به‌روز شده در: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۹
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
رضا گل‌محمدی، مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران گفت که کمپ‌های پرسپولیس و استقلال در ورزشگاه‌های درفشی‌فر و کمپ مرحوم حجازی احداث خواهد شد.
"خيبرآنلاين" - رضا گل‌محمدی درباره افتتاح ورزشگاه اسلامشهر با حضور معاون رئیس جمهور و وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: این ورزشگاه استاندارد بوده و قابلیت‌های خوبی چون چمن طبیعی و پیست دو و میدانی دارد. این ورزشگاه هفت هزار صندلی دارد که مبارک مردم اسلامشهر باشد. فعلاً این ورزشگاه یک زمین فوتبال،‌ پیست دو و میدانی و رختکن دارد و یک سالن بدنسازی کوچک هم در آن ساخته شده است.

رضا گل محمدی

به گزارش تسنيم، وی در پاسخ به این پرسش که آیا این ورزشگاه تکمیل شده است یا خیر، گفت: در همه پروژه‌ها ابتدا ورزشکاران و سپس مسئولان را به ورزشگاه می‌فرستیم. در طول مراسم افتتاح، دو تیم اسلامشهری در این ورزشگاه بازی کردند.

مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران درباره دستور وزیر ورزش و جوانان برای ساخت آکادمی تمرینی برای باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس با حمایت بخش خصوصی تصریح کرد‌: این پروژه‌ها از سال 88 آغاز شد که ابتدا با رکورد مواجه شده، اما روند کار از سه سال پیش با 22 میلیارد تومان تسریع شد و به پایان رسید. 18 پروژه عمرانی در هفته دولت افتتاح شد که افتتاح چهار پروژه به بعد از دهه اول محرم موکول شد. فکر می‌کنم این 18 پروژه تحول خوبی در سرانه ورزشی ایجاد شود.

رضا گل‌محمدی خاطرنشان کرد: سلطانی‌فر دستور داد آکادمی‌هایی برای دو باشگاه استقلال و پرسپولیس ساخته شود که ما مکان‌ها را در اختیار گذاشتیم. قرار است کمپ‌ها در ورزشگاه درفشی‌فر برای پرسپولیس و ورزشگاه مرغوبکار یا همان کمپ مرحوم حجازی برای استقلال احداث شود. امیدوارم همه نیازهای تمرینی دو تیم در این مکان‌ها برطرف شده و از ظرفیت‌های بخش خصوصی استفاده شود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا این آکادمی‌ها ساخته شده است یا خیر، اظهار داشت: خیر. این کمپ‌ها آماده نیستند،‌ بلکه دستور ساخته شدن آنها داده شد. دو مکان در اختیار دو باشگاه قرار دادیم. این دو مکان گنجایشی برای مکان‌های مورد نیاز باشگاه‌ها است.

مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران که با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران گفت‌وگو می‌کرد، در مورد اینکه برنامه‌های مدونی برای ساخت این آکادمی‌ها در نظر گرفته شده است یا خیر، گفت: از این بابت اطلاعی ندارم. از کم و کیف کارها مطلع هستم، اما چون این باشگاه‌ها مستقیماً زیر نظر مجمع باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس اداره می‌شود، باید از اعضای این مجمع سوال کنید.

رضا گل‌محمدی درباره 19 ورزشکار پارالمپیکی کشورمان، از جمله محمدیاری از عدم استقبال و برگزاری مراسم بدرقه توسط اداره کل ورزش و جوانان استان تهران برای ورزشکاران این استان تصریح کرد: محمدیاری قهرمان ارزنده ماست و به او خسته نباشید می‌گویم، اما او نباید از من گلایه کند. من وظایفی دارم که باید در حیطه آن عمل کنم. ممکن است خیلی‌ها توقعاتی از ما داشته باشند که در حیطه وظایف ما نیست. هر کاری که در حیطه کاری من برای تشویق و ترغیب ورزشکاران پارالمپیکی بود،‌ انجام دادم. این موارد وظایف فدراسیون‌ها، هیئت‌ها و کمیته‌های پارا آسیایی است. البته خسروی‌وفا زحمت کشیده و می‌کشد. در هر حال این موارد باید از آنها مطالبه شود.

وی در این باره که گفته بود طلبکاران باشگاه نفت تهران باید از راه قانونی اقدام کنند تا به مطالبات خود برسند، گفت: از من پرسیده شد که طلبکاران باشگاه نفت باید چه کنند که من گفتم اگر کسی نمی‌تواند مطالبه‌اش را وصول کند، باید از مراجع قانونی اقدام کنند. وقتی از راه قانونی اقدام شود،‌ باید دادخواست بدهیم. دوستان ما در مجمع واگذاری باشگاه نفت به مسئولیت‌های خود عمل نکردند. بر اساس کمیته ماده پنج، این افراد به مسئولیت‌های خود عمل نکرده‌اند و ما هم نمی‌توانیم پاسخگوی طلبکاران باشیم. به همین خاطر گفتم این دوستان از راه قانونی اقدام کنند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: