به‌روز شده در: ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۰
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
انتصاب حجت الاسلام و المسلمین دکتر کلانتری که چهره ای علمی و دانشگاهی شناخته شده و مقبول و مورد اعتماد دانشجویان و اساتید دانشگاه تهران می باشد، مایه مباهات و امتنان است و نوید آن را می دهد تغییرات مدیریتی در همین راستا ادامه پیدا کند
"خیبرآنلاین" -

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر ولایتی
ریاست محترم هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی

سلام علیکم
همانطور که مستحضرید، جایگاه و اهمیت علم و دانایی به عنوان رکن اصلی پیشرفت و تعالی بر کسی پوشیده نیست؛ ارزش انسان در آموزه های اسلامی و قرآنی به دانش اوست، دانشی که باعث رشد و سعادتمندی دین و دنیا انسان گردد.

در این راستا به عنوان یک مجموعه علمی مردم نهاد، دانشگاه آزاد اسلامی در اردیبهشت سال 1361 تاسیس شد تا منشأ خدمات ارزشمند علمی، پژوهشی و فرهنگی گردد. در طی سالیان مختلف افرادی تلاش کردند این شجره طیبه را از مسیر حق خواهی خارج و به حیاط خلوت برخی جریانات و گروه های سیاسی بدل نمایند که اوج این نوع رفتار را در جریان فتنه سال88 شاهد بودیم.

پس از انتصاب حضرتعالی به سمت ریاست هیات امنای دانشگاه آزاد امید آن می رفت که در مسیر حرکت این دانشگاه شاهد تغییرات ملموس درجهت گام برداشتن در مسیر انقلاب باشیم.

در چنین شرایطی انتصاب حجت الاسلام و المسلمین دکتر کلانتری که چهره ای علمی و دانشگاهی شناخته شده و مقبول و مورد اعتماد دانشجویان و اساتید دانشگاه تهران می باشد، مایه مباهات و امتنان است و نوید آن را می دهد تغییرات مدیریتی در همین راستا ادامه پیدا کند.
 
جناب آقای دکتر کلانتری از افراد شایسته در دانشگاه تهران بوده اند که در تمامی مواقع حساس با درایت و توانمندی مدیریتی خویش، توانسته اند مشکلات را برطرف و در شرایط دشوار همواره بهترین تصمیم را اتخاذ نموده اند. ایشان با فهم فرهنگی عمیق متاثر از کلام وحی و سیره اهل بیت همچنین با درک دقیق از انقلابیگری و مقتضیات زمان و شناخت دقیق از آموزه های دین و مطالبات رهبری در حوزه دانشگاه، همیشه ملجاء و پناهگاه امن دانشگاه در حوادث گونان و منشاء برکات متعدد در طول دوران مدیریتی در این دانشگاه بوده اند. امید است با انتصاب ایشان به سمت مهم معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد بسیاری از مشکلات ایجاد شده طی سالیان گذشته مرتفع گردد و مسیر پیشرفت در این عرصه مهیا گردد.

دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه تهران
اردیبهشت 1396
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: