به‌روز شده در: ۳۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۹
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
ابوالفضل حسن‌بیگی گفت: عربستان سعودی به عوامل حادثه اهواز قول داده بود تا پس از انجام عملیات به هر نفر 5هزار دلار به علاوه اقامت در هر یک از کشورهای غربی که خودشان بخواهند بدهد.
"خیبرآنلاین" - ابوالفضل حسن‌بیگی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌ خارجی مجلس شورای اسلامی در خصوص آخرین جزئیات حوادث اهواز اظهار داشت: گروهی که عملیات تروریستی را در اهواز انجام دادند عضو یک خانواده بودند و چندی پیش با حضور در عربستان دین خود را به وهابیت و سلفی‌گری تغییر دادند.

جدیدترین جزئیات از حادثه تروریستی اهواز/ وعده 200 هزار دلاری سعودی ها به تروریست‌ها/ تروریست‌ها اعضای یک خانواده بودند/ عوامل داخلی 26 نفر بودند

به گزارش دانا، وی افزود: این افراد با حضور در منطقه دیرالزور توسط آمریکایی‌ها آموزش دیدند و یکی از اعضای آن‌ها هم به عضویت داعش درآمد که در یکی از عملیات‌ها کشته شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس با بیان اینکه افرادی که به مردم در اهواز حمله کردند عضو گروه الاحواز بودند گفت: این گروه تحت عنوان جدایی جنوب و خوزستان از ایران فعالیت می‌کند.

حسن‌بیگی ادامه داد: یکی از تروریست‌هایی هم که در درگیری روزهای گذشته کشته شده در پرونده خود سابقه همکاری با داعش را دارد.

وی در خصوص روند دستگیری عوامل مرتبط با حادثه اهواز اظهار داشت: عوامل داخلی این حادثه 26 نفر بودند که 4 نفر از آن‌ها کشته شدند و 22 نفر دیگر هم توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) دستگیر شدند و تعدادی هم خارج از مرزهای کشور در دانمارک و انگلیس هستند که وزارت خارجه باید برای دستگیری و تحویل آن‌ها به ایران اقدام کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس عنوان کرد: عربستان سعودی به این تیم 40 نفره که 26 نفر از آن‌ها در داخل کشور بودند قول داده بود تا پس از انجام عملیات به هر نفر 5هزار دلار به علاوه اقامت در هر یک از کشورهای غربی که خودشان بخواهند بدهد.

حسن‌بیگی در پایان گفت: حمایت مردم از نظام و کشور بی‌نظیر است و جالب آنکه طایفه این خانواده با نیروی‌های امنیتی همکاری بسیار خوبی داشتند و اگر همکاری این طایفه نبود شاید نمی‌توانستیم همه‌ی 22 نفر را دستگیر کنیم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: