به‌روز شده در: ۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۷
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
"خیبرآنلاین" - پنهان کاری و مخفی بازی از زمان حضور کی روش در تیم ملی ایران وجود داشته و در واقع در زمان او باب شده است. اینکه فهرست تیم ملی اعلام شود و یکی دو روز بعد، یکی دو بازیکن جدید بدون اطلاع رسانی دعوت و رسانه ها در محل تمرین تیم ملی متوجه این موضوع شوند، اینکه تمرینات بدون اعلام قبلی آغاز شود و هیچ گونه اطلاع رسانی صورت نگیرد، اینکه اردوها شروع می شود و کسی چیزی نمی گوید در دوران کی روش وجود داشته است. هیچ گاه در این باره دلیلی اعلام نشده و هیچ دلیلی هم نمی توان برای آن پیدا کرد، حتی آنهایی که می گویند کی روش به دلیل حساسیت بازی ها چنین تصمیمی گرفته است - موضوعی که به هیچ عنوان نمی توان آن را به عنوان دلیل پذیرفت-.

به گزارش تسنیم، این بار هم داستان تکرار شده است. تیم ملی ایران باید 13 و 18 مهر به ترتیب در شهرهای تهران و کازان به مصاف  تیم های ملی توگو و روسیه برود. این در حالی است که در فاصله کمتر از یک هفته تا بازی با توگو هنوز به صورت رسمی اسامی بازیکنان تیم ملی اعلام نشده و فقط مربیانی که در نشست های خبری شرکت می کنند می گویند از تیم ما بازیکنی به تیم ملی دعوت شده یا نشده است. به عنوان مثال رضا مهاجری سرمربی پدیده گفته که دو بازیکن این تیم به اردو دعوت شده اند و این در شرایطی است که گفته می شود اردوی تیم ملی برپا شده و تمرینات در حال پیگیری است.

اینکه چرا در آستانه 2 دیدار دوستانه، فدراسیون فوتبال و کارلوس کی روش مخفی کاری می کنند مشخص نیست. چه دلیلی برای این کار وجود دارد؟ کی روش با این کار چه چیزی را می خواهد ثابت کند؟ چرا فدراسیون اصلا می پذیرد که سرمربی اش هر کاری که می خواهد انجام دهد؟ دفعه گذشته هم اردوی تیم ملی آغاز شده بود اما فدراسیون هیچ گونه اطلاع رسانی نکرده بود و این بار نیز چنین داستانی تکرار شده است. آیا رسانه ها و هواداران نامحرم هستند که این موارد را از آنها پنهان می کنید؟ اگر اینگونه است پس چرا در زمان های حساس یاد یار دوازدهم می افتید؟ پنهان کاری کی روش و سکوت فدراسیون چه معنایی می تواند داشته باشد؟
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: