به‌روز شده در: ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۷
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
نیروی انتظامی همواره در جبهه و در خطر است
"خیبرآنلاین" - آیت الله کاظم صدیقی خطیب موقت نمازجمعه هفته تهران، ضمن تسلیت به‌مناسبت شهادت امام سجاد(ع) گفت: همه مؤمنان و پاکدلان و نمازگزاران را به تقوای الهی توصیه می‌کنم، تقوا نزدیک‌ترین راه برای دستیابی به بهشت است، تقوا این است که انسان حواسش باشد که در گودال جهنم نیفتد.

به گزارش تسنیم، وی با بیان اینکه مرگ در تعقیب انسان است و کسی را که تعقیب می‌کند بالاخره می‌گیرد، ادامه داد: باید مراقب باشیم که با دل، چشم و قلم به جهنم نیفتیم، تقوا مراقبت از برخوردها با دوستان، دشمنان، تمایلات، اندیشه‌ها و خانواده است.

 خطیب نمازجمعه این هفته تهران حمله موشکی سپاه را از  مظاهر عزت انقلاب دانست و افزود: این‌که پاسداران موشکی ما نگذاشتند زمان طولانی از حادثه اهواز بگذرد و انتقام سختی از تروریست‌ها گرفتند، نشان داد رهبری هرچه بگوید این برادران ما، این شیران بیشه در کوتاه‌ترین زمان به آن لبیک می‌گویند.

آیت الله صدیقی این اقدام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را دومین ضرب‌شست به تروریست‌ها در چند ماه اخیر دانست و  تصریح کرد: اولین ضرب‌شست در کردستان بود و دومین ضرب‌شست به مزدوران نادان و خبیثی بود که پیر و جوان و زن و مرد و کودکان را در اهواز آماج گلوله عناد استکبار قرار دادند.

وی با یادآوری اینکه موشک‌های سپاه پاسداران از فاصله 500کیلومتری و در عمق خاک سوریه و کنار فرات  40 نفر از تروریست‌ها را به درک واصل کرد، عنوان کرد: اصل این اتفاق پیام قدرت بود به منطقه که اگر امنیت می‌خواهید باید کنار ایران باشید.

خطیب موقت نماز جمعه تهران اضافه کرد: پیام این اقدام موشکی به اربابان تروریست‌ها این بود که زمان بزن دررو گذشته و اگر یکی بزنید دو تا خواهید خورد. این حماسه و ظهور و بروز اقتدار نظام را به مردم و فرمانده کل قوا و نیروهای مسلح تبریک می‌گویم.

صدیقی فرمایشات روز گذشته رهبر انقلاب را  روح و دلگرمی جدید و  نقشه راه جدید دانست و عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب روز گذشته بار دیگر جوان‌های ما را به رخ جهان کشید، این جوان‌های ما گره‌های غیرقابل باز شدن همچون شورش‌ها، ترور‌های داخلی و مقابله با فتنه و جنگ تحمیلی را باز کرده‌اند، این جوانان ذخیره نظام هستند.

وی ادامه داد: قطعاً ریزش‌هایی بین جوانان داریم که امیدواریم جوانانی که در عرصه‌های مختلف پیروز بوده‌اند در هدایت و خارج کردن برخی از جوانان که دچار گرفتارهای اخلاقی شده‌اند کمک کنند.

وی با اظهار اینکه رهبر معظم انقلاب یک توصیه به جوانان درباره شناخت و حس دشمن داشتند، تصریح کرد: اگرچه جوانان ما همیشه پیروز بوده‌اند اما نباید مغرور شوند باید در جنگ اقتصادی دشمن را حس کنیم دشمنان با همه توان به میدان آمده‌اند.

خطیب نماز جمعه تهران با ابراز اینکه امروز  جنگ خطرناک دشمن، جنگ  رسانه‌ای است و آنها تلاش دارند خلاف آنچه را وجود دارد نشان دهند، اظهار داشت: به همین دلیل است که رئیس جمهور ابله آمریکا به برخی از سران اروپا گفته بود که طی سه ماه کار نظام تمام است. آنها می‌خواهند بگویند  در وضعیت اقتصادی فعلی کار  از مشکل گذشته و به بن‌بست رسیده است اما همان‌گونه که رهبر انقلاب فرمودند مشکل وجود دارد اما بن‌بست هرگز وجود ندارد.

صدیقی با تأکید بر اینکه "باید در برابر توطئه‌های دشمن استقامت و وحدت داشته‌ باشیم"، اضافه کرد: قطعاً اگر این موارد رعایت شود آمریکا سیلی تلخ‌تری خواهد خورد و شکست سختی خواهد خورد.

وی ضمن تذکر به مسئولان اجرایی کشور درباره ایجاد التهاب در بازار ارز، گفت: در چند روز گذشته قیمت  ارز و طلا سیر نزولی داشته که نباید تصنعی باشد، مجریان کشور باید به‌فکر ارزش دادن به پول ملی باشند.

خطیب نمازجمعه تهران با اشاره به مشکلات پیش‌آمده برای کامیونداران ادامه داد: می‌شد از وقوع این مشکلات پیشگیری کرد البته کامیونداران نیز باید حواسشان باشد چون دشمن کنارشان ایستاده است. وزارت راه نیز باید به‌جای حرف‌های بی‌ربط به وظیفه خود عمل کند.

آیت الله صدیقی ضمن تبریک به‌مناسبت هفته نیروی انتظامی اضافه کرد: نیروی انتظامی همواره در جبهه و در خطر است.

وی با اشاره به سخنرانی وزیر آموزش و پرورش در نمازجمعه این هفته تهران و با بیان اینکه بطحایی موضوعات خوبی درباره سند تحول ارائه کرد، اظهار داشت: اما اطلاعاتی وجود دارد که در برخی از مدارس هنجارشکنی وجود دارد که باید برطرف شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: