به‌روز شده در: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۰
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
والدین فرزندان چوگان بازی که این روزها در مدارس چوگان وزارت ورزش از رفتارهای اشرافیگری و نابودکردن انگیزه و سرمایه نوجوانان ایرانی در چوگان به ستوه آمده اند، در تلاش هستند تا با نوشتن نامه ای به امام خامنه ای، چوگان را از یک رشته اشرافی و متعلق به اغنیا به یک رشته عمومی تبدیل کرده تا فرزندان ایران، این رشته بومی ایرانی را رشد و گسترش دهند
"خیبرآنلاین" - چوگان مال ماست، ما رها کردیم و دیگران گرفتند. این جمله ای است که امام خامنه ای بارها آن را تکرار کرده اند اما گوش مسئولان وزارت ورزش گویی به این حرف ها بدهکار نبوده است  که امروز، حال  و روز  فدراسیون چوگان این رشته قدیمی و سنتی ایرانی را خراب کرده است.

به گزارش شهدای ایران، «حمزه ایلخانی زاده» یک سنی 2 تابعیتی است که 15 سال ریاست فدراسیون چوگان را در اختیار داشت و آنگونه که خود در گفت و گو با خبرگزاری مهر مطرح کرده است، به دلیل همین 2 تابعیتی بودن از فدراسیون برکنار شد اما از همان زمان اذعان کرد که برایش مهم است چه کسی ریاست فدراسیون چوگان را بر عهده خواهد داشت و اینگونه شد که خانم دکتر وکیل گیلانی بر صندلی فدراسیون چوگان نشست اما نفوذ ایلخانی زاده در این فدراسیون تحت عناوینی چون پیشکسوت و بزرگ فدراسیون تا جایی پیش رفته است که وکیل گیلانی و نایب رئیسش را هم به ستوه در آورده است.

روابط حسنه و قدیمی ایلخانی زاده با داورزنی معاون وزیر ورزش، و حضور وی در مهمانی های اشرافی ایلخانی زاده باعث شده تا پهنه قدرت و نفوذ این فرد 2 تابعیتی روز به روز بیشتر شود.

هرچند ایلخانی زاده هم اکنون سمت رسمی در فدراسیون ندارد اما آنگونه که شنیده شده، قرار است مجسمه این فرد 2 تابعیتی را در اصفهان نصب نمایند.

والدین فرزندان چوگان بازی که این روزها در مدارس چوگان وزارت ورزش از رفتارهای اشرافیگری و نابودکردن انگیزه و سرمایه نوجوانان ایرانی در چوگان به ستوه آمده اند، در تلاش هستند تا با نوشتن نامه ای به امام خامنه ای، چوگان را از یک رشته اشرافی و متعلق به اغنیا به یک رشته عمومی تبدیل کرده تا فرزندان ایران، این رشته بومی ایرانی را رشد و گسترش دهند.

در این میان اما سوال از مراجع امنیتی کشور این است که چرا یک نفوذی 2 تابعیتی تا این حد توانسته است یک رشته ورزشی را تصاحب کند؟!
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: