به‌روز شده در: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۳
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
کد خبر: ۵۱۱۵۷
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۸
اگر در این دولت روحیه انقلابی بود، روحانی به صالحی زنگ نمی‌زد که زودتر سانتریفیوژها را از نطنز بیرون بیندازید وگرنه خودم از دفتر ریاست جمهوری کارگر می‌فرستم
"خیبرآنلاین" - جواد کریمی‌قدوسی در تالار حکمت دانشگاه شیراز با اشاره به نگاه سرمایه‌داری دولت لیبرالی روحانی در واگذاری اقتصاد کشور به خارجی‌ها اظهار داشت: راهبرد روحانی اقتصاد کشور را فلج خواهد کرد.

به گزارش فارس، وی افزود: روحانی به محض رئیس جمهور شدن دستور داد قرارگاه خاتم‌الانبیاء را از تمام پروژه‌ها بیرون بیندازند، چراکه این قرارگاه در سازندگی کشور با تکیه بر توان داخلی قدم برمی‌داشت و نگاه وی در اقتصاد این است که باید تمام کارها دست باندهای قدرت و ثروت باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با نمونه آوردن مسکن مهر اظهار داشت: می‌دانید چرا آخوندی با مسکن مهر مخالف است؟ زیرا این پروژه بزرگ دست دوستان آن‌ها نیست و باید دست باندهای قدرت و ثروت باشد تا آقایان با آن موافق باشند.

این نماینده مجلس ادامه داد: در دولت انقلابی با تکیه بر توان داخلی حل مشکلات کشور به راحتی امکان‌پذیر است، اما متاسفانه در دولت فعلی این نگاه وجود ندارد و در نگاه روحانی تمام دنیا در آمریکا و انگلیس خلاصه شده و معتقد است تا عوامل این کشورها حضور نداشته باشند، مشکلات کشور حل نخواهد شد که این نگاه بسیار اشتباه است.

وی اضافه کرد: دولت روحانی به دلیل اینکه نمی‌خواهد آمریکا را ناراحت کند دست به کارهایی می‌زند که این کشور را در موضع قدرت قرار داده و خود از موضع ضعف با آن روبه‌رو می‌شود؛ این در حالی است که در منطق آمریکا هر کشوری که با ضعف پای میز مذاکره رفت، هیچ چیزی عایدش نخواهد شد بلکه باید امتیازات بسیاری نیز تقدیم کند.

کریمی‌قدوسی ضعف دولت روحانی را در مذاکرات عامل تشدید تحریم‌ها دانست و گفت: اگر یک دولت انقلابی محکم و استوار روبروی آمریکا ایستاده بود مطمئن باشید که آن‌ها جرات افزودن و تشدید تحریم را نداشتند.

این نماینده مجلس با اشاره به اعتراف ظریف به اشتباه در مجلس اظهار داشت: ظریف خودش اعتراف کرد که فریب حرف جان کری و قول شفاهی وی در برداشتن قانون داماتو را خورده است و هنگامی که این موضوع را منتشر کردم ظریف انکار کرد که با فایل صوتی که در اختیار داشتم دیگر حرفی برای گفتن نداشت.

کریمی قدوسی افزود: در مسئله جیسون رضائیان یک تیم انقلابی بلایی بر سر آمریکائیها آورد که حاضر به هر کاری شدند  تا رضائیان را پس بگیرند چراکه افراد آن تیم از موضع قدرت با آن‌ها برخورد کردند.

وی با اشاره مجدد به اشتباهات دولت روحانی در اقتصاد کشور، به صنعت آلومینیوم المهدی هرمزگان و بیرون انداختن کارگران آن در دولت روحانی اشاره کرد و گفت: به اسم خصوصی‌سازی این صنعت عظیم را با مبلغ 200 میلیارد تومان به کسی دادند که اسپانسر روحانی در انتخابات بود و کاری با این کارخانه 2 هزار میلیارد تومانی کردند که کارگران معترض آن را نیز بیرون انداختند.

این نماینده مجلس نگاه لیبرالی و سرمایه‌داری روحانی را امتداد نگاه هاشمی دانست و تصریح کرد: در نگاه این آقایان پول و سرمایه باید دست پولدارها و ثروتمندان باشد و بقیه مردم نیز برای آن‌ها کار کنند که در بحث سهام عدالت درست عکس این تفکر بر کشور حاکم شد و مردم باید سهامدار کارخانه‌ها می‌شدند.

کریمی قدوسی نگاه فرهنگی این دولت را نیز ضد انقلابی دانست و گفت: برای گروه‌های تئاتر منحط اروپایی به راحتی سالن در اختیار قرار می‌دهند و آن وقت یک جریان انقلابی که می‌خواهد یک کار انقلابی کند باید در یک جای دورافتاده شهر به اجرا بپردازد.

وی با اشاره به انتخابات پیش رو نیز گفت: آمریکا کاری ندارد که چه کسی پیروز انتخابات می شود و مطمئن باشید هر کسی که رای آورد بلافاصله آمریکا تحریم‌ها را تشدید می‌کند و اگر یک دولت انقلابی بر سر کار باشد با جدیت روبروی آن‌ها خواهد ایستاد و جلوی تشدید تحریم‌ها را خواهد گرفت.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس افزود: هر کسی که رئیس جمهور شود باید طبق قانون متناسب و متقابل با آمریکا عمل کند، یعنی اگر آن‌ها تحریم کردند ما نیز باید واکنش نشان داده و محکم بایستیم نه اینکه هر بلایی سر ما آوردند هیچ‌گونه واکنشی مانند دولت فعلی نشان ندهیم.

کریمی قدوسی نداشتن برنامه را یکی از ضعف‌های دولت فعلی برشمرد و اظهار داشت: روحانی مرتب می‌گوید جوانان باید شاداب و بانشاط باشند اما هیچ‌گاه نمی گوید که برای شادابی آن‌ها چه برنامه‌ای دارد و چه اقدامی در این 4 سال کرده است و به خوبی مشخص است دولت هیچ برنامه‌ای برای اشتغال و بیکاری جوانان نداشته و روحانی دستش خالی است.

وی با اشاره به اینکه در تمام دولت‌ها جریان‌های انقلابی نیز وجود داشته‌اند، اضافه کرد: متاسفانه در این 40 سال هنوز یک دولت انقلابی واقعی نداشته‌ایم، گرچه در درون دولت‌ها جریان‌های انقلابی دیده شده‌اند و امیدواریم در انتخابات پیش رو یک دولت انقلابی را بر سر کار ببینیم.

کریمی قدوسی نبودن روحیه انقلابی در دولت فعلی را سبب ورود نفوذی‌ها دانست و گفت: اگر در این دولت روحیه انقلابی بود، روحانی به صالحی زنگ نمی‌زد که زودتر سانتریفیوژها را از نطنز بیرون بیندازید وگرنه خودم از دفتر ریاست جمهوری کارگر می‌فرستم.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه در دولت روحانی و تیم مذاکره‌کننده وی 4 جاسوس و نفوذی وجود داشتند که خط و خطوط اصلی را آنها مشخص می‌کردند و ظریف و عراقچی تنها در ظاهر جلوی دوربین‌ها حاضر می‌شدند گفت: این 4 نفر اضلاع اصلی تیم مذاکره‌کننده بوده و همگی متخصص در جاسوسی بودند و ضربه خود را نیز آخر زدند.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
مهران
|
United States
|
۱۳:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
0
0
با سلام
البته این چهار نفر جاسوس افراد شناسایی شده این گروه جاسوسان هستند. جاسوس اصلی در (...) خانه کرده است.
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار حقوقی ویرایش شد
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: