به‌روز شده در: ۲۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۰
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
کد خبر: ۵۱۹۲۲
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۲
امام جامعه که در ایام متعلق به امام رضا(ع) به آستان سلطان خراسان رفته و از فضای معنوی حاکم بر زیارت امام هشتم کسب فیض نموده است، به زودی با توشه‌ای پربار از آنچه که به دست آورده، در تهران سخنرانی عمومی خواهد داشت
"خیبرآنلاین" - از آخرین سخنرانی عمومی امام خامنه ای 20 روز می گذرد و طی این مدت و پس از جلسه احضاریه ی دولت توسط معظم له و مواردی که قبل و بعد از آن جلسه مطرح کردند، میدان برای عمل به رهنمودها و وعده های داده شده توسط دولت روحانی و قوای مقننه و قضاییه و ارزیابی عملکردها آنها توسط حاکمیت و ملت بازتر از قبل شد.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی "خیبرآنلاین"، طی این مدت، جریانات بهم پیوسته ی ضدانقلاب و غربگرا با سوءاستفاده از ولنگاری فضای مجازی تلاش کردند تا فلش انتقادها و مطالبات برحق مردم را از مسئولان دولتی به جانب رهبری منحرف کرده و اینگونه القا نمایند که مقصر اصلی وضعیت اقتصادی فعلی کشور، رئیس جمهور و روسای سایر قوا و برخی مسئولان ناکارآمد نیستند بلکه رکن اصلی خیمه ی انقلاب بانی این بساط است!

اگرچه تاریخ شیعه مملو از این تخریب ها و تهمت ها علیه امامان جامعه و تلاش مزورانه ی منافقین برای فرار از پاسخگویی و مسئولیت پذیری است اما انقلاب اسلامی و ملت بیدارشده ی ایران طی 40 سال گذشته نشان داده اند که در عبور از بحران ها و فضاسازی ها، صاحب تجربه ای گرانسنگ شده اند.

حالا، مردم در انتظار شکستن سکوت 20 روزه ی رهبرشان هستند تا هر آنچه او فرمان دهد، را "آتش به اختیار" عملیاتی نمایند و بساط این فتنه ی پیچیده ی اقتصادی که نتیجه ی همکاری تنگاتنگ دشمنان بیرونی و نفوذی های داخلی است، را در هم بپیچند.

کلید حل مشکلات ایران از مشهدالرضا(ع) می‌آید

امام جامعه که در ایام متعلق به امام رضا(ع) به آستان سلطان خراسان رفته و از فضای معنوی حاکم بر زیارت امام هشتم کسب فیض نموده است، به زودی با توشه ای پربار از آنچه که به دست آورده، در تهران سخنرانی عمومی خواهد داشت و کلید واقعی عبور از وضعیت فعلی را به امتش نشان خواهد داد.

او، هرچند مسئول اجرایی کشور نیست و نابسامانی اقتصادی به وجود آمده متوجه آنانی که است که مسئولیت های سیاسی و اقتصادی اجرایی کشور را برعهده دارند، اما مانند همیشه نخواهد گذاشت مردم در میان مدیران ناکارآمد، مسئولیت گریز، اشرافی، غربگرا و خسته تنها رها شوند. عصای موسی، باز هم به نیل مشکلات خواهد زد و راه جدیدی برای پیشرفت و حرکت به سمت جلو باز خواهد شد تا ثابت شود انقلاب اسلامی، بن بست ندارد.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۴
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۴
0
0
ما به خاطر داریم در اوج تحریمهای نفتی در سال 92 با افزایش سود بانکی اقتصاد کنترل شد و تحریمهای نفتی خنثی شد امروز هم شرایط بدتر از آن روز نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۴
0
0
دو بار رای مردم به دولت روحانی، خود اصل بحران بود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۴
0
0
شما گمان می کنید با سخن و سخنوری و سخنرانی، مشکلات عملی حل می شود؟
ایشان سال هاست که سخن از جهاد اقتصادی، همت مضاعف و تولید مضاعف، تولید ملی، حمایت از کالای ایرانی و ... مانند آن می نمایند. این سخنان چه مقدار در جامعه موثر است؟ واقعا، سخن چه مقدار قدرتمند است که ما آن را عصای موسی بنماییم؟ ما ملتی هستیم که حدود یک قرن است به مفت خواری و نفت خواری عادت نموده ایم، ملتی هستیم که در کلان شهرها تجمع کرده ایم تا دولت پول نفت را در حلقوممان بریزد، ملتی هستیم که هیچ گاه اساسی فکر و عمل نکرده ایم، ملتی هستیم تنبل، پر حرف، کم عمل، بی کیفیت، بی حال، و در یک کلام، ما ملتی در بزنگاه ها نیمه ضعیف بوده و هستیم. ترکمانچای و گلستان از آن ماست، برجام هم از آن ماست.
چرا گمان می کنید سرمایه ی معنوی امام رضا، جامعه را متحول می کند؟ جد ایشان که امیرالمومنین علی بود، در میدان جنگ صفین، به خاطر تنبلی و شیطان زدگی و بی بصیرتی همین امت شکست خورد، همین امت امام حسن را به صلح تحمیلی و امام حسین را به شهادت کشاند، اگر سرمایه ی معنوی، آن گونه که شما می گویید، جامعه را کن فیکون می کرد، زمان همانان که خودشان امام معصوم بودند، جامعه پیروز می شد، ایشان که نایب امامند!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۵
0
0
الان اگه مشکل حل نشد مشکل از کلید امام رضا است؟؟؟؟؟ چرا با اعتقاد مردم بازی میکنید. یک جوری میگید انگار امام رضا به برخی افراد الهام میکنه و یا بی واسطه حرف می زنه.. اگه این طور بود اوضاع چرا اینجوریه؟؟ راه حل های امام رضا اشتباست؟؟؟؟
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: