به‌روز شده در: ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۴
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
حال اگر هدف شما از مخالفت با سخنرانی قالیباف در این مراسم عنوان نشدن مسائل روز در جامعه است که شهدا خود، همیشه درباره موضوعات روز اظهار نظر می کردند و اگر قرار باشد از این قبیل صحبت ها پرهیز کنیم پس نباید سخنان رهبر معظم انقلاب نیز پخش شود.
"خيبرآنلاين" - مدیر کل امور اجتماعی استانداری همدان با بیان اینکه نباید برنامه بزرگداشت سالگرد شهید همدانی جنبه سیاسی و جناحی پیدا کند، گفت: استانداری همدان سخنران این بزرگداشت را قبول ندارد!


سنگ اندازی در برگزاری مراسم سالگرد شهید همدانی!

به گزارش شهداي ايران، امسال سومین سالگرد شهادت «شهید حاج حسین همدانی» و نکودداشت شهدای مدافع حرم استان همدان، 19 مهرماه بعد از نماز مغرب و عشا با سخنرانی محمدباقر قالیباف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در حسینیه امام (ره) برگزار خواهد شد و به منظور هماهنگی بیشتر جلساتی با حضور مسئولان و فرماندهان در سطح استان در حال برگزاری است.

برگزاری جلسات به منظور استفاده از نظرات مسئولان در برگزاری هرچه بهتر این مراسم دنبال می‌شود که برخی شنیده‌ها از اظهار نظر مخالف با سخنران مراسم خبر می‌دهد.

به نقل از عصر همدان در اظهار نظرمهرداد نادری‌فر مدیرکل امور اجتماعی استانداری همدان در جلسه هماهنگی ستاد «بزرگداشت سردارهمدانی و شهدای مدافع حرم استان همدان»، این مسئول حضور محمدباقر قالیباف به عنوان سخنران مراسم بزرگداشت را سیاسی عنوان کرده و خاطرنشان شده است با سخنران مراسم مخالف هستیم!

سیدرضا موسوی معاون اجرایی سپاه انصارالحسین (ع) همدان نیز در پاسخ به اظهارات نادری‌فر گفت:سخنران مراسم همرزم شهدا بوده، معتقدیم باید کسی در مراسم درباره شهدا حرف بزند که ازجنس آنها باشد؛ می‌گویید مراسم سیاسی نشود ولی خود با گفتن این حرف‌ها موضوع را سیاسی کردید.

این اظهار مخالفت در حالی مطرح شده است که بارها شاهد حضور سخنرانان متعدد و به نام در مراسم‌های مختلف استان بوده‌ایم که گویا به دلایلی این موضوع نادیده گرفته شده است و علت مخالفت با سخنرانی قالیباف نیز تعصب سیاسی به نظر می‌آید.

حال اگر هدف شما از مخالفت با سخنرانی قالیباف در این مراسم عنوان نشدن مسائل روز در جامعه است که شهدا خود، همیشه درباره موضوعات روز اظهار نظر می کردند و اگر قرار باشد از این قبیل صحبت ها پرهیز کنیم پس نباید سخنان رهبر معظم انقلاب نیز پخش شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: