به‌روز شده در: ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۸
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
کار از محافظه‌کاری و تغییر سیاسی چند وزیر به بهانه‌ی جراحی دولت گذشته است و مردم، با رییس دولت که تفکر حاکم بر بدنه‌ی اجرایی از او و اطرافیانش نشات می‌گیرد، مخالف هستند
"خیبرآنلاین" - ناکارآمدی، رهاکردن امور، بی برنامگی، خستگی، اشرافیت، فاصله گرفتن از مردم، پرداختن به حواشی، دل بستن به وعده های دروغین کدخدای قلابی (شیطان بزرگ)، فرسودگی، تلاش برای دوقطبی کردن مردم، تزریق ناامیدی به جامعه، بی توجهی به اقتصاد مقاومتی و تولیدات داخلی، فرصت سوزی، معطل کردن کشور طی مدت 5 سال به بهانه ی برجام و مذاکرات نافرجام، دروغگویی و... مهمترین ویژگی های دولت بنفش است که این روزها در میان مردم شنیده می شود.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی "خیبرآنلاین"، باند روحانی با سردستگی علی لاریجانی، محمد خاتمی، اکبر ناطق نوری، سید حسن مصطفوی، اسحاق جهانگیری، محمدرضا عارف، علی اکبر ولایتی و... تحت لیدر اصلی این جریان که در استخر غرق شد (هاشمی رفسنجانی) از زمان به دست گرفتن مجدد قدرت در کشور، شرایطی بر ملت ایران تحمیل کردند که این روزها، آثار زیانبار آن فریاد اعتراض عموم مردم را به آسمان رسانده است.

این روزها آنچه که بیشتر از همه در رسانه ها و جامعه ردوبدل می شود، عدم کفایت حسن روحانی به عنوان نماینده اصلی این باند است؛ زمزمه ای که دیگر جنبه ی رسمی هم به خود گرفته و علاوه بر منتقدان عملکرد دولت روحانی، حالا به جمع حامیان انتخاباتی او نیز سرایت پیدا کرده و در حال تبدیل به یک وفاق ملی است.

اما این وظیفه ی خطیر و ملی بر عهده ی کدام مجموعه است؟ مجلس شورای اسلامی!

این روزها خانه ملت شاهد زورآزمایی جدی میان دوطیف است: وکیل المله ها و وکیل الدوله ها.

با جدی شدن موضوع عدم کفایت حسن روحانی برای ریاست جمهوری و مصاحبه های رسمی نمایندگان مختلف مجلس، حامیان دولت به تکاپو افتاده اند تا با پیش کشیدن پیشنهادات ضعیف تر، مجلس را از انجام وظیفه ی تاریخی خود منحرف کرده و سرگرم مسایل جزیی نمایند.

طیف مذکور که با مدیریت علی لاریجانی طی سال های اخیر بارها در برابر استیضاح وزرای ضعیف دولت روحانی مقابله کرده اند، حالا برای گریز از موضوع عدم کفایت روحانی، بحث استیضاح و تغییر وزرای اقتصادی دولت را مطرح نموده و با پروپاگاندای رسانه ای می کوشند از جراحی دولت توسط مجلس فضاسازی نمایند.

به وکلای واقعی ملت در مجلس شورای اسلامی یادآور می شویم که سری به حوزه های انتخابیه ی خود زده و با مردمی که آنان را به نمایندگی خود برگزیده اند، مشورتی نمایند تا بنگرند خواسته ی اصلی این روزهای ملت چیست.

کار از محافظه کاری و تغییر سیاسی چند وزیر به بهانه ی جراحی دولت گذشته است و مردم، با رییس دولت که تفکر حاکم بر بدنه ی اجرایی از او و اطرافیانش نشات می گیرد، مخالف هستند. رییس دولتی که حتی آب خوردن مردم را به برجام گره زد و حالا با پاره شدن آن توسط طرف اصلی او در مذاکرات، به درس عبرتی تلخ برای کشور مبدل شده است.

وکلای ملت فرصت را از دست نداده و با توجه به مطالبه ی اصلی مردم، طرح عدم کفایت فردی که در برابر جنگ اقتصادی دشمن، نه تنها دست و پا بسته عمل می کند، بلکه با نیتی نامعلوم با پوشیدن البسه برندهای خارجی با بیخیالی کامل به گردش در توچال می رود، را در دستور کار قرار دهند که کشور برای عبور از بحران فعلی، به یک شوک انقلابی و جدی نیازمند است.
برچسب ها: طرح ، عدم ، کفایت ، روحانی ، مجلس ، خیبر ، آنلاین
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
نوید
|
India
|
۱۹:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۷
0
0
روحانی! استعفا! استعفا!
مستعین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
0
0
برای برکنار کردن روحانی کافی است فقط به عملکرد روحانی که بر خلاف مصوبات مجلس است استناد شود برنامه ششم توسعه مصوبه مجلس شورای اسلامی ایران در اسفند ماه سال 1395هجری شمسی،تصویب کرده تورم باید تا پایان برنامه پنج ساله ششم توسعه همه ساله تک رقمی باشد اما تورم سال 97سه رقمی شده و این خلاف قانون است ونیاز به اثبات هم ندارد چون به وضوح خلاف نص قانون مصوب مجلس است اگر بخواهیم روحانی را به به برنامه گی متهم کنیم حتما دفاعیه ای ارائه خواهد داشت اگر به اشرافی گری اشاره کنیم قانونی ضد اشرافیت وضع نشده و غیره با اتهامی که معلوم نباشد نمیشود کاری کرد فقط کافی به تورم صد درصدی در سال 97اشاره شود که در اصل میبایست هشت درصد میبود اگر روحانی ادعا کند بازگشت تحریم نفتی علت تورم بوده و این پیامدی قهری است که خارج از تقصیر دولت دوازدهم است باید به ایشان خاطر نشان کرد اقتصاد ایران امسال 1700میلیارد دلار است در حالی که درامد مقدار نفتی که تحریم میگردد حداکثر بیست میلیارد دلار است و این در مقابل 1700میلیارد دلار یک درصد است وفابل چشم پوشی است واستناد به این به عنوان پیامد قهری مضحک است اگر ادعا کند تورم تک رقم است باید به ایشان خاطر نشان کرد قیمت آپارتمان نوساز پارسال در شمال تهران متری هفت میلیون تومان بود امسال شده چهارده میلیون تومان پوند انگلیس پارسال 4500تومان بود امسال شده دوازده هزار تومان البته ارز سیصد در صد تورم داشته و الی آخر اگر برکنار کردن روحانی واقعی باشد وبرای باج گرفتن جناحی نباشد خوب است اگر بعد از بدتر شدن اوضاع برکناری روحانی فراموش شد یعنی جناح ها باج وخراج خود را از کیسه مردم به دست وحشت زده روحانی گرفته اند
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: