به‌روز شده در: ۰۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۷
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
"خیبرآنلاین" - برای آن دسته از گردشگران که علاقمند به سفرهایی پرفرازو نشیب‌تر هستند و از اقامت بیش از دو سه روز در یک منطقه احساس خستگی می‌کنند، تورهای ترکیبی مالزی و سنگاپور پیشنهاد می‌شود؛ این تورها که حتی در بازه زمانی 1 هفته‌ای قابل اجرا هستند، آنقدر ویژگی‌ها و جاذبههای جالب دارند که در حال حاضر به یکی از محبوب‌ترین‌ها در میان ایرانیان تبدیل شده‌اند. اما بهتر است که کمی بیشتر در مورد تورهای ترکیبی بدانیم؛

عبارت تور ترکیبی، به معنی سفری دور و دراز به چند کشور است و به همین خاطر است که گردشگران برای انتخاب آن‌ها وسوسه می‌شوند. نکته اینجاست که اگر بشود تور ترکیبی را با هزینه‌ای پایین تجربه کرد، به نوعی می‌توان امیدوار بود که تجربه‌ای بسیار استثنایی‌تر از سفری چند روزه به یک شهر، بدست بیاید. اما بهتر است به دو تور ویژه که ترکیب آن‌ها یکی از استثنایی‌ترین تورهای حال حاضر را رقم می‌زند، بپردازیم؛ تور مالزی و تور سنگاپور!

تور مالزی را به حق می‌توان عجیب‌ترین توری دانست که گردشگران ایرانی می‌توانند تجربه کنند! سالیان سفر که یکی از کارگزاران اصلی تورهای مالزی است، در مورد این سفر اعجاب‌آور می‌گوید:

شگفتی در شگفتی! کشوری مملو از جاذبه‌های طبیعی و تفریحی استثنایی؛ جاذبه‌هایی بسیار بیشتر از آنچه که یک تور عالی به آن احتیاج دارد! تور مالزی با اینکه چند سالی‌ست که در میان گردشگران حرفه‌ای‌تر باب شده است، اما سالیان درازی‌ست که جذابیت‌هایش را به گردشگران جهانی هدیه می‌کند.


مدرنیته در کشور مالزی، رنگ و بویی تفریحی به خود گرفته است، تا گردشگران بتوانند با صحنه‌هایی بسیار ویژه در این کشور روبرو شوند. ساختمان‌ها و به خصوص هتل‌ها، امکاناتی باورنکردنی دارند و معمولاً ایرانیان پس از اقامت در هتل‌های مالزی، به جنبه‌های جدیدی از زندگی پی می‌برند! مراکز تفریحی، پارک‌های آبی خارق‌العاده و امکانات بی‌نظیری که در شهرهای مختلف مالزی وجود دارد، جاذبه‌هایی هستند که پای توریست‌های زیادی را از سرتاسر جهان به مالزی باز می‌کنند. در سال‌های اخیر، ایرانیان هم سفرهای زیادی را به این کشور انجام می‌دهند و پروازهای فراوانی که ایران را به مقصد کوالالامپور ترک می‌کنند، این نکته را به خوبی نشان می‌دهند.