به‌روز شده در: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۰
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
کد خبر: ۵۱۲۱۸
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۷
قوه قضائیه باید به پرونده‌های اخیر این دانشگاه ورود کند. باید پرونده‌ تخلفات میرزاده و فرزندانش در دانشگاه آزاد به دستگاه قضایی ارجاع شود
"خیبرآنلاین" - عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: باید پرونده‌ تخلفات میرزاده و فرزندانش در دانشگاه آزاد به دستگاه قضایی ارجاع شود.

به گزارش تسنیم، حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی با اشاره به اظهارات ولایتی درباره مسائل چند وقت اخیر دانشگاه آزاد و مفاسد رئیس سابق دانشگاه آزاد و فرزندانش در این دانشگاه، اظهار داشت: اظهارات امروز آقای ولایتی بسیار بهت‌آور و تأسف‌انگیز بود. چگونه فرزندان و آقازاده‌ها این‌گونه امکانات عمومی و مردمی را به‌بازی‌ می‌گیرند و فسادهایی در دانشگاهی مانند دانشگاه آزاد که با پول مردم و دانشجویان اداره می‌شود، انجام می‌دهند؟

وی افزود: دانشگاه آزاد یک خانواده چندمیلیونی است که در آن دانشجویان، اساتید و کارکنان عضو هستند. چرا باید عده‌ای این‌گونه رفتار کنند، آن دانشگاه را ملک شخصی خود بدانند و با سرنوشت این  یک میلیون خانواده به این شکل برخورد کنند؟

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با یادآوری این نکته که اظهارات ولایتی واقعا بهت‌آور و ناراحت کننده بود، تصریح کرد: به‌اعتقاد بنده آقای ولایتی طی چند ماه اخیر نجابت به خرج دادند و تنها براساس فشارهایی که از سوی برخی افراد و گروه‌ها وارد شده، به بیان گوشه‌ای از اقدامات و مفاسد رخ‌داده در دانشگاه آزاد اشاره کردند. اینکه آقازاده‌ای در عزل و نصب‌های دانشگاه آزاد نقش داشته باشد، به هیچ وجه پذیرفتنی و قابل دفاع نیست.

سلیمی با اشاره به ضرورت ورود قوه قضائیه به پرونده مفاسد دانشگاه آزاد طی مدیریت میرزاده، گفت: مجلس نیز در تحقیق و تفحصی برخی از مفاسد این دانشگاه را در دوره‌های قبل روشن کرد، به‌نظر، قوه قضائیه باید به پرونده‌های اخیر این دانشگاه ورود کند. باید پرونده‌ تخلفات میرزاده و فرزندانش در دانشگاه آزاد به دستگاه قضایی ارجاع شود.

وی در پایان گفت: ای‌کاش کمیته حقیقت‌یابی تعیین شود و حقایق موجود در دانشگاه آزاد را برای افکار عمومی، مردم و خانواده میلیونی دانشگاه آزاد اعلام کند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: