به‌روز شده در: ۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۵
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
کد خبر: ۵۱۴۵۳
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۲
روحانی اثبات کرد که اصل انحراف اینجاست و آدرسی که طی سال های گذشته توسط رییس مغروق او و دیگر همپالگی هایش به خورد خلق الله داده می شد، اشتباه بوده است. آن انحراف کذایی هم از زمانی رخ عیان کرد که با این جریان سازشکار، به نقاط مشترک رسیدند
"خیبرآنلاین" - کشور درگیر مشکلات مختلف اقتصادی، معیشتی، نفوذ، مسایل امنیتی - دفاعی، جاسوسی حتی در تیم مذاکره کننده هسته ای، مباحث فرهنگی و... است اما حسن روحانی همچنان می کوشد با خطبه خوانی موزون، علاوه بر دفاع عجیب از نطفه ی در حال سقط برجام، در فضای عمومی جامعه تنش آفرینی کرده و با انحراف افکار از مسایل اصلی به موضوعات فرعی، جو انتخاباتی را همچنان زنده نگه دارد.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی "خیبرآنلاین"، طی 4.5 سال گذشته مردم ایران عادت کرده اند که هر زمان مشکلی برای برجام از طرف غربی ها و آمریکا به وجود بیاید، روحانی در داخل مشغول سخنرانی های آتشین علیه دشمن فرضی می شود تا شاید ملت، تحت تاثیر عملیات روانی او قرار گیرند.

او البته در برخی مواقع نسبت به هدف خود به موفقیت مقطعی هم رسیده است اما ظاهرا، آرام آرام این استراتژی نخ نما شده و اثرات قبلی خود را از دست داده است.

این نتیجه گیری، براساس بازخوردی که پس از سخنرانی عجیب او به بهانه ی بازگشایی نمادین دانشگاه ها در جلسه ای دولت‌ساخته گرفته شد، به دست آمده است.

حسن روحانی در این جلسه به گونه ای حرف زد که مشخص بود برای جابجاکردن دوباره موضوعات اصلی و فرعی، دست او خالی تر از همیشه شده است.

همزمان به تحریف قرآن و سیره پیامبر پرداخت؛ از برجام دفاع 100 درصدی کرد و در راستای شمارش منافع آن، مطالبی گفت که نه در زندگی مردم ملموس است و نه نخبگان و ناظران آنها را تایید می کنند.

او در ادامه پراکنده گویی هایش در این جلسه، بازهم به فتنه و یکی از سران "تَکراری" آن متمسک شد تا شاید بتواند از این نمد پوسیده، برای پوشاندن عیوب آشکارشده ناشی از ناکارآمدی مدیریتی در رفع مشکلات، کلاهی ببافد. از دیوار کوتاه یک جناح خیالی گفت و کوشید پشت همان دیوار کوتاه، سنگر بگیرد تا شاید حامیان آن جناح، بازهم سر شوق آمده و بدین بهانه، مشغول حمایت پرسروصدای رسانه ای از عملکرد دولتی شوند که عملا "هیچ" عملکرد قابل دفاعی ندارد!

روحانی از همه چیز گفت و هرچه که دلش خواست را تحریف و منقطع کرد اما نگفت که چرا در تیم مذاکرات هسته ای، جاسوس فعالیت داشته است؟ آیا خروجی آن مذاکرات که منجر به برجام شد و این جاسوس هم در آن نقش مهمی داشت، به نفع کشورمان پی ریزی شد یا به نفع دولتی که هزینه های این جاسوسی را تامین می کرد؟!

روحانی از دیوار کوتاه یک جناح گفت، اما نگفت آیا برای انقلاب اسلامی اصولا دیواری متصور هست یا خیر! چرا که در ایام انتخابات سال 96 هرچه دلش خواست علیه ارکان نظام و نهادها و... گفت تا شاید بتواند پشت این تخریب ها و توهین ها، حضور نزدیک به 40 ساله ی خود و باندش در قدرت را تداوم بخشد!

روحانی از فتنه گر اهل "تَکرار" دفاع کرد اما از تِکرار فتنه ها، آشوب ها، تفرقه اندازی ها و... توسط سران فتنه حرفی به میان نیاورد تا شاید مردم، یاد خاطرات تلخ سال های 88 و 89 نیفتند؛ خاطراتی که علاوه بر زمینه سازی برای اعمال تحریم علیه کشور، به جنگ و گریز خیابانی، ریختن خون بی گناهان، درگیرنمودن کشور به مباحث درونی، تحمیل هزینه ها و ضررهای هنگفت اقتصادی به مردم، ایجاد دودستگی در جامعه، ترویج دروغگویی و تهمت زدن به جایگاه های قانونی مملکت، تضعیف پلیس و امنیت فیزیکی و روانی اجتماع و... منجر شده بود.

آری؛ روحانی اثبات کرد که اصل انحراف اینجاست و آدرسی که طی سال های گذشته توسط رییس مغروق او و دیگر همپالگی هایش به خورد خلق الله داده می شد، اشتباه بوده است. آن انحراف کذایی هم از زمانی رخ عیان کرد که با این جریان سازشکار، به نقاط مشترک رسیدند.

انحراف یعنی تقطیع قرآن و انحراف در بیان و تفسیر آن برای رسیدن به اهداف باندی و شخصی.
انحراف یعنی فهم نادرست از تاریخ به ویژه تاریخ اسلام و ترویج آن فهم اشتباه در میان جامعه.
انحراف یعنی تقلای غلط در بزک کردن دشمنی که هر روز بر کمیت و کیفیت دشمنی اش می افزاید.
انحراف یعنی دفاع از افرادی که بالاترین هزینه ها را به کشور تحمیل کردند.
انحراف یعنی بیان سخنان تنش آفرین و تفرقه افکن در برهه ای که دشمنان چنگ و دندان تیز کرده اند.
انحراف یعنی به جای کارکردن برای مردم جهت رفع مشکلات اصلی آنها به حرف درمانی پرداخته شود.
انحراف یعنی...!
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
اميد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
0
0
خيبر جان اينكه منافقين كه خصوصياتشون تو قرآن ذكر شده سالهاست كشور رو مثلا اداره مي كنن شكي نيست.چكار بايد كرد تا معاويه ها و ابن زياد ها رو رسوا كنيم و جلوي كارشونو بگيريم؟البته هوشياري مهمترين كار است كه وظيفه جرايد و سايتها و تك تك ماهاست. اللهم عجل لويك الفرج.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: