به‌روز شده در: ۰۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۹
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
دبیر کمیسیون اجتماعی با اشاره به اینکه باید با نظارت به موقع با این افراد برخورد صورت می گرفت، گفت: باید در خصوص درخواست کرایه بیشتر از مسافران نظارت مناسب صورت میگرفت و متولیانی که آنجا حضور داشتند و کنترل می کردند با نظارت به موقع با این افراد برخورد می کردند.
"خیبرآنلاین" -  روح الله بابایی با اشاره به وضعیت نرخ کرایه ها در مرز مهران و نبود رسیدگی مناسب، اظهار داشت: بسیاری از هموطنان که در ایام اربعین امسال از مرز مهران به کشور باز می گشتند از روند دریافت کرایه ها توسط برخی اتوبوس دارن ناراضی بودند.


به گزارش598، وی ادامه داد: برخی از مردم هستند که در هر شرایطی که باشند آن سوء استفاده خود را انجام می دهند و بی انصافی خود را به نمایش می گذارند که در این مسئله هم برخی رانندگان این گونه بودند.

باید با نظارت به موقع با اتوبوس داران خاطی برخورد صورت می گرفت

دبیر کمیسیون اجتماعی با اشاره به اینکه باید با نظارت به موقع با این افراد برخورد صورت می گرفت، گفت: باید در خصوص درخواست کرایه بیشتر از مسافران نظارت مناسب صورت میگرفت و متولیانی که آنجا حضور داشتند و کنترل می کردند با نظارت به موقع با این افراد برخورد می کردند.

وی اضافه کرد: کشور عراق با تمام مشکلات و شرایط خاص خود در این روزها به خوبی از زائران پذیرایی کردند و حمل و نقل مناسبی را ارائه دادند اما در کشور خودمان عده ای چند برابر حق خود از مسافران کرایه دریافت می کردند که این ظلم در حق مردم می باشد.

بابایی با اشاره به نقش راهداری بیان داشت: مسئول هر کسی که هست، حال می خواهد راهداری باشد، پلیس راهور باشد و یا هر کسی که باید کنترل می کرد، باید در این مسئله وارد عمل می شد و اقدام مناسب را انجام می داد.

وی ادامه داد: مردم قطعا در خصوص این مسئله معترض بودند و باید از آنها در این خصوص سوال می شد، برخی از مردم برای اینکه سریعتر به محل زندگی خود برگردند این هزینه را با نارضایتی پرداخت کردند.

راهداری باید نظارت به موقع با برخورد لازم را انجام می داد

نماینده مردم در مجلس اضافه کرد: باید در اینجا آن دستگاه متولی امر که راهداری است باید کنترل و نظارت به موقع را انجام داده و سریع وارد عمل شود و برخورد لازم را داشته باشد تا این اتفاق ها رخ ندهد و زائران هم زیر فشار قرار نگیرند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: