به‌روز شده در: ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۴
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
فرمانده نیروی انتظامی گفت: برای ارتقای امنیت و آرامش زائران اربعین حسینی(ع) بیش از ۳۰هزار نفر از کادر نیروی انتظامی در ۳ مرز درنظر گرفته‌شده برای عبور و مرور زائران اربعین مستقر می‌شوند.
"خیبرآنلاین" -  سردار حسین اشتری ظهر امروز در دیدار با آیت‌الله مصباح یزدی که در مؤسسه آموزشی امام خمینی(ره) برگزار شد، اظهار داشت: قرارگاه پلیس راه استان قم امروز رسماً به بهره‌برداری رسید.


سردار اشتری در قم خبر داد: استقرار 30000 نیروی پلیس در مرزهای عراق همزمان با اربعین‌حسینی

به گزارش تسنيم، وی افزود: خوشبختانه ارتباط و تعامل نیروی انتظامی با مردم مناسب و مستمر است، نیروی انتظامی با رویکرد اقتدار همراه با رأفت و مهربانی حرکت می‌کند، با وجود اهمیت پیشگیری‌های اجتماعی مجرمان نباید از ترس و اقتدار نیروی انتظامی حاشیه امنی داشته باشند.

فرمانده نیروی انتظامی با تأکید بر اهمیت فضای مجازی گفت: نیروی انتظامی اشراف به فضای مجازی را از سیاست‌های مهم خود می‌داند، یکی از اقدامات و سیاست‌های مهم نیروی انتظامی اجرای طرح‌های امنیت اخلاقی بوده تا از این طریق مانع از اشاعه و گسترش مفاسد اخلاقی در سطح جامعه شود.

اشتری ابراز کرد: در مسئله حجاب و عفاف 26 دستگاه و نهاد مسئول هستند اما اقدامی در این خصوص انجام نمی‌دهند، با وجود کم‌کاری دستگاه‌های دیگر نیروی انتظامی به وظیفه ذاتی خود در مبارزه با بی‌حجابی عمل می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به منویات مقام معظم رهبری افزایش و گسترش فضای دینی، اسلامی و انقلابی در نیروی انتظامی از سیاست‌ها و رویکردهای اصلی نیروی انتظامی است.

فرمانده نیروی انتظامی با تأکید بر حساسیت نیروی انتظامی بر فضای مجازی عنوان کرد: برگزاری دوره‌های بصیرت برای ارتقای باورهای دینی و انقلابی پرسنل نیروی انتظامی در دستور کار قرار دارد، پلیس حساسیت بسیار زیادی به‌روی مسئله فضای مجازی دارد چراکه این فضا امروز به بلای جان و چالش مهم خانواده‌های جامعه تبدیل‌شده است.

اشتری با بیان تلاش نیروی انتظامی در مبارزه با مفسدان اقتصادی ابراز کرد: در روزهای گذشته متهم اصلی پرونده سکه ثامن دستگیر شد که بیش از 10هزار میلیارد تومان کلاه‌برداری از مردم داشته است، اگر مردم و دستگاه‌های دیگر به‌کمک نیروی انتظامی بیایند این دستگاه توفیقات بیشتری می‌تواند کسب کند.

وی با اشاره به تمهیدات نیروی انتظامی در برقراری امنیت زائران اربعین حسینی(ع) ادامه داد: برای ارتقای امنیت و آرامش زائران اربعین حسینی(ع) بیش از 30 هزار نفر از کادر نیروی انتظامی در سه مرز درنظر گرفته‌شده برای عبور و مرور زائران اربعین مستقر می‌شوند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: