به‌روز شده در: ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۹
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری سازمان بسیج از پایانه مرزی میرجاوه و خدمات رسانی به زوار پاکستانی بازدید کردند.
"خیبرآنلاین" - روز جمعه ۲۷ مهرماه ۹۷ سردار یعقوب سلیمانی مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری سازمان بسیج مستضعفین کل کشور به همراه هیئت همراه برای بازدید از مرز میرجاوه و بررسی اوضاع منطقه و بررسی خدمت رسانی به زوار حسینی به این منطقه عزیمت نمودند.بازدید ایشان توام با دیدار و گفتگو با سران طوایف و عشایر و بسیجیان مرزدار منطقه میرجاوه شد.
به گزارش بسیج، در این دیدار حاج عبدالنبی کرد با عرض خیرمقدم و خوشامد به سردارسلیمانی و هیات همراه ابتدا فرارسیدن اربعین حسینی را تسلیت گفت: ایشان اعلام نمودند که عشایر مهمان نوازند، و از زوار حسینی که مهمانان ما هستند به خوبی پذیرایی می‌نمایند.
امام حسن (ع) و امام حسین (ع) سرور جوانان اهل بهشت اند و برای اهل سنت محبوب اند لذا زوار ایشان هم برای ما محترم و عزیز اند وما عشایر اهل سنت برای تأمین امنیت و خدمت‌رسانی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد کل مسلمین جهان مثل دانه‌های تسبیح حول محور امام حسین علیه السلام به هم اتصال دارند و امام حسین مایه وحدت بین مسلمین جهان هستند.
سردار سلیمانی در این دیدار صمیمی و مردمی از قرارگاه رسانه‌ای اربعین که برای بازتاب اخبار زوار حسینی و بازتاب چهره استان فعال شده است بازدید کردند.
مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری سازمان بسیج تاکید کرد: وحدت و همدلی و خدمت و تکریم زائرین حسینی در این منطقه زبان زد خاص و عام است و سران طوایف و عشایر و علما برای مشارکت فعال در امر تکریم زوار حسینی و مهمان نوازی و ارائه خدمت به ایشان تقدیر و تشکر کرد.
شایان ذکر است که نماز جمعه ظهر و عصر با حضور سردار محترم و زوار حسینی از کشور پاکستان در محل مسجد پایانه مرزی میرجاوه برگزار شد که به علت استقبال زیاد زوار چندین صف نماز گذار در بیرون مسجد به اقامه نماز پرداختند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: