکست خورده نرفتند ُ اما اين جريان انحرافي را اصول گراهايي که از اول هم احمدي نژاد رو قبول نداشتن و براي ديگران تبليغ کردند و راي دادند ُ بعد از اينکه موفقيت ها و توانايي هاي مکرر احمدي نژاد را در زمينه هاي مختلف ُ مي ديدند ُ بخاطر بي نهايت حسادتي که نسبت به احمدي نژاد پيدا کرده بودند ُ غنيمت شمردند و سر دست گرفتند و تو صدا و سيما تو سايت هاشون تو روزنامه هاشون ُ تو جلسات مثلا بصيرت افزايي ها تو ماه رمضان تو ماه محرم توسط مداح ها و .... جار زدند ايها الناس چه نشسته ايد جريان انحرافي خطرناک تر از فتنه هست و .... داره مملکت رو بر باد مي ده ُ اين منحرفان واقعي و تابع هاشمي ُ ديگر فتنه اي که مقام معظم رهبري صدها بار از آن ياد کردند فراموش کردند و جريان انحرافي که مقام معظم رهبري حتي يک باز از آن سخن نگفتند سردست گرفتند و الان هم از فتنه چيزي نمي گويند بلکه از جريان انحرافي مي گويند ُ الان حتي به روي مبارک نمي آورند که اين تاوان ها را و تاوان هاي نيامده را ُ اينها به ملت و مردم و نظام تحميل کردند و دنبال اصلاح خودشان نيستند و هچنان اصول گراهاي بي بصيرت منحرف مانده اند و در جا مي زنند ُ مي خوان رييس جمهور بشن مي خوان نماينده مجلس بشن . اما ما مردم گريبان شما اصول گراهاي بي بصيرت و منحرفان واقعي را بخاطر اينکه اين تاوان ها را به مردم بي گناه تحميل کرديد روز قيامت خواهيم گرفت و هزگز شما را در اين دنيا نخواهيم بخشيد .
اي بي بصيرت هاي منحرف ُ خداي مهربان اصول گرا نبود نيست و نخواهد بود ُ خداي مهربان براساس لياقت ها ُ نعمت هايش را مي دهد و بر اساس بي لياقتي نعمت هايش را مي گيرد . اي بي ليافت ها مردم را به روز سياه نشانديد .
شاه بیکی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۸
2
5
من فکر میکنم این سایت را بلاک کنید بهتر است. بیشتر از این مغرضانه کار نکنید.
کورش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۴ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
1
3
واقعا حرف مفت زدی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۹ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۲
4
1
روزی رو پیش بینی میکنم که طرفدار ها و خود احمدی نژاد منحرف شده جلوی رهبری گستاخی کنند.....
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۸ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۴
1
3
دارم به مسلمانی خودم شک میکنم بخاطر نون شب چکارهایی که نمیکنیم مد فقط در مو و لباس نیست جدیدا در سیاست هم مد شده شخصیتهایی که در انقلاب و این حکومت در حد توانشان خدمت کرده چون دیگه کاندید نمیشه باید اونو بکوبیم خیبر من خیبری ام ولایی نسل اول انقلاب بسیجی دهه ی شصت میگویم تو خیبری نیستی از شهدا وامام راحل انقلاب خجالت بکش و توبه کن وسخنگوی فتنه گرها نباش .
میثم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۴
0
1
ایشون که قرار نیست بیاد پس چه دلیل دارد اصلا داستانشو هم میزنید و از خیبر آنلاینم تقاضا دارم تو ایجاد این دو دستگیا نیاد نکنید بزارید ببینیم چه خبره جو را غبار آلود نکنید مثل داستان جبهه انقلاب که معلوم نیست از کجا اومده و هدفش چیه و گمان همون تجمیع سه نامزد محترم دوره قبل که یکی ناجوانمردی کرد حالا شده 14 نفر بیشتر یا کمتر ما را مشغول بازی و فوش و فوشکاری بین خودمان کردن اونوقت اونور به راحتی داردن مدام فن فیتیله پیچ به ما مزنن بصیر باشیم نه دهن بین و لج باز ول کنید بزارید ببینیم چه خبره فرعونیان بساطی پهن کردن که عصای موسایی لازمه که بیادو جمعش کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۵
2
1
نامه مشایی به خاتمی حتی برای من که تا کنون از وی دفاع کردم دیگر جای دفاع نگذاشت. آقایان قصد دارند رای بالاشهری ها را به دست آورند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۶
دروغ .... اصلاحات اگه کسی مثه احمدی نژاد داشت حلوا حلواش میکردن میشد قدیسه ... این مرد اگه به اینا پا میداد که اینقد تخریبش نمیکردن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۸ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۵
0
5
البته ادعای اینکه در دو سال اخر ترمز خدمت رسانی کشیده شد نهایت بی انصافی است. چرا که اولا تا روز آخر فعالیتها با شدت هر چه بیشتر ادامه داشت و حتی تا سعت آخر قبل از تنفیذ روحانی. به بهره برداری رساندن یا تکمیل بالای هفتاد درصدی بیشتر پروژه های مهر ماندگار نشانه بی انصافی نویسنده متن است.
همچنین در دو سال آخر (...) مافیای خاندانهایی که نمی شود نامشان را برد همه توان خود را برای کارشکنی علیه احمدی نژاد و به شکست کشاندن وی بسیج کرد. آیا نویسنده یادش رفته؟

البته احمدی نژاد اشتباهات بسیاری کرده است اما هیچ یک از مواردی که نویسنده ذکر کرده جز تکرار اظهارات حضرات اصولگرا و اصلاح طلب نیست. نویسنده باید بداند که دشمن دقیقا برج و بارو و نقطه قوت را می کوبد نه خرابه و نقطه ضعف را. اتفاقا آنچه نویسنده نوشته دقیقا نقاط قوت احمدی نژاد است. حتی مواردی نظیر مقاومت در ماجرای وزیر اطلاعات که سرانجام به افشای یک باند خطرناک نفوذی در نهادهای امنیتی منجر شد و یا افشاگری در خصوص یک خاندان فاسد در مجلس نه تنها نقطه ضعف احمدی نژاد نیست بلکه بزرگترین و درخشانترین افتخارات او است.
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
0
0
با کمال احترام چرت کفتید
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: