به‌روز شده در: ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۹
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
جنبش جهاد اسلامی نيز با صدور بیانیه ای درباره شلیک راکت به طرف شهرک های اسرائیلی نزدیک نوار غزه، پاسخ مقاومت برای دفاع از ملت فلسطین در برابر تروریسم اشغالگران را تبریک گفت
"خیبرآنلاین" - رژیم اشغالگر صهیونیستی به زخمی شدن یک شهرک نشین صهیونیست بر اثر عمليات تلافي جويانه مبارزان فلسطيني در شهرک ها از سوی نوار غزه اعتراف کرد.

به گزارش صداوسيما به نقل از رويترز، ارتش رژیم صهیونیستی روز سه شنبه از به صدادرآمدن آژیر خطر در مورد حمله موشکی احتمالی در جنوب فلسطین اشغالی در نزديک نوار غزه خبر داد. ارتش اسرائیل همچنين از ساکنان شهرک های نزدیک نوار غزه خواست به پناهگاه بروند. رژیم اشغالگر صهیونیستی به زخمی شدن یک شهرک نشین صهیونیست بر اثر حمله به شهرکها از سوی نوار غزه اعتراف کرد. از صبح سه شنبه حدود 30 گلوله خمپاره به طرف شهرک های اسرائیلی نزدیک نوار غزه شلیک شده است که بیشترین تعداد از زمان جنگ غزه است. رسانه های اسرائیلی از اصابت 2 گلوله خمپاره دیگر به شهرک صهیونیست نشین صوفه نزدیک نوار غزه خبر دادند.

ارتش رژيم صهيونيستي با انتشار بیانیه ای اعلام کرد: جزئیات در مورد این حادثه در حال بررسی است. اين درحالي است که جنگنده های ارتش اسرائیل اهدافی را در نوار غزه بمباران کردند.

رسانه های اسرائیلی اعلام کردند در پی تنش اخیر در نوار غزه، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم، خواستار تشکیل جلسه امنیتی در دفتر خود شد. همچنين آویگدور لیبرمن وزیر جنگ رژیم صهیونیستی نشستی را در مقر وزارت جنگ این رژیم در تل آویو برای بررسی افزایش تنش در نوار غزه تشکیل داده است.

شبکه تلویزیونی المیادین گزارش داد: ­اشغالگران اسرائیلی چندین موضع دیده بانی نیروهای مقاومت را در نوار غزه هدف قرار دادند.

شبکه تلویزیونی العالم نيز اعلام کرد: ­شاخه نظامی مقاومت فلسطین پایگاه های رژیم اشغالگر صهیونیستی را در نزدیکی نوار غزه با خمپاره هدف قرار داد.

رسانه های صهیونیستی اعلام کرد: 2 موشک به محل شورای قدیمی عسقلان (واقع در جنوب فلسطین اشغالی) اصابت کرده است.

يک مقام رژيم صهيونيستی گفت: جنبش جهاد اسلامی فلسطین چندین فروند موشک به سمت اسرائیل شلیک کرده است.

جنبش جهاد اسلامی نيز با صدور بیانیه ای درباره شلیک راکت به طرف شهرک های اسرائیلی نزدیک نوار غزه، پاسخ مقاومت برای دفاع از ملت فلسطین در برابر تروریسم اشغالگران را تبریک گفت.

در این بیانیه آمده است: خون فرزندان ملت فلسطین بی ارزش نیست و پاسخ مقاومت، با این پیام روشن همراه است که آمادگی و توانایی رویارویی را دارد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: