به‌روز شده در: ۲۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۶
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
شما دنبال پول هستید. در کشتی هم چون از این خبرها نیست، سراغش نمی‌آیید و وقتی هم می‌خواهید از کشتی بگویید حرمت‌ها را حفظ نمی‌کنید
"خیبرآنلاین" - عضو شورای فنی کشتی و سرمربی اسبق تیم ملی با بیان اینکه بهتر است مجری برنامه 90 حد خود را بداند، گفت: ما مثل شما بله قربان‌گو نیستیم.

به گزارش ایسنا، منصور برزگر با اشاره به پخش تیزر انتقادی از نحوه انتخاب خادم به سرمربیگری تیم ملی و با بیان اینکه مجری برنامه 90 به پیشکسوتان کشتی ایران که روزگاری برای این کشور افتخارات زیادی را به دست آورده‌اند، توهین کرده است، اظهار کرد: برنامه 90 مختص به فوتبال است و مجری آن هیچ اطلاعی از مرام و مسلک کشتی ندارد. این‌گونه اظهار نظر مجری این برنامه درباره شورای فنی که بزرگان کشتی در آن عضو هستند نشان می‌دهد او نمی‌داند که چگونه باید درباره بزرگان ورزش صحبت کند.

دارنده یک مدال طلا و 2 نقره جهان و یک نقره المپیک مدعی شد: او فکر می‌کند همه مثل خودش هستند که مافیا درست کنند. ما اگر می‌خواستیم بله قربان گو باشیم باید وزیر می‌شدیم. ما در کمیته فنی همه حرف‌هایمان را به راحتی می‌زنیم و در آخر با جمعبندی به بهترین نتیجه ممکن که به نفع کشتی باشد، می‌رسیم. ما نه نیازی به پول و قدرت و نه مسافرت خارجی داریم.

وی با اشاره به ناراحتی اعضای شورای فنی از برنامه 90 گفت: از اینکه برنامه 90 که یک برنامه فوتبالی است به کشتی توجه دارد، خوشحالیم اما چیزی را بگویند که واقعا برازنده ما باشد. بهتر است او اندازه و ارزش خود را بداند و هر حرفی را در این برنامه بر زبان نیاورد. تمام بودجه مملکت را در این فوتبال می‌ریزند و این هم نتایجش است اما کشتی با این همه مشکلات همیشه بار ورزش ایران را به دوش کشیده و با یک موضوع یا یک شکست همه دنبال انتقاد هستند.

برزگر در پایان خطاب به مجری برنامه 90 گفت: شما دنبال پول هستید. در کشتی هم چون از این خبرها نیست، سراغش نمی‌آیید و وقتی هم می‌خواهید از کشتی بگویید حرمت‌ها را حفظ نمی‌کنید.

دوشنبه شب در قسمتی از برنامه 90 تیزری با صدای عادل فردوسی‌پور پخش شد که وی با قراردادن عکس رسول خادم به جای تمامی اعضای شورای فنی کشتی آزاد عنوان کرد: "رسول خادم رییس فدراسیون کشتی خودش را به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی آزاد ایران معرفی کرد". وی اینگونه به تماشاگران تلویزیونی القا کرد که اعضای شورای فنی کشتی آزاد هیچگونه اختیاری از خود ندارند و این خادم است که هرگونه که بخواهد، در کشتی تصمیم‌گیری می‌کند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: