به‌روز شده در: ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
حیف است که چنین پایگاه ورزشی و اجتماعی به دلیل این اختلافات تعطیل و جوانان زیادی از خدمات این مجموعه محروم شوند
"خیبرآنلاین" - علی هاشمی مدیر مجموعه ورزشی خانه کشتی محمد بنا واقع در منطقه ۱۹ تهران، گفت: متاسفانه با اتمام مدت قرارداد ما با موسسه هاتف شهر زیر مجموعه تربیت بدنی منطقه ۱۹ شهرداری تهران به ما اعلام شد این مجموعه ورزشی را فورا تخلیه کنیم.

به گزارش مهر، هاشمی افزود: این در حالی است که هزینه سنگینی برای تجهیز این مجموعه شده و کسی فعلا پاسخگوی ما نیست. در صورت تخلیه این مجموعه، هزینه های صورت گرفته را چگونه به ما پرداخت می کنند. با وجود پیگیری های ما برای برقرار نگهداشتن این مجموعه ورزشی متاسفانه تربیت بدنی منطقه به ما اعلام کرده فوری مجموعه را تخلیه و وسایل متعدد و مجهز  این مرکز را هم خارج کنیم! ضمن اینکه علاوه بر خرید و تجهیز وسایل، اقدامات فراوانی هم برای تعمیر و نگهداری فضای این مجموعه صورت گرفته که همچنان برای دریافت این هزینه ها نیز سرگردان هستیم.

وی تصریح کرد: خانه کشتی محمد بنا نزدیک به ۲ هزار کشتی گیر و بدنساز و رزمی کار را از مناطق مجاور تحت پوشش قرار داده بود و به جرات می توان گفت که به ۵ هزار نفر از همشهریان خانم و آقا خدمات می داد، اما با اتمام قرارداد ما به وضعیتی درآمده که این مجموعه رو به تعطیلی است.

هاشمی در پایان افزود: موسسه هاتف شهر به عنوان پیمانکار با تربیت بدنی منطقه ۱۹ شهرداری تهران همکاری می کند ولی متاسفانه تربیت بدنی این منطقه همچنان به این موسسه فشار می آورد تا این مجموعه هرچه سریعتر تخلیه شود، در حالی که به رغم انجام امور قضایی و قانونی هنوز مشخص نیست سرانجام هزینه های تجهیز این مجموعه به کجا می انجامد. فارغ از هر دیدگاه مالی، حیف است که چنین پایگاه ورزشی و اجتماعی به دلیل این اختلافات تعطیل و جوانان زیادی از خدمات این مجموعه محروم شوند.

پروژه ساخت این مجموعه در اوایل سال ۹۱ در زمینی به مساحت ۷۰۰۰ متر مربع واقع در شهرداری منطقه ۱۹ تهران آغاز شد و در سال ۹۲ توسط شهردار تهران به بهره برداری رسید. این مجموعه با متراژ ۴۷۰۰ متر مربع زیربنا دارای سالن کشتی به مساحت ۶۰۰ متر مربع، 2 سالن رزمی با مساحت ۲۵۰ متر مربع و سالن وزنه برداری به مساحت ۲۰۰ متر مربع و همچنین چندین سالن ورزشی مختلف و مجموعه مجهز آب درمانی است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: