به‌روز شده در: ۰۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۰
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
امروز همه مردم گرانی در بخش‌های مختلف زندگی روزمره را لمس می‌کنند و در شرایط معیشتی خوبی به سر نمی‌برند و به‌ویژه در مناطق محروم سیستان و بلوچستان بخش زیادی از مردم تنها با یارانه 45 هزار تومانی زندگی خود را سپری می‌کنند که این واقعاٌ رنج‌آور است
"خیبرآنلاین" - نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: در مناطق محروم سیستان و بلوچستان بخش زیادی از مردم تنها با یارانه ۴۵هزار تومانی زندگی خود را سپری می‌کنند که این واقعاً رنج‌آور است.

به گزارش تسنیم، مولوی نذیراحمد سلامی اظهار داشت: همه نامزدهایی که مورد تأیید شورای نگهبان قرار گرفته و حتی نامزدهایی که صلاحیت آنها احراز نشد برای ما قابل احترام هستند و ما با هیچ یک از نامزدها اختلافی نداریم.

نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه "آقایان روحانی و رئیسی از همکاران من در مجلس خبرگان رهبری بوده و با هر دوی آنها آشنا هستم"، افزود: من در انتخابات ریاست جمهوری قبلی به آقای روحانی رأی دادم اما در این انتخابات گزینه مناسب مورد نظرم برای ریاست جمهوری آقای رئیسی است.

وی تصریح کرد: حجت‌الاسلام رئیسی فردی بااخلاق، مردم‌دار و دارای پیشینه مدیریتی مطلوب است و ما عقیده داریم ایشان می‌تواند با تلاش بیشتری جهت حل مشکلات اساسی کشور از جمله بیکاری و دیگر مشکلات اقتصادی که کشور را فرا گرفته گام بردارد.

مولوی سلامی ادامه داد: حجت‌الاسلام رئیسی به‌دلیل آنکه از کودکی در یتیمی بزرگ شده و زندگی را با محرومیت سپری کرده، با درد محرومان آشنا است و در حقیقت درد محرومیت را لمس کرده و تصور ما بر این است که ایشان به‌دلیل این شرایط بیش از دیگران به داد محرومان می‌رسد.

نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: اینها از جمله دلایلی است که موجب شده در این انتخابات حجت‌الاسلام رئیسی را به‌عنوان نامزد اصلح انتخاب کنم اما انتخاب ما به‌معنای رد دیگر نامزدها نیست و همه آنها برای ما محترم هستند.

وی با بیان اینکه کارنامه دولت مستقر در امر درمان و سلامت در سیستان و بلوچستان قابل تحسین است، خاطرنشان کرد: دولت یازدهم به‌جز در حوزه درمان و سلامت در هیچ حوزه دیگری در سیستان و بلوچستان عملکرد مطلوبی نداشته و به‌ویژه در حوزه اقتصاد، معیشت مردم و اشتغال عملکرد ضعیفی داشته است.

مولوی سلامی تأکید کرد: امروز همه مردم گرانی در بخش‌های مختلف زندگی روزمره را لمس می‌کنند و در شرایط معیشتی خوبی به سر نمی‌برند و به‌ویژه در مناطق محروم سیستان و بلوچستان بخش زیادی از مردم تنها با یارانه 45 هزار تومانی زندگی خود را سپری می‌کنند که این واقعاٌ رنج‌آور است.

نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: شرایط اقتصادی مردم در مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان واقعاً قابل بیان نیست و باید هرچه سریعتر برای حل مشکلات این مردم محروم چاره اساسی اندیشیده شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: