به‌روز شده در: ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۶
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
مشاهده بی تدبیری امروز و رهاشدگی حاد در عرصه تدبیر و مدیریت اقتصادی و معیشتی مردم، همچون خاری در چشم و استخوانی در گلو، جسم و جان همه دلسوزان انقلاب را آزار می دهد، با این حال، ما آمادگی هر نوع همکاری و مشارکت خالصانه در حل مشکلات مردم را داریم

«بسمه تعالی»

حضور برادران ارجمند رؤسای محترم  قوای سه گانه کشور ایدهم الله تعالی

سلام علیکم؛

بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اخیر با نمایندگان محترم مجلس خبرگان که "وظیفه مردم و نخبگان را در شرایط خطیر کنونی، حرکت در جهت حفظ و تعمیق انسجام مردم با دستگاههای دولتی و پرهیز از ایجاد فضای یأس و ناامیدی و احساس بن‌بست"، و در عین حال بر بیان انتقادها با "هدف اصلاح و خیرخواهانه" تأکید فرمودند، ما را بر آن داشت ضمن اعلام تبعیت از این راهبردها، نکاتی را به استحضار برسانیم.

 تحریم دشمنان بیرونی، خودتحریمی توسط عناصر ناکارآمد داخلی و سوءمدیریت ها، مشکلات معیشتی کم‌سابقه‌ای به ملت بزرگ و مجاهد ایرانِ عزیز تحمیل کرده است و کشور عملا با جنگ اقتصادی همه جانبه‌ای دست و پنجه نرم می‌کند.

طراحی جنگ رسانه ای بی سابقه نیز بر پیچیدگی و سختی این نبرد افزوده است. در این بین، اقدام تروریستی عوامل مزدور استکبار و ارتجاع منطقه و به شهادت رساندن جمعی از فرزندان رشید مردم، نشانه دیگری بر عزم دشمنان این مرزوبوم برای ایجاد اخلال و سنگ اندازی، با استفاده از هر جنایتی، در مسیر پرشکوه موفقیت های داخلی و منطقه ای نظام اسلامی است.

آنچه که در این کارزار اهمیت ویژه و خاصی دارد، توجه به منبع عظیم ملت ایران  به ویژه جوانان متخصص و متعهد انقلابی در عبور از این نوع رویدادهاست؛ بسیج این جوانان است که موضوع راهبردی "عدم بن بست" و امیدآفرینی واقعی در جبهه خودی و یاس در جبهه دشمن را به وجود می آورد.

ما معتقدیم کلید واقعی حل مشکلات، بهره گیری از ظرفیتهای داخلی و منابع گسترده مادی و معنوی، توجه به دانش و تجربه‌ی موجود در کشور عزیزمان، به میدان آوردن مردم و استفاده‌ی صحیح و اصولی از نیروی انسانی جوان و بی‌نظیری است که در سراسر جغرافیای وطن مترصد فرصتی برای اثبات توانایی‌های خود هستند.

باور ما این است اگر وحدت مجموعه های دلبسته به انقلاب اسلامی و تاکید بر اقتصاد مقاومتی به طور واقعی شکل بگیرد و انرژی‌های قوا و زیرمجموعه‌های آنها و سایر نهادها و سازمان‌ها به جای حاشیه‌سازی‌های بی‌مورد و هزینه‌زا، صرف خدمت سریع و دقیق به مردم شود، برون‌رفت از مشکلات به وجود آمده در فاصله‌ی زمانی کوتاهی امکان پذیر خواهد بود و باید بدانیم حل این مشکلات پیش رو راه حل اقتصادی دارد و دنبال راه های سیاسی گشتن، دادن آدرس غلط به مردم عزیز و تشجیع بیشتر دشمنان است.

بی‌شک «ما می‌توانیم»، از شعارهای اصلی انقلاب اسلامی است که این کشور را تاکنون در شرایط مختلف به پیش برده و همچنان به جلو خواهد برد. دفاع مقدس یکی از این عرصه‌های تاریخی است. تجربه‌ی گرانسنگ 40 ساله‌ی انقلاب نشان می‌دهد که هرگاه مردم به صحنه آمده اند و انسجام واقعی در نظر و عمل شکل گرفت و تجمیع نیروها به حل مشکلات معطوف شد، کشور با عبور از موانع به وجود آمده، وارد مرحله‌ی تازه‌تری از تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی و حل مشکلات  شده است. برخی تلخی‌های بزنگاه‌های مختلف 40 سال گذشته نیز اثبات می‌نمایند که اگر مردم از اداره کشور خارج شوند و در گزینش مدیران، تصمیم گیران و تصمیم سازان، شایسته سالاری کنار گذاشته شود و در تصویب قوانین راهگشا و نظارت بر حسن اجرای آنها و نیز در برخورد جدی، قاطع، بدون ملاحظه، فراجناحی و پیشگیرانه با مفاسد اقتصادی کوتاهی به وجود آید، خسارات متعددی به کشور تحمیل خواهد شد.

ما، تشکل های انقلابی صادرکننده این بیانیه، با اعلام حمایت از هرگونه اقدامی که باری از مشکلات اندوه بار این روزهای اقشار مختلف مردم، به ویژه مستضعفین عزیز جامعه، را کاهش دهد، از همه دست اندرکاران توقع داریم با کنارگذاشتن هر بهانه ای و طرد عوامل ناسالم و بی مسئولیت و با اتخاذ رویکرد جهادی و اغتنام فرصت اعطای اختیارات ویژه و حکومتی به شورای هماهنگی اقتصادی قوای 3گانه توسط رهبری حکیم انقلاب اسلامی که در واقع اتمام حجت عملی معظم له با مسئولین کشور است، برنامه های عملی و زودبازده را برای حل مشکلات سرسام آور گرانی و تورم کالاهای اساسی، کاهش قیمت و تثبیت بازار ارز و طلا، رسیدگی خاص به وضع محرومین، به اجرا بگذارند و کشور را از وضعیت بی تصمیمی فعلی اقتصادی خارج نمایند.

مشاهده بی تدبیری امروز و رهاشدگی حاد در عرصه تدبیر و مدیریت اقتصادی و معیشتی مردم، همچون خاری در چشم و استخوانی در گلو، جسم و جان همه دلسوزان انقلاب را آزار می دهد، با این حال، ما آمادگی هر نوع همکاری و مشارکت خالصانه در حل مشکلات مردم را داریم و چنانچه دولت محترم، دستگاه قضایی و مجلس شورای اسلامی تمایلی به شنیدن و استفاده از راهکارها، نقطه نظرات و  تجربیات مدیریتی را داشته باشند، آماده ایم همه توان خود را، بدون هیچ توقعی، در اختیار گذاریم.

مردم فداکار کشورمان و دوستان بین المللی انقلاب اسلامی و همچنین دشمنان قسم خورده و شکست خورده در عرصه‌های نظامی و فرهنگی بدانند که جمهوری اسلامی قطعا از این نبرد اقتصادی نیز با وحدت حداکثری و پیروی از منویات و تدابیر رهبر معظم انقلاب، با سربلندی عبور خواهد کرد و آرزوی تحقیر عزت و استقلال ملی را بر دل شیطان بزرگ و ایادی او خواهد گذاشت.

ان الارض یرثها عبادی الصالحون
والسلام علیکم و رحمت الله

جبهه مردمي نیروهای انقلاب اسلامی
جبهه پایداری انقلاب اسلامی
جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی
کانون دانشگاهیان ایران اسلامی
جبهه رهپویان انقلاب اسلامی
جبهه ایستادگی انقلاب اسلامی
جامعه اسلامی مهندسین
حزب موتلفه اسلامی
جمعیت عدالت و پیشرفت ایران اسلامی
حزب  توسعه و عدالت ایران اسلامی
جامعه‌ اسلامی ورزشکاران
جامعه اسلامی کارمندان
جامعه انجمن های اسلامی اصناف و بازاریان سراسر  کشور
جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی
جامعه اسلامی فرهنگیان
جمعیت اسلامی فرهنگیان
انجمن اسلامی پزشکان
جامعه اسلامی دانشجویان
جامعه پیروان راه زینب
جامعه فاطمیون
جامعه اسلامی ادوار نمایندگان مجلس شورای اسلامی
کانون اسلامی فارغ‌التحصیلان‌ شبه قاره هند
جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی
جامعه جوانان متحد اسلامی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: