به‌روز شده در: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۳
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
به رغم برخی نامهربانی‌ها، صداوسیما در كنار انعكاس خدمات مسئولان، به پیگیری مطالبات و مشكلات مردم ادامه خواهد داد
"خیبرآنلاین" - عبدالعلی علی عسكری در حاشیه بازدید از مراحل تكمیل دكور مناظره‌های انتخابات ریاست‌جمهوری با تأكید بر اینكه انعكاس خدمات و اقدامات و دستاوردهای 3 قوه به ویژه دستگاه اجرایی از وظایف قانونی و از افتخارات صداوسیما است، گفت: صداوسیما با وجود انتقادهای برخی جریان‌های سیاسی، براساس وظایف قانونی خود، اقدامات و خدمات دولت محترم را پوشش گسترده و وسیع داده است زیرا رسانه ملی امیدآفرینی و نشان دادن پیشرفت كشور و پرهیز از سیاه نمایی را رسالت جدی خود می‌داند.

به گزارش ایسنا، وی با تأكید بر این كه نحوه تعامل صداوسیما با دولت مستقر بی‌‌سابقه بوده است، افزود : آنتن رسانه ملی در سال 95 در بهترین زمان، به طور متوسط روزانه 21 ساعت در اختیار مسئولان اجرایی كشور بوده است؛ ضمن آن كه وزرای دولت نیز به طور متوسط روزانه 6 ساعت آنتن رسانه ملی را در اختیار داشتند.

رییس رسانه ملی خاطرنشان كرد: پوشش گسترده اقدامات دولت یازدهم درحالی انجام شده است كه صداوسیما در سخت‌ترین شرایط مالی قرار دارد. با توجه به ورود به فضای انتخاباتی و شروع ثبت نام كاندیداها از روز سه‌شنبه این هفته عقل حكم می‌كند، صداوسیما برای حفظ عدالت رسانه‌ای، در انعكاس و پخش برنامه‌های اعضای دولت، ملاحظاتی را تا پایان انتخابات در نظر بگیرد كه دوستان دولت نیز بر آن صحّه می‌گذارند.

علی عسكری همچنین با اشاره به برنامه‌های متنوع و متعدد صدا و سیما برای كاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری، تأكید كرد: فرصت‌های مناسب، منصفانه و قابل توجهی در شبكه‌های تلویزیونی و رادیویی در اختیار همه كاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری كه صلاحیت آنها احراز شود، قرار خواهد گرفت؛ بنابراین نیازی به صرف هزینه های گزاف برای تبلیغات نیست.

رییس سازمان صدا و سیما ابراز امیدواری كرد: كاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراها، با رعایت انصاف، اخلاق و عدالت وارد صحنه انتخابات شوند و زمینه یك انتخابات پرشور و افتخارآمیز را فراهم آورند.

وی با تأكید بر اینكه رسانه ملی یك رسانه رشید و مردمی است و براساس فرمایش امام(ره) مردم را ولی نعمت خود می‌داند، گفت: پیگیری مطالبات و مسائل و مشكلات اقتصادی و معیشتی مردم به ویژه مستضعفین و رساندن صدای مردم به گوش مسئولان، از اصلی‌ترین وظایف رسانه ملی است.

علی عسكری با اشاره به اینكه در نظرسنجی‌های دقیق صداوسیما در 6 ماه گذشته، اشتغال اولویت اصلی مردم بوده است، تاكید كرد: به رغم برخی نامهربانی‌ها، صداوسیما در كنار انعكاس خدمات مسئولان، به پیگیری مطالبات و مشكلات مردم ادامه خواهد داد.

رییس سازمان صداوسیما افزود: رسانه ملی همواره با شادی مردم می‌خندد و در غم‌های مردم سوگوار است كه نمونه بارز آن، همراهی با اندوه مردم در حادثه پلاسكو و همچنین بردن شادی به خانه‌‌های مردم در ایام شادمانی نوروز است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: