به‌روز شده در: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۶
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
گوشمالی سخت، پیشمان‌کننده و ویرانگری که فرماندهان نیرو‌های مسلح در روز‌های ابتدایی پس از حمله تروریستی اهواز در خصوص آن وعده داده بودند به حمله موشکی و پهپادی نیروی هوافضای سپاه به مقر تروریست‌های پایه‌گذار آن حمله در منطقه «هجین» سوریه محدود نخواهد شد.
"خیبرآنلاین" - گوشمالی سخت، پیشمان‌کننده و ویرانگری که فرماندهان نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران در روز‌های ابتدایی پس از حمله تروریستی ۳۱ شهریور اهواز در خصوص آن وعده داده بودند به حمله موشکی و پهپادی نیروی هوافضای سپاه به مقر تروریست‌های پایه‌گذار حمله ۳۱ شهریور در منطقه «هجین» سوریه واقع در شرق رود فرات، محدود نخواهد شد.

انتقام ادامه دارد

به گزارش میزان، هدف‌گذاری نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران برای درس عبرت دادن به تروریست‌ها، برای اتفاقی بیش از نابودی ۴۰ نفر از تروریست‌ها و سرکردگان آن‌ها و همچنین انهدام زیرساخت‌های آمادی و انبار ذخیره مهمات آنان تعریف شده است.

در همین زمینه سردار «علی شادمانی» با اشاره به پاسخ موشکی و پهپادی نیروی هوافضای سپاه به تروریست‌ها اظهار کرد: «انتقام از تروریست‌ها بر حسب عمل ابتدایی که از سوی آن‌ها سر می‌زند، در یک پروسه مشخص تعیین می‌شود و ممکن است این پروسه محدود به انجام یک عملیات نشود و ادامه‌دار باشد. ما آماده هستیم که در برابر هر تهدیدی پاسخ متقابل از نوع سخت و ویرانگر بدهیم. امنیت مردم ایران اسلامی قابل معامله نیست و مادامی که تهدید از ناحیه هر دشمنی وجود داشته باشد، پاسخ ما نیز دندان‌شکن خواهد بود».

پیش‌تر سردار سرلشکر پاسدار «محمد باقری» رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح نیز در جلسه اعضای شورای عالی سیاست‌گذاری مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه که چند ساعت پس از عملیات موفقیت‌آمیز «ضربت محرم» برگزار شده بود، اظهار کرد: «نخستین مرحله انتقام این حمله تروریستی اجرا شد. عملیات گسترده موشک و پهپاد نیرو‌های مسلح ارزش والایی داشت از این جهت که این پهپاد‌ها برای اولین بار با عبور از فضای چند کشور خودشان را با دقت تمام به هدف رساندند و ضربات سنگینی به دشمن وارد کردند. موشک‌ها با طی مسافت بیش از ۵۵۰ کیلومتر خود را به نقطه استقرار دشمن رساندند. مراحل دیگری از انتقام هم اتفاق خواهد افتاد».

امیر سرلشکر «سید عبدالرحیم موسوی» فرمانده کل ارتش هم در حاشیه مراسم گرامیداشت شهدای حمله تروریستی به رژه ۳۱ شهریور اهواز که روز ۱۱ مهر در مسجد امام خمینی (ره) ستاد ارتش برگزار شد، در جمع خبرنگاران گفت: «در حمله تروریستی به رژه نیرو‌های مسلح در اهواز، ۲۵ نفر از هموطنانمان به شهادت رسیدند و بیش از ۶۰ نفر نیز مجروح شدند و این مثل تیری بود که به قلب ما خورده است؛ ما این مجروحیت را هنوز داریم، اما آن‌هایی که این زخم را به ما وارد کردند ده برابر آن را چشیدند و باز هم خواهند چشید. دشمنان نباید از این فرصت که دست ما بالا می‌آید خوشحال باشند، چون پُتک هر چقدر که بالاتر برود لاجَرَم محکم‌تر و با شدت بیشتری فرود خواهد آمد. ممکن است گاهی اوقات ما بنا به مصلحت، صبور باشیم، اما حتما در جای خودش ضربه را وارد می‌کنیم».

امیر سرتیپ «امیر حاتمی» وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح نیز در حاشیه جلسه ۱۱ مهر هیئت دولت، در جمع خبرنگاران با اشاره به پیام موشک‌باران مواضع داعش در سوریه توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: «طبق خواست عموم مردم و تاکید فرمانده معظم کل قوا و فرماندهان نیرو‌های مسلح، شورای امنیت ملی به سرعت تصمیم‌گیری کرد و برادران عزیزمان در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این مصوبه را با قوت، دقت و به موقع اجرا کردند. کسانی که علیه امنیت کشور و ملت عزیزمان اقدام می‌کنند، باید منتظر پاسخ سخت و کوبنده‌ای باشند. در ابتدای حادثه تروریستی اهواز گفتم که تروریست‌ها باید منتظر انتقام سخت و غافلگیرکننده ایران باشند که به لطف الهی و به همت رزمندگان عزیزمان در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این اتفاق به خوبی افتاد و مرحله‌ای از پاسخ به تروریست‌ها داده شد. آمران و طراحان حوادث تروریستی در ایران باید منتظر اقدامات بعدی نیرو‌های مسلح باشند. نباید کسی به خودش اجازه دهد که علیه ملت ما و امنیت بالای مردم تصمیمی بگیرد و اقدامی کند. تروریست‌ها باید بدانند پاسخ در خوری را دریافت خواهند کرد».

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: