به‌روز شده در: ۲۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۰
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
کد خبر: ۵۳۱۷۴
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۷ - ۰۰:۲۰
خوش اشتهایی مدعیان تجدیدنظرطلب در حالی زبانزد خاص و عام می شود که نامبردگان همواره خود را در صف اول حمایت از حقوق زنان، جا می زدند! در عین حال مشخص می شود که بی عملی این قبیل، ناشی از کمبود وقت آنها است چراکه باید به ایشان حق داد که نتوانند هم از پس مسئولیت هایشان برآیند و همزمان هم امور چند خانواده را رتق و فتق نمایند!
"خیبرآنلاین" - فروردین 97 بود که بالاخره استعفای چندباره «محمدعلی نجفی» از شهرداری تهران، پذیرفته شد. در آن برهه اما گمانه زنی های بسیاری در چرایی این استعفا مطرح می شد؛ از کناره گیری بدلیل بیماری لاعلاج گرفته تا تسلیم در برابر فشارهای وارده، ناشی از حضور نجفی در مراسم رقص دختران خردسال در برج میلاد، اما اکنون مشخص شده است که تمامی آن دلایل بهانه هایی بیش برای پوشاندن علت اصلی استعفای شهردار سابق تهران نبوده است!

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی "خیبرآنلاین"؛ در همین ارتباط، اخیراً «میترا نجفی» همسر دوم شهردار اسبق تهران، طی مصاحبه ای با رسانه ها، اینگونه از زندگی زناشویی خود پرده برداری کرده است: «هر فردی می تواند عاشق شود و ازدواج کند، همه انسان ها تا زمانی که جان دارند در وجود ما حس دوست داشتن وجود دارد. هر انسانی یک زندگی خصوص دارد؛ چه آقای دکتر نجفی و هر شخصیت دیگر؛ درست نیست با کسی که واقعاً اینقدر برای کشور و نظام زحمت کشیده است، اینطوری رفتار کنند؛ با تمسخر صحبت کنند که ایشان چرا ازدواج کرده است. عده ای می گویند طلاق می گیرند و اختلاف سنی دارند، این حرف ها چه چیزی است؟ این حرف ها را می زنند تا به زعم خود برای تخریب دکتر نجفی نظرها را به خود جلب کنند، متاسفانه به من تهمت زدند که من زن صیغه ای دکتر نجفی هستم درحالیکه من عقد نامه دارم و حتی اگر صیغه هم باشد هیچ مشکلی نداشت. به ما تهمت زدند که ایشان روابط نامشروع داشته است، من قول می دهم به همه مردم تا الان من هیچ چیز بدی از دکتر نجفی ندیدم ؛اگر رسانه ای که ادعای شفاف سازی دارد و به همسر من تهمت زده اند که رابطه نامشروع داشته، من می گویم؛ اولا ایشان شاکی خصوصی ندارد و در ضمن من خودم قول می دهم اگر هر مشکلی بود شفاف سازی کنم؛ ولی حق دیگران نیست در حریم زندگی خصوصی ما وارد شوند. آقای دکتر نجفی از من خیلی محترمانه خواستگاری کردند و من هم بعد از مشورت با خانواده به ایشان جواب مثبت دادم. این زندگی سر گرفته است و دلیلی ندارد که عده ای دنبال حواشی باشند. هر موضوعی و مسئله ای پیش بیاید با مدرک و سند از آقای دکتر نجفی در رسانه ها اعلام می کنم. ما اردیبهشت 97 با هم ازدواج کردیم و متاسفانه براساس عکس زناشویی ما گفته اند چون رابطه نامشروع داشته با او ازدواج کرده است. تهمت زنندگان را به خدا واگذار می‌کنیم.»!


خوش اشتهایی اصلاح‎طلبان؛ از «مهاجرانی» تا «نجفی»!

بررسی سوابق اصلاح طلبانِ صاحب منصب، نشان می دهد که این رشته سردراز داشته و مسبوق به سابقه بوده است!
مرداد ماه سال 83 خبري در رسانه ها منتشر شد كه اينبار «عطاءالله مهاجرانی» وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي دولت دوم خرداد را از منظري ديگر سوژه قرار داده بود. رسانه ها از دستگيري مهاجراني به دليل شكايت زني به نام «مهسا يوسفي» خبر دادند. اين زن مدعي شده بود كه زن مهاجراني بوده و نفقه وي توسط شوهرش تا به حال پرداخت نشده است. عليرغم انكارهاي اوليه توسط مهاجراني و «جميله كديور» همسر اول وي و اعلام اين كه بازداشت مهاجراني به دلايل سياسي بوده، موضوع به زودي آشكارتر شد. مهسا يوسفي در نامه مورخ 10/5/83 كه در روزنامه شرق به چاپ رسيده است خطاب به خانم جميله كديور نوشته بود كه آقاي مهاجراني را همسر خود دانسته و به هيچ وجه قصد اذيت و آزار وي را ندارد بلكه از اين كه ناچارا به شكايت وي آقاي مهاجراني بازداشت شده اند ناراحت و معذب شده است. اين زن جوان به بازپرس رسيدگي كننده گلايه كرده بود كه قرار يكصد ميليون توماني، قرار كافي نبوده چراكه مهريه ايشان تقريباً يك ميليارد تومان ارزش گذاري مي گردد. با اين حال بعدها مشخص شد كه مهاجراني سال قبل از دستگيري با زن ديگري به نام خانم «ولي زاده» نيز ازدواج كرده بود. با روشن شدن حضور زن سوم مهاجراني و اين كه وي نيز طالب نفقه است و حتی انتشار خبري مبني بر اينكه مهاجراني تاكنون 6 زن را به عقد خود درآورده است، وزير ارشاد سابق، رفتن به انگليس و يا به عبارتي دقيق تر فرار را بر قرار ترجيح داده و به پایتخت روباه پیر عزيمت كرد!


خوش اشتهایی اصلاح‎طلبان؛ از «مهاجرانی» تا «نجفی»!

افزون بر این، حاج حسین الله کرم، ‏‎دبير شوراى هماهنگى حزب الله، پیشتر و در سال 94، در صفحه شخصی خود، در توضیح عکسی که بر آن کلمه‌ نفوذ حک شده بود، نوشت: «گفته می‌شود خانم "الف.چ" که به جرم جاسوسی در بازداشت به سر می‌برد در اعترافات جدید خود نام 4 وزیر کابینه را به زبان آورده و مدعی ارتباط‌ با وزرای دولت شده است؛ اعترافاتی که پرونده‌ اخلاقی در کابینه را وارد فاز جدیدی کرده است که می‌تواند منجر به سونامی شرمساری شود.»!


خوش اشتهایی اصلاح‎طلبان؛ از «مهاجرانی» تا «نجفی»!

با این وجود، خوش اشتهایی – ان شالله شرعی و قانونی – مدعیان تجدیدنظرطلب در حالی در سنین میانسالی مطرح و زبانزد خاص و عام می شود که نامبردگان همواره خود را در صف اول حمایت از حقوق زنان، جا می زدند و از تبعیض علیه نسوان می نالیدند! در عین حال البته مشخص می شود که بی عملی، کم کاری و بی تدبیری این قبیل، ناشی از کمبود وقت آنها است چراکه باید به ایشان حق داد که نتوانند هم از پس مسئولیت ها و مشکلات متعدد ملت برآیند و همزمان هم امور چند خانواده را رتق و فتق نموده و مخارج چند سر عائله را تامین نمایند!
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۳
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
0
1
صیغه یا عقد موقت جرم نیست، بلکه کاملا مشروع است، بلکه ظاهرا تلاش کرده اند که آن چیزی را که جرم و فساد بوده است بعدا با این صیغه مخفی کنند!

# قهرمان_ضد_فساد_اصلاح_طلبان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
0
1
من همانی هستم که کامنت قبلی را گذاشتم. امیدوارم صحبت این خانم راست باشد، چون ن...، خودش قهرمان ضد فساد اصلاحات بوده است و نا امید کننده است که این آخرین تیر ترکش اصلاحات خود سمبل ... باشد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۵
0
0
(...) نگید. از سعید طوسی و فلاحیان خودتون بگید
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: