به‌روز شده در: ۰۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۹
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
دنیا برای اهل دنیاست، ما برای جهان آخرت ساخته شده‌ایم. این 2 روز دنیا می‌گذرد. خوشا آن که برود و در آخرت رستگار شود. عاقبت برای اهل تقواست
"خیبرآنلاین" - حسن عباسی در نشست بصیرتی 9 دی که در حسینیه ثارالله(ع) ورامین برگزار شد، اظهار داشت: فتنه‌گران هجوم آوردند و مردم را به خیابان‌ها کشاندند؛ مردم مظلومی که نمی‌دانستند حقیقت چیست و آیا واقعاً در انتخابات تقلبی شده است یا خیر؛ عده‌ای هم صفوف به هم فشرده دشمن را مشاهده نمی‌کردند.

به گزارش فارس، وی تصریح کرد: امروز آقایان به قدرت، کرسی‌های مجلس و پست و مقام وزارت رسیدند و شنیدن و زدن این حرف‌ها برایشان سخت است و مخالف برگزاری مراسم و نشست‌هایی هستند که به موضوع فتنه می‌پردازد و با برگزاری چنین جلساتی مخالفت می‌کنند.

رئیس اندیشکده یقین عنوان کرد: کار خدا بود تا آنها به قدرت برسند و مردم به ناکارآمدی این جماعت پی ببرند و برای مردم مشخص شود که ناکارآمد هستند.

عباسی ادامه داد: آنها جماعتی هستند که می‌خواهند با فوت دهان‌هایشان شمع و نور خدا را خاموش کنند؛ در حالی که برای این انقلاب جوانان پاکی به شهادت رسیده‌اند.

رئیس اندیشکده یقین تصریح کرد: در تاریخ ادیان الهی برای هیچ پیامبری امکان 40 سال حکومت دینی بر مردمش به وجود نیامده است و هیچ امام معصومی امکان 40 سال حکومت دینی برایش پیدا نشد؛ اما برای حضرت روح‌الله پیش آمد؛ زیرا انبیا و ائمه(ع) همانند مردم ما را نداشتند که حضرت روح‌الله با خود به همراه داشت و در اواسط دفاع مقدس حضرت امام خمینی(ره) فرمودند که این ملت را رسول‌الله(ص)‌ هم نداشت.

وی عنوان کرد: به خاطر وجود مردم است که 39 سال پشت سر ولی امر مسلمین جهان، انقلابی را رقم زدید که آرزوی انبیا و ائمه(ع) بوده است و فتنه‌گران با بازی‌های سیاسی پنجه در پنجه نظام انداختند و با تحریم فشار وارد کردند.

عباسی گفت: حضرت امام راحل فرمودند ولی‌نعمت ما مردم پابرهنه هستند و ما با مرفهین بی‌درد سر جنگ داریم و اساس سیستم مرفهین بی‌درد سیستم فرعونیان و شاه ملعون پهلوی و اطرافیانش بودند و خدای بزرگ این‌ها را برد.

رئیس اندیشکده یقین افزود: امروز کسانی که ادعای ایمان می‌کنند و لباس روحانیت می‌پوشند و نفرات سوم و چهار انقلاب و رئیس مجلس و رئیس‌جمهور می‌شوند، وقتی زندگی اشرافی دارند و به ساختار زندگی آن‌چنانی پشت نکرده‌اند، خدا ملک‌الموت را جایی برای قبض روحشان می‌آورد که عبرتی برای دیگران شود.

وی تصریح کرد: مؤمنان وقتی در حضور مقام معظم رهبری هستند، شروع به گریه می‌کنند و دلیش وجود نازنینی است که آن‌قدر اثر معنوی دارد که خود به خود قلب انسان نرم می‌شود.

رئیس اندیشکده یقین اظهار داشت: تاریخ 39 ساله جمهوری اسلامی نشان می‌دهد که برخی بزرگان و فرزندان جمهوری اسلامی چطور به زمین خوردند؛ اینها همه عبرت هستند و ادعای ما پیاده کردن فرامین خداست.

وی گفت: 3 دسته در عصر امروز فروشنده هستند، سخن شهید حججی اشاره‌کننده به آیه 111 سوره توبه است.

عباسی اظهار داشت: برخی سعی دارند شهدای مدافع حرم را جناحی کنند؛ همان‌هایی که می‌گفتند شهدا برای پول رفتند یا در برخی جاها می‌گفتند برای بشار اسد رفته‌اند.

رئیس اندیشکده یقین افزود: برخی جامعه را به 2 قطب تعبیر می‌کنند؛ در یک قطب انسان‌هایی زندگی می‌کنند که بیش از 2 هزار جوان را تقدیم اسلام کردند و در قطب دیگر افراد نه‌چندان مناسبی را تربیت کردند.

عباسی افزود: خدا در قیامت می‌گوید جوان عمرت را چگونه گذراندی؟ آیا نشنیدی زنان و دختران را قلاده می‌بندند و در بازار می‌فروشند؟ آیا نشنیدی مردهای مسلمان را به صف می‌کنند و آن‌ها را به گلوله می‌بندند؟ آیا نشنیدی به مجلس شورای اسلامی حمله کردند و گروگان گرفتند؟ تو باز هم به دنبال لیونل مسی و امثال وی رفتی؟

رئیس اندیشکده یقین افزود: اینگونه زندگی کردن در عصر امروز بخشی از جامعه است؛ بخشی که امام سجاد(ع) در وصف آن می‌فرمایند آنها مانند خوک رفتار می‌کنند.

عباسی فروشندگان عصر امروز را به 3 دسته تقسیم و بیان کرد: برخی به عشق دیده شدن از تلویزیون و امضادادن به مردم، فوتبالیست و بازیگر می‌شوند؛ گروه دوم سیاستمداری است که آویزان بازیگران و فوتبالیست‌ها می‌شود تا به جایی برسد؛ اما دسته سوم فروشندگانی هستند که خود را به خدا می‌فروشند.

وی افزود: به سخنان شهید حججی به فرزندش کمی فکر کنید؛ شهید با سخنانش به کدام آیه قرآن اشاره کرده است؛ آن سخنش که خطاب به فرزندش گفت کاری کن که خدا عاشقت شود او خوب می‌خرد؛ این همان آیه 111 سوره توبه است که خداوند در قرآن می‌فرمایند خدا مشتری است و شما را از جمع مؤمنان می‌خرد؛ با کمی دقت می‌بینید که خدا می‌فرمایند شما را از جمع مؤمنان خریداری می‌کنم؛ نه از جمع مردم.

رئیس اندیشکده یقین ادامه داد: خدا می‌فرمایند من از شما، مال و نفستان را خریداری می‌کنم و در قبال آن بهشت برین را هدیه می‌دهم؛ شهید حججی و شهدای ورامین چقدر خوب خودشان را فروختند؛ امام حسین(ع) چقدر خود را خوب فروخت.

وی افزود: خدای متعال فقط کسانی را که بها دارند، خریداری می‌کند و کسانی که قیمت مادی دارند مثل بازیگران و فوتبالیست‌ها دنیا خریدار آن‌هاست؛ این‌‌ها همه فتنه ثروت و سرمایه‌داری است.

رئیس اندیشکده یقین گفت: در مقابل این فتنه، فقط جوان ایرانی که تربیت، علم، سیاست و ایمان دارد، می‌تواند بایستد و این جوان ایرانی بها دارد و تنها خریدار او خدای متعال است.

رئیس اندیشکده یقین گفت: کسانی که تلاش می‌کنند با برگزاری مراسم 9 دی مخالفت کنند، بدانند که اراده الهی پشت این برنامه‌هاست و برای جلوگیری از این برنامه‌ها تلاش نکنند.

عباسی اظهار داشت: خدا را شاکر هستم که در این مراسم حضور دارم و سالگرد عملیات غرورآفرین کربلای 4 را در سال 1365 و یاد شهدای عزیز را گرامی می‌داریم و همچنین عزیزانی که این مناسبات را آفریدند.

وی تصریح کرد: میلاد حضرت عیسی(س) را به همه مؤمنان به‌ویژه به هم‌وطنان مسیحی تبریک عرض می‌کنیم؛ انقلاب پنجم یعنی انقلاب 9 دی که در آستانه سالگرد این انقلاب عظیم هستیم، را باید گرامی داشت.

رئیس اندیشکده یقین اظهار کرد: 22 بهمن سال 1357 انقلاب اول بود. انقلاب دوم ریشه‌کنی آمریکا در سفارت‌خانه و لانه جاسوسی‌اش و ریشه‌کن کردن ایالات متحده آمریکا از ساختار ایران بود.

عباسی بیان داشت: در تیرماه سال 1360 انقلاب سوم انجامید و حذف لیبرال‌ها را در پی داشت. دفاع مقدس به‌عنوان مهم‌ترین انقلاب فرهنگی درون نظام در تاریخ جمهوری اسلامی به‌عنوان انقلاب چهارم شناخته شد.

رئیس اندیشکده یقین گفت: 3 سال گذشته که مقوله دفاع از حرم و ورود پیکر مطهر شهدای مدافع حرم و شهدایی که پیکرشان در معرکه ماند پیش آمد، بازتولید فرهنگی عظیمی رخ داد و مقوله دفاع این بار در دفاع از حرم اهل‌بیت(ع) نمود پیدا کرد.

عباسی بیان داشت: جامعه‌ای که وزارت آموزش و پرورش آن در حد اعلی در تربیت کودکان و نوجوانان، وزارت علوم آن در علم، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آن در هنر، رسانه‌های ملی آن در ساختار کار هنری و... بازتولید سلبریتی‌های این چنینی می‌کنند، شهدای مدافع حرم محصول فرهنگی عمیق هستند.

وی عنوان داشت: شاخص‌های فرهنگی که برخی از دستگاه‌ها تولید می‌کنند، از هنرپیشه‌ها، فوتبالیست‌ها و خواننده‌هاست. انسان شهید و انسان تراز قرآنی تربیت‌یافته مکتب اهل‌بیت(ع) و مکتب قرآن عظیم و مجالس اباعبدالله الحسین(ع) است.

رئیس اندیشکده یقین ادامه داد: اگر انقلاب چهارم، انقلاب عظیمی به نام انقلاب دفاع مقدس بود که بازتولید فرهنگی انقلاب اسلامی را صورت داد. این انقلاب در هشت سال دفاع مقدس حرف فرهنگی خود را تولید کرد.

عباسی بیان داشت: بیش از 200 هزار نفر در 8 سال دفاع مقدس شهید دادیم و مردم خداجوی ورامین و حاضر در صحنه، چند نفر از یلان اصلی مدافع حرم را در بطن و متن جامعه خود پرورانده بودند و فدای راه اسلام و ائمه کردند.

رئیس اندیشکده یقین ادامه داد: انقلاب عظیم سیاسی در سال 1388 در 9 دی رقم خورد که مانند ماجرای 21 و 22 بهمن 1357 بود. خیلی‌ها سختشان است که از فتنه سال 1388 گفته شود؛ چون بعضی از عناصر اصلی دولت و مجلس فعلی، خودشان از عناصر اصلی فتنه 88 بودند.

عباسی اضافه کرد: برخی از وزرای دولت فعلی در ستادهای انتخاباتی سران فتنه بودند و طبیعی است که در سراسر کشور این روزها این برنامه‌ها برگزار می‌شود، مسؤولان استانی و شهرستانی مخالف برگزاری این برنامه‌ها باشند.

وی تصریح کرد: همانگونه که اسلام توانست 39 سال در ایران انسان‌هایی در تراز شهدا بپروراند، ایادی استکبار و تفکر لیبرالیسم هم برای اینکه بتوانند فتنه‌ای را علیه نظام اسلامی و به تعبیر رهبر انقلاب، کودتایی ضد نظام اسلامی راه بیندازند، دسیسه کردند؛ اما مردم ایران در 9 دی به صحنه آمدند و این کودتا را زدودند.

رئیس اندیشکده یقین اظهار داشت: به افرادی که سعی می‌کنند این برنامه‌ها تشکیل نشود، می‌گوییم که تلاش بیهوده نکنید و به جنگ بیهوده با اراده الهی خاتمه دهید و اراده‌ای که پشت این انقلاب بوده، اراده الهی است.

عباسی اضافه کرد: اراده‌ای نهم دیماه را رقم زد که الهی بود. برخی از آن‌هایی که در سال 88 مملکت را تا آستانه براندازی پیش بردند، امروز بر تخت قدرت تکیه زده‌اند و باید شرمنده باشند.

وی تصریح کرد: بعضی از مدیران باید به جنگ بیهوده با اراده الهی پایان دهند و شرمنده شوند که در سال 88 سمت فتنه‌گران بودند. مردم در این شب‌ها می‌خواهند دور هم جمع شوند و مشق انقلاب کنند.

رئیس اندیشکده یقین افزود: ناکارآمدهایی در سال‌های گذشته رخ داده و مشکل ما امروز ناکارآمدی است. برخی دلخوری‌ها حاصل ناکارآمدی‌هایی است که دولت و مجلس روی دست ملت و حکومت گذاشتند.

رئیس اندیشکده یقین گفت: انقلاب 9 دی پنجمین انقلاب بود. کسانی در فتنه روبروی «سید علی» ایستادند که روزی یاران حضرت «روح‌الله» بودند؛ اینها عبرت‌هایی است که در تاریخ اسلام و در تاریخ همه انبیا داشته‌ایم.

عباسی بیان کرد: امام فرمودند فتنه‌ها محل آزمایش مردان است. توده‌ها به طرز چشمگیری امتحان می‌شوند و اکثریت می‌ریزند و می‌بازند.

وی گفت: اسلام برای ساختن انسان آمده است و انسان برای ساخته شدن با فتنه‌ها امتحان می‌شود و این جهان‌بینی اسلامی است.

رئیس اندیشکده یقین افزود: دنیا برای اهل دنیاست، ما برای جهان آخرت ساخته شده‌ایم. این 2 روز دنیا می‌گذرد. خوشا آن که برود و در آخرت رستگار شود. عاقبت برای اهل تقواست.

عباسی گفت: در فتنه 88 کل حکومت و جامعه غربال شد. همانگونه که افرادی در فتنه صدام و در آن امتحان، ایران و اسلام را تضمین کردند و شهید شدند.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
قادر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
0
0
حذف کردن اصلاح طلب، انقلاب مهمی است آنهایی که اصلاح طلب را بی گناه میدانند لازم نیست صرفا به دوران حکومت حسن روحانی نگاه کنند شما دوران خاتمی را ببینید اصلا کالا برای خرید نبود خانه ها کهنه خودروها قراصه البسه نبود موبایل نبود احمدی نژاد امد همه چی فراوان شد به احمد نژاد خرده میگرفتند کالای چینی وارد کرده،خوب مگر تجارت همین نیست که صادرات کنیم و واردات کنیم فقط صادرات که میشود باج دادن به غرب پس انقلاب ما یعنی چه؟اگر قرار باشد مردم در دستگاه طاغوت ستم ببینند در دستگاه اسلام وانقلاب بیشتر ستم ببینند که نمیشود نام انقلاب واسلام بر آن دستگاه نهاد دوران هاشمی را در دولت
پنجم وششم به یاد آورید قیمتها ساعتی گران میشد امریکا ساعتی ارزانی میشد با کیلینتون همکاری میکرد و سرامدترینشان همین حسن کلیدساز است وام مسکن یکم کم بهره آورد مردم که ثبت نام کردند مالیات سازنده از یک درصد فروش رسید به 25 درصد
سود سازنده ،میگن هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیره!حقوق شهروندی تعریف کرد با چه تبلیغاتی همین شده مایه دردسر ما یک مضمونی دارد که هیچ پولی هزینه نمیشود مگر برای آن توضیحی باشد بدبختی همینجاست اصلاح طلب ستاد مدسریت بحران زلزله و جنگ وغیره تاسیس کرده لزلزه مصنوعی با امواج ماهواره امریکا ایجاد میکند تا برای ستاد مدیریت بحران بودجه کلان از محل ابر تورمهای خانمان برانداز بگیرد (...) کلید ساز ،از کسی که پسر نوجوان خودشو بکشه چه توقعی میشه داشت میگم با ماهواره امریکا زلزله مصنوعی میاره دلیلش اینه که زلزله از امواج بالا میاد از زیر زمین نمیاد لعنت بر پدر کلیدساز لعنت به روح (...) انقلاب اسلامی اگر با گروهی و روشی که امروز اصلاح طلب نامیده میشود ادامه داشته باشد انقلابی داریم ظالم تر از پهلوی ،مردم ما قبل وبعد احمدی نژاد را دیدند وفهمیدند اصلاح طلب یعنی چه و بازاری که اسم اصولگرا رو خودش میزاره مثل عسکر اولادیها باهنرها یعنی چه اینها همان هاشمی طباها و کارگزاران هستند که کارگزاران اولویت اول حذف زیر مجموعه اصلاح طلب باید باشد چون با وجود دستگاه های اسمز معکوس آبشیرین کن باز از بحران آب صحبت میکنند احمدی نژاد برای مردم خانه ساخت سرپناه ساخت چه داستانی نساختند که مسکن مهر
کوفته ،مسکن مهر کوفت نیست اینا چشم ندارن مردم صاحب یک مسکن ناقابلی مثل مسکن مهر باشن دیگه (...) بس که از مسکن مهر بد گفت مردم ما که کور نیستن میبینن اون مسکن مهری که کلید ساز نداد اون قراضه تکمیل شد و تحویل نشد
مدیر پایگاه قسمت هاي نقطه چين داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفي و حقوقي ويرايش شد
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: