به‌روز شده در: ۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۳
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
قبیله‌ی بنی سعود و چند حکومت دیکتاتوری خرده پای همراه با او، بسیار کوچکتر از آن هستند که دولت جمهوری اسلامی بخواهد برای به دست آوردن دل کثیف آنان، اینگونه خودی‌ها را منکوب و سرکوب نماید
"خیبرآنلاین" - گره زدن امنیت ملی و منافع کشور به انواع مذاکرات؛ از خسارت محض برجام گرفته تا دفاع از قبیله بنی سعود و حاکمان دیکتاتورمآب امارات و...؛ اینها، تنها بخشی از عملکرد دولت یازدهم و دوازدهم حسن روحانی است.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی "خیبرآنلاین"، روزنامه کیهان به بهانه تیتری علیه "دوبی" و بنی سعود که نقل قولی از رییس جنبش انصارالله یمن بود، 2 روز توقیف شد تا این فرضیه به اثبات برسد که دولت روحانی نه تنها در تشخیص منافع و مصالح ملی دچار اشتباه است، بلکه تعمدا این منافع و مصالح را به موضوعاتی گره زده است که خروجی آنها، چیزی جز خسارت محض نیست.

حسن روحانی که به عنوان شاگرد مکتب اکبر هاشمی رفسنجانی شناخته می شود، همانند آن مغروق استخر، در تلاش است تا نوعی از ارتباط تنگاتنگ را با بانیان اصلی تفکرات التقاطی و تکفیری وهابی برقرار نماید و برای این هدف خود، از هیچ تلاشی فروگذار نیست.

او حتی در مناظرات انتخاباتی نیز، مظلوم نمایانه پای سفارتخانه ی سعودی ها را وسط کشید تا نشان دهد برای عروسک خیمه شب بازی آمریکا در منطقه، اهمیت خاصی قائل است.

توقیف 2 روزه کیهان به بهانه درج گزارشی خبری از شلیک موفقیت آمیز موشک یمنی ها به فرودگاهی در مملکت سعودی و درج بخشی از وعده های عبدالملک الحوثی، رییس جنبش انصارالله یمن، مبنی بر هدف قرارگرفتن احتمالی دوبی و دیگر شهرهای جزیره ی کوچک امارات، اقدام دیگر باند روحانی در راستای اثبات فرضیه ی فوق بود.

پیش از این، روزنامه ی وطن امروز نیز به دلیل درج تیتر "خبر مرگش" برای ملک عبدالله ملعون، مورد بازخواست همین جماعت قرار گرفته بود.

دولت روحانی در ادامه ی سعودی نوازی های خود، در ماجرای فاجعه ی منا در سال 94 نیز عملا نتوانست از حقوق شهروندان ایرانی دفاعی بکند و منافع و مصالح ملی، آنجا نیز قربانی اهداف خسارت بار نوکران آمریکا و غرب شد.

مشاهده می شود انفعال فراگیر و بعضا تعمدی و جابجایی هدفمند در تشخیص و رعایت مصالح و منافع ملی منجر به بروز مسایلی شده است که قطعا تداوم آن، مشکلات عدیده ای را برای کشورمان رقم خواهد زد.

قبیله ی بنی سعود و چند حکومت دیکتاتوری خرده پای همراه با او، بسیار کوچکتر از آن هستند که دولت جمهوری اسلامی بخواهد برای به دست آوردن دل کثیف آنان، اینگونه خودی ها را منکوب و سرکوب نماید.

مردم، این نوع از رفتار حقیرانه را به قضاوت بنشینند که از کجا به کجا رسیده ایم؟
با نوع رفتار مُشتی بزدل، از مواجهه با شیطان بزرگ و رژیم صهیونیستی، حالا به دروغ، ملت بزرگ ایران را از خطر جنگ با سعودی و امارات فسقلی می ترسانند!
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: