به‌روز شده در: ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۰
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
پیش بینی می‌شود علاوه بر کاهش چشمگیر استقبال از روحانی در همایش‌های تبلیغاتی، مشکل دیگری به نام "اعتراض به وضع موجود" هم گریبان رییس دولت یازدهم را بگیرد
"خیبرآنلاین" - مراسم تبلیغاتی حسن روحانی که به بهانه روز کارگر و در حرم امام خمینی(ره) برگزار شد، با خروش بی سابقه کارگران علیه دولت حرف و شعار همراه بود.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی "خیبرآنلاین"، اگرچه این مراسم از قبل از شروع با حاشیه های مختلفی همراه بود به نحوی که بسیاری از کارگران را به اجبار ملزم به حضور در این برنامه شده بودند، اما آنچه که در حین سخنرانی روحانی به وقوع پیوست، درواقع خیزش بزرگ جامعه کارگری در آستانه 29 اردیبهشت، روز بزرگ "نه به روحانی" به معنای "نه به رکود و تعطیلی و غربزدگی و بزک دشمن" محسوب می شود.


کارگران در حالی که روحانی بازهم تلاش می کرد با حرف های خود، شعارهای قدیمی را تکرار کند، با سردادن شعارهای یکپارچه "عزا عزاست امروز، روز عزاست امروز، زندگی کارگر رو به فناست امروز" پیام خود را به صورت مستقیم و بی واسطه به اطلاع عموم مردم و مسئولان، به ویژه دولتمردان رساندند.

این خیزش کارگران معترض در شرایطی صورت گرفت که حزب خانه کارگر به ریاست علیرضا محجوب، در و دیوار شهرها را با کاغذهای رای به روحانی آلوده کرده است.

حالا پیش بینی می شود خیزش اعتراضی کارگران به سرعت در سراسر کشور فراگیر شده و در سخنرانی های تبلیغاتی پرشمار روحانی در شهرهای مختلف نیز، این موضوع قابلیت تکرار داشته باشد و علاوه بر کاهش چشمگیر استقبال از او در همایش های تبلیغاتی، مشکل دیگری به نام "اعتراض به وضع موجود" هم گریبان رییس دولت یازدهم را بگیرد.

به نظر می رسد سطح تجربی ملت ایران نسبت به گذشته باز هم ارتقا یافته و حالا توده های مختلف مردم ایران زمین به نتیجه ی مهم نزدیک شده اند که جماعت دلبسته ی به غرب و بزک کننده ی دشمن، حتی توان تامین نیازهای مالی مردم کشورشان را ندارند، چه برسد به حفظ عزت و استقلال و آزادی!

روز تصمیم بزرگ ملت ایران نزدیک است.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۴
مهران
|
United States
|
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
0
0
با سلام
حاظر به شنیدن صدای منتقدان دلسوز و دلواپسان با اخلاص نبودید و آنها را بی سواد و بی شناسنامه خواندید و اکنون در روز حسابرسی باید شاهد فریاد و بانگ کارگران معترض به شرایط بد اقتصادی که شما برای آنها رقم زدید باشید.
ناشناس
|
France
|
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۲
0
0
قالیباف: برجام اجتناب ناپذیر بود!هر دولتی غیر از دولت فعلی هم بود همین
مسیر را طی می کرد!!
این است کاندیدای ولایی جمنا.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۳
در حال حاضر تمام نیرو و گفتمانمان باید در راستای رهایی قدرت از مستکبران و دروغگویان باشد و این که جمنا چه کرد و نتیجه چه بود بحث مهمی است و لی نه دو هفته مانده به انتخابات در ضمن این تیتر خبری سایتها و کانالهای طرفدار صهیونیستی است و ما نباید حرف همان ها را اگر هم گیرم درست باشد دنبال و پخش کنیم چرا که در هدف آنها ما هم خدایی نکرده شریک میشویم و این دور از رضای الهی است اگر این جمله مربوط به ایشان است جمله درستی بیان نکرده است ولی بهتر است از گسترش آن و خدایی نکرده ایجاد اختلاف در جبهه انقلابی جلوگیری کنیم. اتحاد و بصیرت و اطمینان به وعده الهی گره گشای و حلال همه مشکلات است.
تقی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۲
0
0
یکی از اصلی ترین حامیان روحانی تامین اجتماعی است که هیچ وقت مطالباتش از دولت تمامی ندارد این یادگاری حزب توده بعد از از اینکه مبارکه و رجا را گرفته دوباره 127هزار میلیارد تومان طلب دارد و بازنشستگان را تلویحا تهدید میکند که اگر به فراخوان سازمان پاسخ مثبت ندهند سازمان نمیتواند مستمری پرداخت کند سوال من اینجاست چه سندی وجود دارد که تامین اجتماعی این مبالغ را از دولت طلب دارد؟
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: