به‌روز شده در: ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۴:۳۹
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
کد خبر: ۵۳۴۳۵
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۴
لیبرال‎هایی که نه دین دارند و نه آزادگی
انتظار می‌رود دستگاه قضا و مدعی‌العموم، بی هیچگونه اغماض و مماشات با این جرثومه‌های فساد فرهنگی در عرصه رسانه‌ای کشور، به مقابله پرداخته و مانع از اشاعه اینگونه افکار ضاله در میان ایرانیان شوند
"خیبرآنلاین" - در دورانی به سر می بریم که عناصر ضددین و مزدور، بی هیچ حیایی، علناً به ترویج منکرات می پردازند و آنقدر به این اعمال وقیحانه اصرار دارند که گویی از هیچ کیفر و عقوبتی، باکی نداشته و در خلأ دخالت به موقع نهادهای نظارتی، امنیت خویش را تضمین شده می بینند.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی "خیبرآنلاین"، در جدیدترین و وقیحانه ترین قسمت از سریال تَکراری بی‎شرمی‎های رسانه های زنجیری، این بار ارگان رسانه ای دولت کلیدداران وارد گود شده و علناً به ترویج و تبلیغ «شرب خمر» و «تن فروشی» زنان پرداخته است!


حمایت وقیحانه ارگان رسانه‎ای دولت از «میگساری» و «زنا»!

روزنامه دولتی ایران در مطلبی تحت عنوان «دوربرگردان فرهنگی» به قلم «عباس عبدی» (از تسخیرکنندگان پشیمان لانه جاسوسی) حیا را خورده و آبرو را قی کرده و نگاشته است: «اکنون مواجه با مسأله‌ای به نام مشروبات الکلی هستیم. جالب است که این اتفاق در ماه محرم و صفر رخ داده که حتی اگر میزان مصرف کمتر نشده باشد، بعید است که اضافه شده باشد. برای مواجهه با این معضل، اخیراً یکی از افراد آشنا به امور فقهی، ایده‌ای را طرح کرده است و با استناد به قواعد موجود و از منظر درون‌دینی نتیجه گرفته است که: "ناچاریم به شکل دوفاکتو، وجود این مصرف کنندگان را به رسمیت بشناسیم و برای حفاظت از بیماری‌های خطرناک و مرگ و میرهای ناشی از مصرف مشروبات الکلی غیراستاندارد، بایستی مراکزی را به آزمایش این نوع مشروبات اختصاص دهیم. تولیدکننده و یا مصرف کننده، بایستی بتوانند با اشانتیونی از مشروب مورد نظر خود مراجعه کنند و به شکل ناشناس و بدون نگرانی از تعقیب‌ها و مجازات‌ها، مشروب خویش را آزمایش کند. یا در صورت امکان، دستگاه‌های تست کننده فوری در اختیار آنان قرار داده شود تا از استاندارد بودن یا نبودن مشروبات الکلی مورد نظر خویش مطمئن شوند»!

این عضو جبهه منحله مشارکت اما در ادامه خزعبلاتش، پای را فراتر نهاده و خواهان به رسمیت شناختن تن فروشی زنان نیز می شود و می نویسد: «به‌طور قطع در ارائه این پیشنهاد [درباره مصرف قانونی مشروبات الکلی]، خیر وجود دارد. عین همین استدلال را برای زنانی که تن‌فروشی می‌کنند می‌توان به کار برد، که البته چندان عجیب هم نیست. ولی همه اینها نوعی دوربرگردان فرهنگی است»!


حمایت وقیحانه ارگان رسانه‎ای دولت از «میگساری» و «زنا»!

حمایت علنی از 2 حرام شرعی و قطعی در روزنامه وابسته به دولت، یادآور سیاست کثیف فتح سنگر به سنگر خاکریزها و هنجارهای فرهنگی در دوران منحوس زمامداری دوم خردادی هاست که در پوشش آزادی بیان، رسانه های زنجیری آنها را به جولانگاهی برای بازنشر افکار ضاله و ضددین مدعیان روشنفکری تبدیل کرده بودند. به یاد آورید زمانی را که روزنامه ها و نشریات زنجیری علناً از «حق تظاهرات حتی علیه خدا» و «خشونت پیامبر در بدر و حنین بود که منتج به واقعه عاشورا شد» سخن می گفتند و وقیحانه خواستار «آزادی رقص و طرب و آوازخوانی زنان» در معرض عموم بودند!

انتظار می رود دستگاه قضا و مدعی العموم، بی هیچگونه اغماض و مماشات با این جرثومه های فساد فرهنگی در عرصه رسانه ای کشور، به مقابله پرداخته و مانع از اشاعه اینگونه افکار ضاله در میان ایرانیان شوند.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۹
0
1
با سلام لطفا سمت چپ همین صفحه رو (...) کلیک کنید ببینید چه می آید لطفا سریعا اصلاح کنید. البته شاید لازم باشد روی لپ تاب دیگری امتحان کنید.
مدیر پایگاه
سلام خیبری عزیز
ضمن تشکر از تذکری که ارایه نمودید؛ موضوع موردنظر شما ویرایش شد.
به امید دیدار مجدد
یافاتح خیبرمدد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۳۰
1
0
من از سال 88فریاد میزنم اصلاح طلب یعنی ... اصلاحات نتیجه ای جز ... ندارد خ... هم مثل رضا اول پهلوی قصد ایجاد یک ... را داشت که با پیروزی ا... ن... خاتمه یافت همینمون مونده بشیم تایلند از دنیا بیان اینجا ... و ...
مدیر پایگاه قسمت های نقطه چین ویرایش شد
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: