به‌روز شده در: ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۰
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
کد خبر: ۵۱۲۳۴
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۹
آیا فردی که برای نشاندن لبخند خباثت بر کنج لب دشمنان، آشکارا علیه تقویت سیستم دفاعی و نظامی امت اسلامی سخن به زبان می‌راند و بی‌توجه به توصیه‌های قرآنی و عقلی، درصدد ایجاد خلع سلاح داخلی است، مظهر "آخوند خبیث بدتر از طاغوت" نیست؟!
"خیبرآنلاین" - "آخوندهای خبیت بدتر از طاغوتیان" کسانی هستند که می‌کوشند قرآن و اهل بیت(ع) را از صحنه ی زندگی مردم خارج کرده و به عنوان مزدور بیگانه، نقش انحراف در مسیر امت را ایفا کنند.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی "خیبرآنلاین"، اگر امام خمینی(ره) از عبارت "آخوندهای خبیث بدتر از طاغوتیان" برای نان خورهای مکتب امام صادق(ع) و علم به دوشان دین انگلیسی و آمریکایی استفاده نمی کرد، شاید هیچکس جرات استفاده از این واژگان را نداشت.

بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در وصیتنامه الهی - سیاسی خود صراحتا اعلام کرد: "نقش قرآن به دست حکومت‌های جائر و آخوندهای خبیثِ بدتر از طاغوتیان، وسیله‌ای برای اقامه جور و فساد و توجیه ستمگران ومعاندان حق تعالی شد. و مع‌الأسف به دست دشمنان توطئه‌گر و دوستان جاهل، قرآن این کتاب سرنوشت  ساز، نقشی جز در گورستان‌ها و مجالس مردگان نداشت و ندارد و آنکه باید وسیله جمع مسلمانان و بشریت و کتاب زندگی آنان باشد، وسیله تفرقه و اختلاف گردید و یا به کلی از صحنه خارج شد".

در قلم امام خمینی(ره) هر فردی در کسوت روحانیت که از قرآن کریم تنها برای زینت المجالس، گورستان خوانی و ایجاد تفرقه برای وحدت امت استفاده کند، "آخوند خبیث بدتر از طاغوت" است و باید با او به مبارزه برخاست.

اگر این موضوع بسیار مهم و حساس را به روزرسانی کرده و بدون اعلام مصداق، تنها چند نمونه از توصیه های کلام وحی برای امت مورد بازخوانی قرار گیرد، شاید بهتر بتوان با "آخوندهای خبیث بدتر از طاغوتیان" زمان بیشتر آشنا شد و برای مبارزه با افکار و اندیشه های "توطئه گر" آنها کمر به مبارزه و مقابله بست.

خداوند متعال در قرآن کریم در سوره بقره، آیه 120 خطاب به امت صراحتا می فرماید: "وَ لَنْ تَرْضي‏ عَنْکَ الْيَهُودُ وَ لاَ النَّصاري‏ حَتَّي تَتَّبِعَ مِلَّتَهُمْ قُلْ إِنَّ هُدَي اللَّهِ هُوَ الْهُدي‏ وَ لَئِنِ اتَّبَعْتَ أَهْواءَهُمْ بَعْدَ الَّذي جاءَکَ مِنَ الْعِلْمِ ما لَکَ مِنَ اللَّهِ مِنْ وَلِيٍّ وَ لا نَصيرٍ" (یهود و نصاری هرگز از تو راضی نمی‌شوند تا آنکه از آیینشان پیروی کنی. بگو: مسلما هدایت خدا فقط هدایت [واقعی] است. و اگر پس از دانشی که [چون قرآن] برایت آمده، از هوا و هوس‌های آنان پیروی کنی، از سوی خدا هیچ سرپرست و یاوری برای تو نخواهد بود).

حالا یک جوان آزاد، مستقل، نواندیش، مسلمان و روشنفکر واقعی با عنایت به کلام وحی در کتاب مقدس و نیز، رهنمود صریح امام خمینی(ره) شاید بهتر بتواند به این سوال پاسخ دهد که:
فردی که برای رضایت یهود و نصاری (مصداق امروزی آنها آمریکا و اسرائیل و انگلیس و فرانسه و... هستند) دست به هر کاری می زند، و حتی علیرغم نهی صریح قرآن و عقل، بازهم از سر هوا و هوس و صرفا به خاطر برخی مطامع باندی و گروهی و شخصی، از آنان پیروی می نماید، آیا مصداق "آخوند خبیث بدتر از طاغوت" نیست؟!

برای روشن تر شدن موضوع، بهتر است باز هم نمونه ای دیگر از توصیه های قرآنی به امت مورد بازخوانی قرار گیرد. حضرت حق در سوره انفال آیه 60 می فرماید: "وَ أَعِدُّوا لَهُمْ مَا اسْتَطَعْتُمْ مِنْ قُوَّةٍ وَ مِنْ رِباطِ الْخَيْلِ تُرْهِبُونَ بِهِ عَدُوَّ اللَّهِ وَ عَدُوَّکُمْ وَ آخَرينَ مِنْ دُونِهِمْ لا تَعْلَمُونَهُمُ اللَّهُ يَعْلَمُهُمْ وَ ما تُنْفِقُوا مِنْ شَيْ‏ءٍ في‏ سَبيلِ اللَّهِ يُوَفَّ إِلَيْکُمْ وَ أَنْتُمْ لا تُظْلَمُونَ" (و در برابر آنان آنچه در قدرت و توان دارید از نیرو [و نفرات و سازوبرگ جنگی] و اسبان ورزیده [برای جنگ] آماده کنید تا به وسیله آنها دشمن خدا و دشمن خودتان و دشمنانی غیر ایشان را که نمی شناسید ولی خدا آنان را می شناسد، بترسانید. و هر چه در راه خدا هزینه کنید، پاداشش به طور کامل به شما داده می شود و مورد ستم قرار نخواهید گرفت).

دستور صریح قرآن به مسلمانان، فراهم کردن تجهیزات نظامی برای دفاع در برابر دشمنان است و خدای متعال، این اقدام را نوعی بازدارندگی از وقوع جنگ معرفی کرده است.
حال، آیا فردی که برای نشاندن لبخند خباثت بر کنج لب دشمنان، آشکارا علیه تقویت سیستم دفاعی و نظامی امت اسلامی سخن به زبان می راند و بی توجه به توصیه های قرآنی و عقلی، درصدد ایجاد خلع سلاح داخلی است، مظهر "آخوند خبیث بدتر از طاغوت" نیست؟!

راه برای جوانان بیدار، انقلابی، مسلمان، مبارز و مقاوم روشن است؛ عمل به کلام وحی، نصب العین قراردادن وصایا و توصیه های امام خمینی(ره)، اطاعت از منویات امام خامنه ای و مبارزه ی تمام عیار با دشمنان بیرونی و "آخوندهای خبیث بدتر از طاغوتیان" در داخل.

لذا، محدودکردن شیعه انگلیسی به جماعتی انگشت شمار و کم خاصیت که صرفا چند شبکه ماهواره ای نیمه فعال دارند، چاره ی کار نیست؛ شیعه ی انگلیسی، دارای نفوذ، قدرت و ثروت گسترده ای است که با نقشه های بیرونی و دنباله روی داخلی، درپی دین زدایی از عرصه ی سیاست کشور است.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۱
0
0
افرادی که در لباس روحانیت تیشه به ریشه دین میزنند مرتد و محکوم به فنا هستند
کی قباد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۱
0
0
اگر سیستم دفاعی ما مختل شود عربستان و اسرائیل با سلاح هسته ای ایران را کلا آلوده وغیر قابل زندگی میکنند برگ برنده ایران سیستم های دفاعی است که حتی کشور را از حملات هسته ای میکروبی وشیمیایی در امان نگه میدارد هیچ کسی خلع سلاح ایران خاصه دفاعی را نمیپذیرد مگر دشمن باشد واما اگر در صورت عدم خلع سلاح ناتو به ایران حمله کند بهتر از این است که اسرائیل وعربستان به ایران حمله کنند و اما اگر اقتصاد با گرانی البته با شعار دروغین کنترل تورم بخواهد همچنان در رکود باشد منافقین از داخل ایران را نابود میکنند و هیچ سلاحی با گرسنگی سربازان شلیک نمیشود باز اگر ناتو به ایران حمله کند بهتر از آن است که منافق از داخل مردم بیکار را با پشتیبانی سعودی این وارث یزید اموی ،وعده وفریب دهد هوشیار باشیم عمل کنیم ودرست عمل کنیم و اجازه ندهیم موش ها انبار غله مان را نابود کنند تا دروازه هایمان به روی دشمن باز شود اسارات هنر نیست مغبون شدن هنر نیست مذاکره با مماشات فرق دارد مماشات یعنی فقط امتیاز دادید ومذاکره یعنی راه حل اینها که آخوند خبیث میکند مماشات وتسلیم است تسلیم طفره رفتن از وظیفه اینها منافقان را نشان میدهند منافق فقط عضو سازمان مجاهدین خلق ایران نیست منافق یعنی کسی که ادعای خودی بودن مسلمان بودن دارد اما در عمل نیست اعضای سازمان مجاهدین خلق در سال 54 کاملا نابود شده بودند اعضای اصلی مثل حنیف نژاد اعدام واعضای خرد مثل ابریشم چی ورجوی زندانی بودند انقلاب آمد امام آمد اینها را آزاد کرد دشمن ملت شدند اگر منافق میفهمید درست چیست غلط چیست مغبون نمیشد مغبون شدن خاص منافق است چون میترسد ترس را امریکا برای خودش نمیخواهد برای دشمنانش میخواهد ببینید ارتش امریکا از کسی ترسی دارد ؟خیر اما میخواهد دیگران را بترساند تا راه را کوتاه کند ببینید امریکا زمانی سیاهان را به بردگی میگرفت حالا به آنها مقام پرزیدنسی میدهد تا اتحاد داخلی را حفظ کند حالا ننگ در امریکا قیافه های مردم خاورمیانه است میخواهند مغز مردمشان را علیه مردم خاورمیانه بشویند مردمشان را علیه ما خشن میکنند واز ما میخواهند مردمان را تسلیم صلحجو آرام وبازنده پرورش دهیم مردمی در آرزوی امریکا ملک سیاهان زنگی کافر نه خیر اینطور نیست حتی اگر دولت بخواهد ملت نمیخواهد خلع سلاح شویم و اما خطرناکتر از خلع سلاح خلع معاش است بدون پشتیبانی فقط ارتش را هلاک میکنیم اگر خلع سلاح نشویم اما اقتصادمان با گرانی با منع دولت یازدهم ودوازدهمی فلج شود سلاح ها را کسی نیست علیه دشمن شلیک کند کسی نیست علیه دشمن شمشیر بکشد (سلطان مسعود غزنوی را فریب دادند خزانه را تباه کند (خزانه تباه شدن یعنی با سوء استفاده از مردم با گرانی واحتکار وافزایش مالیات تجارت وتولید و اقتصاد را نابود کردن)و بعد از لشکر عظیم غزنوی در برابر ترکان سلجوقی باخت این تله ای بود که مسعود غزنوی به داخلش افتاد میتوانست موفق شود )اما خلع سلاح اقتصادی حساس ترین تله امریکا برای خلع سلاح نظامی است اینقدر که گرانی به اقتصاد ضربه میزند تحریم ضربه نمیزند عقل داشته باشیم ما نمیخواهیم ذلیل امریکا باشیم ذلیل ملت سیاهان زنگی کافر بلاد کفر باشیم بر ما غالب نشود که آتش مردم ایران دنیا را میسوزاند هرگز مردم ایران خائنین داخلی وخارجی را رها نمیکنند آتش عوام ناس ایران خائین را میسوازند
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: